PDA

View Full Version : Какви теми на разговор да подхвана, като съм на среща?



Um4ooo
03-24-2006, 20:12
Така в сряда има среща с едно момиче, обаче се чудя на какви теми да си говоря с нея, моля дайте идеи. И моля без излишни мнения, като: "Егати комплексарската тема" или друго от сорта. Ако сте решили да ми помогнете го направете пълноценно, а не да се спами излишно.

Atika
03-24-2006, 20:52
Takam .. ne smqtam che si gotov da hodish na sreshta shtom neznaesh kakvo da si govorish s momicheto!Bezsmileno e ..

PoTTerKa
03-24-2006, 21:01
Темата не е комплексарска...Много хора са имали този проблем, но не от комплекси, а от притеснение...Ами помисли си добре, какво те интересува за нея и я питай направо. Също така се съмнявам само ти да говориш, нали така?;) Всъщност зависи къде се намирате.Ако сте на кино, едва ли много ще говорите.Ако сте на барче (струва ми се мн тъпо, аз лично не ги обичам) ще говориш, няма как. Питаш каквото ти хрумне.Само не й говори за коли, компютри и пр.Особено ако момичето не си пада по това.За това най- добре я питай за хоби най- напред;) А можеш дори да разказваш забавни случки...Само ако видиш, че й е мн безинтересно да спреш :::

laSTIchni_boXerki
03-24-2006, 21:22
amiiii az nesym mn po tez raboti am da znae6 6te si doide ot samosebe si razgovora spoko(osven ako i dvamata ne myl4ite postoqnno de)kakto ti kazaha po gore geldai da ne q utek4ava6...vkarai nqkoi dr sme6ka ne6to...prosto ne se pritesnqvai .. i bydi sebe si predpolagam :mrgreen: :mrgreen: aide uspeh 6te se spravi6 spoko \:D/

celufan4o
03-24-2006, 22:00
Пи4 то тряя да ти дойде от вътре кво да говори6 ина4е 6е изглежда6 като пълен глупак :wink:

MrAnderson
03-24-2006, 22:06
Преди всичко разговорът ви трябва да е непринуден. Не трябва да се чувстваш ограничен да беседваш с нея само за определен кръг от теми. И за да не кажеш, че не съм ти бил полезен, човешките същества сме устроени така, че с най-голяма охота говорим не за някой друг, а за самите себе си. Проявявай интерес към момичето, разпитвай я за самата нея - какво обича да прави, къде обича да излиза, каква музика харесва и т.н. Неслучайно бих наблегнал изключително на това какво обича/харесва, тъй като това само по себе си придава позитивна нотка.

kAdrOkoSkA
03-24-2006, 22:09
Ami mn zavisi dali poznavash momicheto. Ako e taka... zapochvash i posle lafcheto shte tragne ot samosebe si :wink: Obache ako ne q poznavash - shte trqbva da se potrudish :roll:
Uspeh :!: :smt006

Um4ooo
03-25-2006, 08:45
Takam .. ne smqtam che si gotov da hodish na sreshta shtom neznaesh kakvo da si govorish s momicheto!Bezsmileno e ..
Хаха, това ме хвърли в шок! Хич не съм съгласен, а и не че не знам за какво да си говоря просто идеи. Иначе мерси на всички, много ми помогнахте. :shock: =D> \:D/

A3_CbM_MoMu4e
03-26-2006, 01:42
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=1803

ей тука май имаше нещо интересно за тебе O:)