PDA

View Full Version : zasto toi napravi taka



sara_kn
03-27-2006, 20:05
sega 6te vi razkaja moqta istoriq s edno mom4e koeto mn obi4ah(ili vse oste go ne se znae).taka...predi dva meseca az hodqh s edno mom4e no v posledstvieedin negov priqtel(taka da se kaje)si me haresa i zapo4na da me svalq v 4ata.az sasto go haresah i ne sled dalgo az skasah s dr mom4e i tragnahme.toi postoqnno mi kazva6e 4e me obi4a adski mn i 4e ne moje da jivee bez men , no 1 den predi da napravime mesec se sdarpahme i toi po4na da mi kazva razni nesta ot sorta 4e ve4e ne me haresva i t.n.i...skasahme :( sled tova az tragnah s edno dr i biv6eto mi gadje kato ni vidq reagira mn stranno i cql;a ve4er samo me gleda6e.na sledvastiq den mi se vklu4i v 4ata i poiska da pogovorime i kaza 4e mn sajalqval 4e me e skasal i 4e ot edna sedmica samo me sanuval i t.n. i poiska da se sdobrime az poneje oste go haresvah se saglasih.hodihme edna sedmica kogato doide 21(tova e praznik na na6iq grad i nie ne u4ime zastoto e proletta) i az samo mu nameknah 4e iskam da se vidime i toi mi kaza 4e az mu kazvam kakvo da pravq i 4e mu zapovqdvam.na dr den v diskotekata poiskah da govorq s nego a toi se kazva6e 4e sega ne moje.sega tozi petak (na 24.03) edin negov priqtel s koito az sasto se spriqtelih i daje stanahme mn blizki mu kaza da doide i da govori s men zastoto 6te skasame i toi mu kazal "emi az q skasah ve4e".a toi na men ni6to ne mi e kazal za tova,dori ne mi e i nameknal 4e iska da skjasame.Ta toi do predi 2-3 dni mi obqsnqva6e kolko me obi4a.znaeh 4e e strannen no 4ak pak tolkova nz kakvo mu stana prosto.I sastata tazi ve4er kogato bqhme na dansinga moita priqtelka mi kaza 4e toi postoqnno me gleda.Kakvo da pravq?mn e obarkano no ako nqkoi moje da mi pomogne da go napravi pls :smt089

HouseMania
03-27-2006, 20:28
Ами изглежда, че този индивид не е наясно какво иска в момента, такаче хвани и го попитаи но сериозно какво иска и дали това което иска е да бъде с теб.Бъди пряка, а иначе като цяло историята ми се струва глупава с тия чатове и приятели но незнам...

white_chik
03-27-2006, 20:33
tegli mu edna maina na toq i hi4 da ne ti puka.Toi ne znae kvo iska i te vurti na malkiq si prust i ti izglejda se vruzva6.Prosto go zareji i spri da mu obru6ta6 vnimanie i da ti4a6 pri nego vseki put kato te poiska

sara_kn
03-27-2006, 20:42
da znam izglejda malko kato sapunka :roll: A nai glupavoto e 4e i dvata pati kato skasahme toi ne spira6e da me gleda...dobre kakvo iska toq???kato mina pokrai nego me oglejda ot glavata do petite...i v diskotekata i v u4iliste.ponqkoga mi se iska da otida i da si pogovorime no dokato hodqhme az se opitah i toi ne poiska i nz dali i sega nqma da me otreje.pak i nqmam smelost a i ve4e mi pisna da se zanimavam s tva

o_O
03-27-2006, 21:14
sara vij be 4ovek ... zna4i toi sigurno e iskal da ti kaje neshto no neshto se 4uvstva izmamen izglejda neshto go spira taka 4e nameri malko vremeda pogovorish s nego i toi trqq da ti kaje kakvo my ima ap1k ... ina4e tazi slu4ka mi e poznata i na edin fr mu se slu4i spox znam kvo e :(

neznaesht
03-27-2006, 21:18
Prosto mi pro4eti temata Pipane i 6te razbere6. 4ocek1t ili izpitva vina kat mene (vapreki 4e se samnqvam 4e im drug oligofren kat mene de).Nai 6te te posavetvam da sednete na ena masa na rakiika i saladka i da mu go vkara6 centralno "ILI S MEN ILI PROTIV MEN"

shtampata
03-27-2006, 21:21
От цвят на цвят...лети пчеличката :)
...сега му е времето ...има една приказка. :)

Malko_kote
03-27-2006, 22:22
Mi vij, toi naistina e mn stranen!!! Oba4e i az sum bila v podobna situaciq.Ako naistina go haresva6..............nedei ad pravi6 ni6to.Ostavi go toi da ti napravi namek, ti ne se zanimavai s nego.Druj se bezli4no.Ako toi iam interes kum teb i ti napravi anmek mu otvurni.Pokaji mu 4e ima6 4uvstva kum nego i si go haresva6.Ama ne mu se natiskai v nikakuv slu4ai.Ako mejdu vas se polu4i otnovo, ti mu obqsni e4 naposledak se durji mn stranno i mu kaji 4e ako produljava taka, otno6eniqta vi 6te se provalqt.Obqsni mu 4e tova negovoto otno6enie sprqmo teb, ne ti haresva i obqsni po-to4no koe.Ti adje ako ti stiska go izvikai na same i pak mu go kaji bez da imate ne6to po-li4no mejdu vas.Smisul redi da ti e napravil namek.E li4no az ne bih go napravila, no zavisi ot situaciqta.I se druj estestveno, 4uli!!!!!!!!!!???????I ako pak posupi taka sprqmo teb, go zareji i ne mu obru6tai vnimanie.
E tova moga da ti kaja.(ama te samo narkomanite sa tolkova stranni, vnimavai).Aide dano sum ti pomognala. :) :) :)

sara_kn
03-28-2006, 08:51
emi to ma men mi se iska da si pogovorime ama se 4udq dali 6te ima smisal ili samo 6te se unija oste pove4e!a pak i dr koeto nie u4ime v edno u4 i toi po4ti ne mi obrasta vnimanie tam sega az ne iskam da doide pri mene i da pravime tva koeto pravime v diskotekata no da dide i da si govorime kakto trqbva da e!i parviq pat kato skasahme toi posle mi kaza "zasto ne doide pri men da si pogovorime moje6e da mi kaje6 ne6to koeto da me razubedi" abe 4estno da vi kaja malko mi omeazna da se zanimavam s nego(zaradi darjanirto mu) i moje bi 6te se opitam da go zabravq a ako toi napravi ne6to s koeto da mi pokaje 4e iska da sme zaedno parvo 6te si pogovorim i posle 6te precenq.BLAGODARQ na vsi4ki koito sa si dali mnenieto i savet4etata :) stra6ni sladuri ste :smt005

marche
03-28-2006, 09:06
tegli mu edna maina na toq i hi4 da ne ti puka.Toi ne znae kvo iska i te vurti na malkiq si prust i ti izglejda se vruzva6.Prosto go zareji i spri da mu obru6ta6 vnimanie i da ti4a6 pri nego vseki put kato te poiska
syglasna sym.tu se sdobrqvate,sledva toi te zarqzva ,sega ti go zareji

IdontGiveAfuck_
03-29-2006, 19:58
nqma smisul tva da se razreshava v chata zashtoto tam neshtata vinagi ostavat nedorazbrani i se poluchavat razminavaniq a i neznaesh dali choveka na dr komp govori istinata zatova te suvetvam da go hvanesh i direktno da go popitash kakvo izpitva i dali iska da e s teb ....po dryg nachin nqma da stane ...tva momche ili ne e naqsno kvo iska...ili se misli za mn ymen i che moe da si te prai na nishto...ili prosto e sviknal taka ot predishnite si vruzki

Dharma
03-31-2006, 19:58
dam, zvu4i poznato... ami kakvo da pravi6, 4esno da ti kaja takiva ne si zaslujavat :| egati tupoto haresval te-ne te haresval, k'vi sa tiq? imai si dostoinstvo i ne mu pozvolqvai da se durji s teb kato s kukla! awe s dve dum-ignore i tva e!

sexy_diva
04-01-2006, 15:42
Qvno mnogo te haresva,no e glupak i neznae kak da se darji.