PDA

View Full Version : НЕКА ПОДКРЕПИМ ИДЕЯТА



forrzi
03-24-2006, 20:42
Нека подкрепим идеята...
аз ще бъда там,бъдете и вие!http://www.skatebg.com/UserFiles/Image/text-1.jpg

korn___
03-24-2006, 20:48
hmmm e ako se pokaja na ndk s boqdjiiska maska i 6te ima umrqli maiki s deca behttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/laugh.gifina4e ne e lo6o kat ideq no mai togava 6te sum na rabota .... vse pak podkrepqm ideqta !

teenkopele
03-24-2006, 21:20
Може и да дойда. Струва ми се, че ще е яко. \:D/

MaPuXyaHa
03-24-2006, 21:22
Аз няма как да отида !Но който отиде нека да отиде и заради мене :lol:

machoka
03-24-2006, 22:38
Голяма глупост ми се струва. Когато започнеш да шофираш, да имаш возило, което е 24 часа в денонощието с теб и си само на едно завъртане на ключа от това да идеш във всяка точка на България по всяко време, пак ще си говорим ! :?

Master_88
03-24-2006, 22:51
Не мисля,че след този протест,нещо ще се промени.

neizvesten
03-25-2006, 08:28
Ideqta e strahotna,no mojebi 6te6e da ima po-golqm efekt ako se bqhte obarnali kam Nacionalniq U4eni4eski Ekoparlament. :P

Mo6no
03-25-2006, 11:14
Ще отидеш там икакво?Нещо ще се промени ли?Въздуха ще стане ли по-чист?Или това е повод да се върши нещо друго?

sk8_dont_h8
03-25-2006, 11:59
Мачок, нямам нищо против автомобилите, но имам МНОГО против когато се използват за щяло и за нещяло - има хора които за 500м-1км палят колата - по този начин замърсяват въздуха без основание. Какъв е смисъла например да запалиш колата от Обеля до Сердика(надявам се спомените ми за СФ да са достатъчно пресни) вместо да хванеш метрото ? Познавам жeна която го прави всеки ден....ГЛУПОСТ НЕЗЕМНА !!!

х
03-25-2006, 15:17
glupava iniciativa... :::

machoka
03-25-2006, 17:10
Мачок, нямам нищо против автомобилите, но имам МНОГО против когато се използват за щяло и за нещяло - има хора които за 500м-1км палят колата - по този начин замърсяват въздуха без основание. Какъв е смисъла например да запалиш колата от Обеля до Сердика(надявам се спомените ми за СФ да са достатъчно пресни) вместо да хванеш метрото ? Познавам жeна която го прави всеки ден....ГЛУПОСТ НЕЗЕМНА !!!

Не си прав. Колата е голямо удобство. Пътувам от години всеки ден с метрото и всякакъв друг транспорт /София/, ходил съм и пеша много, шофирал съм по цял ден също из града и мога да ти кажа, че колата наистина ти предлага много улеснения, стига да смогваш да я 'храниш' с гориво.

А това за замърсяването на въздуха отдавна се 'изтърка'. Много от нещата, които правиш във всекедневието си замърсяват природата не по-малко, а по-новите коли имат много читави устройства за филтриране на вредните газове до допустим за природата минимум, стандартен за цяла Европа.

M@Dn3Ss
03-25-2006, 21:03
Голяма глупост ми се струва. Когато започнеш да шофираш, да имаш возило, което е 24 часа в денонощието с теб и си само на едно завъртане на ключа от това да идеш във всяка точка на България по всяко време, пак ще си говорим ! :?

Вднъж да съм съгласен и аз с machoka. Колата е едно от най-големите удобства :wink: .

machoka
03-25-2006, 21:14
Ахъм, градския транспорт и разходките под жаркото слънце няма да закарат за 10 мин твой познат до болница, ако се рани сериозно, нито ще ти предоставят лукса на едно комфортно стигане от точка А до точка Б. И това са най-елементарните примери.

i'm so excited!
03-25-2006, 21:26
аз съм съгласна, че колата е ужасно удобна. но съм твърде против всеки да си паркира където иска. ебати, по улицата има коли, по тротоарите има коли. а ние които ходим пеша трябва да се научим да летим........? :smt019