PDA

View Full Version : Купувам билети



ДЕЛЯН
03-28-2006, 12:45
Купувам билети за мача Левски-Шалке във В сектор или в сектор А.Ако някой може да ми го продаде нека го направи,тези въвъ В купувам по 20 лева билета,а тези в А по 25!.ОТ София съм.Дано Пишете или тук или ми пратете мейл на delian91@abv.bg Трябват ми 2 билета

air_J
03-28-2006, 14:38
Купувам билети за мача Левски-Шалке във В сектор или в сектор А.Ако някой може да ми го продаде нека го направи,тези въвъ В купувам по 20 лева билета,а тези в А по 25!.ОТ София съм.Дано Пишете или тук или ми пратете мейл на delian91@abv.bg Трябват ми 2 билета
Абе, ти няма ли да спреш да флуудваш всеки форум с това? Във форума на топспорт много ясно един ти обясни, че продава билети и даже си даде GSM-а. Що не вземе вместо да флуудиш да му звъннеш? :-({|=

03-28-2006, 15:16
за не го виждам този човек.Покажи ми това мнение де

03-28-2006, 15:21
намерих го,но за в са за 2 ред,което не ме устройва за съжаление

air_J
03-28-2006, 18:04
намерих го,но за в са за 2 ред,което не ме устройва за съжаление
Ами, като си толкова претенциозен да си се редил на опашките! Сега вече билетите свършиха, а в деня на мача на черно за А и В сектор под 50 лева може да забравиш да си купиш билет. :-({|=

Fena
03-28-2006, 19:37
Ако смяташ че на тези мачове всеки си сяда на мястото си в голяма грешка приятелю :-D Взимай ги онези билети за втори ред, отиди час и нещо преди началото на мача и си вземи хубави места :) Никой няма да ти го направи на въпрос. Само на националите мачове всеки си сяда на мястото. Незнам защо, сугурно се води че е по-сериозно ли и аз незнам :lol:

03-28-2006, 20:47
Не е съвсем така,батка! С удинезе един ме вдигна,после още един ,а да не говорим,че Един път ме дигнаха в сектор Б!

bulgarche
03-28-2006, 20:54
Shte te vdigne ami..katosedish sednal i choplish semki. A i pone si kaji vsicki jelaniq i pretencii che to taka do dogodina moje da se obqsnqvash i... ](*,)

Fena
03-28-2006, 21:57
Не е съвсем така,батка! С удинезе един ме вдигна,после още един ,а да не говорим,че Един път ме дигнаха в сектор Б!

Хаха ми като те вдигнат сядаш на съседната седалка бре, толкова ли не можеш да се сетиш :mrgreen: Най-малкото ако сте компания от 10 човека да видим как ще ви вдигнат...както и да е. Мен поне не са ме вдигали никога :) Отново ти казвам - вземи ги тези билети, после ще съжаляваш :wink:

air_J
03-29-2006, 12:36
По информация от сайта sport1.bg ще бъдат пуснати утре още 1500 билета. Можеш спокойно да си купиш билети от касите на Националния. Отделно във форума на сайта също и във форума на топспорт се продават билети за секторите Б,Г и В. Билетите за Б и Г са по 5 бройки, така че може и за приятели да вземеш. Билетите за сектор В не се знае колко са, автора на поста не е давал допълнителна информация. Остави координати, те сами ще те намерят! :-({|=

teenkopele
03-29-2006, 13:31
Не мога да разбера просто...какво ти пречеше да се редиш 15-20мин. на касите на Националния Стадион и да си вземеш?!? Може да си имал причина...както и да е. :wink:

Едва ли някой от тук ще ти продаде такива ценни хартийки. :?

03-29-2006, 13:37
Еми,братле бях в болница и ме изписаха във понеделник следобед!Как по-точно да се наредя като бяха останали само за Г-съжалявам,ако ви дразня,но ако си намеря,намеря,ако ли не здраве да е,но ще се опитвам докрай,някой може да е купил 5 примерно и два да не могат да отидат.всичко става!!! :|

teenkopele
03-29-2006, 13:39
Еми,братле бях в болница и ме изписаха във понеделник следобед!Как по-точно да се наредя като бяха останали само за Г-съжалявам,ако ви дразня,но ако си намеря,намеря,ако ли не здраве да е,но ще се опитвам докрай,някой може да е купил 5 примерно и два да не могат да отидат.всичко става!!! :|

Еее, много кофти... :| .

Нямаш ли френдове с повече връзки ? :o