PDA

View Full Version : Iskam Da mi predskajat nqkoi raboti pomognete spe6no



03-24-2006, 11:45
zdraveite skypi forumtzi moje i da ima takiva temi no dosega ne sym vijdala poneje dylgo vreme stradah po edno mom4e i ve4e ne vqrvam v ni6to poslednata mi nadejda e da otida pri nqkoq vra4ka da mi predskje i makar da ne mi kaje vqrno mnogo mi se iska pone da jiveq s nqkakva hubava nadejda ta misyla mi be6e ako poznavate takava i moje da me opyrtite kyde da otida ili da mi dadete nqkakyv telefon za svryzka mnogo bih vi bila blagodarna i molq vi se bez podigravki blagodarq vi predvaritelno

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

03-24-2006, 12:41
Представи си, че съм врачка!
Ще срещнеш най- -прекрасното момче на света, което да те обича повече от всичко и да дава живота си за теб, ще имате 3 деца и щастлив, безоблачен брак. Чувстваш ли се по - добре?
Мило момиче, всичко завси от тоята настройка...не от врачки, или суеверия, вярвай в себе си и погледни поне с малко оптимизъм и усмивка на света (може и да е трудно понякога). Това е начинът да успееш. Ключът е в ТЕБ самата и в никой друг. УСПЕХ!!!

LoVe_RuSlAn
03-24-2006, 13:40
благодаря ти много но все пак ако някои има някаква иде я къде мога да намеря такава врачка може да ми помогне все пак ако има желаниве де и още веднъж благодаря

fti4ka
03-24-2006, 13:46
иам тука от едно вестниче тел ако искаш ма е 7имп/мин

midnight...
03-24-2006, 14:04
ела да ти гледам на боб, ориз, захар, кафе, сокче, фанта, ръка, врат, коляно, брадичка и кфото искаш още :lol:

f0`shiZzle
03-24-2006, 14:12
ami ako ne ti kaje ne6to hubavo?..shte trq se grumnesh li?.mani gi tiq vra4ki..samo shti zemat parite.

JaimeL
03-24-2006, 14:40
Не си пропилявай живота.Ходенето при врача или воъбще предсказването на бедещето са свързани с дявола така че недей.Не ти се ходи в ада нали?

LoVe_RuSlAn
03-24-2006, 14:48
да мисоя че сте п[рави но все пак мн ми се искаше да получа отговор на някоко въпроса в бъдещето маКАР И да не чуя това което искам

Estranged
03-25-2006, 16:53
1. Айде престанете с това страдане от момчета. Ние, момичетата, сме станали големи лигли. А и вече става банално да казваш колко много те е наранил някого. Голяма работа!
2. Кви са тея тъпанарщини с врачки? Ти луда ли си? Как може едно момче да предизвика загуба на надежда, а една врачка да ти я върне. Ти трябва да си някакво мекотело пълно!!!

hamilcar
03-25-2006, 17:04
Обади се в канал 2001.Там са най-добрите врачки.Хахахахах

i'm so excited!
03-25-2006, 19:58
мило момиче. моля те, вразуми се! по врачки ще ходиш.... и то не заради нещо друго, ами заради момче!
аз много рядко вярвам на такива неща. но ти наистина ли си вярваш, че има човек, на който може да се довериш ? нали се сещаш, всеки гледа да измъкне повечко пари. може би наистина има хора с такива способности, но те са единици и ти едва ли ще попаднеш на някой такъв единичен случай=)
но да речем, че попаднеш, което няма да се случи. и все пак да разгледаме тоя случай. наистина ли искаш да разбереш бъдещето си ? така или иначе ще го разбереш, рано или късно. болката няма да е по-малка ако разбереш сега, че нищо няма да се получи между вас. а няма нищо по-прекрасно от неочакваното щастие, не е ли така? =)
замисли се. това което искаш да направиш е абсолютно глупаво, безсмислено и безразсъдно. а и детинско.

IdontGiveaFuck
03-25-2006, 20:23
Ти добре ли си ?

Една смешка от моя клас беше луда по едно момче...отиде на врачка която и предсказа,че ще бъдат задно и ще са много щастливи..Повярвай,това НЕ стана :twisted: И няма да стане ! :twisted: :twisted: Вместо да си губиш времето и парите с такива глупости се опитай да си намериш някой приятел :D
И какво ще правиш ако врачката не ти предскаже нищу хубаво?Вземи се в ръце и си избий от главата тая глупост :wink: