PDA

View Full Version : Ah tezi mom4eta...................



Malko_kote
03-28-2006, 19:35
Na4i v klasa mi ima edno mn gotino mom4e.Toi mn me haresva i ne mi go e kazval edin put.Stigna do tam , 4e mi predloji, oba4e to4no togava imah uvle4enie kum drugo mom4e.Taka i mejdu nas ne se polu4i(s vuprosnoto mom4e).Sega toi postoqnno se vurti okolo men e postoqnno e silno kazano, no si pada po men opr.Pri vs udobni momenti me zagovarq i az otvru6tam sus su6toto i mu se usmihvam i t.n.4udq se sega kak da mu pokaja sus sigurnost, 4e si go haresvam.Iskam da e ubeden v tova i da deistva po vuprosa, ama kak................?
E ot vas 4akam otg na tozi vupros i 6te sum vi mn blagodarna ako mi pomognete :)

musik
03-28-2006, 19:41
hi macka
ami spored men za da mu pokaje6 4e go haresva6 vzaimootno6eniqta vi trqbva da izlqzat i izvun ramkite na u4ili6teto-v smisul da izlezete nqkude,da si pogovorite hubavo i to prosto 6e si stane qsno 4e se haresvate
uspeh i deistvai :)

priti_kiti
03-28-2006, 20:04
mi nai lesniq na4in toi da razbere 4e go haresva6 e ti da mu go kaje6 :) ina4e az li4no si imam edno pravilo...nikvi gajeta ot daskalo :!: nai ve4e ot moq klas..ostai nastrana tva 4e sa de4kovci o6te a puk i kato skusate stava edno takova kofti.. :roll: i kakto kaza music izlezte nqkude da si pogovorite na spokoistvie i taka ;)

bulgarche
03-28-2006, 20:11
A zashto toii "da deistva po vaprosa"? Nemojesh li ti da go napravish? Pokani go da izlezete. Pone tova

midnight...
03-28-2006, 20:44
повтарям за енти път - искаш ли нещо си го взимаш, трябва и ти да положиш малко усилия все пак за да станат нещата

Nofacenoname
03-28-2006, 21:29
повтарям за енти път - искаш ли нещо си го взимаш, трябва и ти да положиш малко усилия все пак за да станат нещата
Права е!Неможе ти да го режеш и после да го караш пак да хлътва по теб!Това е много грубо от твоя страна ти си играеш с чувствата му!Ако аз бях момчето в ситуацията в която си ти в момента нямаше да те погледна [-(

teenkopele
03-28-2006, 21:50
Здравей! :)

Според мен това да му кажеш, че го харесваш, е малко банално. По-добре е да му го покажеш: флиртувай с него, обръщай му повече внимание, сваляй го.
Целуни го( не по бузата :wink: ). Това със сигурност ще му покаже чувствата ти към него. :)
Успех. :wink:

SummeRLove08
03-28-2006, 23:16
Както ти казаха няколко човека,флиртувай,прави се,че не ти е безразличен.Ако пък искаш му кажи.Дано да тръгнете!Успех! :wink:

marche
03-29-2006, 07:24
nemoje6 li prosto da kaje6 haresvamte.ako toi ne deistva,deistvai ti

Fat_phil
03-29-2006, 07:50
gledai sega nito shte mu kazvash 4e go haresvash nito ti shte po4nesh da go svalqsh. rabotata e takava:
1 obrushtai vnimanie nai-mnogo na nego ot vsi4ki mom4eta
2 zaka4ai se s nego , gushkai go
3 oblekloto malko po sexapilno ne kurvensko (tova e po vuzmojnost)

i ako tezi 3 neshta sa izpulneni toi vednada shte razbera za kakvo ide rech i ako e ot umnite shte deistva ako ne :D kvo da ti kaja


Uspeh

ZLA
03-29-2006, 11:57
prosto govori s nego i razkrii 4uvstvata si

sexy_dizzy
03-29-2006, 15:32
Е ми аз няма какво повече да добавя! :D

aDrenalin4e_f
03-29-2006, 15:43
Ми...облечи си нещо секси да речем,сложи хубав грим(но не пракалено),като подчертаваш хубавите си черти,например ако имаш хубави очи,наблегни на тях и...усмихвай се,според мен не му казвай,че го харесваш,ами първо можеш да го попиташ с какво обича да се занимава, да го си говорите дори някакви общи приказки...Дръж се естествено и в същото време на известно разстояние,не му позволявай много в началото,за да си "интересна"...гледай го право в очите...покажи му ,че си уверена в себе си и в същото време можеш да му пускаш уж тайни влажни погледчета(хихихих),за да му покажеш все пак по някакъв начин,че имаш интерес,можеш дори да му пуснеш някой намек,но да не е прекалено нахален,уж се "шегуваш" и ....ей,ще хлътне,ще видиш...Айде успех :D

Malko_kote
03-29-2006, 19:13
Blagodarq mn na vs, koito si napraviha truda da mi napi6at ne6to v pomo6t.Mojebi suvetite vi ve4e bqh napravila, smisul vs tova ve4e bqh izpolzvala.Toi si mislq 4e si ima6e na um 4e si padam po nego ama poneje go bqh rqzala i za tva ne smee6e da napravi purvata kra4ka.E vs tova ve4e nqma smisul 6oto vs se upleska.Dnes kazah na edna priqtelka, 4e si padam po neggo.Tq me popita dali iskam da me uredi s nego i az i kazah da.Oba4e4 ne6tata ne prote4oha kakto ttrqbva 6e.Tq mili4kata(pr mi)mu kaza o6te vednaga i vs se upleskka.Toi ne i povqrva 4e az si go haresvam i isk6e da mu go kaja li4no.Az raazbiorase ne propusnah tozi vajen razgovor.Obe4e toi iska6e priqtelkata mi da nee pri nas i logi4no.Ama toi be6e s koleloto si i be6e na okolo 6-7 metra ot men, kogato pr mi se otdale4i ot men.Az posedqh nqkolko sek sama i mi omruzna.Kazah mu da doide, a toi znaete li kakvo mi otg............TI K'VO ISKA6!!!.V interes na istinata pr mi kaza 4e toi se be6e iz4ervil imn se e pritesnil i en asmo tq go kaza a i vs ostanali koito bqha pri nas.Maika kaza da se durja kakto dosega-milo i vnimatelno da mu obru6tam vnimanie.Az si mislq e4 vs se e opleskalo ama 6te vidim utre.Kazah na pr mi da mu kaje, 4e mn sum se ubidila ot tova koeto e kazal i dano tova podeistva po nqkakuv na4in.Vuv vs slu4ai s nego 6te si ostanem priqteli i ne sum se izlijila po toq na4in, 6oto toi e mn svqstno mom4e i nqma da me zlepostavi pred nikogo:)Ako iskate dobavete ne6tgo za da mi pomognete.Da znam kak da procediram ot tuk natatuk.Mersi mn za vs.:)

pitbullbg
03-29-2006, 20:19
:lol: mi ili mu kazva6 ili go celuva6...

sexy_diva
04-01-2006, 15:36
Toi vednaj e napravil kra4ka kam teb,no ti si go otrqzala i sega e tvoi red.Pokani go da izlezete nqkade i mu namekni,4e go haresva6.Pokaji mu,4e ti e izklu4itelno priqtno da si prekarva6 vremeto s nego.Moje6 da mu napravi6 i kompliment za ne6to...
Uspeh s nego!