PDA

View Full Version : Мога ли да направя заключение?



akademika
03-24-2006, 09:31
Разминавах се по коридора с едно момиче,което много харесвам (но от 3-4 месеца престанах да го демонстрирам,защото защочнах да си мисля че ставам досаден, а и тя не ми обръщаше внимание) и видях едно друго момиче което познавам също и го поздравих.Тук е интересната ситуация:
Въпросното момиче се обърна,защото си мислеше, че поздравявам него, но като се обърна разбра, че не е така.
Моето питане е според вас възможно ли е да е оценила това което е загубила (защото аз стратегически престанах да я ухажвам) или просто е било рефлекс(въпреки,че преди това се правеше че не ме вижда)

Frank_Lampard
03-24-2006, 09:56
Иска ти се, но не можеш да направиш заключение ;) Може така да е, но може и да не е ... :)

TheMaggie
03-24-2006, 10:25
Ei sq 6te ti kaja zakliu4enieto:
ISKA DA q ostavi6 namira.NE TE HARESVA!!!! :smt011

akademika
03-24-2006, 10:28
Ei sq 6te ti kaja zakliu4enieto:
ISKA DA q ostavi6 namira.NE TE HARESVA!!!! :smt011
"Благодаря" !!!

fti4ka
03-24-2006, 10:52
ахах това ли е ухажването бе :lol: да и кажеш здрасти?! еее ма 100% си е помислила че вече и изневеряваш с друга...

rusalkata_
03-24-2006, 11:02
ами не се знае дали е оценила чувствата ти... :roll: колкото до това,че се е обърнала-ами помислила си е,че казваш здрасти на нея...със сигурност е останала разочарована! :wink:

addictedtou
03-24-2006, 11:22
ахах това ли е ухажването бе :lol: да и кажеш здрасти?! еее ма 100% си е помислила че вече и изневеряваш с друга...

lele tva v detskata gradina li se razviva???s tiq pogledi

TheMaggie
03-24-2006, 11:27
Ei sq 6te ti kaja zakliu4enieto:
ISKA DA q ostavi6 namira.NE TE HARESVA!!!! :smt011
"Благодаря" !!! :roll:
Emi sorry,ama tva e moeto mnenie.Prosto sam izpadala v takav slu4ai.

akademika
03-24-2006, 11:37
ахах това ли е ухажването бе :lol: да и кажеш здрасти?! еее ма 100% си е помислила че вече и изневеряваш с друга...

lele tva v detskata gradina li se razviva???s tiq pogledi
Вие нещо бъзикате ли се,Под ухажване имам в предвид че често и се обаждах по телефона, купувах и цветя , пращах и писма,бях там където е
и тя по всяко време

akademika
03-24-2006, 11:38
ахах това ли е ухажването бе :lol: да и кажеш здрасти?! еее ма 100% си е помислила че вече и изневеряваш с друга...

lele tva v detskata gradina li se razviva???s tiq pogledi
Вие нещо бъзикате ли се,Под ухажване имам в предвид че често и се обаждах по телефона, купувах и цветя , пращах и писма,бях там където е
и тя по всяко време

и действието не се развива в детската градина

^Pretty{}Girl^
03-24-2006, 11:43
ахах това ли е ухажването бе :lol: да и кажеш здрасти?! еее ма 100% си е помислила че вече и изневеряваш с друга...
xaxaxaxaxaxaxaxa daaaaaa nqma na4in da ne e taka xaxaxa

She-Devil
03-24-2006, 11:46
ахах това ли е ухажването бе :lol: да и кажеш здрасти?! еее ма 100% си е помислила че вече и изневеряваш с друга...

lele tva v detskata gradina li se razviva???s tiq pogledi
Вие нещо бъзикате ли се,Под ухажване имам в предвид че често и се обаждах по телефона, купувах и цветя , пращах и писма,бях там където е
и тя по всяко време

УХАЖВАНЕ или ПРЕСЛЕДВАНЕ?

akademika
03-24-2006, 11:46
^Pretty{}Girl^ + fti4ka защо не си заврете клавиатурата в п*тк*та :!:

akademika
03-24-2006, 11:52
ако ще се обиждаме : да не би с тия големи post-script-ове да избивате някакви комплекси или просто затрудявате четенето на хората

с извинение ама модератора или администратора трябва да се намеси

fti4ka
03-24-2006, 12:46
ако ще се обиждаме : да не би с тия големи post-script-ове да избивате някакви комплекси или просто затрудявате четенето на хората

с извинение ама модератора или администратора трябва да се намеси

ахахахаах я па тоа :smt005 абе нз кви са моите постове ма я първо си прочети темата дето си пуснал и после ми говори..

П.С. клавиатурата малко трудно шси я завра в п#*к@7а виж с мишката може да се пробвам.. :lol:

Fat_phil
03-24-2006, 12:54
ако ще се обиждаме : да не би с тия големи post-script-ове да избивате някакви комплекси или просто затрудявате четенето на хората

с извинение ама модератора или администратора трябва да се намеси

ахахахаах я па тоа :smt005 абе нз кви са моите постове ма я първо си прочети темата дето си пуснал и после ми говори..

П.С. клавиатурата малко трудно шси я завра в п#*к@7а виж с мишката може да се пробвам.. :lol:


nqma da e zle verno da probvash!!!Ti ne mojesh da mislish i ne proqvqvash uvajenie kum 4oveka :wink: stegni se ili ne pishi po-dobre

fti4ka
03-24-2006, 12:57
ако ще се обиждаме : да не би с тия големи post-script-ове да избивате някакви комплекси или просто затрудявате четенето на хората

с извинение ама модератора или администратора трябва да се намеси

ахахахаах я па тоа :smt005 абе нз кви са моите постове ма я първо си прочети темата дето си пуснал и после ми говори..

П.С. клавиатурата малко трудно шси я завра в п#*к@7а виж с мишката може да се пробвам.. :lol:


nqma da e zle verno da probvash!!!Ti ne mojesh da mislish i ne proqvqvash uvajenie kum 4oveka :wink: stegni se ili ne pishi po-dobre

ахах не бе аз съм сериозен човек.. по принцип не пиша глупоси ма кат срещна такива малоумни теми и то просто ми идва отвътре да кажа некоя простотия..

MrAnderson
03-24-2006, 23:14
akademika: Единственото заключение, което можеш да направиш е, че не можеш да направиш такова. Искам да кажа, че реакцията на момичето не ти дава достатъчно основания да правиш каквито и да било изводи (ако държиш да са сигурни, а аз вярвам, че ти искаш именно това). Най-лесният начин да разбереш дали ти обръща внимание е емпиричен - да отидеш при нея и да я поздравиш. За това не се иска кой знае какъв повод. За съжаление с това няма да получиш отговор на въпроса дали те харесва. За отбелязване е, че подобно демонстативно игнориране на твоята личност от нейна страна със сигурност предполага някакво специално отношение към теб. Какво точно е то, никой не може да каже засега.

teenkopele
03-24-2006, 23:24
Може и да е рефлекс, а може и да не е. Кой знае... :? :mrgreen:

akademika
03-25-2006, 16:36
Благодаря :)

machoka
03-25-2006, 18:31
На колко си години? :shock:

Питам, защото си написал голямо НИЩО, но ми е интересно дорасъл ли си до толкова, че да го асимилираш сам или някой /аз или друг от форума/ трябва да ти подскажем :)

akademika
03-25-2006, 19:34
16
Обаче съжалявам, че ви дадох толкова оскъдна информация-
ще дам в близко бъдеще по-добра ситуация за разяснение може би този понеделник като пак сме на училище.Все пак благодаря ви!

fti4ka
03-25-2006, 21:19
аиде да ни го спестиш :-$

kAdrOkoSkA
03-25-2006, 21:56
Abe zashto se otnasqte taka s momcheto [-X Ima problem i iska pomosht kato vsichki. Koito iska i moje da mu pomogne - neka da go napravi. Mislq che nqma nujda ot podigravki :smt018
Otnosno situaciqta... Sajalqvam akademika, no mislq che e bilo prosto reflex... :|

rowzz
03-25-2006, 22:42
мисла че доста илюзийки фкарваш.. :)

03-25-2006, 22:48
Znae6 li...az bqx popadnala v s16tata sityaciq edno mom4e pos16tiq na4in mi pokazva6e 4e me xaresva v prod1ljenie na mn meseci ,no samo deto absolutno vs se slu4va6e samo v daskalo.No toi v1preki vsi4ko ne pave6e ni6to po direktno,za da e v1zmojno da se slu4i ne6to m/y nas,za6t0to az mn go xaresvax s16t0.No po edno vreme az zapo4nax da se iznervqm,za6toto mesecite si minavaxa a...ni6t0 novo ne se sly4va6e.Prosto vs den edno i s16t0.I...taka az re6ix da se pravq,4e ne go poznavam,prosto i da mi kaje ne6t0 me my obr16tax vnimanie i zatova i toi prestanaot izvestno vreme i taka se razminavaxme kato dvama nap1lno nepoznati,no predi izvestno vreme toi re6i da me kara da revnyvam i kogato az se pravq,4e ne me interesyva toi zastava6e pred men i zapo4va6e da pregr16ta momi4e ot klasami koeto vs16tnost ne poznava.N0 vsi4ko tova ne 0zna4ava,4e az o6te ne go varesvam........
Et0 i s1vera mi: Prosto q pokani na po edno kafe i ako se s1glasi...0k,prosto otidete i taka 6te izqsnite ne6tata,ili p1k ako 0tkaje prosto tova naistona 6te zna4i 4e ne izpitva ni6t0 k1m teb.
Spored men trqbva da go napravi6,ako ne iska6 da prod1ljava6 da se izm14va6 s v1prosa dali i tq izpitva 4yvstva k1m teb ili ne!!!!!!!!!!!!
E t0va e ot men I...........mn yspex! :wink: :wink: :wink:

sexy_diva
04-03-2006, 17:12
Заключението е :ти я харесваш и искаш тя да ти обърне внимание,но най-вероятно тя се е обърнала на поздрава ти,защото е помислила,че е за нея.

n0mak
04-03-2006, 17:14
Разминавах се по коридора с едно момиче,което много харесвам (но от 3-4 месеца престанах да го демонстрирам,защото защочнах да си мисля че ставам досаден, а и тя не ми обръщаше внимание) и видях едно друго момиче което познавам също и го поздравих.Тук е интересната ситуация:
Въпросното момиче се обърна,защото си мислеше, че поздравявам него, но като се обърна разбра, че не е така.
Моето питане е според вас възможно ли е да е оценила това което е загубила (защото аз стратегически престанах да я ухажвам) или просто е било рефлекс(въпреки,че преди това се правеше че не ме вижда)


Tova e rabota za..... Super Man!! Iskam da kaja CSI. Opredeleno CSI...

nymphetamine_girl_199239
04-03-2006, 17:42
ако ще се обиждаме : да не би с тия големи post-script-ове да избивате някакви комплекси или просто затрудявате четенето на хората

с извинение ама модератора или администратора трябва да се намеси

ахахахаах я па тоа :smt005 абе нз кви са моите постове ма я първо си прочети темата дето си пуснал и после ми говори..

П.С. клавиатурата малко трудно шси я завра в п#*к@7а виж с мишката може да се пробвам.. :lol:


nqma da e zle verno da probvash!!!Ti ne mojesh da mislish i ne proqvqvash uvajenie kum 4oveka :wink: stegni se ili ne pishi po-dobre

damm...a po temata davai malko po COOL ne trqq za sqko ne6to tolkova da se vprqga6,kvo ti puka kvo si e pomislila..dreme ti.. :roll:

miNiTo
04-04-2006, 17:51
Може и да е рефлекс, а може и да не е. Кой знае... :? :mrgreen:
mmm... i az msilq taka
ama na tebe o4evidno ti se iska da ne e :twisted: