PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да се запозная с него ?



03-28-2006, 13:57
mn harsevam edno mom4e ot moeto u4ili6te no toi e s 2 god po-golqm ot men
mn iskam da se zapoznaq s nego no nz kak
kajete kakvo da napravq

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Fat_phil
03-28-2006, 13:58
e kak ne znaesh kak :D otivash pri nego taka i taka mnogo iskam da se zapoznaem kazvash si imeto toi negovoto bla bla i po4vate da si lafite :)

^sladyranka`
03-28-2006, 14:16
e kak ne znaesh kak :D otivash pri nego taka i taka mnogo iskam da se zapoznaem kazvash si imeto toi negovoto bla bla i po4vate da si lafite :)

hahaha :lol: da be da.. ne stava taka :smt016 Fat_phil 6tom momi4eto ne moje da otide pri nego i da se zapoznaqt zna4i e ot po sramejlivite :)
taa po temata... zna4i az si imam edin dosta efikasen metod za zapoznanstvo(6tot ponqkoga i az ne moga da se zapoznaq direktno s nqkoi)....prosto prez nqkoe mejdu4asie otidi tam kadeto toi hodi(nai dobre v nqkoe magazin4e za zakusvane) i tam uj 4e nqkoi te e butnal se butni naro4no v nego.. estestveno 6te te pogledne malko stranno .. ti 6te mu se izvini6 i po mejdu drugoto se zapoznaite.. i taka posle kato se vidite 6te si kazvate zdr ,moje i da go pokani6 na kafe..Uspeh i pi6i posle kvo e stanalo :)

luja
03-28-2006, 14:18
hi macka
razbiram te -normalno e da se pritesnqva6 no iskam da ti kaja 4e nqma smisul ot tva da se sramuva6-6tom toq pi4 te kefi-nqma kvo da mu misli6-otiva6 pri nego i se zapoznava6-prosto e glupavo samo da si go gleda6 otstrani i da gadae6 dali toi te haresva su6to.
tui 4e davai-nqma kvo da mu misli6 tolkova

uspeh :smt006

03-31-2006, 17:13
sto si mislis ,ce stom go haresvas triabva da ima po specialen nacin za da se zapoznaes s nego.prosto stom tolkova te e sram nameri niakoi ,koito da vi zapoznae i voalla.

PLAMENKO
03-31-2006, 18:03
mn harsevam edno mom4e ot moeto u4ili6te no toi e s 2 god po-golqm ot men
mn iskam da se zapoznaq s nego no nz kak
kajete kakvo da napravq

ми как ... моито момиче е с 1 год. по голяма от мене , мн лесно отиваш и се запознаваш... кво толко ?!