PDA

View Full Version : ne moga da resha kakvo da pravq.molq vi help me :(



^KaSiDi^
03-26-2006, 11:54
Taka istoriqta e mn dylga,no vse pak shte tr da vi q razkaja,za da moga da poiskam pomoshta vi.Znachi nai-smeshnoto e che vsichko tva se sluchva v irc,koeto m/u drugoto se okaza kolkoto smeshno tolkova i jalko.
Znachi sled kato si bqh prekarala net,nqkyde predi 4 mes,se zapoznah v kanala na asenovgrad s edno momche,v nachaloto vs na maitap,no izvednaj,vs pochvashe da izliza ot obiknovennata irc vryzka,toi mi zvyneshe vseki den,govorehme si i taka,vs beshe idealno,na dva pyti za okolo mes i polovina obache se skarahme mn jestoko,ediniq pyt toi beshe vinoven,dr az.az bqh vdignala nqkakav skandal,zatva che toi namirashe samo po 15 20 min za men,i nikakvo dr vreme,beshe mi mychno,az po cql den stoqh na pc-to i go chakah,a toi max da se vqsne za 15 min.i se skarahme,v posledstvie se opravihme,no togava se zapoznah s edno dr momche,toi e ot sevlievo.postepenno chuvstvata mi kam tva momche ot asenovgradotslabnaha,veche misleh postoqnno za dr momche i prosto ignorirah pyrvoto.sled dve sed shtasliva vryzka obache se okaza,che momcheto ot sevlievo obicha bivshata si pr,iskah da umra,tolkova mn se bqh privyrzala kam nego,che...i taka razdelihme se bez dori da polucha kakvito i da bilo obqsneniq,no 5 dena po kysno toi me pomoli da se syberem i taka i stana,sega sme zaedno i imahme planove proletnata vakanciq,kogato imam rojden den da mi doide za 4 5 dena na gosti(az sam na 16,momcheto ot Sevlievo e na 20,a tva ot asgr na 19)bqh se razbraka s nashte,te znaqt,che mn stradah,kogato se razdelihme i taka.onq den obache si pisahme s onova dr momche.nai-loshoto e,che toi ujasno mn me obicha i iska mn da sme zaedno,iska da doide i da se vidim,a az mu kazvam,che nz kakvo moga da mu dam,toi dava vs za men,gotov e ako tr da doide da jivee v Burgas,sled kato svyrshi uchilishte,za da bydem zaedno,no az nz.misq,che obicham momcheto ot sevlievo,vypreki,che otnosheniqta ni ne sa kakto bqha predi razdqlata,chuvstvam se nqkak si nesig v chuvstvata mu i nz.
Bojee kakva istoriq:( sig malko ot vas shte q razberat,dr shte se izsmeqt,nz zashto pisha vs tva tuka,nz dali nqkoi bi mogal da mi pomogne,no ako vse pak nqkoi misli neshto po vyprosa shte sam mu mn blagodarna za mnenieto,prosto nz kakvo da pravq???? mislq,che obicham tva momche ot sev,no ne iskam da naranqvam dr momche.....

Donidarko
03-26-2006, 12:07
Nachi pyrwo istoriikata si e dosta slojna vtoro ti mnoo se vlubvash mi se struwa :-D i kato cqlo ot towa koeto prochetoh mi se struwa che vtoriq poveche go obichash no savet ne moga da ti dam osven tozi
"Vinagi slushai sarceto si,to nikoga ne greshi" prosto trqbva da go razberesh :oops:

kAdrOkoSkA
03-26-2006, 12:24
Mila, takiva vrazki po IRC ne sashtestvuvat! Ne moje da kajesh che si hodila i skasala i posle pak si se sabrala s nqkoi, koito dori ne si vijdala i daje ste ot razlichni gradove :!: [-X Teq istorii sa mi predelno qsni... ne kazvam che momchetata ne govorqt seriozno, no tova si e chisto virtualna vrazka. Ne moje da si sigurna che ako EVENTUALNO se saberesh s nqkoi ot tqh i imate ISTINSKA vrazka, neshtata shte potragnat. Vse pak govorim za hora s koito ne si imala vizualen kontakt nai-malkoto. A i kak q vijdash taq rabota da se premesti v tvoq grad... :-k :smt017 Ta toi si ima semeistvo, priqteli, dom - celiqt mu jivot e tam... :!: Plus tova nqmash si i predstava kakvo stava v glavite na 19/20god momcheta/muje i ako trqbva da sam po-tochna - nqmash si predtsva s koq glava "mislqt"!!!!
Edinstvenoto, koeto moga da te posavetvam e da spresh da si sazdavash "vrazki" po IRC, zashtoto ot cqlata rabota ti stradash, a napulno bezmisleno =; :!: Burgas e hubav i golqm grad. Ima mn hubavi momcheta, koito mogat da ti predlojat mn poveche ot tel razgovori bilo to za 20min ili 1h... Zamisli se varhu vazmojnostite koito ti se predlagat v sobstveniq ti grad :!:
Malko bqh rqzka s teb, no se nadqvam da se zamislish i da napravish veriq izbor.Qvno si mn vlubchiva, no mi se struva che oshte ne znaesh kakvo e istinska lubov. Zatova mnogo vnimavai s batkovcite mila i Uspeh! Na parvo vreme izberi tozi s koito se chuvstvash po-dobre i sigurna :wink: :smt006

strawberry
03-26-2006, 13:10
Според мен това не са истински връзки!Не казвам че те лъжат че те обичат,но не проумявам как може да се влюбиш през чата... :-k Да се влюбиш в шепа добре написани редове с мили думи...По-добре се замисли да се опиташ да създадеш връзка с човек който познаваш и все пак е от твоя град защото в чата всеки може да се представи за такъв какъвто не е :!: Всеки може да прати чужда снимка и всякакви такива..А ти даже каниш някакъв непознат да ти идва на гости Това е пълно безумие [-X по добре се огледай за някое момче около теб а не на 100тици километри от теб! :!:

Donidarko
03-26-2006, 22:24
abe hora kwo ot4aiwate momi4eto we :lol: ne taka wraski moe kwito iska da si sazdawa :lol: kwito i hareswat a twa za mom4etata na po 20 deto mislqt s (glawata) ahah ne e werno e pone ne za si4ki(i as se slagam tam O:) )

Siseetoo
03-26-2006, 22:44
Напълно съм съгласна с Къдрокоска :!: :wink:

^KaSiDi^
03-27-2006, 18:41
iskam da vi kaja,che sam naqsno,che po tazi vryzka shte otidat mn pari i nervi(po koqto i da e ot dvete),no ...kakvo da napravq? :( a i mislq,che veche reshih kakvo shte pravq.
Govorih s momcheto ot asgr,razkazah mu za dr momche,toi nastoq da govori s nego,vypreki vs men me dostrasha da mu kaja nicka i pomolih edin frend da mi pomogne i toi se predstavi za drugoto momche ot sevlievo.sled tva toq fr mi preprati razgovora,vs koeto iskashe ot noviq mi priqtel beshe da me napravi shtasliva..... :| osyznavam kolko mn me obicha tozi chovek,vs den mi zvyni po dva pyti da me pita kak sam,dobre li sam i taka,obache vypreki vs mislq,che shte ostana s dr momche.e tova e dylgata mi istoriq.mersi ujasno mn na vsichki,koito opitaha da mi pomognat

sherry
03-27-2006, 18:58
Защо не си спестиш всички тревоги и ядове и не се захванеш с момче от твоя град?Тези връзки по чата не са много обещаващи,могат да ти причинят много болка

dr3am1rch3
03-27-2006, 20:01
Напълно съм съгласна с sherry просто зарежи и двамата и си намери някой от твоя град.Така ще е по-добре за всички ви.

^KaSiDi^
03-28-2006, 08:40
vijte i az moje bi iskam da si namerq freund ot Burgas,no to ne stava samo s iskaneto,prosto dosega ne sam uspqla,zapoznala sam se s tezi momcheta i taka sa se stekli neshtata,a veche mi e dosta trudno da zaeba vs dotuka :?

priti_kiti
03-28-2006, 08:50
ami s risk da povtorq vsi4ki predi men..takiva vruzki po 4ata nqma :!: povqrvai mi mn 6te strada6 a katko vijdam ve4e si stradala..i za kakvo?! za nqkvo mom4e deto daje ne si go vijdala na jivo :shock: i az bqx su6tata kato tebe ma se otkazah sled nqkolko sre6ti.. moje6 da ostane6 neveroqtno 6okirana i potresena :D nqma zna4enie.. zaebi vsi4ko i nai ve4e 4ata kato na4alo i zapo4ni da izliza6 s fr nasam natam i nqma kak da ne se zapoznae6 s nqkoe mom4e ;) na 16 si,nqma kvo da visi6 pred kompa i da se nadqva6 na virtualni vruzki.. i bez tva po golqmata mujka 4ast deto vlizat po 4atovete sa nekvi pulni izvratenqci pedofili koito samo 4akat da im padne6 ](*,)

bagsi
03-29-2006, 14:03
Malko se obarkah pri 4eteneto,no..nqma zna4enie.Bila sam i az v podobna situaciq,s razlikata 4e be6e s edno mom4e i be6e po dalga vrazkata ni.Moje i da ti e gadno,no vsi4ko e samo za moment.Ne obi4a6 nikoga-taka si mislq az-6toto vse pak tova e 4at,ne ste se vijdali,ne ste bili znaedno i ne moje6 da bade6 sigurna koi kogo obi4a.Sre6tni se s mom4to ot sevlievo(ako ne se laja) i 6te razbere6 dali si zaslujava ili ne.No az si dalja na moita i ti kazvam 4e vsiko (4uvstvata naprimer) sa si ostanali nqkade tam iz prostranstvoto.....

DiabolicAngel
03-29-2006, 14:19
Защо не си спестиш всички тревоги и ядове и не се захванеш с момче от твоя град?Тези връзки по чата не са много обещаващи,могат да ти причинят много болка
=D> =D> =D> =D>

IdontGiveAfuck_
03-29-2006, 16:15
dosta interesna istoriika ,no ne mislq che e smeshna.Nikoi ot tezi koito sa pusnali komantari po tazi tema vkluchitelno i az ne sme si chatili s tezi dve momcheta..ne sme govorili s tqh po telefona i opredeleno ne gi poznavame poveche ot teb ,daje hich:)Ti si znaesh nai-dobre kakvo iskash, kakvo chyvstvash i kakvo shte napravish...napravi si ravnosmetka za vsichko i shte namerish klucha kum reshenieto ti:)Shtom onova momche iska da doide da se vidite ne mislq che ima neshto koeto trqbva da ti prechi...edna sreshta vse pak ne vinagi e reshitelna ...tq dori moje da te olesni s izbora ti:)...a i sushto taka se zamisli dali i ti go obichash i dali izobshto znaesh znachenieto na tazi dyma:)Jelaq ti yspeh!

sexy_diva
04-01-2006, 15:50
I az smqtam,4e tova ne sa istinski vrazki i ne moje da obi4a6 nqkogo po 4ata.Nai-dobre si nameri nqkoe mom4e ot Burgas,s koeto da imate realna vrazka:)Virtualnite gadjeta sa samo za zabavlenie.Ne im se vrazvai tolkova mnogo.