PDA

View Full Version : Moderated:Възможно ли е да се върнеш при бившо гадже?



plams1
03-25-2006, 20:57
Zdrasti ot davna ne sam sledql temite za koeto sajalqvam ,no nqmama vreme da prepro4itam dali e imalo dr. podobna ili sashta tema .Vaprosa mi e : Vazmojno l e i kak da se varnesh pri nqkoi s koito si skasal ? :?:


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

fti4ka
03-25-2006, 20:59
възможно е но не е желателно.. просто не се получава повече.. скъсаш ли с някой е завинаги.. поне при мен и при повечето ми познати е така..

Iliqn4eto
03-25-2006, 21:02
ами да възможно е -аз лично цели 3 пъти се връщах при един човек и разпокъсано направихме 2 години .. ами сваляй го ,бъди мила и предизвикателна,и така той отноово ще попадне в мрежите ти :)Успех!

teenkopele
03-25-2006, 22:32
Напълно възможно е.
Зависи обаче за какво сте скъсали. :wink:

sherry
03-26-2006, 08:42
Много е възможно.Аз съм се връщала при приятеля си,въпреки,че сме късали...Е,то си зависи какви са били причините,де.Ако любовта и доверието още ги има,всичко може да се преодолее

A3_CbM_MoMu4e
03-26-2006, 12:05
ако той не е безразличен към теб може и да стане нещо ... но според мен трябва да си поставиш една дилема - никога за втори път ... т.е. съберете ли се пак ще я има мисълта за проблема заради който сте скъсали ... ще има угризения и тъй нататък ... и някой ден недай си Боже пак може да скъсате ... но при всеки човек е различно и твоят случай може да е изключение :wink:

passion92
03-26-2006, 12:17
emi i az sym se vry6tala pri biv6i gadjeta ama nito edin pyt ne se e polu4avalo ... nz ... pri mn e tka 4e .. edin pyt skysame li - tolkoz .. pove4e ne se polu4ava :?

midnight...
03-26-2006, 12:42
няма невъзможни неща :mrgreen:
естествено че може да се върнеш при бившия/бившата, но всичко си зависи от ситуацията

passion92
03-26-2006, 20:02
emi da .. taka e :lol:

Ice_Queen
03-26-2006, 20:12
разбира се че е възможно!!!!!!!!!!!!!! аз с сегашния ходя за 3ти път ииии този път всичко е мн по истинско ( въпреки че си имаме и ние проблеми .. :( )
тааа темата :
възможно е ,особенно ако чувствата не са угаснали.
а как става..ами хах..ако осещаш че човека все още има симпатии към теб ,може да поговориш с него ,директно да рискуваш. 8-[

RoSsY88
03-26-2006, 20:16
Няма невъзможни неща!Много ясно,че е възможно...особенно ако е имало тръпка между вас,силна любов....ако не сте се виждали мн време от порядъка на година-две мн е възможно пак да пламне любовта и да сте заедно.Никога не губи надежда,всичко е възможно!

plams1
03-26-2006, 20:49
A imam dr. vapros kak da se podhodi za da se varnesh kam bivshata (pri polojenie 4e ti i skasal s neq ? BLAGODARQ predvaritelno (hodihme mnogo malko vreme i se razdelihme shtot vliqeha i dr. strani4ni raoti koito sega nesashtestvuvat ) :::

nema`nikoi`tuka`f
03-27-2006, 19:06
plams1 , pri men se poluchi taka...hodehme 2 sedmici toi skusa s men oshte nz prichinata no tq ne vliqe ... mislq che edin negov priqtel ima prast v tova...takam posle az si mu kazah v ochite che oshte go obicham i toi sled nqkolko dni mi predloji veche hodim mesec i polovina i sme dobre zasega ... ako te haresva govori s neq ako ne deistvai mn vnimatelno provokirai q da pomisli otnovo za dobrite ti kachestva ako ne za hodene to pone za zabivkite predi nego shte se seti taka shte q provokirash da te haresva :) Uspeh :D

Shadow_Walker
03-27-2006, 19:44
О напълно е възможно.И по-скоро това е продължаване на една бурна връзка :wink:
В предния ми клас имаше едно момче и едно момиче, които станаха и скъсаха 5-6 пъти...но те когато не бяха гаджета нз какво бяха де :lol:

SeXyTo_f
03-27-2006, 19:48
mi az mn. iskam da se vurna pri nego..ama ne me iskat....ama 6te si namerq po gotin ;) koito da me oceni i da me obi4a pove4e....

LoRinSeR
03-27-2006, 19:53
Ако си я обичал ДА Винаги ще е в сърцето ти ...

^Nikita_^
03-27-2006, 21:03
A imam dr. vapros kak da se podhodi za da se varnesh kam bivshata (pri polojenie 4e ti i skasal s neq ? BLAGODARQ predvaritelno (hodihme mnogo malko vreme i se razdelihme shtot vliqeha i dr. strani4ni raoti koito sega nesashtestvuvat ) :::


Ami moq fr mi gi nagovori edni takiva mn hubavi.... :oops: Bqhme na kupon na ob6ta fr,az si imah gadje toi be6e skasal s negovata i mi spodeli 4e ima vse o6te 4uvstva kam men,4e sam vsi4ko za nego i 4e e tagnal s dr samo za da me zabravi,no ne e uspql.BTW az se bqh zarekla da ne hoda s edin i sa6ti 4ovek 2 pati,no prosto ne ustoqh na dumite mu.Bqha mn hubavi,a az sam super uporita i ot dumi ne se vliqq poprincip.Kaji i kakvo 4uvstva6,kakvo misli6 i ako tq se saglasi i dokaji 4e dumite ti ne sa bili samo za da tragnete otnovo....Vapreki tova si mislq 4e trqbva strahotno usilie i smelost za da go napravi6 i da se sazdade vrazka koqto e prekasnata po edna ili dr pi4ina,prosto 4uvstvata ne sa sa6tite,osobeno ako razdqlata e po dalga ot max 1 sedmica....Uspeh..... :smt007

FuLL_oF_SoRRoW
03-27-2006, 21:37
Vuzmojno e da, no vse pak opredeleno zavisi pri4inata i nai ve4e vremeto za koeto ste bili skusali... Ako ne e mnogo nemislq 4e 6te ima problemi pri mnogo dvoiki predpolagam se e slu4valo da se poskarat da se razdelqt za izvesno vreme(nezabelejimo malko ili puk malko pove4e, no ne i prekaleno dulgo)...Ako razdqlata bude dulga ne 4e ne e vuzmojno da se vurne6 pri nego naprotiv na men mi se e slu4valo no prosto be6e minalo tolkova mnogo vreme 4e nie samite se bqhme promenili i nqmahme tezi 4uvstva samo privli4aneto se izqvqva6e i si dadohme smetka 4e e nai dobre da sme si priqteli kakto i stana... No tova ne e strogo konkretno pri vseki e individualno i nemoje6 da kaje6 kvo 6te stane... A ako e malka razdqlata moje i da ne potrugnat ne6tata no ima i golqma veroqtnost vsi4ko da se opravi .... ima li 4uvstva o6te vsi4ko e vuzmojno iska se turpenie , liubov i uporitost...

shtampata
03-27-2006, 21:40
Зависи от много фактори...най-вече кой кого е скъсал и как е скъсал.
Ако не е имало проблеми и е нямало наранени...може :)

Dre-BosS_ka^
03-27-2006, 22:56
smqtam 4e nqma da ti e trudno pak da q "svali6" 6toto ve4e si se poznavate malko ili mnogo.ama zavisi ot mn raboti taq situaciq.
OPITAI puk kakvoto 6te da stava :smt023

pechomuh_f4e
03-27-2006, 23:23
Napalno e v1zmojno,moje za6toto si lipsvate,za6totoobstoqtelstvata se sti4at taka,dori poradi tva 4e se dvijite v edna sreda e moje i prosto ei tai za kef ( no povqrvai mi ne e za prepora4vane ot opit znam) no v1v vsi4ki slu4ai ako se sabere6 s biv6e gadje ozna4ava 4e idvamata ste osaznali 4e prosto ne mojete edin bez drug moje da mine godina mesec ili sedmica no na nqkoi hora prosto im e pisano da b1dat zaedno.I ako smqta6 4e pri teb e taka i 4e q haresva6 bori se v1rni si q,moje p1k tozi p1t da stane taka 4e da ne se razdelite...vsi4ko e v1zmojno trqbva samo da povqrva6 :wink: nqma zna4enie koi e sk1sal! vsi4ko e v1pros na 4uvstva :mrgreen:

passion92
03-28-2006, 07:35
mi az mn. iskam da se vurna pri nego..ama ne me iskat....ama 6te si namerq po gotin ;) koito da me oceni i da me obi4a pove4e....
poznatooo :| ama pyk ot druga strana mislq 4e ako otnovo probvame nqma da se polu4i ... ma i v poslednite dni na men ne6tu mi poistinaha 4ufstfata kym negu ..... abe 6e vidim :) vremeto si pokazva vsi4ku :)

person_made_4_love
03-28-2006, 08:16
ako naistina se obi4ate o6te,kakaf e problema,stiga da ne ste i dvamata mn gordelivi i da precakate si4ko,trqbva prosto 1 2 kompromisa i ot 2te strani i vsi4ko e nared :)

sladkoto_Eli
03-28-2006, 09:02
възможно е но не е желателно.. просто не се получава повече.. скъсаш ли с някой е завинаги.. поне при мен и при повечето ми познати е така..

i pri men e taka.Prosto ne se polu4ava...

Kianna
03-28-2006, 09:04
est,che e wuzmojno ;p

03-28-2006, 17:51
Няма невъзможни неща!Много ясно,че е възможно...особенно ако е имало тръпка между вас,силна любов....ако не сте се виждали мн време от порядъка на година-две мн е възможно пак да пламне любовта и да сте заедно.Никога не губи надежда,всичко е възможно!
a pyk kogato zagubi6 vyprosnata "nadejda" v teb nastypva mrak, tymnina...pyk dali 4uva6 syrceto si ve4e da bie, i tova ne e sigurno...

passion92
03-29-2006, 08:13
abe ne se polu4ava .. tva e :smt012

ledenata_kralicA
03-29-2006, 09:37
spored men e vuzmojno,no vinagi 6e ima6 edno naum i 6te se se6ta6
zato ste skusali
ako mn ste se obi4ali nqma da e su6toto:)
pone az taka mislq:))

kiila
03-29-2006, 10:55
spored men nqma ni6to lo6o v tova "starata lubov rajda ne hva6ta".Mnogo hora go pravqt kato razbere6 4e ne e trqbvalo da se razdelq65 s tozi 4ovek ili 4e toi e tvoita lubov kakvo pre4i?

ZLA
03-29-2006, 11:43
Da vazmojno e za6to da ne e vazmojno da se varne6 pri biv6o gadje...no sled tova ima dva varianta otnu6eniqta vi da se upravqt i da sa mn po dobri ot parvoto hodene ili vsi4ko da e edin golqm proval..v pove4eto slu4ai e proval za6toto pove4eto ne6ta koito sa vi sabrali predi ve4e sa iz4eznali......taka 4e vra6taneto pri biv6o gadje ne e mn predpo4itano nai dobre e da gleda6 napred i da ne se zavra6ta6 kam stari istorii i vrazki.......... :smt019

Freelander
03-29-2006, 12:25
Напълно възможно е.
Зависи обаче за какво сте скъсали. :wink:
Точно това е истината! Другото са глупости !!!

passion92
03-29-2006, 14:40
spored men nqma ni6to lo6o v tova "starata lubov rajda ne hva6ta".Mnogo hora go pravqt kato razbere6 4e ne e trqbvalo da se razdelq65 s tozi 4ovek ili 4e toi e tvoita lubov kakvo pre4i?
dawe .. dori i v momenta ako toi e s druga i si pi6e v mirkata nickovete 4e q obi4a i tka natatak ?!

LoRinSeR
03-29-2006, 14:56
spored men nqma ni6to lo6o v tova "starata lubov rajda ne hva6ta".Mnogo hora go pravqt kato razbere6 4e ne e trqbvalo da se razdelq65 s tozi 4ovek ili 4e toi e tvoita lubov kakvo pre4i?
dawe .. dori i v momenta ako toi e s druga i si pi6e v mirkata nickovete 4e q obi4a i tka natatak ?!

Хаха и ти му се връзваш а ? Може да го прави нарочно.

passion92
03-29-2006, 15:13
spored men nqma ni6to lo6o v tova "starata lubov rajda ne hva6ta".Mnogo hora go pravqt kato razbere6 4e ne e trqbvalo da se razdelq65 s tozi 4ovek ili 4e toi e tvoita lubov kakvo pre4i?
dawe .. dori i v momenta ako toi e s druga i si pi6e v mirkata nickovete 4e q obi4a i tka natatak ?!

Хаха и ти му се връзваш а ? Може да го прави нарочно.

mmmm seki taka kazva 8-[ seki si misli 4e naro4no go pravi ... nz .. toi kogato bqhme zaedno sas vsi4ko mi pokazva6e 4e me obi4a ... dokato edna ve4er az otidoh na diskoteka bez negu ... iii tam leko se napih taka da se kaje ... ii mu izneverih ... togava toi e do6yl v diskotekata .... i me e vidql s drugo mom4e .... na drugiq den poiska da se vidim za da mi obqsni vsi4ko ... plaka pred men ... kaza 4e me obi4a ... i 4e dori i da se razdelim vinagi 6te me pomni ... no mnogo sym go bila naranila ..... iii to togava pyk po4na zimnata vakanciq i doide nqkva mry6a ot veliko tyrnovo i po4na da go zabiva i toi izliza6e s neq ... estestveno mi kazva6e vsi4ko ... ama na men nakraq mi pisna 6ot poprincip sym mnogo revniva i go ostavih .... i toi trygna s taq :| i ddz ... mislq 4e q e obiknal ama neznam naposledyk me zabiva , tva onova ... kaza 4e sajalqva ... pita me dali nqkoi den bih se vyrnala pri negu ... ama pyk togava za6to si pi6e nicka 4e q obi4a ... of be az kvo trygnah da vi razkazvam ... da si bqh napraila moq tema naprao xax ;P

03-29-2006, 18:04
spored men nqma ni6to lo6o v tova "starata lubov rajda ne hva6ta".Mnogo hora go pravqt kato razbere6 4e ne e trqbvalo da se razdelq65 s tozi 4ovek ili 4e toi e tvoita lubov kakvo pre4i?
dawe .. dori i v momenta ako toi e s druga i si pi6e v mirkata nickovete 4e q obi4a i tka natatak ?!

Хаха и ти му се връзваш а ? Може да го прави нарочно.

mmmm seki taka kazva 8-[ seki si misli 4e naro4no go pravi ... nz .. toi kogato bqhme zaedno sas vsi4ko mi pokazva6e 4e me obi4a ... dokato edna ve4er az otidoh na diskoteka bez negu ... iii tam leko se napih taka da se kaje ... ii mu izneverih ... togava toi e do6yl v diskotekata .... i me e vidql s drugo mom4e .... na drugiq den poiska da se vidim za da mi obqsni vsi4ko ... plaka pred men ... kaza 4e me obi4a ... i 4e dori i da se razdelim vinagi 6te me pomni ... no mnogo sym go bila naranila ..... iii to togava pyk po4na zimnata vakanciq i doide nqkva mry6a ot veliko tyrnovo i po4na da go zabiva i toi izliza6e s neq ... estestveno mi kazva6e vsi4ko ... ama na men nakraq mi pisna 6ot poprincip sym mnogo revniva i go ostavih .... i toi trygna s taq :| i ddz ... mislq 4e q e obiknal ama neznam naposledyk me zabiva , tva onova ... kaza 4e sajalqva ... pita me dali nqkoi den bih se vyrnala pri negu ... ama pyk togava za6to si pi6e nicka 4e q obi4a ... of be az kvo trygnah da vi razkazvam ... da si bqh napraila moq tema naprao xax ;P
hora kvo vi stava mi ako iu toi e razbral 4e gre6i?

Dr. Kazimbutt
03-29-2006, 18:50
възможно е но не е желателно.. просто не се получава повече.. скъсаш ли с някой е завинаги.. поне при мен и при повечето ми познати е така..
Подкрепям. Щом се е стигнало до раздяла - няма смисъл да се опитва пак.

honey_reflection
03-29-2006, 19:20
Da, vajmojno e da se varnesh pri bifshiq si!!! No da ti kaja, che momchetata mn rqdko se vrashtat pri bifshite si momicheta.. a ako nqkoe momche se varne pri bifshtata si, i vruzkata produljava da varvi dobre- tova znachi che si e svqsten! ;)

pitbullbg
03-29-2006, 20:11
vazmojno e... mn qsno stiga da imate 4ustva i dvamata

sexy_dizzy
03-29-2006, 20:54
Разбира се,че е възможно и няма абсолютно нищо лошо отново да тръгнеш с някого.От личен опит го казвам.

passion92
03-30-2006, 07:09
spored men nqma ni6to lo6o v tova "starata lubov rajda ne hva6ta".Mnogo hora go pravqt kato razbere6 4e ne e trqbvalo da se razdelq65 s tozi 4ovek ili 4e toi e tvoita lubov kakvo pre4i?
dawe .. dori i v momenta ako toi e s druga i si pi6e v mirkata nickovete 4e q obi4a i tka natatak ?!

Хаха и ти му се връзваш а ? Може да го прави нарочно.

mmmm seki taka kazva 8-[ seki si misli 4e naro4no go pravi ... nz .. toi kogato bqhme zaedno sas vsi4ko mi pokazva6e 4e me obi4a ... dokato edna ve4er az otidoh na diskoteka bez negu ... iii tam leko se napih taka da se kaje ... ii mu izneverih ... togava toi e do6yl v diskotekata .... i me e vidql s drugo mom4e .... na drugiq den poiska da se vidim za da mi obqsni vsi4ko ... plaka pred men ... kaza 4e me obi4a ... i 4e dori i da se razdelim vinagi 6te me pomni ... no mnogo sym go bila naranila ..... iii to togava pyk po4na zimnata vakanciq i doide nqkva mry6a ot veliko tyrnovo i po4na da go zabiva i toi izliza6e s neq ... estestveno mi kazva6e vsi4ko ... ama na men nakraq mi pisna 6ot poprincip sym mnogo revniva i go ostavih .... i toi trygna s taq :| i ddz ... mislq 4e q e obiknal ama neznam naposledyk me zabiva , tva onova ... kaza 4e sajalqva ... pita me dali nqkoi den bih se vyrnala pri negu ... ama pyk togava za6to si pi6e nicka 4e q obi4a ... of be az kvo trygnah da vi razkazvam ... da si bqh napraila moq tema naprao xax ;P
hora kvo vi stava mi ako iu toi e razbral 4e gre6i?

mi ddz :|

He3HauKa
03-30-2006, 08:54
Sled kato vednaj si uspql da nakarash nqkoi da se vlubi v teb tova moje da stane otnovo i otnovo i otnovo... S priqtelq mi v momenta za okolo 4-5 godini sme hodili 3-4 pati isega otnovo sme zaedno :smt016

addictedtou
03-30-2006, 10:21
moje no e mnogo za predpochitane....zashtoto edno neshtu vednyj schupeno ne moje da se opravi i da byde syshtoto prosto nqma kak da se opravi....po dure da ne se vryshta kym starite neshta a da se gleda apred.

sexy_play_baby
03-30-2006, 11:25
Напълно е възможно :)
ама зависи и за какво сте скЪсали

Ani_girl
03-30-2006, 11:51
spored men e napulno vizmojno ako toi/tq te e obi4ala/obi4al mnogo i o6te te obi4a i bi zarqzal/a bivshoto si gadje zaradi te ! no i az mislq 4e kato skusa6 edin put s edin 4ovek za dulgo i se otrupnete edin ot drug sled tova ne e su6toto kakto purviqt put !

LP_girl_14
03-30-2006, 18:51
Когато си оставил сърцето,душата,спомените при някой и ако тези чувства все още да са се запазили и са устояли и на времето и на изпитанията...възможно е и то много възможно ;-)

Glezlata
03-30-2006, 18:55
O moje moje i az li4no go predpo4itam! Su6tnost si imam edno takova mom4e s koeto edva li ne ot 1 godina ne mojem da se razdelim Smisul kato se vidim sme po blizki ot priqteli... :-$ i vinagi ima kakvo da si kajem i ni e priqtno zaedno! :lol:

Krem4eto
03-30-2006, 18:58
Разбира се,че е възможно!!!!!!Една моя приятелка се върна 6-7 пъти!Аз съм се връщала 3-4 пъти!!!

Sinister_Doll
03-30-2006, 19:01
Pravila sum go, no vsi4ko, koeto se povtarq gubi svoq 4ar...
Abe, tupo e.

Krem4eto
03-30-2006, 19:24
Pravila sum go, no vsi4ko, koeto se povtarq gubi svoq 4ar...
Abe, tupo e.
Има нещо такова,накрая до голяма степен се изчерпвате и омръзвате!!!Но интересно при моята приятелка,всяко връщане беше различно...

03-31-2006, 13:38
ami moje no ne e jelatelno zashtoto "vednuj schupena li e vazata vinagi si lichi kude e zalepena",am ako se obichate oshte moje:)

sexy_diva
03-31-2006, 16:50
Razbira se 4e e vazmojno.No ima risk vtoriqt dubal da epo-lo6 ot parviq,no ima i nadejda,4e 6te e po-hubavo:)

sk8girL
03-31-2006, 17:26
Всичко е възможно, аз още обичкам бившия си, въпреки че мина мн. време, а и напоследък той ми обръща доста внимание.Мн искам пак да се получи нещо, но нали знаеш счупената ваза дори и да я залепиш няма да бъде същата.Обаче ако го погледнеме от друга страна, една раздяла може да заздрави понататъшната ви връзка.. Така, че просто й кажи какво чувстваш, ако тя все още те харесва ще отвърне на чувствата ти.Все пак старата любов ръжда не хваща :!: Айде успех, стискам палци да стане раутата :smt057

`hot_kiss_f`
03-31-2006, 17:31
Възможно е :wink: дьже аз съм се връщала 1 път :::

PLAMENKO
03-31-2006, 18:00
Да , но според мен един път щом не е потръгнало , няма да потръгне и втори ... нз тва си е лично мое мнение!

Jessika_MG
03-31-2006, 21:17
Zavisi ot mnogo ne6ta.Ako zadade6 konkretna situaciq sigurno 6te polu4i6 po-to4ni otgovori.

ThePainIsReaL
03-31-2006, 21:33
Ае , няма да пиша романи , че няма кой да ги чете .. та , отговорът ми е ДА , ако чувствата са били истински

SummeRLove08
03-31-2006, 21:39
Да се надяваме,че той няма да успее защото както е тръгнало... :?
Възможно е.