PDA

View Full Version : Boqdisvane?Ki4yri?



{Bella}
03-28-2006, 00:29
Vaznamerqvam da si napravq kosata rusa oba4e ne znam kak to4no da postapq..az predi sam si boqdisvala kosata rusa oba4e se stava6e taka 4e mn mi se izto6tava6e kosata i se si q puskah da mi porasne za6toto parviq pat kato si q boqdisah i parvo q obezcvetih i stra6no mi se isty6ti i si q pusnah i kato mi se smeni cqlata kosa pak si q boqdisah oba4e tozi pat ne s blondor ami s boq za kosa nai svetlata i to mi stana edno rijo takova i na petna i posle si q boqdisvah mn 4esto za da mi se opravi malko cveta i pak mi se izto6ti i sega pak cqlata mi kosa mi se smeni i iskam pak da si q boqdisam no ne znam to4no koi na4in 6te e po dobar:
1/Mislq da si napravq rusi ki4uri tava tanki v cqlata kosa i posle(sled 1 mesec)da si q boqdisam cqlata rusa i to nali 6te mi stane svetlo ruso sas po tamno ...oba4e pak mi kazaha 4e pak kosata mi 6tqla mnogo da se izty6ti ot ku4yrite
2/Variant e da si zema parvo nai tamnoto ruso i da si go sloja i taka sas sqko boqdisvane da si sladam s 1 ton po svetlo ruso dokato stigna do jelaniq cvqt...
ne znam na mene teq varianti mi se vartqt v glavata ako se se6tate za dr koito moje da sa po efikasni..6te sam vi blagodarna :)

`Death`Whore`
03-28-2006, 07:47
Няма начин косата да не се изтощи! Аз година и половина се правех ярко червена и ако ти покажа снимка...косата ми е гадна и започна да капе повече от нормалното.

DeSiTo0o
03-28-2006, 08:48
Kakuvto i cvqt da si boqdisva6 kosata vse 6te se iztu6tava. :roll:

03-28-2006, 11:39
Ами не мене ми е ясно,че няма начин поне малко да не ми се изтущи косата,но искам просто да го направя по най-безобидния начин..не искам да се получи както първите два пъти.
btw темата аз съм я писала :D

Labelle
03-28-2006, 21:45
За русо безопасен начин няма всичко е обецветяване и перхидрол. Честно казано лъскавата и здрава коса независимо в какъв цвят е в пъти по-красива от русата коса. Има маски за коса, в повечето салони предлагат, които до някаква степен могат да неутрализират ефекта от изтощаването т.е. временно косата ти да изглежд добре както и специални шампоани, но не разчитай много на тези неща

marche
03-29-2006, 08:47
kato gledam kolko pyti si se boqdisvala,skoro kosata ti 6te stane na parcal.nai dobre ne se boqdisvai pove4e mnogo e vredno za kosata

Sladko_Plami
03-29-2006, 14:11
moito momi4e nakraq 6te ostane6 bez kosa,kosata ti v momenta e adski izto6tena.Ostavi q da izrasne i si napravi rysi ki4yri.Spored men tva e nai dobriq variant.aide kasmet \:D/

Mystery
03-29-2006, 19:08
Няма начин от боядисването косата ти да не се изтущи, в какъвто и цвят да се бодисаш. Все пас има подхранващи маски и други продукти, които могат да ти помогнат. Ако често използваш маски и серуми изтощаването ще е по-малко. Също така използвай специализирана козметика - шампоани,балсами,кремове, маски и други за боядисана коса.

Джи-Джи
03-30-2006, 19:44
А пък според мен здравата коса с естествен цвят е къде-къде по-красива от русата,капеща и без блясък руса (боядисана!!!) коса.Да не ти е избеляла,че да я боядисваш?Ако не спреш изрусяването може и да не остнане какво да избелее.Каква ти е косата?Кестенява?Черна?Риж ?Каквато и да е горещо ме съмнява русото,което се стремиш да постигнеш да превъзхожда,така да се каже истинската ти коса.

ycMuBkaTa
03-30-2006, 21:48
Няма начин да не ти се изтощи косата и явно твоята не е толкова здрава и бая е податлива на изтощаване, защото и аз се правя на кичури от 4 години, но не ми е зле косата-слагам разни маски и да чукам на дърво е добре.
Но виж не си струва заради едното боядисване да си съсипваш косата. Най-добре се консултирай с фризьорка. Тя би те посъветвала същото според мен :!:

moni4ka
04-01-2006, 20:06
Ами аз съм сменяла страшно много цветове и се боядисвам от малка.Преминала съм и през твоя проблем.Понеже разбрах,че от всичко най ми отива русото.Беше ми много изтощена косата за това си я направих на кичури много тънки руси с тъмно кафеви и косата ми доста се оправи.