PDA

View Full Version : Daliii



Daaniiii
03-27-2006, 22:19
znachi utre imam 4-ta sreshta s edin pich,na vtorata ni sreshta toi me cunka po buzkite za leka,no v neta samo mi govori che na tazi sreshta iska mnogo kiss ot men,i po dumite edva li ne samo zatova me iska,mn sym sladka i prochei,che ednakvo mislim,ne mi e kazval,che me haresva.. mm inache e na 2 chasa pyt ot moq grad i malko me symnqva,che tolko pyt she mine zaradi :smt008 .. vie kak mislite ,toi iska da me vidi kato cqlo i pomejdo drugoto cunki ili samo zaradi tqh ide ili ..:P

TiA_MaRiA
03-27-2006, 23:22
Edva li 6te idva pri tebe samo zaradi celuvki, pri polojenie 4e e na 2 4asa put. Toi ako iska da se celuva s momi4e moje da go napravi i v svoq grad. Spored men te haresva, puk 6tom tova e 4 sre6ta i o6te ne te e celunal - qvno ne idva samo zaradi tova. Spoko izkaraite si dobre, toi te haresva :) adi i mnogo kiss

sometimes_
03-28-2006, 12:41
E, ti pyk sega zaradi edni celuvki pravish problem. Symnqvam se, che iska da te vidim samo, zashtoto mu se celuva s nqkoq... Qvno te haresva, glupavo e da mislish, che zaradi edni celuvki shte izmine 2h pyt... Kazva ti, che iska poveche kiss, za da ti pokaje, che te haresva...

^sladyranka`
03-28-2006, 14:49
hm.. tova mi se struva malko stranno.. po princip sam protiv liubovta ot raztoqnie poradi mnogo pri4ini...6tom te e cunkal samo po buzkite moje bi ne iska da izbarzva ...sas sigurnost te haresva,no moje bi mu se iska i ne6to dr.....

Mikohito
03-28-2006, 15:00
Щом сте излизали вече четири пъти невиждам защо се съмняваш в момчето то те харесва.Едвали ще бие 2 часа път само заради едни целувки просто те харесва много и не иска да избързва за да не се подплашиш а и иска да бъде сигорен в теб и в чувствата ти.Така че го карай спокойно и си изкарайте готино.