PDA

View Full Version : пиърсинг в софия->къде



party_girl
03-25-2006, 22:03
хора,реших да си наравя пиърсинг и исках да ви попитам къде мога да си наравя
мерси предварително :D

M@Dn3Ss
03-25-2006, 22:04
Еми има в На тъмно, ОЧЗ и едно такова място за татуута и пиърсинг, което се намира в началото на апзара до попа. Тая част където е от към Славейков. Тва се сещам засега :wink: .

terry
03-25-2006, 22:05
mi na VITO6KA ima 2 - 3 piers studiq
mnogo dobro e MANIQ to e do pica ugo i tam cenite sa ponosimi

terry
03-25-2006, 22:06
хора,реших да си наравя пиърсинг и исках да ви попитам къде мога да си наравя
мерси предварително :Da kude 6te si pravi6
ai o4z sa dobri no na natumno ne im vqrvam mnogo mnogo

Sinister_Doll
03-25-2006, 22:09
V Na Tumno e mrusno i gadno...
Preporu4va Tatoo Monika.

terry
03-25-2006, 22:11
V Na Tumno e mrusno i gadno...
Preporu4va Tatoo Monika.mi i az tova vikam v na tumno e gadno we maniq ili o4z ama po dobre o4z tam sa profesionalisti

Boot
03-25-2006, 22:13
В На Тъмно мацката ми се струва некадърна.
О.Ч.З., до колкото знам, няколко пъти са го затваряли от ХЕИ (ако от там биха го затворили). Принципно О.Ч.З. много го уважавам, ама пиърс там - НЕ.
Там некфи Моники, с некъф Светльо, дето много го хвалят. Сигурно е добър, не знам.

Аз твърдо стоя зад Руди от Трип Хаус.
Но ако мислиш да си правиш някъф чалгарски модерен пиърс... ходи в На Тъмно. ](*,)

i'm so excited!
03-25-2006, 22:22
и аз ти препоръчвам рудката - трип хаус .. на иван асен се намира, там където се пресича с патриарха..

`Death`Whore`
03-25-2006, 22:26
В ОЧЗ взимат 15 лева за хрущял на ухото, бе хора, не си струва.

i'm so excited!
03-25-2006, 22:30
В ОЧЗ взимат 15 лева за хрущял на ухото, бе хора, не си струва.
тва инфекцята мога да си я докарам и самичка без помощта на никакво ОЧЗ а и ще спестя 15 кинта (тия в ред ли са?!?!). само че при тях инфекцията ми е гарантирана, докато ако се пробия сама вероятността да ми стане нещо е по-малка... :mrgreen:

terry
03-25-2006, 22:34
mi az si probih 3 pati hru6tqla i mi vzeha ne pove4e ot 3 lv kato az si nosq obica i e mnogo po dobre ot o4z /tam kudeto az se probih /

DarkSanctuary
03-25-2006, 22:59
Светльо от Моника го познавам пич е ама на няколко момичета дето си дупчиха пъповете там им се възпалиха...е сега не съм сигурна дали проблема е дошъл от него или си е от тях.... :-s
Аз и мойте приятелки си дупчихме езиците в Мания на Витошка и нямахме ник'ви проблемации! Пичовете там са адски точни и определено знаят к'во да правят. Като си намеря кинти за татусче там ше ходя! Та Мания ти препоръчвам....страст са ми хорицата там! :-D

terry
03-25-2006, 23:06
Светльо от Моника го познавам пич е ама на няколко момичета дето си дупчиха пъповете там им се възпалиха...е сега не съм сигурна дали проблема е дошъл от него или си е от тях.... :-s
Аз и мойте приятелки си дупчихме езиците в Мания на Витошка и нямахме ник'ви проблемации! Пичовете там са адски точни и определено знаят к'во да правят. Като си намеря кинти за татусче там ше ходя! Та Мания ти препоръчвам....страст са ми хорицата там! :-Di az tam se dup4ih! da ne sa se dup4ili pri edin miro

tremal
03-26-2006, 00:07
Na uhoto flesh i na hrushtqla malkiq na pqpa na nosa na ezika mogesh da si slogish i 3 ako iskash na bradichkata na vegdata na slepooochieto i taka natatak :P\

terry
03-26-2006, 00:08
Na uhoto flesh i na hrushtqla malkiq na pqpa na nosa na ezika mogesh da si slogish i 3 ako iskash na bradichkata na vegdata na slepooochieto i taka natatak :P\ako ti ima6 ne ozna4ava 4e i drugite trqbva da sa taka

korn___
03-26-2006, 09:33
В На Тъмно мацката ми се струва некадърна.
О.Ч.З., до колкото знам, няколко пъти са го затваряли от ХЕИ (ако от там биха го затворили). Принципно О.Ч.З. много го уважавам, ама пиърс там - НЕ.
Там некфи Моники, с некъф Светльо, дето много го хвалят. Сигурно е добър, не знам.

Аз твърдо стоя зад Руди от Трип Хаус.
Но ако мислиш да си правиш някъф чалгарски модерен пиърс... ходи в На Тъмно. ](*,)

am da te pitam ..... kolko 6te mi zemat za vejda v trip house ?za monikata ne sum mnogo navit poneje vidqh na nqkav kak sa mu probili nakrivo ezika ... without coment moje li da mi kaje6 kade se namira to4no trip house 6te ti budq mn blagodaren

i'm so excited!
03-26-2006, 09:51
В На Тъмно мацката ми се струва некадърна.
О.Ч.З., до колкото знам, няколко пъти са го затваряли от ХЕИ (ако от там биха го затворили). Принципно О.Ч.З. много го уважавам, ама пиърс там - НЕ.
Там некфи Моники, с некъф Светльо, дето много го хвалят. Сигурно е добър, не знам.

Аз твърдо стоя зад Руди от Трип Хаус.
Но ако мислиш да си правиш някъф чалгарски модерен пиърс... ходи в На Тъмно. ](*,)

am da te pitam ..... kolko 6te mi zemat za vejda v trip house ?za monikata ne sum mnogo navit poneje vidqh na nqkav kak sa mu probili nakrivo ezika ... without coment moje li da mi kaje6 kade se namira to4no trip house 6te ti budq mn blagodaren

на предната страница написах, че се намира на иван асен. където се пресича с патриарха;] и ще ти вземат около 40;]

Boot
03-26-2006, 10:49
Даже по-малко ще му вземата за веждата, според мен. На мен като ми дупчиха междуцицието ми зеха 28, веждата ми се струва по-ефтина мекекеке :) Абеее толкова някъде :)

А къде се намирааа, преди мен мацката каза, но аз ще обясня за който не знае улици. Значи... Патриарха. Саботаж. Тръгваш от Саботаж към 5те кьошета. Първата пряка в дясно. То е едно такова... абе по едни стълбички се слиза... има некфи шаренки стрелки отвън. ТО се вижда даже и да не свиеш в пряката. Няма как да го изпуснеш :)

GoHardeR
03-26-2006, 12:36
abe svetlio e 4oveka...i za piurs i za tattoo...

i'm so excited!
03-26-2006, 12:48
а някой да знае колко парици ше ми вземат за татус, не-цветен 10см Х 10см някъде !? :-k

03-26-2006, 13:42
znachi hora az iskam da si probiq rukata! Ne ne se sheguvam kydeto sa kokalite tam na prastite v nachaloto na prasta ei tam mejdu dvata kokala iskam da si sloja obica za vejda , izvita s dve top4eta moje li da se napravi takyv piercing kolko shte struva gore dolu neshto da mi dadete info pls! :oops: naistina ne se bazikam za toq piercing!

`Death`Whore`
03-26-2006, 13:49
В една друга тема видяхме флеш между ноздрите, на ръката не е нищо специално. Виждала съм на живо. :)

i'm so excited!
03-26-2006, 15:18
симпатично е на ръката, ама според мене там между пръстите доста ще се пречка и няма да издържи особено дълго+)

Boot
03-26-2006, 17:33
Между пръстите, или където там си решил да го правиш, толкова много ще се замърсява и така неприятно ще се инфектира, че няма да издържи. Не е разумно според мен. Ставала съм свидетел на агонията на подобно нещо и не е красиво...

DarkSanctuary
03-29-2006, 00:11
Между пръстите, или където там си решил да го правиш, толкова много ще се замърсява и така неприятно ще се инфектира, че няма да издържи. Не е разумно според мен. Ставала съм свидетел на агонията на подобно нещо и не е красиво...
Мда и аз съм на това мнение ама щом си решил и искаш много се пробвай...нищо не се знае...току виж нямаш проблемации! :-k


В една друга тема видяхме флеш между ноздрите, на ръката не е нищо специално. Виждала съм на живо.
Светльо от Моника има флеш между ноздрите...нек'во ми е много странно на мен! А пиърсинга на езика му е просто няма такъв....

Boot
03-29-2006, 05:13
Кфо сички са се лепнали за тоя Светльо не знам... некфи странни сте.

6okolad4eto
08-24-2006, 10:34
Kvoto i da se govori za Na tumno za mene tam si e super!I az i nqkolko moi fr se probivahme tam pod ezika i na pupa i na nikoi ki6to my nqma!Moga da vi kaja 4e infekciqta ne se prai v studioto,a seki sam si q prai kat ne se griji kat horata za piercunga si! :D

fake
08-24-2006, 12:05
а някой да знае колко парици ше ми вземат за татус, не-цветен 10см Х 10см някъде !? :-k
ае под 30-35 кинта няма да е...не и в студио в София...оттам вече зависи от сложността