PDA

View Full Version : Pomo6t!kajete mi moje li?



edi si koi
03-27-2006, 13:07
mn me pritesnqva edno ne6to.bqh s priqtelq si i po racete mi o4evidno be6e ostanala sperma-i to ne malko.sled okolo 2 4asa si bqh vka6ti i slu4aino masturbirah :oops: :oops: i me e strah za6toto nezn kolko mogat da jiveqt spermatozoidite i to po rukata mi sled kato ne si spomnqm da se izmih za syjalenie :( kajete mi molq vi da se ispokoq i drug pyt da mislq kakvo vyr6a??? ](*,) :smt010

03-27-2006, 13:12
pfff ebati ebavkata e tova hahahahahah

pipi`e`golqma
03-27-2006, 13:13
Мисля че не може да е станало гаф ама нз колко време живеят сперматозойдите :roll:

pipi`e`golqma
03-27-2006, 13:16
pfff ebati ebavkata e tova hahahahahah
момичето се тревожи и не мисля че трябва да и се подиграваш,защото всеки си има проблеми и търси помощ, а не подигравки [-X [-X

edi koq si
03-27-2006, 13:28
pfff ebati ebavkata e tova hahahahahah
момичето се тревожи и не мисля че трябва да и се подиграваш,защото всеки си има проблеми и търси помощ, а не подигравки [-X [-XBlagodarq ti mn!!!Naistina se trevoja i za tova pitam za6toto za mom4etata ne e ni6to no na momi4etata e otgovornostta posle.Ne razbiram kakva mu e ebavkata no ti kato mn razbira6 moje da obqsni6.ne se bazikam

pipi`e`golqma
03-27-2006, 13:38
Предполагам си ученичка... не можеш ли да попиташ госпожата ти по Биология колко време живеят сперматозоидите в околната среда и от там вече ще си прецениш .. :roll: #-o

sometimes_
03-27-2006, 13:52
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=30152&highlight=%CA%EE%EB%EA%EE
Vij tova, no ne e nikak okurajavashto :? . Na men mi se vijda nevyzmojno, no...neznam, ne sym zapoznata... Vzemi si test za bremennost sled nqkolko dni, za da razberesh sys sigurnost.

noni_bonboni
03-27-2006, 13:59
Spoko =;
Nqma za kakvo da se pritesnqva6,za6toto spermatozoidite vuv i kamo li izvun vlagali6teto jiveqt ne pove4e ot 2 4asa
Puk i daje da e proniknal nqkoi toi nqma dostatu4no sila da stigne i o6te po malko da pronikne v qicekletkata
taka 4e ne se pritesnqvai

Fat_phil
03-27-2006, 14:35
Gledai sega nqma ot kakvo da se pritesnqvash zashtoto jiveqt do 2 4asa izvun vlagalishteto a i za da stigne do qicekletkata neka ne zabravqme 4e te se izstrelvat ot penisa taka 4e spoks a i koi znae kude kvo si pipala prez tova vreme taka 4e sa umreli ,NO za vseki slu4ai sled 1-2 sedmici si vzemi edno test4e samo za sigurnost

:wink:

Ani_girl
03-27-2006, 14:40
Spoko =;
Nqma za kakvo da se pritesnqva6,za6toto spermatozoidite vuv i kamo li izvun vlagali6teto jiveqt ne pove4e ot 2 4asa
Puk i daje da e proniknal nqkoi toi nqma dostatu4no sila da stigne i o6te po malko da pronikne v qicekletkata
taka 4e ne se pritesnqvai



na su6toto mnenie sum :) !

03-27-2006, 14:51
pfff ebati ebavkata e tova hahahahahah
момичето се тревожи и не мисля че трябва да и се подиграваш,защото всеки си има проблеми и търси помощ, а не подигравки [-X [-X

Puk az mislq 4e trqbva 6toto ebati smotanat raota e svar6ila Purvo po racete i 6e ima sperma wtf ?!?!? :shock: nqma da komentiram to smao si govori za sebe si vtoro masturbirala 2 4asa po kasno tuka su6to moga da kaja ama 6te si zamal4a treto ne si spomnqm da sum se izmila :shock: :shock: :shock: WoooW ebati higienata 6e kaja. prsto gluposta trebe se poparva ot malka kvo si4ki govorite ne se pritesnqvai i ala bala spored mene ima nujda da se pritesnqva i to mnogo ama ne za tova za koeto si misli ami za tova 4e ne i stiga akula i kato ne znae kakvo pravi da ne go pravi
po temata
Според много книги сперматозоидите живеят около 5 дни, яйцеклетката 24 часа. Това технически е вярно, но някои сперматозоиди могат да живеят само около 2 часа, ако не са в подходяща цервикална слуз, за да се придвижват. Те ще се опитват да плуват използвайки собствените си резерви, но няма да успеят да достигнат целта си

PS 6te spestite mnogo na vsi4ki ako purvo minavate prez google za kakvoto i da e ako tam nqma na4i ste rqdko tapi ili murzelivi

03-27-2006, 16:46
Spoko =;
Nqma za kakvo da se pritesnqva6,za6toto spermatozoidite vuv i kamo li izvun vlagali6teto jiveqt ne pove4e ot 2 4asa
Puk i daje da e proniknal nqkoi toi nqma dostatu4no sila da stigne i o6te po malko da pronikne v qicekletkata
taka 4e ne se pritesnqvai
dano da ste pravi prosto i dori kato e kysal prezervativ ne sym se pritesnqvala tolkova.i as ne mislq 4e moje da ima ne6to ama se pritesnqvam za6toto ako vse pak e ostanal nqkoi aktiven spermatozoid dano ne e proniknal :( obiknovenno sym adski prepazliva no vseki gre6i dano ne e fatalna gre6ka 6toto nezn kakvo 6e praq...
blagodarq na vsi4ki =D>

edi koq si
03-27-2006, 16:51
[quote=Анонимко]pfff ebati ebavkata e tova hahahahahah
момичето се тревожи и не мисля че трябва да и се подиграваш,защото всеки си има проблеми и търси помощ, а не подигравки [-X [-X

Puk az mislq 4e trqbva 6toto ebati smotanat raota e svar6ila Purvo po racete i 6e ima sperma wtf ?!?!? :shock: nqma da komentiram to smao si govori za sebe si vtoro masturbirala 2 4asa po kasno tuka su6to moga da kaja ama 6te si zamal4a treto ne si spomnqm da sum se izmila :shock: :shock: :shock: WoooW ebati higienata 6e kaja. prsto gluposta trebe se poparva ot malka kvo si4ki govorite ne se pritesnqvai i ala bala spored mene ima nujda da se pritesnqva i to mnogo ama ne za tova za koeto si misli ami za tova 4e ne i stiga akula i kato ne znae kakvo pravi da ne go pravi
po temata
Според много книги сперматозоидите живеят около 5 дни, яйцеклетката 24 часа. Това технически е вярно, но някои сперматозоиди могат да живеят само около 2 часа, ако не са в подходяща цервикална слуз, за да се придвижват. Те ще се опитват да плуват използвайки собствените си резерви, но няма да успеят да достигнат целта си

PS 6te spestite mnogo na vsi4ki ako purvo minavate prez google za kakvoto i da e ako tam nqma na4i ste rqdko tapi ili murzelivi[/quote

Pyrvo iskam da kaja 4e izob6to ne sym pravila seks s priqtelq si a prosto go zadovolqvah a sled tova be6e slu4aino i posle se usetih 4e mn byrzah i ne si spomnqm da si izmih rykata.znam 4e e mn lo6o.na teb blagodarq za jkritikata i da kaja 4e sym se porovila dostaty4no no iskah syvet i ot drugi hora.a i ne mislq 4e sym glupava a sym postypila lekomisleno bez da se zamislq.za tova pitam vas-sys sigurnost vsi4ki vie 6te znaete pov4e ot men

03-27-2006, 17:02
kritikata viangi e dobra predpo4itam kritika ot kolkot akul 6toto i da boli znae6 4e ti istakvat gre6kite da si lekomislen zna4i da si tup povqrvai mi i da ima razliak tq e mnogooooo malka. Puk i ot kade podqvolite ti hrumna 4e 6t idadat dobar savet to4no tuka (ni6ot li4no ama koito e 4el pove4eto mnieiq 6te znae )
PS vinagi kritikuvam ne kazvam 4e sum prav. Dali na nakoi im haresva ili ne nqma zna4enie i na tebe speciqlno 6ti se i izvinq daje 6oto poqsni nekoi ne6ta deto beha strani :P No kato cqlo da vnimava6 drugiqt pat pove4e

pOny
03-27-2006, 17:52
Ебаси хигиената, имате ве хора, все едно да мастурбирам и да се изпразня в гащите ! :D:D:D , ами ако си мастурбирала до 5 минути след изхвърлянето може да е станало гаф , ама ако е по - късно , съмнява ме ;)

03-27-2006, 18:37
Абсолютно невъзможно е. Аман от дечурлига дето се ебат, пък не разбират от елементарни неща.

^KaSiDi^
03-27-2006, 19:09
ne moga samo da razbera,ti sled sexa ne se li izmi????? kak moje vyobshte da masturbirash s neizmiti ryce????az tv anikoga ne moga da si go pozvolq,tva sa tolkova mn mikrobi,det sa bili po rycete ti,a v sluchaq e imalo i sperma,vypreki vs spored men nqma povodi za pritesnenie,spermatozoidite ne izdyrjat poveche ot dva chasa v chujda sreda,t.e.na rycete ti :!: i se nauchi na mynichko lichna higiena,sega tva,utre pak nqkoe zabolqvane.... :evil:

favor_91
03-28-2006, 08:02
ami nz kolko vreme jiveqt no pitai u4itelkata ti po biologiq ... i drug put ne pravi takiva 6turotii 6toto vijda6 do kade vodi vsi4ko [-X ](*,)

SeXy_BaDeM_f
03-31-2006, 08:56
az su6to mislq 4e nqma ot kvo da se pritisnqva6 :lol: no se pak moje da pie6 nekoe i drugo hap4ence ako 4ak tolkova se pritisnqva6 stiga da ne e kusno

California
03-31-2006, 09:51
az su6to mislq 4e nqma ot kvo da se pritisnqva6 :lol: no se pak moje da pie6 nekoe i drugo hap4ence ako 4ak tolkova se pritisnqva6 stiga da ne e kusno
Стига сте давали безумни съвети бе!
Постинор се пие САМО при наистина рисковани ситуации!
Няма никаква вероятност да си бременна! Малко ме изуми това как може да си пипаш.... с мръсни ръце, ама както и да е...
Няма кво да се паникьосваш!

pitbullbg
03-31-2006, 12:36
nqma nikfi 6ansove da zabremenee6...

{b0nb0n4et0}
04-01-2006, 18:01
Ko se u4udvate :lol: edna priqtelka na 17 me pita moje li da zabremenee sled kato e gultala... no comment :shock: tva i detsata ot 1 klas go znaqt

Sapphir
04-01-2006, 18:17
po princip spermatozoidite jiveqt ot 2 do 5 dena v jenskoto tqlo :shock: