PDA

View Full Version : tatoo ala bala...



purepoison
03-28-2006, 16:07
abe hora rashih dowechera da hoa da si prava tatoo obache.. vse oshte ne znam kam kvo da se orientiram i kade da e... q daite sawet..
spored vaze kade she e nai-dobre ili po-skoro kade she e DOBRE da si sloja tatoo?? az si msileh za kraka.. tam dolu ;P kum kokalcheto nqkuf kitaiski ierogliff naprimer?! ili na ramoto... nqkvo slunce? ne iskam da e mn... kreshtqshta i angajirashta.. mi neshto semplo i qko!!
spored vas kyde edna tatoirovka stoi qko? ;)) ai pishete
koi ot forumcite tuk btw imat tatoirovki i kvo predstavlqvat??
!!!! :arrow: BTW sled mesec nqkude mislq da si sloja i obica na pupa.. no nqma li da mi doide mnogo kak mislite?? koe e po qko? obica ili tatoirocvka ili moje bi i dvete? ai pishete i P.E.A.C.E. _V_ :D

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

interesuvashtSE
03-28-2006, 16:11
em.. moje i lapichki na cicite.. sexy mi se gleda..
ili pyk twa s kitaiskiq ieroglif ne e losho da.. :P

MaPuXyaHa
03-28-2006, 16:12
Първо искам да разбера на колко си годинки!!!
Ако си под 18 нали знаеш...,че кожата расте и се опъва....и мисля ,че ще стане грозно за тва изчакай малко като пораснеш тва ест...ако си малка!!!
Аз много се кефя като видя момиче...със татус на кръста няква плетчица....!
Имам приятелка която има на крака както ти викаш там на кокалчето само че е драконче и слиза надолу към пръстите и овити змии около него и се оплитат в пръстите а татуса е просто НЕВЕРОЯТЕН ,но ест не е правен във България!!!

purepoison
03-28-2006, 16:16
Първо искам да разбера на колко си годинки!!!
Ако си под 18 нали знаеш...,че кожата расте и се опъва....и мисля ,че ще стане грозно за тва изчакай малко като пораснеш тва ест...ако си малка!!!
Аз много се кефя като видя момиче...със татус на кръста няква плетчица....!
Имам приятелка която има на крака както ти викаш там на кокалчето само че е драконче и слиза надолу към пръстите и овити змии около него и се оплитат в пръстите а татуса е просто НЕВЕРОЯТЕН ,но ест не е правен във България!!!

mi na 17 sym... ei tuka znachi ima edno studo za tatoo-si i toq det gi prai ima dosta bogati katalozi v tqh ima nai razlichni.. ot timon i bumba do takia pletenici deto vikash ti... ta... 17 godini problem li sa.. az smqtam veche sum porasnala dostatuchno i nadali oshte she rasta...

MaPuXyaHa
03-28-2006, 16:19
Еми..прави си щом смяташ ,че няма да растеш повече!!! :lol: Стига вашите да са съгласни и си я направи на място където няма да я виждаш всеки ден защото ще ти писне и ще искаш да я махнеш....много приатели така...слагат си на ръцете рамената и после им писва...!
И надявам се немаш проблемна кожа щото на един пич му се беше възпалила кожата на гърба!!!! ](*,) ](*,)

purepoison
03-28-2006, 16:51
Еми..прави си щом смяташ ,че няма да растеш повече!!! :lol: Стига вашите да са съгласни и си я направи на място където няма да я виждаш всеки ден защото ще ти писне и ще искаш да я махнеш....много приатели така...слагат си на ръцете рамената и после им писва...!
И надявам се немаш проблемна кожа щото на един пич му се беше възпалила кожата на гърба!!!! ](*,) ](*,)

da se nadqvame che kojata mi nqma da prai problemi... a ko she kajesh za piyrsing-a (na pypa) ?? :)
btw tatoirovkata she e iznenada za anshte shtot te ne sa si tuk v momenta i kato se vurnat... nqkoga si tam i da ne iskat i da iskat veche she sum si q slojila tai che... plus tav mn se kefa kato reshavam edni enshta i gi pravq na momenta i sled tva shashkam horat s tqh :P
Muhahha I am Bad Girl! :P

MaPuXyaHa
03-28-2006, 16:56
Дам и обичка можеш да си сложиш на пъпчето ,но гледкай да е нещо малко и секси!
Мен такива ме подлудяват :lol:

purepoison
03-28-2006, 17:04
Дам и обичка можеш да си сложиш на пъпчето ,но гледкай да е нещо малко и секси!
Мен такива ме подлудяват :lol:
evala znachi e resheno ;)))
dneska tatoo a sled tva sledva i obicata.. i tq she e skoro stiskai palci ;) :D

MaPuXyaHa
03-28-2006, 17:31
Дам и обичка можеш да си сложиш на пъпчето ,но гледкай да е нещо малко и секси!
Мен такива ме подлудяват :lol:
evala znachi e resheno ;)))
dneska tatoo a sled tva sledva i obicata.. i tq she e skoro stiskai palci ;) :DРадвам се ,че ти помогнах с нещо!!! :lol: Ще стискам палци и на ръцете и на краката не се притеснявай!!След като си я направиш сподели с мен какво се е получило даже може да я снимаш!
Ест ако имаш желание :lol:

purepoison
03-28-2006, 22:30
napraih goooooo

party_girl
03-29-2006, 21:06
napraih goooooo
и кво си направи :D
и аз неска си нправих иърсинг и мн се кефя 8)

hamsterka
03-29-2006, 21:51
bravo ama se pak uto4ni koe si napravila 6toto ne se razbira...

korn___
03-30-2006, 20:27
abe hora rashih dowechera da hoa da si prava tatoo obache.. vse oshte ne znam kam kvo da se orientiram i kade da e... q daite sawet..
spored vaze kade she e nai-dobre ili po-skoro kade she e DOBRE da si sloja tatoo?? az si msileh za kraka.. tam dolu ;P kum kokalcheto nqkuf kitaiski ierogliff naprimer?! ili na ramoto... nqkvo slunce? ne iskam da e mn... kreshtqshta i angajirashta.. mi neshto semplo i qko!!
spored vas kyde edna tatoirovka stoi qko? ;)) ai pishete
koi ot forumcite tuk btw imat tatoirovki i kvo predstavlqvat??
!!!! :arrow: BTW sled mesec nqkude mislq da si sloja i obica na pupa.. no nqma li da mi doide mnogo kak mislite?? koe e po qko? obica ili tatoirocvka ili moje bi i dvete? ai pishete i P.E.A.C.E. _V_ :D

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

ti ... ti ... ti ... dobre li si ? (boje zaekvam napravo !!!) nie da ti kajem kade da ti e tatosa ? abe ti znae6 li izob6to kakvo e zna4enieto na tatosa kat vid izkustvo ? ti napravo se izloji tatosa e vid na4in na izrazqvane na li4nosta ti be ****** male napravo me izbi na gnqv kat ti vidqh ama meko kazano tupiq post !q nedei da si pravi6 nai-dobre !!!

i'm so excited!
03-31-2006, 07:33
evala znachi e resheno ;)))
за тебе май е по-важно дали другите ше те харесат. писна ми от кифленски истории. ми ако ти каже, че го кефи малко секси пиърсингче на дебелото черво, ше си го направиш ли?!!?!
деба, иЗвинявай, ама наистина си много тъпа. честито.