PDA

View Full Version : dokato se lija mi izti4a neshto?!?



Stalin4o
03-27-2006, 08:23
Problema mi e sledniq dokato se lija s gadjeto i zapo4va da mi izti4a neshto ot penisa mazno i lepkavo e, no mislq 4e ne e sperma,zashto stava taka.Sled kato zapo4nem s priqtelkata mi liubovnata igra nemoga da se vazbudq na MAX kakto stava kopgato sum sam kade e problema i zashto stava taka ?

^KaSiDi^
03-27-2006, 08:32
vij momiche sam i nz mn dubre za ko tochno stava duma #-o ,ama mislq,che tva sa dosta stranni simptomi i e dobre da idesh na lekar,da te pregleda,a ne da go karash na samolechenie :| ,vse pak horata sa uchili po 10 god zatva,a nie tuka nadali bihme mogli da ti dadem tolkova kompetentno mnenie :-k .awe dano vs ti e nared,aide uspeh! :D

03-27-2006, 08:54
Съвсем нормално е като си възбуден да ти изтича това "мазно и лепкаво" нещо, не става въпрос за болест или нещо такова, това е един вид овлажняване. Няма място за притеснение тук, с всички мъже е така и нито можеш да го контролираш, нито да го спреш. А за това че не можеш да се възбудиш напълно когато си с приятелката си хммм не знам, може би не можеш да се отпуснеш напълно, но предполагам че с времето нещата ще си дойдат на мястото. Успех!

^KaSiDi^
03-27-2006, 08:59
awe chesno kazano i az dosta se obyrkah."neshto mazno i lepkavo"-nadali tva shte e za ovlajnqvane???oo nz nz,no nqkak mi e stranno :shock:

`Death`Whore`
03-27-2006, 09:09
Ако е наистина мазно, отивай на уролог веднага, болен си. Иначе е течност, която служи за смазка. Жената се навлажнява, за да има минимално триене и актът да не е болезнен, това е същото.

shtampata
03-27-2006, 11:46
Ае вие сте баси пичовете :)
следващия път накарай гаджето да го засмука, че да види резултата от срещата ти с нея :))

SuperStar
03-27-2006, 12:06
ami,az kvo da ti kaja ?
hm...nz,osven,,precakan si bate"
Ama se smunqvam da e bolest,ama shtom kazvash mazno nz,proveri pak.karai gajeto si da ti :-({|= oshte vednuj puk ako e mazno,slushai horata i vari na lekar :-k

Stalin4o
03-27-2006, 13:12
Gledaite sega ne me razbrahte ,na mene mi prili4a na sperma samo 4e e bezcvetno,stranno mi beshe i zatova pitam

Fat_phil
03-27-2006, 13:44
Gledaite sega ne me razbrahte ,na mene mi prili4a na sperma samo 4e e bezcvetno,stranno mi beshe i zatova pitam

Lele vie kvo stresirate mom4eto we q se stegnete bolen bla bla nishto mu nqma!!!!

Pi4 gledai sega tova e smazo4na te4nost ot penisa v neq IMA veroqtnost da ima sperma no e neshto napulno normalno polu4ava se ot prevuzbuda na muja edin vid gotov si za sex (tova e kato pri jenite kato se podmokrqt) taka 4e nqma ot kakvo da se pritesnqvash!!! skopo prosto shtom te4nosta po4ne da izliza tova zna4i 4e momenta da vkarash 4ushkata e idealen posle ve4e ti spada bla bla :wink: zatova kato usetish kvo stava kazvai na priqtelkata ti ili da ti napravi svir4ica ili da q bodnesh :D

NISHTO TI NQMA SPOKS

sometimes_
03-27-2006, 13:56
Gledaite sega ne me razbrahte ,na mene mi prili4a na sperma samo 4e e bezcvetno,stranno mi beshe i zatova pitam

Lele vie kvo stresirate mom4eto we q se stegnete bolen bla bla nishto mu nqma!!!!

Pi4 gledai sega tova e smazo4na te4nost ot penisa v neq IMA veroqtnost da ima sperma no e neshto napulno normalno polu4ava se ot prevuzbuda na muja edin vid gotov si za sex (tova e kato pri jenite kato se podmokrqt) taka 4e nqma ot kakvo da se pritesnqvash!!! skopo prosto shtom te4nosta po4ne da izliza tova zna4i 4e momenta da vkarash 4ushkata e idealen posle ve4e ti spada bla bla :wink: zatova kato usetish kvo stava kazvai na priqtelkata ti ili da ti napravi svir4ica ili da q bodnesh :D

NISHTO TI NQMA SPOKS

Syglasna... :wink:

03-27-2006, 19:59
az vinagi sam se 4ydila za6to kato ste nekompetentni davate mneniq tva prosto e sramota!!!!!kak moje da kazvate na nqkoi 4e e bolen bez da znaete izob6to za kakvo stava vapros i o6te pove4e nqkvi pikli da se izkazvat kato sa nepodgotveni po temata. =; tva e savsem normalen sekret koito e kato sperma samo deto spermatozoidite sa negodni i sluji za ovlajnqvane poglednete v y4ebnicite po biologiq.vseki maj kato se vazbydi mu te4e tozi sekret -na nqkoi pove4e na drygi po malko nqma ni6to za pritesnenie i nikakvi lekari ne ti trqbvat [-X a malkite pikli da si traqt 6toto te dori h_i ne sa vijdali kvo momentirat :-$

Minzuhar2
03-27-2006, 20:23
oooo imash mnogo seiozen problem ili go rejish ili se samoubiwash nqmash drugo reshenie
az shte te posywetwat da se samoubiesh se pak bez atribut za kude si

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 10 и 11 от правилника!
Благодаря!

^KaSiDi^
03-28-2006, 09:56
do posledniq gost,koito si pozvoli da obijda:milichka ili milichak(de da te znam kakvo si)"mazno i lepkavo"???????i oshte neshto da te svetna,che h*i sam vijdala i ne drynkai mn mn bez da znaesh,i pls regni se,che da moga da ti pisha lichni syobshteniq,a ne da capam foruma s tezi belejchici,koito ne zasqgat ostanalite i temata :evil:

VORTEX
03-28-2006, 10:51
Gledaite sega ne me razbrahte ,na mene mi prili4a na sperma samo 4e e bezcvetno,stranno mi beshe i zatova pitam

Lele vie kvo stresirate mom4eto we q se stegnete bolen bla bla nishto mu nqma!!!!

Pi4 gledai sega tova e smazo4na te4nost ot penisa v neq IMA veroqtnost da ima sperma no e neshto napulno normalno polu4ava se ot prevuzbuda na muja edin vid gotov si za sex (tova e kato pri jenite kato se podmokrqt) taka 4e nqma ot kakvo da se pritesnqvash!!! skopo prosto shtom te4nosta po4ne da izliza tova zna4i 4e momenta da vkarash 4ushkata e idealen posle ve4e ti spada bla bla :wink: zatova kato usetish kvo stava kazvai na priqtelkata ti ili da ti napravi svir4ica ili da q bodnesh :D

NISHTO TI NQMA SPOKS

Syglasna... :wink:


NAISETNE NQKOI DA KAJE NE6TO SVQSTNO I VQRNO

who_that_girl
03-30-2006, 08:51
towa e prostatna e4nos vsqko mom4e q ima tq e prozra4na!ni6to ti nqma spoko!

-=DaRkNeSs=-
03-30-2006, 13:05
Боле :lol: Отиваи да орулог :lol: Смех нищо ти нема не ги слушаи не разбират тва си е сасем нормално :wink: и при секо момче става тая мазна течност служи за смаска СПОКО

qkoooo
01-14-2011, 12:47
Тая течност ми излиза дори когато говоря по телефона с приятелката ми. Какво да правя дайте някои съвет мерси предварително

FuckedUp
01-14-2011, 13:28
Пуснато на: Чет Мар 30, 2006 4:05 pm

http://i39.tinypic.com/24o61hh.png

Ключ, моля..