PDA

View Full Version : Съчинение по Немски ?!



Just_One_Girl
03-27-2006, 13:28
Хора трябва ми съчинение по немски на тема: "Meine Stadt heute und in 50 Jahren". Ако някой може да ми надраска около 150 думички много ще го обичкам :)

zaharcheto_f
03-27-2006, 15:02
mila, za koi grad stava vapros?Ne moga da pi6a bez da znam...kaji mi i 6te ti napi6a ne6to. :)

Just_One_Girl
03-27-2006, 15:44
Велико Търново :) Ако ти се занимава пиши нещо, че на мен ми е голям зор :)

DimmuBorgir
03-27-2006, 18:03
Just_one_girl, предполагам учиш в ПМГ във Велико Търново, учиш по незнам колко на брой учебници на "ЛЕТЕРА"... Това го бях писал веднъж... Но не се сещам точно къде и кога... Дай го на български език и след това със zaharcheto_f ще ти го преведем :roll: :wink:

Just_One_Girl
03-27-2006, 18:56
Just_one_girl, предполагам учиш в ПМГ във Велико Търново, учиш по незнам колко на брой учебници на "ЛЕТЕРА"... Това го бях писал веднъж... Но не се сещам точно къде и кога... Дай го на български език и след това със zaharcheto_f ще ти го преведем :roll: :wink:
Ай като си го писал намери нещо и давай. Аз идея си нямам какво да пиша... :( Много съм зле със каквото и да е било творчество. Аз ако го имам на български мога да си го преведа... Абе каквото измислите още малко иначе ще трябва да си сядам на дупито :-)

Just_One_Girl
03-28-2006, 17:43
Ще може ли някой да ми хелпне... или да сядам да се мъча... :)

rip_pls
03-30-2006, 11:10
Heute sieht meine Stadt einfach schreklich aus.Ich liebe die nicht und ich mochte umziehen,aber leider habe ich keine Moglichkeit dafur.In 50 Jahren weiss es nicht,was passieren wuerde,aber das Beste waere dass meine Stadt nicht mehr existieren wuerde.Das war nur Spass.Ich bin sehr traurig deshalb screibe ich solche Dummheiten und noch mal Entschuldigung!