PDA

View Full Version : Za trevata



03-25-2006, 22:58
Iskam da vi pitam kakvi posledstvia imaxte vie ot neia- i kak deistva to4no.
Sry ako ima ve4e takava tema!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-25-2006, 23:27
Iskam da vi pitam kakvi posledstvia imaxte vie ot neia- i kak deistva to4no.
Sry ako ima ve4e takava tema!

probvala sam 1-2 pyti no ne mi haresva . otpuska te i praish neshtata bez da te interesuvat posledstviqta .

fti4ka
03-26-2006, 00:24
праи те да се чувстваш ТЪП! веднъж се напуших и усетих как затъпях... чувстваш си мозъка като във вакуум... бе въобще много е гадно.... не ме кефи :?

tremal
03-26-2006, 00:30
Ne na trevata
brat mi pushi qko treva i e absoliuten tapanar i me drazni dobre che ne sam go vigdal ot 2 meseca i poveche inache shte go ubiq

Master_88
03-26-2006, 09:48
Не съм пушил

korn___
03-26-2006, 09:50
samo 1 put sum probal .... golqma tupa gre6ka ne me kefi misalta po skoro da pina ne6to po dobre 6te mi podeistva

Femme Like ME
03-26-2006, 10:38
напушвала съм се няколко пъти -не ме кефи мн ,щото не ми понася ама бива :D

GoHardeR
03-26-2006, 12:14
emi az malko sum si susipala pametta...ina4e e iako principno,ama az pusha seriozno ot 3-4god.oba4e sum imala kakto super iaki i nezabravimi tripove ot 4adela,taka i super sduhvashti i oburkvashti

LoRinSeR
03-26-2006, 12:16
Единствено можеш да затъпееш от тревата !

kudravoto
03-26-2006, 13:02
mi ne ba6 taka ako pu6i6 mnogo 4esto moje da zatupee6 no ako pu6i6 umereno po 1 put v meseca spored men e dobre ina4e sum opitvala i ne mi haresva

03-26-2006, 17:08
айде сега някой който е пушил трева и я е спрял да каже какво лошо му е причинила

03-26-2006, 18:41
пуша от 9 години, като от последните 6 години пуша всеки ден по 3 пъти и не си я купувам.

Да , вярно, е, тревата променя хората.
Преди да пропуша трева бях озлобен метъл, биех се с "приятелите" си и после заедно ходихме да бием цигани..
като пропуших трева нивото на агресивността ми силно намаля, по4нах по-4есто да се усмихвам и по- рядко да се мръщя. Запо4нах да Вярвам в ненанисилието и в Доброто..
ако щете вярвайте, но тревата ме направи по-Добър 4овек, отколкото бях преди.
А след като опитах гъбки , тогава реших да стана вегетарианец, но това е друга тема..
Вегетарианство, суровоядство и ней4ъръл лайфстайл,
тревата в ТРЕВА, ДАР от Прродата, изто4ник на вси4ко необходимо на 4овека за да живее(храна, облекло, гориво, вдъхновение)

и изобщо нямам намерение да спра да употребявам трева. По- скоро ще спра да употребявам апте4на химия и храна от супермаркета в която вместо хранителни продукти има химии(Е-незнам си колко)

за тези които не са пушили да си мъл4ат, 4е да не стават за смях :smt005

teenkopele
03-27-2006, 11:54
Действа различно при някои хора, но като цяло ставаш супер весел и се скусваш от хилеж за нищо! :lol:

03-27-2006, 11:59
На мен не ми действа а по-принцип съм против тревата.

fti4ka
03-27-2006, 12:28
На мен не ми действа а по-принцип съм против тревата.

не ти деиства щото не си глътнал като хората.. и на мене първите пъти не ми деистваше.. а сега не мисля че си заслужава...

IKisseDAGirL
03-27-2006, 15:18
точно 2 пъти съм пробвала и не смятам да го правя повече :roll:
първия път ми стана малко весело и съвсем леко ми се замая главата, втория път изобщо не ме хвана - все едно бях изпушила цигара
общо взето тъпа работа :?

terry
03-27-2006, 17:38
tvardo protiv trevata :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

CRaZy_IKTe
03-29-2006, 20:13
пуша от 9 години, като от последните 6 години пуша всеки ден по 3 пъти и не си я купувам.

Да , вярно, е, тревата променя хората.
Преди да пропуша трева бях озлобен метъл, биех се с "приятелите" си и после заедно ходихме да бием цигани..
като пропуших трева нивото на агресивността ми силно намаля, по4нах по-4есто да се усмихвам и по- рядко да се мръщя. Запо4нах да Вярвам в ненанисилието и в Доброто..
ако щете вярвайте, но тревата ме направи по-Добър 4овек, отколкото бях преди.
А след като опитах гъбки , тогава реших да стана вегетарианец, но това е друга тема..
Вегетарианство, суровоядство и ней4ъръл лайфстайл,
тревата в ТРЕВА, ДАР от Прродата, изто4ник на вси4ко необходимо на 4овека за да живее(храна, облекло, гориво, вдъхновение)

и изобщо нямам намерение да спра да употребявам трева. По- скоро ще спра да употребявам апте4на химия и храна от супермаркета в която вместо хранителни продукти има химии(Е-незнам си колко)

за тези които не са пушили да си мъл4ат, 4е да не стават за смях :smt005
Evalarkata edno svestno mnenie...Brao ;) A ina4e po temata mnogo zavisi ot trevata...a tiq deto razpravqt che stavash po typ sa ega ti smeshnite.Naprotiv nauchno dokazano e 4e togava mislovnata deinost se uveli4ava namalqva se depresiqta i taka...Abe za milionen pyt 6te povtorq-- knigata se kazva "Pochti vsichko za narkoticite",avtor e Iuliqn Karadjov i izdatelstvoto e DILOK-10 leva...A ako iskate ima i samo za KANABISA za 8 leva ;)

03-29-2006, 20:27
http://www.drugwarfacts.org/comparecht.gif

no coment
(за ония, дето и бъкел не отбират от инглиш, това е диаграма, която показва разли4ните вещества по степента и характера на зависимостта, която предизвикват.
От диаграмата става ясно, 4е цигарите и алкохола са съпоставими с коката и хероина, а тревата е съпоставима с кафето.)

'wan`a`doo'
03-29-2006, 20:43
Хаха тая диаграма кур за херото :lol: Иначе тревата владее...мене също тревата ме е напраила по-добра,а и ако не беше тревата моеше ся и да съм в некоя madhouse. Ей тфа е истината :arrow:
http://www.promena.org/public/banners/tshirt_nadpis.gif

Magic*
03-31-2006, 21:45
Абсолютно нищо нямам против тревата.Определено ме кара да се чувствам по-добре.И нека тия дето 'са пушили 1-2 пъти' да не си дават компетентните мнения

Jinno
04-14-2006, 01:01
Абсолютно съм съгласен, че тревата може да промени човека и то към по-добро. Когато пушиш, почваш много повече да се замисляш за някои неща от живота и да преценяваш кое за теб е ценното. Това се случва обикновенно в моментите, когато си супер изциклил. Тревата според мен е супер готино нещо. И е естествена ;)

CRaZy_IKTe
04-16-2006, 10:24
Абсолютно съм съгласен, че тревата може да промени човека и то към по-добро. Когато пушиш, почваш много повече да се замисляш за някои неща от живота и да преценяваш кое за теб е ценното. Това се случва обикновенно в моментите, когато си супер изциклил. Тревата според мен е супер готино нещо. И е естествена ;)
С две ръце те подкрепям =D> Но само тази трева която не е пушена за гъзарията ;)

04-16-2006, 10:30
Прекрасно ми действа :lol: и много се радвам, че я има.
Дано я легализират..някога, ако ще след 100 години да е...
NATURE CAN NOT BE ILLEGAL

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-16-2006, 11:21
trevata e dobro lekarsto za zabravata na problemite no ne e mn huu

Нутшел
04-16-2006, 11:50
Ми какво да ти кажа често дърпам ( но не заради това че имам проблеми и че така просто ги забравям (един вид алкохолизъм) просто за удоволствие) и не мисля че съм станал по тъп от преди :).

^MaLkOtO^ZlO^
04-16-2006, 15:20
заради трева ме изключиха от 32ро от тогаа такива неща не пипвам

Jinno
04-16-2006, 23:18
Абсолютно съм съгласен, че тревата може да промени човека и то към по-добро. Когато пушиш, почваш много повече да се замисляш за някои неща от живота и да преценяваш кое за теб е ценното. Това се случва обикновенно в моментите, когато си супер изциклил. Тревата според мен е супер готино нещо. И е естествена ;)
С две ръце те подкрепям =D> Но само тази трева която не е пушена за гъзарията ;)
Това да пушиш трева за гъзария е супер безмислено. Или го правиш защото ти харесва или не се занимаваш ;)

gangbang
04-17-2006, 22:56
Доебава ми се от нея :-D

missito_
04-20-2006, 19:41
ami az li4no ne sam pu6ila oba4e edin moi mn dobar fr popu6va ot vreme na vreme i kazva 4e kato se napu6i posle mu e super gadno i mu e mn lo6o i t.n.ina4e mn zatupqva naistina kato pu6i i po4va da pravi e taka si4ko bez da mu puka za ni6to.edin ot daskalo se be6e napu6il i posle edna f ne6to go qdosa no ne mn seriozno a toi taka se be6e napu6il 4e 6te6e da q prebie mn qko.dobre 4e tq izbqga.az po princip sam protiv 6toto hem e mn gadno hem moje da mine6 posle na po tejak narkotik.taka 4e po dobre da se probva samo vednuj za da se zadovoli liubopitstvoto i da ne se povtarq pone az taka mislq :-)

WwanAdoO
04-20-2006, 20:31
Мен пък като нещо ме боли и като пуша и ми минава обикновено. МНого рядко ме боли главата и ако ме боли то е защото чадела е друсан. Тва,че можеш да преминеш на нещо по-силно е различно за всеки човек,защото на много хора им стига тревата,а и не искат да се убиват. А мене лично в началото понякога зациклях и трябваше да поспирам за известно време,обаче сега въобще не е така...в смисъл да,забравям примерно да взема еди-кво си или нещо такова,но нищо по-специално. А и напоследък все повече пуша не просто е така да се напуша,ами защото откривам някъв различен смисъл в напушването. А и много ме кара да се залислям за най-различни неща,забелязвам супер дребни работи, вглеждам се в нещата...абе неам тва е билка чадела,не е никъв наркотик.

gangbang
04-20-2006, 22:28
Тревата е много полезна :mrgreen:

04-24-2006, 12:29
ОООО,защоо?!?!?защоооо трябва толкова простотий да чувам ?!?! #-o
"тревата за тъпаци","тревата води до твардо","тревата-супер вредна" Добре че имаше и някой нещо свястно да каже... Абе хора тревата си влияе различно при различните хора. Ако си тъпак по принцип много ясно че няма да направиш нещо хитро като се напушиш.То си зависи и от настроението,и от мястото,и от компанията. Кви ли не неща съм виждал от напушени хора-то си зависи от човека. Аз пуша от доста отдавна и мога да кажа супер много неща за тревата,но категорично тва е най-прекрасния опиат който съществува според мен..По принцип не пуша цигари,пия чат сериозно( е бири хакам постоянно де) Тия дето са пушили 5пъти и стигат до някви гениални изводи да земат да проучат малко.Аз откакто пуша съм се променил,и не мисля че е към лошо.Напушен съм имал прекрасни и ужасни моменти. Разбрал съм супер много неща,дето в нормално състояние човек никога не би се замислил за тях. Напушете си някой път и излезте с компанията и почнете да ги анализирате,ще видите колко по критични сте и колко неща ще намерите в хората,на които не сте обръщали внимание.Гледайте някой сериозен филм,слушайте хубава музика и вижте дали няма да намерите неща които никога не сте откривали.Това е прекрасното -- гледната точка,която ти открива тревата. Тва с паметта и затъпяването има доза истина в него,ама това е ако пушиш всеки ден по 5пъти в продължение на години...Освен това тревата убива много по-малко мозъчни клетки от алкохола или цигарите,но както и да е,важното е наизуст да се говори :?

Варки
04-24-2006, 12:52
Ооо тревата :) колко я обичам не е истина!
Аз не съм пристрастена към нея,но пък пуша като има - защо пък не!Правя си купона и особедно ако съм с готини хора си е супер.Е разбира се понякога когато те подгони депресията е кофти,но това зависи и до голяма степен от теб.Абе тревата си е екстра.Опитам за първи път в 8ми клас тоест преди 5 години.И както казах не съм се пристрастила ама пък ми е готино като се напуша!
Няма лошо стига да има граници,а не всеки ден да си напушен/а като животно.

04-24-2006, 21:51
Ne na trevata
brat mi pushi qko treva i e absoliuten tapanar i me drazni dobre che ne sam go vigdal ot 2 meseca i poveche inache shte go ubiq
breh ma pone znai6 li kade e da ne mu e stanalo ne6ty???:)

Jinno
04-24-2006, 22:10
Ne na trevata
brat mi pushi qko treva i e absoliuten tapanar i me drazni dobre che ne sam go vigdal ot 2 meseca i poveche inache shte go ubiq
breh ma pone znai6 li kade e da ne mu e stanalo ne6ty???:)
хахаха :) ами това, че брат ти е тъпак не е от тревата просто се е родил такъв :) факта, че не сте се виждали 2 месеца - мислиш ли, че причината за това може да стой в тревата ? Не :)

`MBA~SIcHo`
04-29-2006, 22:59
праи те да се чувстваш ТЪП! веднъж се напуших и усетих как затъпях... чувстваш си мозъка като във вакуум... бе въобще много е гадно.... не ме кефи :?emi da to ne e za vseki men puk mi radva rastaffari du6ata:))

Jinno
05-02-2006, 21:53
Ооо това ще е супер яко :) Ще съберем хора и ще дойдем :) :mrgreen:

R0lfc0pter
05-03-2006, 10:02
Определено има разлика между "напушване с луди копелета, ей така, за да ни е забавно" и "тъпо,сдухано,тайно напушване само за да се мислим за гъзари"
Защото когато си вкараш някфи тежки,издивели филми, че ще те хванат и че си съсипваш здравето няма как да ти е забавно и въздействието да е хубаво.Истинското хубаво напушване...е когато ганджата е хубава,когато си с готини хора и когато имаш цялото време на света за циклене и простотия.
P.S.Не съм тъпа,приятелите ми не съ тъпи, всички,които познавам не са тъпи-->от тревата не се затъпява.Може би ставаш малко изтрещял, но не и тъп
Разбирам, според твойте думи тревата е супер хубаво и безвредно нещо, защо всички да не почнем да пушим, а? Баси колко много сме били зле, да не пушим трева, добре че е тоя пич да ни осветли

Jinno
05-03-2006, 13:11
Определено има разлика между "напушване с луди копелета, ей така, за да ни е забавно" и "тъпо,сдухано,тайно напушване само за да се мислим за гъзари"
Защото когато си вкараш някфи тежки,издивели филми, че ще те хванат и че си съсипваш здравето няма как да ти е забавно и въздействието да е хубаво.Истинското хубаво напушване...е когато ганджата е хубава,когато си с готини хора и когато имаш цялото време на света за циклене и простотия.
P.S.Не съм тъпа,приятелите ми не съ тъпи, всички,които познавам не са тъпи-->от тревата не се затъпява.Може би ставаш малко изтрещял, но не и тъп
Разбирам, според твойте думи тревата е супер хубаво и безвредно нещо, защо всички да не почнем да пушим, а? Баси колко много сме били зле, да не пушим трева, добре че е тоя пич да ни осветли
Ти като не разбираш не се обаждай :) Смешко :) И е момиче, а не момче, научи се да четеш ;) :-D

05-03-2006, 14:48
хахах аве вие луди ли сте ве хора тва тревата е наи глупавото нещо на света скии ся аз съм рапърче пуших уж бая ама чесно ви кажа стегнете се малко закво бягате от реалноста не е толкова лоша като се замислиш . ся на тая възраст секи си мисли че живее в някъв филм и сяка хава дет не го кефи и тряя да е игноирира като я замести с друга простотия.така и не разбрах кво точно ви кефи в тревата?сички партии дет ги знам дето пушат са сичките супер отрепки и само бягат от реалноста ем кат не ви харесва теглете си ножа и тфа е.секи кат почне да я вазхвалява като почнем от СПЕНС и свършим на Експлисит няма хава от тая работа щото уж летите на високо ама да знаете че мн яко се затъва в лаината надалбоко!

Jinno
05-03-2006, 14:55
хахах аве вие луди ли сте ве хора тва тревата е наи глупавото нещо на света скии ся аз съм рапърче пуших уж бая ама чесно ви кажа стегнете се малко закво бягате от реалноста не е толкова лоша като се замислиш . ся на тая възраст секи си мисли че живее в някъв филм и сяка хава дет не го кефи и тряя да е игноирира като я замести с друга простотия.така и не разбрах кво точно ви кефи в тревата?сички партии дет ги знам дето пушат са сичките супер отрепки и само бягат от реалноста ем кат не ви харесва теглете си ножа и тфа е.секи кат почне да я вазхвалява като почнем от СПЕНС и свършим на Експлисит няма хава от тая работа щото уж летите на високо ама да знаете че мн яко се затъва в лаината надалбоко!
Ами вие рапърчетата ако бягате от реалноста, тва си е ваш проблем, аз не трябва да бягам от нищо, а си пуша поради съвсем други причини. Не знам какво изобщо забъркваш Спенс с тревата :-k

Jinno
05-03-2006, 15:26
А защо изобщо трябва да има някакви причини да пушиш?Може би просто искаш...да полетиш малко и толкова?Не е ненормално
Все едно да питате, каква е причината да пиете ?
"Ти що обърна едно малко, а ?" :twisted: :-D

Nen0RmalniK
09-21-2006, 13:43
Iskam da vi pitam kakvi posledstvia imaxte vie ot neia- i kak deistva to4no.
Sry ako ima ve4e takava tema! eMii to na men mi haresva osobeno ako si v kofti nastroenie ! otpuska te kara te da zabravish za problemite si praish kvoto si iskiash bez da ti puka.. spukvash se ot smqh .. :)

qfo
09-21-2006, 18:45
epa trevata e mnoo chuk ama ako si momche vnimavai che pacata da ne pochne da ti zasicha che staa losho... pone na mene mi beshe shit hah inache e adski dobro osobeno v 7:30 predi daskalo s birichka :D ahah

nqkoq si tam
09-22-2006, 02:58
awe deistva mi ne mi deistva...bla bla bla!vseki sam si re6ava...ama da ne mislite 4e e po polezno da se natrqska6 s vodka ot 2lv?!? po dobre si se napu6i kato horata-hem po qko hem za su6tite pari \:D/

"za kvo da se napiem i da lejim, kato moje da se napu6im i da letim!"

OPEL
09-22-2006, 11:02
Познавам 3 които пушат. Първо се напушват хубаво, после са меко казано като сопол.

09-22-2006, 11:18
Хаха, колко сте зле. Първо Тревата има 10000 сорта/ всеки десйтва абсолютно различно. Второ. Потребители има 10000 сорта/ на всеки му действа различно. Трето: Тревата не е токсична (чистата недрусана трева, отглеждана без разни синтетико -торове). Тя е невропротективна, не убива мозъчни клетки, даже стимулира неврогенезата (изследване от 2006-та).

Тревата е психеделик. Като такъв има способността да прави известни измествания във съзнанието , насочвания, задълбавания в дадени филми, и т.н. ТОЕСТ> някой хора се набиват в тъпия филм и стават много тъпи (познавам такива хора , на които им казвам да спрат да пушат , щото те са зле, а от коза влизат в по-дълбоко в психологично-комплексарските си филми, те не разбират марихуаната и немогат да я използват за да излязат от тези филм, в такъв смисъл тя е вредна и опасна за тях... защото са олигофрени).

Тревата не е самоцел. Тя е средство ПРОУМЕЙТЕ ГО, останалото е от Вас, от каквито сте Вие САМИТЕ.

Пуша от 7 години и то не малко. И имам достатъчно богат опит за да си направя изводите и наблюденията. Чувствал съм се тъп като ръб от трева, чувствал съм се и 1000 000 пъти по умен от всички около мен. Много е важно настроението и филма който ще си набиеш докато се напушваш точно в момента в който те хваща, защото после като те хване е трудно модифирицуемо. + това и сорта е важен, забелязал съм че доста СМАРТ ГАНДЖИ , от които ставам свръх гениален : ))) и се чувствам прекрасно, както и такива които ме изтощават много физически и умствено.

НАй-добре е трева да пушат само хората които наистина могат да я разберат и знаят защо го правят.! На тези които не им действа добре, щото са зле, просто да не продължават да го правят, за гъзарията и ли защото всички около тях пушат... просто спрете .

Навремето когато почнах аз да пуша пушиха супер малко хора
и беше да ви кажа много по добре, пушиха наистина тези , които я оценяваха и им действаше добре... после стана една позьорщина и аееее сички живо пушиии да не останеш по назад : ((

Не се прави така деца.

teenkopele
09-22-2006, 11:35
...Първо се напушват хубаво, после са меко казано като сопол.
Зависи от човека. :wink:

baste
09-22-2006, 15:57
хора предлагам ви пурво да се информирате и после да пишете щтото някои от вас мноо се излагат ето тука има малко информацийка http://promena.org/view.asp?cat=9&show=375#t земете да прочетете и после говорете щтото мноо ме дразнят изказвания от сорта на "като пушиш трева и ставаш тъп" или "тревата е супер вредна и те прави лош човек" и т.н.

LaPd_KoRn
09-23-2006, 21:10
kakto ve4e se kaza v edno mnenie zavisi ot sorta i zavisi ot 4oveka i nai sa6to zavisi kak si go naprai6 dali 6te ti badi veselo ili tupo vsi4ko zaviso ot teb :)


a gabite toksi4ni li sa ?

niGGa
09-23-2006, 22:30
На мен ми действа успокояващо.Чувствам се 1000 пъти по-добре от колкото като съм в не напушено състояние.Плюс това винаги като трябва да избирам между трева и алкохол, за да си направя купон естествено, избирам тревата ;) Алкохола е вреден, пък тревата я възприемам като дар Божи. И, да, да потвърдя.Някой беше казал за сутринта преди училище...Наистина е велико...Пък после как съм правил контролно по химия...от 30 въпроса бях уцелил 28 :lol: Следователно - поумнях.