PDA

View Full Version : Относно ЖЕНИТБА



VoodooServ
03-24-2006, 19:03
Дайте предложение за подарък ; и начин за предложение за женитба... Мисля ,че приятелката ми вече е краино време да ми стане жена...


Давайте оригинални идеи.

Ice_Queen
03-24-2006, 19:07
Може ли 1 малък въпрос...на колко си? :-k

VoodooServ
03-24-2006, 19:10
Декември правя 25

fti4ka
03-24-2006, 20:05
и нас ли ше ни питаш как да и предложиш?!

svetla_88
03-24-2006, 20:06
най простото е пръстен.
например лятото я заведи на море ,за седм осамотете се.
в хубав хотел.или нещо подобно.нека да ви е хубаво.зависи и с какви фенанси разполагаш.
а тя на колко е?
готов ли си на такава крачка?
да не е бременна? ;-) :?: :lol:

Nofacenoname
03-24-2006, 20:20
Може ли 1 малък въпрос...на колко си? :-k
Пак започвате с глупавите въпроси и да е на 18 какво от това?!?!Немога да ви разбера хора защо трябва да се бъркате в чужди работи?!?!Това не е тема на колко си години и дали трябва да се жена!Не сте вие хората който могат да решават какво да правят другите и кога да го правят!
По темата: Виж сега човече направи и някаква много готина изненада,зарадвай я,накарай я да се чувства добре!Ти най-добре знаеш какво обича и какво й е приятно да прави!В подходящия момент действай вземи и пръстен,колие нещо по неен вкус! :smt008

PoTTerKa
03-24-2006, 20:35
Дам...хубави идеи. Зависи кога искаш да й предложиш брак...Винаги съм се чудила на Море от Любов. Как може да дават по телевизията толкова лични неща и пр. Но все пак не всеки има смелост да го направи. А така доказваш силна любов. Ми това е един от начините...Някои ще кажат, че е тъпичък и никога не биха искали да попаднат в такова нещо. Но представете си един ден Наталия да дойде при вас и да каже, че сте участник в Море от любов...Ще сте шокирани, иненадани, щастливи...Самото изживаване е приятно. Въпреки, че се съмнявам аз да имам смелост да застана пред камерата там :-k
Друго...Можеш да накараш приятелите си (колкото повече, толкова по-добре (но не прекалено все пак)) да отидат до тях (или да я проследят някъде на улицата) и всеки да се изрежда през 5 мин. да речем да й поднася червена роза без да казва нищо: Поднася я и веднага изчезва...След което накрая отиваш ти (може дори да й е писнало вече от рози (може дори да се охарчиш :-s ) и й поднасяш супер голям букет от червени рози + пръстен 8) На мен яко ми се струва... А и зависи какво искаш де...Романтично или не? Това е за романтичното... А сетих се и още. Пишеш и мноооооого любовни стихчета (и държиш тя да прочете всичките от началото до края), като в последното й предлагаш по доста разтапящ се начин...Само нз как ще й дадеш така пръстена...Освен, ако не си някъде до нея :-({|=

cvety_i_bebeto
03-24-2006, 21:21
ot kolko vreme si s neq.....6tom iska6 da se jenite...zna4i e ot dosta...ne ti li e spodelqla kak si predstavq\iska
da predlojat ili ne6to takova...ili kakvo 6te i haresa....

SLaDkO_Mi6Le
03-24-2006, 22:08
най простото е пръстен.
например лятото я заведи на море ,за седм осамотете се.
в хубав хотел.или нещо подобно.нека да ви е хубаво.зависи и с какви фенанси разполагаш.
а тя на колко е?
готов ли си на такава крачка?
да не е бременна? ;-) :?: :lol:
яко!!:) :lol: :lol: :) :-D

Sunny_stz
03-24-2006, 22:21
Ami podgotvi romanti4na obstanovka i i go kaji :)

teenkopele
03-24-2006, 23:17
Ето едно супер оригинално предложение, за това как да й предложиш:
Завеждаш я някъде на мач и поръчваш да напишат на таблото: '.....много те обичам. Ще се омъжиш ли за мен.' :mrgreen: .
Успех. :wink:

VoodooServ
03-25-2006, 09:16
Тя е на моите години за тея които питат. От 4 години сме заедно... А за предложението си мислих да е или на Царевец във Велико Търново или на рождения и ден, който е след 2 месеца.

A3_CbM_MoMu4e
03-26-2006, 01:20
Ето едно супер оригинално предложение, за това как да й предложиш:
Завеждаш я някъде на мач и поръчваш да напишат на таблото: '.....много те обичам. Ще се омъжиш ли за мен.' :mrgreen: .
Успех. :wink:

според мен това е много оригинално ако си пада по мачове :D

IKisseDAGirL
03-26-2006, 13:18
ами заведи я на романтична вечеря и пусни годежен пръстен в чаша със шампанско :) или пък предварително да си поръчал цветя с картичка, за която е прикрепен пръстена, и да й ги поднесат в най-вълнуващия момент ;-) :smt050 :smt006

Tedka-Medka
03-26-2006, 13:24
Дам...хубави идеи. Зависи кога искаш да й предложиш брак...Винаги съм се чудила на Море от Любов. Как може да дават по телевизията толкова лични неща и пр. Но все пак не всеки има смелост да го направи. А така доказваш силна любов. Ми това е един от начините...Някои ще кажат, че е тъпичък и никога не биха искали да попаднат в такова нещо. Но представете си един ден Наталия да дойде при вас и да каже, че сте участник в Море от любов...Ще сте шокирани, иненадани, щастливи...Самото изживаване е приятно. Въпреки, че се съмнявам аз да имам смелост да застана пред камерата там :-k
Друго...Можеш да накараш приятелите си (колкото повече, толкова по-добре (но не прекалено все пак)) да отидат до тях (или да я проследят някъде на улицата) и всеки да се изрежда през 5 мин. да речем да й поднася червена роза без да казва нищо: Поднася я и веднага изчезва...След което накрая отиваш ти (може дори да й е писнало вече от рози (може дори да се охарчиш :-s ) и й поднасяш супер голям букет от червени рози + пръстен 8) На мен яко ми се струва... А и зависи какво искаш де...Романтично или не? Това е за романтичното... А сетих се и още. Пишеш и мноооооого любовни стихчета (и държиш тя да прочете всичките от началото до края), като в последното й предлагаш по доста разтапящ се начин...Само нз как ще й дадеш така пръстена...Освен, ако не си някъде до нея :-({|=

това са строхитни идеи :)
адски ми допаднаха..може би най-много
от всички предложени :)

VoodooServ
03-26-2006, 21:08
Благодаря за идеите. Ако на някои му хрумне още нещо оригинално, нека пише... ;)