PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да подредя живота си ?!



03-24-2006, 15:40
Tujna sum! Dori pove4e ot tujna vsi4ko losho vse na men se slu4va! dali e sudba neznam no vsi4ko losho vse na men :( Nai golqmata mi lubov minalata godina me zarqza i nemoga da go zabravq makar sega da e s druga,opitvam se da go zabravq no nemoga na 16god sum i za okolo godina nqma i godina sum spala s 30 mom4eta t.e muje jeneni,nejeneni, s deca bez deca s priatelki bez priatelki :( :( :( ujasno e znam mnogo puti se opitah da ne stava taka no to si se slu4va :smt010 :smt010 :smt010 a priatelkite mi okolo men sa mn po shtaslivi za koeto sum dovolna 4e pone te imat svoeto shtastie ponqkoga iskam da se zatvorq i da ne izlizam da ne vijdam nikoi zada moga da osmislq neshtata koito mi se slu4vat no ne stava!! :smt010 v u4ili6teto sum proval i to golqm ne hodq ili ako hodq 6te e vednuj dva puti v meseca!!! ba6ta mi raz4ita na men no kakvo da napravq 4e sum takava idiotka ](*,) Jivota mi e edin proval o6te ot 16godishna ! oburkana sum neznam po koi put da poema neznam koi 6te e pravilnia put?!Iskam da namerq lubovta na jivota si da buda s nego da zabravq za vsi4ko drugo i za ostanalite muje iskam da si imam nqkoi do men :-k no..uvi nqmam :smt010 daite nqkakuv suvet kak da podredq jivota si pls!!! :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry: :cry:

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

03-24-2006, 15:46
може би всичко ти се връща
по това което прочетох ти си лошо момиче
стани добро момиче

dream_for_you
03-24-2006, 15:55
ami... [-( mislq,4e si razbrala kude buraka6 i e vreme da se vzeme6 v ruce i da opravi6 jivota si.predpolagam,4e 6te ti e trudno ,no nqma dr na4in :smt018 .trqbva da se bori6 za 6tastieto si :-s

fti4ka
03-24-2006, 16:05
като начало спри да се ебеш наляво и надясно и почни да ходиш на училище щото ще те изхвълят иначе.. да знаеш че ако изгубиш доверието на баща си после трудно можеш да си го върнеш и то пак няма да е същото.. казвам ти го от личен опит..

^Pretty{}Girl^
03-24-2006, 16:13
ami ti kakfo celish kato se ebesh na lqvo i na dqsno da zapylnish ponqkakaf na4in prazninata ot mom4eto v koeto si bila vlubena li shtoto spored men ot tfa koeto pro4etoh go pravish zaradi tova
e ako e taka spri !!!! ne se izlagai s 30 za edna god ami ti si kurva be !
popravi se xaxa
:P
po4ni da hodish na u4ilishte redovno! shtoto bez obrazovanie nqma da imash pravo da izbirash po koi pyt da poemesh i za da se izdyrjash na godina shte ebat ne 30 ami 100 xaxa
a i ti kfo iskash da zagubish doverieto na bashta si li .........
q sq da vidim kfo sha stane ebe te polvinata grat ne u4ish bashta ti ne ti vqrva mi bokluk stava tfa li iskash da si
be ti nqmash li nqkfi ambicii za jivota si neiskash li neshto da stane ot teb ili predpo4itash da si omresh v tvoq grad kato ku4e bez istoriq ?!!

mnogomili4kata-sf
03-24-2006, 16:18
Не потискай тези неща в себе си...не е хубаво,щото някой ден ше вземе да откачиш така!Всичко е в твои ръце,от теб зависи какъв ще ти бъде животът...промени го...има толкова неща,за който си струва да живееш...само си си врълпила,че всичко е против теб,само защото ония те е зарязал...я се стегни и давай с пълна пара напред!!!! :wink:

LP_girl_14
03-24-2006, 16:20
Трябва сама да подредиш живота си!Имам чувството че след раздялата с момчето,което толкова си обичала ти си застала на контра,против всички и против всичко!Започни да ходиш на училище,почни да използваш времето си пълноценно,опитвай се да помагаш на другите,ако трябва замини за 1-2 дни някъде да си подредиш мислите...Едни ей такива авантюри за една нощти не могат да ти осигурят щастието.Може би твоите приятелки,защото са срещнали любовта,защото са намерили сериозен човек,с който да бъдат и не ги сменят за 3-4 дни или 1-2 седмици.С такива връзки като твоите ти нито отдаваш чувства,нито получаваш.По този начин няма д аоткриеш любовта.Изясни се сам асъс себе си,почни да правиш добро на хората,прави неща типични за едно момиче на твоите години-излизай навън,забавлявай се,намери и някво хоби,намирай време и да учиш,не разочаровай вашите и преди всичко не разочаровай себе си [-X