PDA

View Full Version : Целувка?



Бобу
03-27-2006, 19:25
на 12 съм и незнам как да се целувам
пък вече си имам приятелка :oops:
кажете ми начин да се науча

доколкото знам и тя не знае
:oops:

midnight...
03-27-2006, 19:31
ами научава се с практика :wink:

az sam mn zle
03-27-2006, 19:32
mi nai-efikasno e s praktika.po drug nachin edva li stava... :wink:

nPeceH_KepBu3
03-27-2006, 19:33
За всяко нещо си има време.....аз съм на 13 и мойта първа целувка беше преди около 4 месеца.....Не се притеснявай....ще му дойде времето...не е сложно...Тъй да се изразя долепвате си устните и си буташ езика в устата й и почваш да го въртиш във всевъзможни посоки.....:) Сори за обяснението ама целувката е нещо такова:)

И никога не й казвай че не си се целувал защото ще те отхвърли...

sometimes_
03-27-2006, 19:34
Ima 8467346802356 temi po toq vypros ! Zashto ne razrovi malko i shteshe da namerish...
I vse pak da ti kaja :arrow: nikoi ne moje da ti kaje kak da si dvijish ustnite i ezika i da ti napishe kak da se celuvash, idva si ot vytre.
Spi spokoino ! :evil:

Бобу
03-27-2006, 19:36
За всяко нещо си има време.....аз съм на 13 и мойта първа целувка беше преди около 4 месеца.....Не се притеснявай....ще му дойде времето...не е сложно...Тъй да се изразя долепвате си устните и си буташ езика в устата й и почваш да го въртиш във всевъзможни посоки.....:) Сори за обяснението ама целувката е нещо такова:)

И никога не й казвай че не си се целувал защото ще те отхвърли...

Благодаря ти ! :P

PoTTerKa
03-27-2006, 19:38
Ми то си идва от самосебе си...Просто си вкарай езика и започни да докосваш нейния...Не е толкова сложно. А щом и на нея й е за първи път, не я притискай много. Нека и тя вземе участие както си знае :roll:

nPeceH_KepBu3
03-27-2006, 19:41
Не се притеснявай да питаш Бобу.....

az_sam_malka_i_nz
03-27-2006, 19:56
MI AZ PUK SHTE TI KAJA CHE SHTOM TQ NE SE E CELUVALA EDVA LI MOJESH DA SE IZLOJISH SPOKOINO TQ NE E V NESHTATA ZA DA KAJE DALI SE CELUVASH DOBRE ILI NE SICHKO SHTE SI DOIDE S VREMETO:)

Master_88
03-27-2006, 20:38
Това не се учи на теория,а на практика

SweetBunny
03-27-2006, 20:39
Kakto i da q celulne6, nqma da se "izloji6", za6toto i dvamata ste neopitni...
Prosto q cunkai purvo nejno i sladko po ustnite :-) i dokodni ezika ti do neiniq edva-edva...gali i neinoto ezi4e...budi nejen, ne burzai i neka celuvkata da e sladka, a ne nqkoq strastna, vse pak ste malki i 6te vi e za purvi put :mrgreen:
Gu6kai q prez tova vreme i q celuvai i s ustni - {}
Ne se pritesnqvai, nito puk zduhvai - nqma6 osnovaniq za pritesneniq 8-[ :-D

lainagovna
03-27-2006, 21:49
като се регваш във форума пише над 13 дали. ти като не си що се регваш а? :lol: :lol:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-27-2006, 22:06
kfo si se paniral ? :-D shtom i dvamata ste zaici nema kfo da se pritesnqvash :wink:

favor_91
03-28-2006, 07:57
praktika mom4eto mi... :)

^KaSiDi^
03-28-2006, 09:06
ami za syjalenie nie ot tuka nqma da mojem da ti pomognem :wink: trqbva da se pouspokoish i da napravish tva,koeto ti ida otvytre,ne se panirai nqma kyde da sgafish,kakto i da q celunesh,ne moje da se nareche losh ili pogreshna celuvka,zashtoto absolutno vseki na tozi svqt se celuva po razlichen nachin i nqma kniga,pravilo ili zakon,po koito da e opredeleno kak tochno tr da se celuvat horata.prosto impuls,dopirash ustni i si pyhash ezika v ustata i i go dvijish,otnosno prodyljitelnostta ako te interesuva mislq,che pri vas 1 2 min,ne poveche shte e dobre,inache nqkoi strasni celuvki sa mi prodyljavali po 20 min,ma za tva mai vi e rano ima vreme,aide uspeh i spoko :D

purepoison
03-28-2006, 10:42
ами научава се с практика :wink:
praktika mu e maikata..
inache ne si li mn mynichyk za gadje be? 12... hah

VORTEX
03-28-2006, 13:08
За всяко нещо си има време.....аз съм на 13 и мойта първа целувка беше преди около 4 месеца.....Не се притеснявай....ще му дойде времето...не е сложно...Тъй да се изразя долепвате си устните и си буташ езика в устата й и почваш да го въртиш във всевъзможни посоки.....:) Сори за обяснението ама целувката е нещо такова:)

И никога не й казвай че не си се целувал защото ще те отхвърли...

ti qvno ne si se celuvala dostatu4no i ne znae6 4e istinskata celuvka ne stava taka "dopirate ustni i si nabutva6 ezika v ustat mu i si go vurti6!" taka se celuvat neumelite ili glupavite!

celuvkata stava nejno vnimatelno kato i dvamata u4astvat1 pri tova ima tolkova mnogo vidove celuvki 4e daje nqma da moga da gi izbroq! pomisli malko! i praktikuvai pove4e!!!

03-28-2006, 13:54
ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ... как си имаш приятелка пък не сте се целували? какво? държите се за ръчичка ли? :)

пък за целувката - споко от вътре си идва

XePouH
03-28-2006, 17:54
ами научава се с практика :wink:
:D

A3_CbM_MoMu4e
03-28-2006, 18:10
Най-лесно е да направиш следното:
1) вземаш дъвка ама задължително да е ментова!
2) преглъщаш си слюнката
3) измиваш един домат
4) отхапваш част от него
5) затваряш си очите
6) тва дето си го отхапал го изяждаш щот то не е част от наща мисия
7) започваш да му гълташ семките като го обираш с език и си мислиш че семките са твоите слюнки :wink:
8) ... ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ ............. нема такова :D
ДА НЕ ЗАБРАВЯШ ДА СИ ПРЕДСТАВЯШ ЧЕ ДОМАТА СА НЕЙНИТЕ УСТНИ И ТИ В МОМЕНТА ГИ ПИЕШ СТРАСТНО :)

нз до колко помогнах но това или нещо подобно го четох в един вестник , ако ли пък нестава ... ела при мен и ще ти покажа :D :D :wink:

03-28-2006, 20:10
хах,аз пък бях чела слагаш ягода или краставица
ве едно е/но голяма колкото една ягода,де/, в чаша пълна с вода до горе и започваш да се опитавш с езиче да изкараш парчето от чашата :wink: