PDA

View Full Version : Kajete mi kakvo ne pravq kato horata?...



nyx40
03-25-2006, 14:07
Zdraveite,
pi6a vi za da vi popitam ne6to koeto se okazva 4e sme bezpomo6tni da se spravim sami s priqtelkata mi!S neq ot skoro ne sme devstveni. I na 2ma ni be6e za pyrvi pyt!Pravili sme go tri pyti, pyrviqt pyt priqtelkata mi stra6no mnogo q bole6e(no to si e normalno), ta ne prodylji mnogo dylgo-dori ne sme sigurni dali sme se spravili, za6toto ne te4e kryv.Vtoriqt Pyt be6e sled okolo mesec,a neq si q bole6e vse tolkova(koeto predpolagam 4e pak e normalno), no ve4e pri tetiq pyt, zna4i pone az taka si mislq 4e ve4e ne bi trqbvalo da boli ili pone da ne e mnogo,a neq q bole6e dori pove4e ot vtoriqt pyt. Moje li tova da e bilo, za6toto be6e minalo mejdu vtoriq i tretiq pyt minaha 2 meseca. Pomognete mi, neznam kak bih mogyl da napravq taka 4e da ne q boli,a i dori neznam kak bih mogyl da razbera dali cipata se e skysala, za6toto ne te4e kryv nito edin pyt!A ima li zna4enie dali celiqt mi penis e proniknal v neq?Po moe osmotrenie mislq 4e pone 5,6 santimetra na vytre sym bil, ne e li dostaty4no?
Problema e tam, 4e stra6no mnogo se obi4ame i e ujasno 4e i pre4inqvam bolka.Kak bih mogyl da napravq taka 4e da ne q boli? Bihte li mogli da mi dadete syvet kakvo mojem da napravim po tozi vypros, izpolzvame prezervativi i te sa sys lubrikant, koeto pone spored men bi trqbvalo da namali bolkata, no ne e taka. :?:
Blagodarq vi predvaritelno za pomo6ta. :roll:

Ive70
03-25-2006, 14:13
Pri vseki boli i nqma kak da se oturvete bez bolka. Spored mene q boli za6toto mnogo narqdko go pravite a i spored mne cipata vse o6te ne e razkusana. No ne e zaduljitelno da te4e kruv za da razbere6 4e si otvoren. Taka 4e opitaite otnovo i da boli i da ne boli tova e polojenieto. Ta dano stane tozi put. Uspeh!!!

^KaSiDi^
03-25-2006, 14:25
[color=red]mhmm? :-k spored men naistina ako go pravite po-chesto shte e mn po dobre,taka shte se porazshiri otdolu i nqma da q boli veche:))pone taka mislq az.aide uspeh :D

nyx40
03-25-2006, 15:34
Zna4i po 4esto :-k I vse pak nqma li ne6to s koeto da q vyzbudq pove4e, da se ovlajni pove4e ili i az neznam kakvo s koeto eventualno da q predrazpoloja pove4e?

PoTTerKa
03-25-2006, 15:39
Мен лично първия път не ме боля много...Но то зависи от предварителната игра. По-добре първо да я възбудиш на макс и след това вече да пробваш да проникнеш в нея. Също така става постепенно и не се бърза (да мушкаш там, докато не влезе). В нета можеш да намериш много инфо за това как да я възбудиш и едва ли ще ти е трудно да го направиш. Направи така, че тя да го желае едва ли не по- силно от теб \:D/

nyx40
03-25-2006, 15:48
Nejnosta e edno ot ne6tata, koito se staraq da i davam nai-mnogo, a lubovnata igra e naistina mnogo vajna 4ast, obi4am q imam naistina silni 4uvstva kym neq, za tova ne mislq 4e prosto Mu6kam tam.
KAk moga da q nakarm da se otpusne, za6toto naistina q poznava dobre i imam 4uvstvoto, 4e psihologi4eski nemoje da se otpusne,a i tq sama mi go spodeli tova. Probvah da govorim, no spored neq nqma na4in da i pomogna da preodolee psihologi4eskata bariera.

LoLita^
03-25-2006, 15:51
hmmm da ti kaja 4estno sam saglasna s tova koeto kazaha i drugite. Naistina trqbva da go pravite po-4esto a i drugo, mislq 4e cipata ne e skasana trqbva da vleze6 po navatre za6toto samo kato si dade6 smetka 4e ima tamponi za devstveni i te sa okolo 5 sm navatre. Taka 4e spoko opitaite pak men li4no parviqt pat ne mi te4e izob6to krav a i ne me bole6e mnogo. Uspeh

PoTTerKa
03-25-2006, 15:57
Хм...Ами тогава обезателно трябва да сте легнали (а и предполагам сте :-k ). Започваш съвсем нежно и бавно да я галиш по лицето, ръцете, врата и я гледаш в очите. Излъчвай спокойствие и закрила. Трябва да бъде сигурна в теб и да не се притеснява от това, че може да сгафите пак нещо.След като останете голи, започваш да я целуваш по цялото тяло лекичко и бавно, за да може да се отпусне. Ако трябва това може да продължи по-дълго докато не стане. Просто не трябва да бързаш и да припираш.

~*~Chanel~*~
03-25-2006, 23:53
Kolkoto po-4esto, tolkova po lesno 6te e vseki pyt...Za da byde vsi4ko nared kakto kazaha i drugite tq trqbva da e vyzbudena do MAX...Pyrvo probvai s pryst4e, posle s o6te edno, za6toto dori i tq psihi4eski da se e otpusnala, vaginalnite i muskuli moge da sa si stegnati i pak da q boli pove4e......A kato pronikne6 ako q boli prosto spri za moment, ama bez da izliza6 ot neq...taka nqma da q boli i postepenno zapo4ni ama mnoogo leki4ko da se dviji6 i taka tq leko poleko 6te se razs6iri i 6te mojete da prodyljite natatyk...Uspeh!

03-26-2006, 05:07
Zna4i po 4esto :-k I vse pak nqma li ne6to s koeto da q vyzbudq pove4e, da se ovlajni pove4e ili i az neznam kakvo s koeto eventualno da q predrazpoloja pove4e?
ами при мен лично мина около година и едва следд това ми стана хубаво ...а за да я възбудиш...ми просто трябва да поиграе езичето това е най-ефикасния начин,пробвай няма да сгрешиш :wink:
УСПЕХ!!! :P

flasher
03-26-2006, 10:25
Zna4i po 4esto :-k I vse pak nqma li ne6to s koeto da q vyzbudq pove4e, da se ovlajni pove4e ili i az neznam kakvo s koeto eventualno da q predrazpoloja pove4e?
ами при мен лично мина около година и едва следд това ми стана хубаво ...а за да я възбудиш...ми просто трябва да поиграе езичето това е най-ефикасния начин,пробвай няма да сгрешиш :wink:
УСПЕХ!!! :P...tva verno e nai efektivnia i nejen nachin ;-)

^KaSiDi^
03-26-2006, 10:28
ei sladur kat gledam mn si se stresnal :( po-spokoino,vijdam,che dosta dyrjish na momicheto si i tva e super:)mmm nz kak tochno bi moglo da q boli po-malko,no zashto ne opitash pyrvo s malko frenska lubov(razbira se samo ako tq e syglasna,nadqvam se tva da ne q stresira oshte poveche)
Chesno kazano men pyrviq pyt me boleshe adski mn,naistina mn,kryv nz dali teche,obache ottogava dosta chesto si puskam prystcheta i vtoriq pyt(vypreki,che tva koeto vleze v men beshe dosta golqmo)ne usetih nikakva bolka i beshe mn qko,sq dali i tq u tqh si se uprajnqva sama nz :))awe mislq,che sled kato go napravite oshte nqkolko pyti vs shte se opravi,aide uspeh :P

nyx40
03-26-2006, 10:29
Sno6ti otkrih ne6to drugo interesno, koeto sy6to moje da okazva vliqnie, zna4i ostanovih 4e mi e dale4 po-lesno da q vyzbudq kogato sym otpusnat i nqma psihologi4eskata bariera, 4e 6te i pre4inq bolka, prosto praveh ne6tata kakto gi use6tam, ne sme pravili sex, no ideqta e 4e dali az ne sym tozi koito q natovarva super mnogo, za6toto otdavna sme s priqtelkata mi i tq poznava vsqka 4astica ot tqloto mi i ot reakciite mi i use6ta kogato sym napregnat,a kogato znam 4e predstoi da i pre4inq bolka, sym adski napregnat i skovan, a sno6ti be6e impulsivno i nqma6e natovarvane? Dali pyk az ne sym tozi koito nosq osnovniq negativen zarqd i natovarva6to vliqnie?
Dali sledva6tiq pyt kogato pravim lubov, da ne e da re4em izlizame si i uj na kafe, ama po vreme na kafeto re6avame i se osamotqvame,a ne da znaem ot predi nqkolko dni i da se natovarvame samo psihi4eski, neznam?
Kajete si mnenieto...

^KaSiDi^
03-26-2006, 10:37
mhm tuka opredeleno si mn prav!ubedena sam,che kogato si napregnat i nespokoen momicheto do tebe go zabelqzva i razbira se i tq zapochva da se chuvstva nesigurna,moqt syvet e prosto zabravi vs,imam slednoto vpredvid:naprimer idete nqkoi den u vas da gledate nqkoi po-gotin film(pod po-gotin imma pridvid po-erotichen,pri koito shto gode da mojete i dvamata da se vyzbudite dostatachno dobre),sled kato filma svyrshi ili v nqkoi kultuv moment mojete prosto da sprete da go gledate i nqkak ot samosebe si moje bi shte vi doide da se razsyblechete edin drug,sled tva ti razbira se shte pravish tva,koeto ti haresva da pravish s momicheto si i po neinte reakcii shte precenish dali i haresva,dokarai q dotam,che tq sama da si poiska da proniknesh v neq,ako tva se sluchi mislq,che vsqkakvi barieri veche sa padnali,nz vs tova dokolko shte ti pomogne,no iskreno se nadqvam da ti e bilo polezno,aide stiskam palci

nyx40
03-26-2006, 10:46
Mersi! :-) Mislq, 4e naistina nai-vqrnoto e tova vsi4ko da e estestveno,a ne naglaseno i da si razvintq fantaziqta,a ne da stoq kato pyn i da sym se vtre6til :)

^KaSiDi^
03-26-2006, 10:55
tochno taka :Pprosto bydi sebe si,tvoito momiche se e vlubilo v teb takyv,kakyvto si,a ne takyv kakyvoto iskash da bydesh,taka che spoko vqrvam,che vs,koeto pravish na neq shte i haresa,prosto zashtoto e mn iskreno i e napraveno s mn lubov :P

Glezlata
03-26-2006, 15:46
Spored men nqam zna4enie,4e sa minali 2 mseca .Moje bi ne se vuzbujda dostatu4no mackata ili ti si prekaleno nadaren.Otdaite se pove4e vreme na "Lubovnata igra" i vsi4ko 6te e ok! Uspeh!

nyx40
03-30-2006, 15:36
Razbiram :oops:

DeziRe
04-01-2006, 08:55
Smqtam 4e ima zna4enie i tova 4e ne go pravite tolkova 4esto a i nai veroqtno tq vse oshte e devstvena. NO ima zna4enie tova prez kolko vreme go pravite tyi kato kogato dokato go pravite tq se razshirqva i sled vreme otnovo si e tesna i trqbva po 4esti4ko primerno edna sedmica za da se porazshiri malko i taka...no e mnogo vajna i psihologi4eskata nastroika i tova koeto ti reshi mislq 4e e nai dobroto uspeh Pyh4o vijdam 4e mnogo obi4ash momi4eto i tva e mn hubavo rRQDKO SE SRESHTAT TAKIVA MOM4ETA !
uSPEH i bydete shtastlivi zaedno oshte mnoogo vreme... \:D/

-=DaRkNeSs=-
04-01-2006, 11:09
Smqtam 4e ima zna4enie i tova 4e ne go pravite tolkova 4esto a i nai veroqtno tq vse oshte e devstvena. NO ima zna4enie tova prez kolko vreme go pravite tyi kato kogato dokato go pravite tq se razshirqva i sled vreme otnovo si e tesna i trqbva po 4esti4ko primerno edna sedmica za da se porazshiri malko i taka...no e mnogo vajna i psihologi4eskata nastroika i tova koeto ti reshi mislq 4e e nai dobroto uspeh Pyh4o vijdam 4e mnogo obi4ash momi4eto i tva e mn hubavo rRQDKO SE SRESHTAT TAKIVA MOM4ETA !
uSPEH i bydete shtastlivi zaedno oshte mnoogo vreme... \:D/
Сугласен ЕБАНЕ му е маиката даваи яко и след време ще сте такава непукисти че нищо нема да може да ви спре :wink:

nyx40
04-01-2006, 13:35
Smqtam 4e ima zna4enie i tova 4e ne go pravite tolkova 4esto a i nai veroqtno tq vse oshte e devstvena. NO ima zna4enie tova prez kolko vreme go pravite tyi kato kogato dokato go pravite tq se razshirqva i sled vreme otnovo si e tesna i trqbva po 4esti4ko primerno edna sedmica za da se porazshiri malko i taka...no e mnogo vajna i psihologi4eskata nastroika i tova koeto ti reshi mislq 4e e nai dobroto uspeh Pyh4o vijdam 4e mnogo obi4ash momi4eto i tva e mn hubavo rRQDKO SE SRESHTAT TAKIVA MOM4ETA !
uSPEH i bydete shtastlivi zaedno oshte mnoogo vreme... \:D/

:oops: Blagodarq, dano vsi4ko vyzmojno nai-skoro da e nared! :oops:

Зелена
04-01-2006, 13:40
Съгласна съм с това,което написа по-горе Дезире.Искам да допълня и още нещо,пробвай преди да вкараш пениса,да пробваш с пръстче,после с две.И след като усетиш,че е достатъчно възбудена - пробвай!Това е ,което исках да те посъветвам,а не направо с ....,защото е тясна.Давай малко с пръсти и после...пълен напред:)Айде пич и успех! :wink:

nyx40
04-01-2006, 13:44
Tova za prystite...ne ni dopada ideqta, ni6to li4no, prosto vypros na razbirane! Mersi vse pak

T0n4et0
04-01-2006, 17:14
Gledai da ne e suha 6toto moje i ot tva da e .Kolkoto se moje pove4e q vuzbudi i 6te stane.

ЛоЛ!
04-01-2006, 17:41
Слушай ся пич.Има хора които и до 10 път ги боли,дори и познати имам.Та начи по твойте думи-5-6 см?Не е достатъчно,траат 8(за сигурно)
Мой съвет-използвай пръсти.Раздели го на 3 дена:
1ви ден-Показалец
2ри ден показалец+среден
3ти- 3те пръста.
И веднага след 3те пръста(кръговидни движения) и го буташ с малко вазелин
Рецептата е желязна!

04-01-2006, 20:03
Tova za prystite...ne ni dopada ideqta, ni6to li4no, prosto vypros na razbirane! Mersi vse pak

Еми пич,не ти допада...но става по-лесно!А и кво толкова лошо има в това?