PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Иска време насаме ,губя ли го?



FuLL_oF_SoRRoW
03-25-2006, 05:48
Zna4i nai nakratko moqta istoriika e takava : s priqtelq mi v momenta sme razdeleni v smisul prosto toi me pomoli da mu dam malko vreme da preusmisli ili da si po4ine ot men nqmam ideq to4no za6toto mi kaza 4e prekaleno mn sum go pretiskala i ne sum go ostavqla dori da di6a bez az da go 4uq i da znam :( kazva mi 4e me obi4a no 4e ima nujda ot vreme a az tolkova mn go obi4am i tolkova mn me e strah da ne go izgubq dadoh mu vreme t.e. v4eta ne sum go pretisnqvala no dnes sutrenta go subudih da go pitam moje li ne6tata da se opravqt mejdu nas i toi kaza 4e moje no tui kato mn mu se spe6e ne govorihme ;( kulne mi se 4e nqma drugo momi4e a az naistina prekalih i s revnosta si i tova 4e go tursq prez 2 min makar 4e mu vqrvam neznam hem znam 4e me obi4a no i ot dr strana me e strah 4e 6te go zagubq sega neznam dali tova koeto toi pravi ne e prosto za da me podgotvi za razdqlata ili prosto naistina ima nujda ot izvesno vreme po4ivka i posle pak 6te sme zaedno ;( 6te umra ako sum bez nego nemoga bez nego obi4am go mnogo btw s nego sme ot 8 meseca no sme ot razli4ni gradove blagodarq vi 4e me izslu6ahte ako imate mnenie spodelete go za6toto naistina se poburkvam :cry: :( :smt009 :cry: :roll: :( :smt009 :cry:

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Ani_girl
03-25-2006, 06:09
6tom priqtelq ti iska vreme mu go dai ne mu se natqgai ne go tursi postoqnno za6toto tova mojebi mu pisva i go otdrupva ot tebe . revnuvai go losho nqma ama ne mu go pokazvai tolkova mnogo za6toto revnosta e ne6to koeto zasipva 4ustvata i na dvamata ne samo na tozi koito revnuva no i na tozi koito e revnuvan .tova 4e 6te ot razli4ni gradovee ne e problem ako se obi4ate .uspeh i se nadqvam da ste zaedno no ne go zadushavai . 6tom mu vqrvash mu dai malko pove4e vreme da pomisli i da si po4ine :) !

ani88
03-25-2006, 08:49
Ne mislq che te podgotvq za razdqla ako e iskal da se razdelite da ti e kazal a ne da iska vreme,no revnosta i prekalenoto pritiskane na edno momche go kara da iska malko svoboda,momcheta ne obichat da budat pritiskani i da gi se obajdame postoqnno kakto i nie ne obichame za tova ne se pritesnqvai toi shte si e tvoi samo nedei sega kato e iskal tva vreme pak da mu zvannish postoqnno ostavi go malko si poeme vuzdux i vsichko shte se naredi:) za rastoqnie tova ne prechka shto se obichate za lubovta granici nqma :) dano po skoro si poeme vuzduxa i pak se zaedno ai ne prekalqvai s revnosta opitai se da se zdurjash :)

dEnIsTy
03-25-2006, 08:58
FuLL_oF_SoRRoW ima dva varianta..ili da te podgotvq za razdqla,ili i toi te obi4a i ne iska da se razdelite okon4atelno,zatova mu trqbva i vreme :wink:
spored men e 2-oto :wink:
syveta mi e da go ostavi6 malko na mira i taka 6te se osyznae kakvo pravi \:D/

PoTTerKa
03-25-2006, 09:21
Напълно познато. При мен е почти същото, само че приятеля ми не е казал, че иска време...Иначе щом те обича и няма да друга спокойно. Съмнявам се да те остави. Просто ще види, че му е тежко без теб и сам ще се върне. През това време няма смисъл да ти е гадно... Спокойно.Всичко ще се оправи.Просто може би човека найстина има нужда от време, а ако ти не му го дадеш, може да стане по-зле и найстина да се разделите, което едва ли ще ти хареса, след като го обичаш толкова. Ако е искал да скъсате, предполагам щеше да измисли друга причина, с която направо ще си го каже...Съмнявам се също да е повече от няколко дни...Но ти найстина не му досаждай...Даже можеш да се опиташ да го накараш той да се стресне, че може да те загуби (но не прекалявай), така има шанс времето да се ускори и той да се върне по- бързо :smt008

midnight...
03-25-2006, 13:13
а може би приятеля ти иска да е малко по-самостоятелен, а не все ти да вървиш след него
дай му както те е помолил малко време за да преосмисли какво иска и какво не, ти може би също малко трябва да се вгледаш в себе си и да видиш къде евентуално грешиш :wink:

SummeRLove08
03-25-2006, 13:47
Еееми стига си го притискала!Така нищо няма да стане.Дай му време на момчето щом така иска.

FuLL_oF_SoRRoW
03-27-2006, 21:16
ami ot kakto pisah temata do sq mina vreme i o6te sme razdeleni makar 4e na nqkolko puti ne izdurjah i go tursih govorihme no toi produljava da e nqkak qdosan nerven i mi kazva da go ostava izvesno vreme da se uspokoi ne sum li go razbrala tva i t.n. ediniq put mi kaza 4e o6te me obi4a i mi trqska telefona sled tova a drugiq 4e 6te si smeni kartata ako go potursq pak no posle stanaha edni nepriqtnosti v semeistvoto mi i toi mi se obadi da me uspokoi i to ne 4e to4no uspokoqvane ama i ne mi dade da se mahna ot nas i ako iskam da sum s nego i da se opravim da si stoq v nas i da mu dam malko vreme i taka :cry: vsu6tnost i az neznam strah me e 4e moje da go zagubq i 4e ne iska da e s men ama i ot dr strana ponqkoga i si znam i 4e me obi4a ama naistina sum oburkana mnogo :( a i tui kato si znaem pass-ovete na vsi4ko vidqh 4e e pisal na nqkvo momi4e i e izlizal na kafe ne 4e ima ne6to mejdu tqh pone ne si e proli4alo po ni6to ama i tova me kara da stradam neznam kvo 6te stava i kakvo iska toi naistina :( nadqvam se da se opravim
P.S. Mersi za tova 4e si izgubihte vremeto v 4etene na moqta istoriq i mi dadohte suvet mislq naistina da go ostava izvesno vreme kolkoto i da me boli no pone znam 4e moje da se opravim a ina4e riskuvam da go zagubq a neiskam za6toto go obi4am mnogo . o6te vednuj blagodarq :cry: :cry: sega tolkova problemi si imam i v semeistvoto s roditelite mi e ujasno i edna ot babite mi po4ina predi 2 dena i s moeto milo kato sme taka iska mi se da umra no..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

shtampata
03-27-2006, 21:19
Избий си го от главата!
Това е просто "нежния" начин да ти каже, че вече не иска да е с теб!

neznaesht
03-27-2006, 21:25
Kupi mu kislorodna butilka da di6a-ne bazikam se :). Vij sq naistina ima nujda 4oveks da si zeme vazduh - da podredi infoto v portativniq hard p1k posle nq na4in da ne te obi4a. Udari ena magistralka i sa uspokoi nq kasate obi4ata 4oveka!!!!

PoTTerKa
03-27-2006, 21:38
Ееее виж ся...Недей да губиш надежда! Щом ти е казал, че те обича, значи е така. Ако е искал да късате, едва ли е щял да го каже. Освен това не се притеснявай толкова, минали са само 3 дни (там някъде нали?). Само това с тряскането на телефона и сменянето на картата не ми харесва много. Ако на мен ми се беше случило, щях сериозно да поговоря с него. Аз по принцип не обичам да оставям нещата неразяснени.. Обичам всичко да си знам и чак след това да решавам какво да правя. За това изчакай известно време. Ако до края на седмицата няма развитие, поговори с него сериозно. Но през това време не го търси... Ще е по- добре, че найстина ще вземиш да го загубиш. Та в края на седмицата го питай какво мисли да прави и дали въобще възнамерява да се съберете пак или да те кара още да чакаш...Айде успех и да разкажеш какво е станало :smt006

03-27-2006, 21:43
Ami tova strqskaneto na telefona za nego e normalno toi e mnogo osoben i tui kato znae 4e az nemoga da jiveq bez nego znae 4e moje da si pravi kvoto poiska i vse pak mislq 4e se e promenil do izvesna stepen no naistina 6te po4akam do kraq na sedmicata i 6te otida v sf pri nego da pogovorim na 4-ri o4i i da si izqsnim vsi4ko za6toto ako ni6to nqma da se opravi nqma smisul da si davam naprazni nadejdi samo neznam kak 6te go prejiveq ako go izgubq za men nqma drug 4ovek nezabelqzvam nikoe drugo mom4e ostavila sum vsi4ko nastrana otdala sum se izcqlo na nego dori sum prenebregnala fr zaradi nego i sega.... Am vse o6te imam nadejda nadqvam se vsi4ko da se opravi... thenks o6te 1 4e me izslu6ahte i kato stane ne6to novo 6te pi6a... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: