PDA

View Full Version : След 5 години.......



DA_Evil
03-23-2006, 21:43
5 години първи приятели....5 години неразделни.....5 години.......винаги сме били заедно и всичко рухна :smt010 :( ](*,) още 2 месеца ни остават заедно, един приятел ме предаде и след това всичките ме зарязаха......за всичко ме изкараха мен виновен. А не е така! Сега съм невероятно сам...толкова спомени, толкова случки, защо се случи това. Направо не ми се живее! Не мога да повярвам че се случи. Всичко, което съм имал са били приятелите..........сега нямам нищо. Аз вече не съм човек, а само тяло без душа.....никога не съм вярвал че приятел ще ме предаде за момиче и след това всичките други ще ме зарежат......на 18 съм ,а вече.....защо да продалжавам? Опитвам се да преглътна всичко и си казвам "всичко ще се оправи", но нищо не се оправя, а става все по-трудно и сложно.............. :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

fti4ka
03-23-2006, 21:45
за кво те е предал? кажи кво си сгафил за да знаеме кво да те посаветваме.. не може да е толкова лошо.. :-k

DA_Evil
03-23-2006, 21:56
ами предаде ме с момиче, което........и мн др. неща които съм преглътвал, аз просто исках да го споделя някъде, защото в момента просто няма на кой да го споделя :cry:

fti4ka
03-23-2006, 22:01
аа ясно.. бе споко ше се опраат нещата :wink:

air_soul
03-23-2006, 22:56
prejivqvala sam mnogo predatelstva, ot hora, s koito sam bila vseki den v prodaljenie na godini, no vsi4ko minava...ranite zarasvat, ostavat samo belezite, za da ni napomnqt za tqh, a ti si na 18...svetat e tolkova golqm...shte namerish priqteli nqma na4in i te shte te zaslujavat mnogo pove4e ot prednite ;]]] gore glavata

miloto_girl_4e
03-24-2006, 08:23
още 2 месеца ни остават заедно


как пък реши,че ви остават още два месеца заедно?
после какво ще стане?
ще завършите даскало и повече няма да се виждате или ..?
иначе.. наистина е банално,но всичко ще се нареди.. няма неразрешими проблеми и неща :!: :wink:

DA_Evil
03-24-2006, 10:17
ще завършите даскало и повече няма да се виждате или ..?

да

DA_Evil
03-24-2006, 10:58
Az nikoga ne bih predal priqtel zaradi nqkoe momi4e.
Ама ми се случи, само че той ме предаде........ :smt010

eli****
03-24-2006, 19:21
oh.kakvo da ti kaja

teenkopele
03-24-2006, 22:37
Преживял си много разочарования, но какво да се прави...живот. :mrgreen:

TiA_MaRiA
03-25-2006, 00:29
Ей сега ще си стане май месец и едва ли на някой ще му е до сърдене. Според мен всичко ще отшуми с еуфорията около завършването, не се притеснявай - живота не свършва като свършиш училище. Рано или късно се разделяш със съучениците и всеки тръгва по своя път. И пак ти казвам в последните дни, заедно като клас - всичко се забравя ... Споко :wink:

sometimes_
03-28-2006, 12:53
Ей сега ще си стане май месец и едва ли на някой ще му е до сърдене. Според мен всичко ще отшуми с еуфорията около завършването, не се притеснявай - живота не свършва като свършиш училище. Рано или късно се разделяш със съучениците и всеки тръгва по своя път. И пак ти казвам в последните дни, заедно като клас - всичко се забравя ... Споко :wink:
Mda, taka e... Samo Spox, ne se depresirai!