PDA

View Full Version : Я нещо за мъжкия пенис



lainagovna
03-24-2006, 19:30
абе имам една досадна ципа така да се каже малко под пикочния отвор на главичката и като ми се надърви много пишката почва да ме боли щото много се опъва. са немога да сложа снимка ама мога на пейнт да ви покажа схематично

http://img63.imageshack.us/img63/7580/newbitmapimage1jq.jpg

е само аз ли имам тая досадна ципа, и мога ли да я махна някак си (оперативно) повярвайте ми пречи...

LoLita^
03-24-2006, 20:07
sorry slance ama 4estno-kazano nz za6to taka ti stava :( moqt savet e da iz4aka6 za nqkoi drug otgovor ot drugite ot foruma , ako ne se kolsultirai s Chicho Doktor

lainagovna
03-24-2006, 20:32
мерси за поста беше ми много полезен ;-)

friends
03-24-2006, 21:43
Bace taq cipa ti darji pi6kata , ti dobre li si be :roll:

Emi da , vseki ima taq Cipa , ne sam siguren kak se kazva , ama ne ti pre4i.Ako te boli , moje i da ti ima ne6to , sigurno onaq ti rabota mnogo golema i kat se nadurvi nema mqsto nali :lol: :lol: :lol: :lol:

Samo ne pipaj cipata , tq trqbva da si e tam , vseki q ima :-({|=

STFU
03-24-2006, 21:56
ако я махнеш стававаш обрязан :P

lainagovna
03-24-2006, 23:25
Ako te boli , moje i da ti ima ne6to , sigurno onaq ti rabota mnogo golema i kat se nadurvi nema mqsto nali :lol: :lol: :lol: :lol:
има нещо такова. имам чуството понякога че ще се скъса.

CuST0M1z3
03-25-2006, 08:53
prez taq cipa minava ne6to ako ne se lyja ..

lainagovna
03-25-2006, 11:23
в интерес на истината не съм съгласен с теб. или поне аз невиждам да минава

i'm so excited!
03-25-2006, 15:07
в интерес на истината не съм съгласен с теб. или поне аз невиждам да минава
а трябва да се вижда, защото най-вероятно това което минава от там е трактор.....
абе мисля, че щом говориш за болка едва е най-уместния вариант да чакаш да получиш адекватен отговор във форум.. най-малко пък този..
не съм много сигурна, тъй като не разбирам кой знае колко от такива инструменти, но не е нормално. посъвтвай се с чичо доктор, щото едва ли болката ще мине от самосебе си.

DarkSanctuary
03-30-2006, 23:16
Ми не само ти я имаш....или поне тези инструменти, които аз съм виждала са я имали :lol: , но теб щом те боли наистина няма какво друго да направиш освен да се консултираш с доктор. Отиди при личния си и той, ако не може да ти помогне ще ти даде направление. Това е единствения начин, ако имаш някакъв проблем да разбереш!

lainagovna
03-30-2006, 23:26
мерси за вниманието хора, полезни ми бяхте

Momchence
03-30-2006, 23:36
Нека да разсъждаваме логично. Тая кожа създава много често проблеми на мъжете...на някой му е тясна и не може да го заголи, на друг пък му е дълга...на трети пък им е тясна като при теб и опъва отдолу....едва ли някой ше се хване да ти лекува кожата....в смисал все едно да ти се разболее някоя пъпка и да ходиш да я лекуваш....оф тъп пример...все едно да ти се възпали апендисита и да ти го изпрзнят внимателно и да го зашият обратно....искам да кажа че тфа не е нещо важно за да се лекува..и някак си не е много логично..доколкото знам в практиката като създава проблем просто се маха...ако е нещо малко ше мине...ако ше се разтяга сама до сега да се е разтегнала....ако може да се оправи с цепване ще цепнат...създава ти проблем...махаш я ---> обрязан....няма повече проблеми....и при всяка една вероятност ако не мине само и ако ти прави проблеми...ше ти играят ножове по пишагата \:D/
С две думи тряя да отидеш на специалист :)

П.С. Това е наказание задето мразиш турците. Спомни си мнението ти от раздела за България! А нека ти е гадно сега!!

Адската рисунка!! Имаш талант човеко!! Жалко за пишока!!

lainagovna
03-31-2006, 00:00
еми какво да ти кажа не си спомням мнението но знам на каква теза съм спрямо тях. са държали са ни роби сума ти години и са по дипломатически път бавно но славно пак ни поробяват. бееее... бъллгария. да не се отплесвам обаче. идеята на темата беше по скоро да ме информира защо така, как е станало, може ли да направя нещо и т.н. може би сте се досетили че няма да се обрязвам или да ходя на хирург да ми прави операция за 43765454387436$ идеята на темата е информативна по скоро... както и да е помогнахте ми много мерси на всички

macka
04-19-2006, 16:42
izvinqvai mnogo no tazi "cipa"...ne e li veni4kata prez koqto ti se pulni s kruv be moito mom4e ;)

lainagovna
04-19-2006, 21:40
извинявай. не. ако не вярваш ела и провери

The Interceptor
04-19-2006, 22:03
съжалявам но не се сдържах :lol: :lol: :lol: ... но рисунката ти е страшна :D :lol: :lol: :lol:

а иначе ципата всички си я имаме :)

04-20-2006, 17:12
Spoko moje6 da zapo4ne6 da 4uka6 po 4esto i tia 6te se skasa i niama da ti pravi pove4e problem , do tova dali 6te prestani bolkata kato ti se naduva , nama da prestane 6toto tova e ot kojata ti 6toto tia sigorno ne e mnogo raztegliva i malko po malka ot obiknovenoto , sled vreme taia koja moje da se razpane ili da se skasa.

Citiram majete ot tretata vazrast : edno vreme imaxme xui za tri koji a sia imame koja za tri xuia.
ai i spoko .

666
04-20-2006, 18:10
ЧУВАЛ ЛИ СИ ЗА ОБРЯЗВАНЕ? еЛЕМЕНТАРНО Е, ХИГИЕНИЕЧНО Е, И Е РЕШЕНИЕ НА ТВОЯ ПРОБЛЕМ. пОСЛЕ ЩЕ СИ КАТО НОВ, А И МАЦКИТЕ ХАРЕСВАТ ОБРЯЗАНИ ПЕНИСИ. нИЩО СРАМНО - ОТИВАШ НА ЛЕКАР И ТОЙ ЩЕ ТИ ОБЯСНИ ПОДРОБНО.

01-13-2007, 23:23
http://archives.zavinagi.com/archive/000/029/674/29674/29674.html

batkodoki
01-14-2007, 22:06
ВИНАГИ указвайте ВЪЗРАСТ моля! това е важно, ако искате наистина да ви се помогне!

дайте малко по-сериозно отношение, забавните постове запазете за тема "секс".

по темата: ако главичката на пениса ти се оголва безпроблемно и само "ципата" е проблем усещан като дърпане, иде реч за т.н "късо гемче". случва се често. това е вродено състояние когато при ерекция юздичката (ципата) е малко по-къса от необходимото за свободни фрикционни движения. поправката е много лесна - прави я хирург за секунди, под местна упойка, не боли. няма нищо общо с обрязването. пишока ти няма да промени външния си вид - това е ЕДИНСТВЕНИЯТ нормален начин ако искаш да имаш нормален полов живот в бъдеще.

НЕНОРМАЛНИЯТ, дивашкият начин е да послушаш разни "разбирачи" и да чакаш при някакъв груб полов акт (ако изобщо не загубиш ерекцията рефлекторно от болковите усещания и не станеш за резил пред момичето) е да "скъсаш" буквално гемчето принудително. риска от тази простотия да прекъснеш важни нервни пътища от които зависи дали ще се изживяваш като мъж е съвсем реален! грубите травматични разкъсвания не могат да се сравнят с прецизната работа на скалпела, разкъсаното зараства неравномерно, образува фиброзна тъкан и т.н проблеми + този да инфектираш раната.

извод: забрави за селяндурския полов фолклор ако искаш да ползваш пълноценно пишока си по предназначение! нищо страшно, наистина става за секунди. просто вземи талон от ОПЛ и иди при хирург. или иди на частно.

100%
01-15-2007, 23:07
...

=D>

01-27-2007, 17:29
Споко.Изчакай и ще ти мине.

seleks
08-04-2013, 09:18
Здравейте. Хора прочетох супер много информация но така и не открих отговор на проблема който ме тревожа.Моля ви отговорете ми на следния въпрос:
аз съм на 16 години когато пенисът ми е в надървено положение ако просто вложа малко повече сила да си скъсам ципата която го държи и ми ограничава възможностите какви са последствията? Мисълта ми е боли ли много колко време продължава болката може ли нещо да се обърка и т.н.
Благодаря предварително очаквам вашите отговори. :D

102
08-04-2013, 09:21
Не го прави. Ще страдаш. Иди на лекар с майка си.

draid
08-04-2013, 11:34
Здравейте. Хора прочетох супер много информация но така и не открих отговор на проблема който ме тревожа.Моля ви отговорете ми на следния въпрос:
аз съм на 16 години когато пенисът ми е в надървено положение ако просто вложа малко повече сила да си скъсам ципата която го държи и ми ограничава възможностите какви са последствията? Мисълта ми е боли ли много колко време продължава болката може ли нещо да се обърка и т.н.
Благодаря предварително очаквам вашите отговори. :D

Защо вдигаш тема от 2006г първо ?
Последствията могат да са много сериозни. Това се нарича късо гемче, оперира се за 10 мин и си отиваш във вас. След 20 дни пишката ти е зараснала напълно и нищо не помниш. В раздел здравни има тема за Фимоза, там чети.