PDA

View Full Version : gotini dunki...:)



broken`dreams
03-25-2006, 11:40
zdraveite bonboni :wink: neznam temata mi dali e mn mn za tuk no... O:) ta da premina kum vuprosa spodelete kude v sf si namirate gotini dunki? 6toto az poprincip mn trudno si haresvam dunki i sega ot 1 sedmica si tursq i ne6to ne moga da si haresam nikude-obikalqh grafa,podleza na serdika...poprincip vinagi na edno ot dvete mesta si haresvam no sega ostanah ot4aqna :cry: da de s izklu4enie na edni dunki na vito6ka v pepe jeans ama ne mi se hvurlqt 160 lv za dunki ne6to :-k dosega sum si namirala nqkvi gotini i to do 70 lv nai mn taka 4e mislq 4e i sega moga da si namerq samo 4e nz kude....:( za poqsnenie jiveq v sf v mladost;)6te sum vi mn blagodarna ako me naso4ite kum nqkoi turgovski centur magazin4e ili ne6to takova mersi predvaritelno 8)

danger_love{F}
03-25-2006, 11:43
малее да ти имам проблема:)аз живея в един супер забутан град и стига да реша си намирам някакви дънки а ти искаш да ми кажеш 4е живееш в софия и нямаш избор?!просто отдели един ден да хаиманосваш и си готовА:)

broken`dreams
03-25-2006, 11:58
ami az znam 4e imam izbor no prosto nz kude da tursq v smisul kude si zaslujava da tursq 6toto ako trugna po vseki otdelen magazin da proverqvam nz kolko meseca 6e sa mi nujni :? i zatova pitam ako nqkoi znae kude ima gotini dunki da spodeli O:)

priti_kiti
03-25-2006, 12:00
tva 4e si ot mladost ne ti pre4i nali? :) na4i "gotini" dunki i sravnitelno eftini (40-70lv) ima v zakritiq bazar na NDK 100 na 100 6toto skoro hodih i ima dunki za vsqkakvi vkusove ;) taka 4e vurvi tam a ne po centura 6toto tam sa mn po skupi a i neka4etveni ... :-k

LyLa
03-25-2006, 12:15
da naistina mn trudno se otkrivat svqsni dunki
pove4eto sa stari modeli ili puk pretrunani s paieti ,cvetq i razni tem podobni gluposti
istinata e 4e hubavite dunki se prodavat po magazinite v zabutanite uli4ki kakto i pove4eto hubavi drehi
zatova trqbva mnogo da hodi6 za da si nameri6 podhodq6ti

`Death`Whore`
03-25-2006, 12:17
"Повечето са стари модели.." - това няма смисъл да го коментирам, има смисъл само да се смея.
По темата - аз не ходя по магазини и мнооого рядко нещо наистина ми харесва. Естествено е да не си харесаш нищо, когато обхождаш магазините с целта да си купиш нещо. Законът на Мърфи.

IKisseDAGirL
03-25-2006, 12:20
малее да ти имам проблема:)аз живея в един супер забутан град и стига да реша си намирам някакви дънки а ти искаш да ми кажеш 4е живееш в софия и нямаш избор?!просто отдели един ден да хаиманосваш и си готовА:)
ох вярно е, и аз съм така
ма ние в Димитровград си имаме пазар де:)

Loshotia
03-25-2006, 12:45
Зависи как се облича бе! Ако е някоя чалгарка, ако знаете какви кичозни неща има.....какво търсиш същност?

fti4ka
03-25-2006, 12:57
ооо ти си мой човек щом си от младост :D ми има на 43ти супер много магазинчета а и на тоя новия пазар до Деница дето е.. иначе знам и един у центъра ма е много забутан.. там при плиска.. се върви надолу па после у лево....

:)))))))))
03-25-2006, 12:59
slaveikov-sweet baby(edin ot nai gotinite magazini,ima hubavi dunki...)vitoshka-diesel,s.oliver... :-k hm...i na pirotska...tam sa po evtini... :wink:

broken`dreams
03-25-2006, 13:11
^Santra^ Пуснато на: Съб Мар 25, 2006 2:45 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Зависи как се облича бе! Ако е някоя чалгарка, ако знаете какви кичозни неща има.....какво търсиш същност?



ami ne iskam nikakvi ki4ozni dunki bez sqkvi cvetlenca paieto i lu6tq6ti raboti:) prosto mn trudno si haresvam kato cvqt smisul iskam nqkvo morsko takova zelenikavo sinio xax smao ne mi se smeite no to4no takuv cvqt iskam :roll: i da sa s niska taliq tova e vajnoto:) blagodarq vi za otgovorite dotuk ako nqkoi ima o6te ideiki da kazva daje i da sa za nqkoi zabutani magazini kakto kazvate moje puk i da gi namerq ako na nqkoi mu se obqsnqva \:D/

ledenata_kralicA
03-27-2006, 23:49
mi nz az kato otida v NDK i vinagi si haresvam po ne6to,a i az trudno izbiram :-)