PDA

View Full Version : olimpiada po BEL 7 klas



hell_girl
03-24-2006, 20:40
iskam da popitam nqkoi znae li ne6to pove4e za olimpiadata po iteratura utre.Hodil li e nqkoi i kakvi temi moje ili sa se padali... :smt017

shugarbaby
03-24-2006, 21:00
neznam ot kade si.az sam ot ihtiman i olimpiadata be6e minalata sedmica.padnalo se e "maminoto detence",ama na nas daskalite ne ni kazaha ni6to za olimpiadata i nqma6e nikoi ot 7 klas. :-D

tainstvenata
03-24-2006, 21:19
az sam 7-mi klas sq i hodih padna se "Bqha sred ob6testvo,no bqha v pustina" 1 i 2ra 4ast ot nemili-nedragi

vanie
03-24-2006, 21:24
При нас се паднаха Речта на Странджата и На прощаване

SweeTy__
03-24-2006, 21:56
V Montana se padnaha Maminoto detence i Bulgarskiqt ezik --> "Pod sqnkata na ki4estata kru6a" i "Pateti4nata vuzhvala na ezika"

teenkopele
03-24-2006, 22:25
От хора, които са ходили знам, че се преписва много лесно...в повечето случаи. :)
Успех. :wink:

П.П. Събери темите, които мислиш да ползваш, намаляш ги с 50-60%, на ксерокс, и всичко е БОМБА! :mrgreen:

Sladurka_f
03-25-2006, 10:42
във всяко училище се падат различни теми - ние имахме 4 теми по избор - Заветът на бунтовника, 2 теми за хъшовете и Началото на пътя към доброто. Аз за тва писах и имам 5.75 и ще ходя на 2ри кръг

Loshotia
03-25-2006, 11:53
Като бях седми клас ми се пдна втора глава от Немили - недраги

uu
03-25-2006, 13:42
Като бях 7 клас и на първи и на втори кръг от тази олимп. се падна все маминото детенце, единия път в/у цялото, единия път само върху първа и втора част(или глава, там на каквото е разделено маминото детенце)
наистина особено на първия кръг много лесно се преписва( първия кръг е само училищен - за децата само от твоето училище, а втория - за целия град)
[/b]

FlowerinesS
03-27-2006, 06:50
От хора, които са ходили знам, че се преписва много лесно...в повечето случаи. :)
Успех. :wink:

П.П. Събери темите, които мислиш да ползваш, намаляш ги с 50-60%, на ксерокс, и всичко е БОМБА! :mrgreen:
И кво?Има ли някакъв смисъл на отидеш да преписваш на някаква си олимпиада?Какъв е смисълът?Самозаблуждаваш се..така или иначе на изпита няма да можеш да препишеш..тва е тъпо,защото някои цяла година не си вдигат очите от учебниците ,а други ей така се правят на много интересни.Но 1 ден всеки ще си получи заслуженото :D

teenkopele
03-27-2006, 11:21
От хора, които са ходили знам, че се преписва много лесно...в повечето случаи. :)
Успех. :wink:

П.П. Събери темите, които мислиш да ползваш, намаляш ги с 50-60%, на ксерокс, и всичко е БОМБА! :mrgreen:
И кво?Има ли някакъв смисъл на отидеш да преписваш на някаква си олимпиада?Какъв е смисълът?Самозаблуждаваш се..така или иначе на изпита няма да можеш да препишеш..тва е тъпо,защото някои цяла година не си вдигат очите от учебниците ,а други ей така се правят на много интересни.Но 1 ден всеки ще си получи заслуженото :D

Има смисъл и то не е малък изобщо :wink: . Най-малкото ако се класираш напред в олимпиадата госпажата/господина по български и литература ще ти пише високи оценки, което ще помогне за дипломата :mrgreen: . Освен това на някои олимпиади, не всички, имат доста зарибяващи награди. \:D/

Jessika_MG
03-28-2006, 07:44
Az kat bqh 7mi klas ...demek predi 3 godini se padna Bylgarskiqt ezik, ama ..nali i az pusnah tema da pitam za moita olimpiqda, navsqkade razli4no se pada.

kissorankata
03-28-2006, 18:46
Ми аз бях на олимпиада тази година съм 7 клас...темата беше

Родното и чуждото във Вазовата повест "Немили - недраги".

И то не бяха писали на определена глава от повестта, а на цялата повест...успях малко да препиша и имах 4-ка :?