PDA

View Full Version : Ужасно...



03-24-2006, 15:04
Имам буквално огромен проблем...
Членът ми е 25 санти. Ще кажете какво от това? Да знам всеки си мечтае за такова ама е ужасно. Никоя от приятелките ми с който съм спал не ми пуска вече. Все гледам да внимавам ама на всички причинявам болка. Просто незнам кво да правя. А имате ли представа какво е да седиш на тоалентната чиния с това между краката? 14 санти отпуснат оффф... та мисълта ми беше как да го правя с жените просто немога като се превъзбудя и им става кофти... досега не съм попаднал на такава която да се е изкефила на такъв. Само една курва каза че и харесало много ама кво доверие може да и се има. Имам чувството че никога няма да имам сериозна връзка с някоя нормална жена :/

pLaMiToo0o
03-24-2006, 15:11
vij ne mislq 4e trqbva tolkova da se vprqga6 za razmera mnogo hora me4taqt za tova koeto ima6 ti.A dokolkoto za problema ti sys sexa mislq 4e prosto trqbva da si po vnimatelen kym momi4eto s koeto si.Za men nai vajnoto v sexa e partniora mi! Toest ako toi ne se 4uvstva dobre i az nqma da se 4uvstvam dobre.Moje bi i ti trqbva da po4ne6 da misli6 taka :-k

machoka
03-24-2006, 15:22
т. 11 от правилата.