PDA

View Full Version : Spiriticheski seans ..



Atika
03-24-2006, 22:37
Ot temata za dama pika :-D mi hrumna da vi popitam dali nqkoi e probval i kakvo se e sluchvalo ??

MaPuXyaHa
03-24-2006, 22:39
Баба ми влезе с гръм и трясък в стаята и почна да крещи като луда когато всички я нарекохме дама пика дама пика и тръгнахме да се крием кой където свари :lol:

Atika
03-24-2006, 22:47
Баба ми влезе с гръм и трясък в стаята и почна да крещи като луда когато всички я нарекохме дама пика дама пика и тръгнахме да се крием кой където свари :lol:

e stiga de :) naistina mi e interesno koi go e pravil , ima filmi,knigi za tva a i mnogo hora vqrvat

MaPuXyaHa
03-24-2006, 23:03
Баба ми влезе с гръм и трясък в стаята и почна да крещи като луда когато всички я нарекохме дама пика дама пика и тръгнахме да се крием кой където свари :lol:

e stiga de :) naistina mi e interesno koi go e pravil , ima filmi,knigi za tva a i mnogo hora vqrvatЕм..да бе Атика аз ти казвам при мен какво стана..наистиана я вземахме отначало :)) за дама пика... :lol:

03-25-2006, 00:25
Спиртически сеанс - от думичката спирт. Общо взето завърши с мноо лош главобол и махмурлук и ми бе гадно цял ден след това.

ledenata_kralicA
03-25-2006, 11:05
he he.....
nqkoi kazavt 4e vidqli peperuda,dr kurvava sleda na ogledaloto,4e dama
pika im se bila usmihnala................drun-drun-drun-drun-drun.......
vednuj vikahme i ni6to ne stana
tva e pulnata izmi6liotina:) :-)

Atika
03-25-2006, 11:57
he he.....
nqkoi kazavt 4e vidqli peperuda,dr kurvava sleda na ogledaloto,4e dama
pika im se bila usmihnala................drun-drun-drun-drun-drun.......
vednuj vikahme i ni6to ne stana
tva e pulnata izmi6liotina:) :-)

ahah ami i az ne vqrvam v nikvi dami piki .. i spiriticheskiq seans e neshto dosta po razlichno .. no qvno nikoi ne e probval ..

:)))))))))))))
03-25-2006, 13:04
awe i az ne vqrvah,ama kato vidqh s o4ite si....vzeh ta povqrvah....zatva i napisah onazi tema...

sk8_dont_h8
03-25-2006, 13:34
Бах....знаете ли как им викам на такива дет` се занимават с окултизми, сатанизми и спири-нещо си - ВЕЩЕРИЦИ !!! :evil:
Момичета, я се свестете малко - още малко ще тръгнете по врачки, баячки, вуду жрици и хоп....1 г по-късно ще обикаляте из града да драскате обърнати кръстове с кръвта на някой приятел :smt017 :smt018

Sinister_Doll
03-25-2006, 19:07
Бах....знаете ли как им викам на такива дет` се занимават с окултизми, сатанизми и спири-нещо си - ВЕЩЕРИЦИ !!! :evil:
Момичета, я се свестете малко - още малко ще тръгнете по врачки, баячки, вуду жрици и хоп....1 г по-късно ще обикаляте из града да драскате обърнати кръстове с кръвта на някой приятел :smt017 :smt018

Are puk da ne si prav!
Satanizmut i oburnatite krustove, pentagrami; voodoto i osobeno vra4kite nqmat hapsolutno ni6to ob6to s istinskata, ne4erna magiq, ve6ticite...

:arrow: Po temata, da pravila sum, ama nqma puk da vi kaja ko stana...

Estranged
03-25-2006, 19:14
Бах....знаете ли как им викам на такива дет` се занимават с окултизми, сатанизми и спири-нещо си - ВЕЩЕРИЦИ !!! :evil:
Момичета, я се свестете малко - още малко ще тръгнете по врачки, баячки, вуду жрици и хоп....1 г по-късно ще обикаляте из града да драскате обърнати кръстове с кръвта на някой приятел :smt017 :smt018

Are puk da ne si prav!
Satanizmut i oburnatite krustove, pentagrami; voodoto i osobeno vra4kite nqmat hapsolutno ni6to ob6to s istinskata, ne4erna magiq, ve6ticite...

:arrow: Po temata, da pravila sum, ama nqma puk da vi kaja ko stana...

Дамз, въпросът е до религията. Но няма да казвам повече.
Ебавки с духове - да, правила съм, бях на 10, но не стана нищо интересно.
Истински магии вече не съм правила, ама и нямам желание, като им знам условията...

Sinister_Doll
03-25-2006, 19:17
Дамз, въпросът е до религията. Но няма да казвам повече.
Ебавки с духове - да, правила съм, бях на 10, но не стана нищо интересно.
Истински магии вече не съм правила, ама и нямам желание, като им знам условията...

Mi ne kazvay, 6ot za davane na malko pove4e info 6tqha da me izqdat po edno vreme...

Estranged
03-25-2006, 19:25
Дамз, въпросът е до религията. Но няма да казвам повече.
Ебавки с духове - да, правила съм, бях на 10, но не стана нищо интересно.
Истински магии вече не съм правила, ама и нямам желание, като им знам условията...

Mi ne kazvay, 6ot za davane na malko pove4e info 6tqha da me izqdat po edno vreme...

Подробност :arrow: Аз щях да те изяда :lol:

Sinister_Doll
03-25-2006, 19:33
Razli4ni hora 6tqha da me izqdat v 2- 3 razli4ni temi i ot druga strana polu4ih 3925 LS- ta ot hora, koito me tormozqt da razkazvam...

Ko da napravq kato si padam po okultizma?!

Estranged
03-25-2006, 19:42
Razli4ni hora 6tqha da me izqdat v 2- 3 razli4ni temi i ot druga strana polu4ih 3925 LS- ta ot hora, koito me tormozqt da razkazvam...

Ko da napravq kato si padam po okultizma?!

Е, хората просто незнаят къде трябва да търсят. Лечно се разбира, но не от уста на уста.

M@Dn3Ss
03-25-2006, 22:02
Ако и някой ме светне за кво става дума... :lol:

Sinister_Doll
03-25-2006, 22:11
Razli4ni hora 6tqha da me izqdat v 2- 3 razli4ni temi i ot druga strana polu4ih 3925 LS- ta ot hora, koito me tormozqt da razkazvam...

Ko da napravq kato si padam po okultizma?!

Е, хората просто незнаят къде трябва да търсят. Лечно се разбира, но не от уста на уста.

Zavisi... Po- dobre da te naso4i nqkoy, koyto znae kvo govori.
6ot ne se znae na kvo moje da popadne6, ako trugne6 da tursi6 sam.