PDA

View Full Version : :)))



MoMu4eto^na_
03-25-2006, 17:47
Zdraveite moje te li da mi pomognete i da mi kajete kak da i po to4no kam kogo i kade da zadam vaprosite koito me intresesuvat za da polu4a otgovor?????????? :D

Estranged
03-25-2006, 18:01
Задавай ги към нас, потребителите. Най-малкото аз ще ти отговоря. Питай.

machoka
03-25-2006, 18:18
Задавай ги към нас, потребителите. Най-малкото аз ще ти отговоря. Питай.

Вярно ли е, че квартовият кръг на тоналностите представлява такова подреждане на мажорните и минорни бемолни тоналности, при която всяка отстои на интервал чиста кварта нагоре от предходната и съдържа един бемол в повече? А, и ако може.. до колко на брой знаци се затваря кръга и започва негово енхармонично повторение? Миси, че ще бъдеш така добра да ми отговориш, ти си ми надеждата, помогни ми, моляяяяяяя :D

До авторката,

В зависимост от това, коя житейска област засяга въпроса/проблема ти, избираш подходящия раздел от форума, озаглавяваш си подобаващо /изчерпателно/ темата и ... споделяш, пък ние поемаме щафетата от там нататък :wink:

Estranged
03-25-2006, 18:40
Задавай ги към нас, потребителите. Най-малкото аз ще ти отговоря. Питай.

Вярно ли е, че квартовият кръг на тоналностите представлява такова подреждане на мажорните и минорни бемолни тоналности, при която всяка отстои на интервал чиста кварта нагоре от предходната и съдържа един бемол в повече? А, и ако може.. до колко на брой знаци се затваря кръга и започва негово енхармонично повторение? Миси, че ще бъдеш така добра да ми отговориш, ти си ми надеждата, помогни ми, моляяяяяяя :D

До авторката,

В зависимост от това, коя житейска област засяга въпроса/проблема ти, избираш подходящия раздел от форума, озаглавяваш си подобаващо /изчерпателно/ темата и ... споделяш, пък ние поемаме щафетата от там нататък :wink:

Аз ще те набия най-накрая :twisted:
Аз си мислех че тя иска да пита нещо за форума. А за тея музикални глупости - първото не е вярно. Второто не мога да ти кажа нищо, защото нито една дума не успях да си преведа. Не забравяй че музикалното ми образование е доста ниско :lol:

А ти, би ли бил така добър, че да ми припомниш кои електролити могат да се разтварят в дестилирана вода при електролитна дисоциация? И как бяха трите слоя на храносмилателните органи на френски? А би ли ми напомнил какво бяха sedimentation и изветрянето??? А и се интересувах какво точно беше инертност. Да не говорим че с удоволствие бих чула един анализ на "Пространственото житие на Кирил". И, ако можеш, да ми напомниш как започваше предисловието на българската азбука, че нещо съм го забравила...

machoka
03-26-2006, 11:41
Estranged

Изинявай, в момента нямам време да намеря докторатурата, която защитих пред БАН по поставените от теб въпроси, но докато я изнамеря от архива ми, би ли ми казала дали моноколините са потенциални инхибитори на холестеролната биосинтеза и притежават потенциал при лечение на атеросклероза и коронарна болест? Също така, блокират ли тези гъбични метаболити и техните хомолози 4а,5-дихидродеривати образуването на изопрениди, поради конкурентното инхибиране на ключовия ензим 3-хидро-3-метилглутарил коензим А-редуктаза.

Иначе, благодарение на 'музикалните ми глупости' ти чуваш това, което твоят наркоманизиран идол влива в тонколоните ти :twisted:

air_J
03-26-2006, 20:46
Тая Estranged не получи ли вечен бан? :-({|=

Estranged
03-26-2006, 20:59
Тая Estranged не получи ли вечен бан? :-({|=

Е... Чакай, има време. Още не съм се провинила достатъчно. Иначе имам 5 в архива си.

Мачока, ти нещо против мен ли имаш бе, калъф :lol: Човек да не те защити теб :lol:

machoka
03-27-2006, 18:46
Шуши, дай по-любеСно бре муцка, нЕкъде да видЕ офанзива от моя страна? :shock: :)