PDA

View Full Version : Смисъл от цигари и алкохол-Никакъв



Roshav
03-24-2006, 12:40
Добър ден значи гледам тука много пишете за цигари и алкохол така че да ви кажа какъв е смисъла от тези две неща.
1.До какво може да ви доведе Тютюнопушенето
а)До гъзария
б)До съсипване на живота кохто така или инъче е е**н
в)До удоволствие
2.До какво може да ви доведе алкохола(повече от един правилен отговор има да знаете)
а)До съсипване на живота кохто така или инъче е е**н
б)До гъзария
в)До удоволствие
г)До "Let`s go to the danse floor"

Верни отговори:
1. б)
2. а) и г)

Мое мнение: Значи предполагам на малко хора им пука кво мисля аз за пушенето и алкохола но се пак да споделя.
1.Цигари - Не съм пушил никога и никога няма и да пуша
Причина:Никой в семейството ми не пуши освен дядо ми но повечето от приятелите ми пушат причината да не пуша е пристрастяването и съсипването на половината от живота ми.
2.Алкохол - Пия горе-долу нормално както всеки нормален на моята възраст(която няма да ви кажа понеже не ви интересува) Ходя вечер навсякаде кадето има алкохол и не чувствам умора
3.Махморлук - Такова нещо не съществува главоболието се причинява от това че когато пиинеш повечко(демек се напиеш)Ти пускаш или някой пуска чалга.От чалгата се умира чалгата убива това е най-убития стил в музиката(Извинявам се на феновете на чалгата но е така)и затова е по добре да си пийнал доста преди да пуснеш чалга за да не си спомняш че си се излагал.

Много благодаря за отделеното време

Powered by:R3v0lu710n

hamilcar
03-24-2006, 14:15
И двете ги мразя.

'wan`a`doo'
03-24-2006, 14:33
Афе цигарите верно са супер гадно нещо...е аз пуша,ама определено мога да кажа-тва е най-гадния наркотик. Настина напрао супер мноо сед разня,че пуша...за кво-за нищо. Ядосаш се един път-дръпни,дръпни и ко стаа накрая пушиш,като мое су успокоиш по мноо по-нормален начин. Също супер мноо се усмърдяваш,а и усмърдяваш друите...а и понякога умираш от студ,ама ти се пуши мамка му...гадно е. Отделно,че колко кинти даваш,дет моеш да пиеш 3бири,че и повече и да ти е екстра....цигарите са гадна раута...изгорете ги :lol: За алкохола нямам нищо против,стига да знаеш кога,колко и защо да го употребяваш...ся тва да пиеш шише спирт на ден вече е друго нещо...

Master_88
03-24-2006, 15:27
Именно за това неискам да ги пропушвам. А алкохол пия рядко. Най-добре е тези,които не са опитвали цигари,да не го правят,защото после трудно ще ги откажат

teenkopele
03-24-2006, 17:11
Не съм фен на цигарите, дори малко ме дразнят, но алкохол си пийвам от време на време- кефи ме! :mrgreen:
Сега сигурно някой ще каже....ти си потенциален алкхолик, но не е така! \:D/

Roshav
03-25-2006, 09:57
ем нали и аз това казвам цигари+нормален човек=-17 години
Всяка кутия цигари ти намаля живота с няколко дена.Правете си изводи същото се отнася и за 1 чашка 250гр алкохол но алкохола се отказва лесно още преди да си станал алкохолик и се надявам,че темата ви е харесала защото се регистрирах специално заради нея ама като гледам май и още ще пускам

sk8_dont_h8
03-25-2006, 14:22
CЪГЛАСЕН !! Номера е да направят нов закон - да вкарват в затвора за 1 година хората продаващи цигари на непълнолетни. Така де - те почват на 13-14 от "ГЪЗАРИЯ"....помислете си - на продавачите дали ще им пука за 2лв за цигали ако имат "ШАНСА" да прекарат 1 година в затвора... :lol:
Другия вариант е да направят цигарите по 5-6 лв кутията(стаа дума за Арда и Шипка, другите да са по-скъпи) и ще видим как ще пушат малките пикли и пикльовци при които тва са джобните за 2-3-5+ дни :lol:

lainagovna
03-25-2006, 15:36
Смисъл от цигари и алкохол-Никакъв: 100%, само за позиорщината са

CucAgMuH
03-25-2006, 18:12
Айде пак... Смисъл никакъв, ама си ми е гот, като си седна на бюрцето, опъна си краката, пия си кафе, слушам музика и си дръпна здраво от шибаната цигарка, а? Тва че някои го смятат за гъзареене или т.н. - нямам идея защо е това... :-s Може би по времето на социализма е било гъзария, ама сега не е. Всеки може да си вземе цигари и да прави облачета сивкав дим...

ПС. Съвсем друг е върпоса, че сега се опитвам да ги спра цигарките :wink: Това е защото много държа на човека който ме помоли. :smt008

ППС. Вече 6-ти час не пуша. ще взема да врътна, дайте някой съвет...