PDA

View Full Version : Какво мислите за хомо-двойките?



Зелена
03-27-2006, 22:15
Не съм от тях :!: Сега гледах VipBrother и ми стана интересно,как приемате хомо двойките.Е?

machoka
03-27-2006, 22:31
Какво общо има с ВБ?

Какво да мисля... нищо негативно - да си живеят хората, стига да не ми пречат, уважавам избора им. Проблематиката идва от това да имат или да нямат право да осиновяват деца. Еднакво добре мога да защитя и двете тези, което ме прави несигурен в крайната ми позиция по въпроса.

Но като двойки - любовта няма граница, да правят какво искат, живота си е техен - те се съсипват, не аз ;)

martinnest
03-27-2006, 22:31
ами нямам нищо против тях, но не съм съгласен хомо двойка да отглежда дете...в каква среда ще се отгелжда това дете..тея хора понякога не мислят с главите си, поне не с горните. :evil:

`Death`Whore`
03-27-2006, 22:33
Предлагам да не започваме темата за децата.

И да уточня - хомосексуалната двойка може да се състои от жени, които имат една глава.

Master_88
03-28-2006, 06:30
Не ме интересуват

az_sam_malka_i_nz
03-28-2006, 07:05
на мен ли4но не ми пре4та!хора като хора нали те си имат собствен ли4ен живот който мен слабо ме интересува...

Зелена
03-28-2006, 16:45
Какво общо има с ВБ?

Какво да мисля... нищо негативно - да си живеят хората, стига да не ми пречат, уважавам избора им. Проблематиката идва от това да имат или да нямат право да осиновяват деца. Еднакво добре мога да защитя и двете тези, което ме прави несигурен в крайната ми позиция по въпроса.

Но като двойки - любовта няма граница, да правят какво искат, живота си е техен - те се съсипват, не аз ;)

Има общо с ВБ,защото снощи (когато пуснах темата) коментираха в студиото за Дим Дуков и неговия приятел Краси.От там се сетих.А относно нещата има две гледни точки:

1)От една страна може да са потенциални хомосексуалисти

2)От друга това може да не им повлияе и да ги привлича противоположния пол.

Нямам нищо против гейове и лезбийки!

^KaSiDi^
03-28-2006, 17:51
hmmm,az kato cqlo nqmam nishto protiv,i mislq,che vsichki,koito gi presledvat i opliuvat tr seriozno da se zamislqt,zashtoto spored men vseki se e rodil ravnopostaven s ostanalite i ima ednakvi prava s tqh!!!!

midnight...
03-28-2006, 18:28
всеки има право на избор и място под слънцето