PDA

View Full Version : Какв ое това, дали е от Постинора



03-26-2006, 20:58
Значи приятелката ми преди 3 месеца пи постинор и нали цикала и стана странен и тоя месец примерно сега и идва обаче и тече нали и след 1вия ден спря нещо подобно стана и предния месец и след 1,2 дена пак почна да и тече супер много и дали и това е страниче нефекто от хапчетата или е станал някакъв гаф ма от няма кв ода е станало защото ние само с презерватив правиме секс.Дали може да е няква цветна бременост?

^KaSiDi^
03-27-2006, 08:47
taka:znachi cvetnata bremenost se systoi,v tva na momicheto da i idva oshtenqkolko meseca sled kato e zabremenqla(t.e. da e bremenna i oshte dva-tri mes sled zachevaneto da prodyljava da i idva)a otnosno tva kolko i teche i prez kolko vreme e mislq,che nqma znachenie,spored men tva e stranichno ot postinora,koito e pila,prosto sega si igrae s hormonite i i zatva se poluchava taka,mislq,che ne e nikakva cvetna bremennost,a pak i imai prevdid,che tva qvlenie"CVETNA BREMENNOST"e ujasno rqdko sreshtano,taka che...spoko :Pvs shte byde nared,aide uspeh :wink:

djigi
03-27-2006, 13:37
Вие само с презерватив го правите, обаче е пила Постинор :-# Да си направи едно тестче да не е прословутата цветна бременност

sometimes_
03-27-2006, 13:59
Ot Postinor ima stranichni efekti, taka che predpolagam tova e ot tqh. Vse pak ako ste se stresnali tolkova mnogo, da si napravi test, za da ste sigurni i spokoini, che ne e bremenna.

03-29-2006, 20:11
nqko idrug moje l ida dade mnenie

pitbullbg
03-29-2006, 20:30
i na moita pr i se slu4i taka 1 den i te4e malko posle 2 3 ne i na 4 5 ve4e gato trqq da i svar6va mn taka mi kaza de :lol: ne e ot cvetnata bremennost

03-30-2006, 14:59
тоя постинор за нищо го нямате.. ТОВА Е ПОЛОВИН АБОРТ БЕ, мили4ки,
разбива ти хормоналната система за месеци напред.

такова се пие само в краен слу4ай( ако някоя се е из4укала няколко пъти без презерватив по време на овулацията си)
и изобщо кво да ви кажа,
гъз глава затрива, глава затрива гъз.

ако бяхте карали ан поза 69 и не бяхте правили глупости от сорта на секс без презерватив и употреба на силни хормонални препарати в юношеска възраст сега нямаше да питате тъпи въпоси.

az_sam_malka_i_nz
03-31-2006, 09:28
mi az pih postinor predi okolo 2 meseca i absolutno nikakva razlika ne namerih v cikala si nito v tova koga mi idva i po kolko vreme nito v tova kolko silno mi teche.ama vij sega tva hormonite ne sa shega rabota az ti predlagam da i kajesh da si napravi edno testche za vseki sluchai i da otide na lekar za da vidi dali sichko i e nared s hormonite i sam chuvala che nqkoi momichetata sa alergichni kam nego aide uspeh

California
03-31-2006, 09:46
ми най-вероятно от Постинор...
Ако оплакванията продължат приятелката ти да заминава на гинеколог, защото идея си нямате кви резили си докарах аз на главата от тоя Постинор...
Така че ако има някакъв проблем (надяваме се, че не), да може да се открие от рано и да се оправят нещата...