PDA

View Full Version : mama ni vidq no .....



LiLeNcEtOoO
03-28-2006, 20:04
hi na vsi4ki iskam da razkaja za dnes kvo mi se slu4i 6oto v nas samo se filmiram i re6ih 4e 6e mi olekne zna4i otivame s moq priqtel v nas i po4vame da se lubime nali v nas ima hora no te po princip na vlizat oba4e kvo stava mama vliza nie bqhme se zavili i tq samo na burzo kaza "a we momi4e za6to ne kazva6 4e ne si sama" tva i bqha dumite i izlezna v tva vreme s priqtelqmi sme super pritesneni i si vikame karai sega kvo 6e praime nali i da BLAGODARQ NA GOSPOD O:) tq ne e razbrala no tva se slu4va kum 15 00 a az razbiram 4e tq neznae 4ak kum 21 30 lelelelee tolkova se bqh sduhala 4e nqmam dumi no vse pka vsi4ki mina 4rez tozi moi post iskam da kaja na vsi4ki da ne s espi4at kogato nqkoi gi hvane da pravqt ne6to stava duma za rodnina za6toto te ne vseki put razbirat za kvo stava duma kakto stana s moq slu4ai PRAVETE LUBOV A NE VOINA iskah samo da si izleq du6ata za da spodelq s vas VE4E radostta mi

03-28-2006, 20:10
Аз па да ти кажа не знае ми ти за кво мислиш е влезнала. Вие да не си мислите че розителите са прости бре може да ти е казала че не знае щото си мисли че така ще ти е по леко на тебе или нз има хиляди причини да те остаи да си мислиш така. А иначе верно си го казала да не се панирате.
ПС тва днеска ли бре в тая жега с какво сте се завили

sometimes_
03-28-2006, 20:12
Ooo i men sa me hvashtali ! Obache naistina razbraha kakvo pravim. E, ne bqha moi rodnini, a na priqtelq mi, ama mi beshe mnogo kofti sled tova. Chuvstvah se ujasno ...

Master_88
03-28-2006, 20:14
Когато сте завити е пак някакво облекчение. Представи си за друг вариант - заварва ви чисто голи на леглото или на някое място в стаята. Доста обезпокоително :D

LiLeNcEtOoO
03-28-2006, 20:14
Аз па да ти кажа не знае ми ти за кво мислиш е влезнала. Вие да не си мислите че розителите са прости бре може да ти е казала че не знае щото си мисли че така ще ти е по леко на тебе или нз има хиляди причини да те остаи да си мислиш така. А иначе верно си го казала да не се панирате.
ПС тва днеска ли бре в тая жега с какво сте се завили

ne miakmi mi ako be6e razbrala 6te6e da mi kaje v tva sum 100% sigurno iskah samo da si izleq mukata i ve4e radostta \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

pOny
03-28-2006, 20:16
Защо е к'во лошо има като Ви видят , мислите , че родителите Ви са прости хора ли ... С малки изключение, разбира се , ако сте по - малки , няма и да преполагат , че водите полов живот ;)

03-28-2006, 20:27
Защо е к'во лошо има като Ви видят , мислите , че родителите Ви са прости хора ли ... С малки изключение, разбира се , ако сте по - малки , няма и да преполагат , че водите полов живот ;)
абе не си мн прав:) например мойте знаят,особено майка ми знае,че в съседната стая кво става и дори сама ни затваря вратата и ни казва да си се забавляваме с нещо :D обаче няма нужда да ни вижда,добре си е в другата стая :lol:

miloto_girl_4e
03-28-2006, 21:33
да не мислиш,че майка ти е тъпа,бе?
естествено,че е разбрала какво става,но какво искаш?
да те разпитва ли?
за да те притеснява, а и себе си да притеснява по-този начин?
логично е да се прави на неразбрала... :!:

03-29-2006, 02:00
estestveno, 4e 4esto ne razbirat kvo stava
men bashta mi me vidq da se svurshvam varhu liceto na priqtelkata si, oba4e ne razbra kvo praim
taka 4e ne se pritesnqvaite! ne vinagi razbirat

LiLeNcEtOoO
03-29-2006, 05:17
estestveno, 4e 4esto ne razbirat kvo stava
men bashta mi me vidq da se svurshvam varhu liceto na priqtelkata si, oba4e ne razbra kvo praim
taka 4e ne se pritesnqvaite! ne vinagi razbirat


=D> =D> =D> evala edin 4ovek da me razbere i da e bil na maito mqsto

03-29-2006, 05:59
Брей интересно какво незнае майкати данеби под завивките да сте взимали наркотици ,че така си се притеснила и съответно си се здухала та чак до 21.30 когато си разбрала ,че тя незнае голяма смехория.

И само да кажа ,че знаят какво правите знаят а ,че не ви казват не ви казват ,че вземе да се притесните повече и айдеее.

SweetBunny
03-29-2006, 08:00
Qvno va6te naistina sa tupi :smt005 8-[ 4udq se kak, po dqvolite, ne sa se usetili...
ili moje bi maika ti ne e iskala da te razpitva i se e napravila, 4e ne e vidqla (zna4i e mnogo qka) :D
Ama moite ne znam dali 6tqha da me razpitvat ili ne, no ako me bqha vidqli pod zavivki s drug :-k 100000% 6tqha da se usetqt kfo sme pravili :-# :-D

^KaSiDi^
03-29-2006, 09:17
awe moita nz kak bi reagirala,no 100/100 nqma da e ocharovana ot tva kakvi gi vyrsha,vypreki,che ako se seti i me popita i az otreka e mega golqma veroqtnostta da mi povqrva(che ne pusha mi vqrvaha super mn vreme,namiraiki kutii v chantata mi,razbraha,kogato im kazah)taka,che i za tova bi trqbvalo da moga da gi filmiram :-D

Wu-Tang
03-29-2006, 09:27
мно ясно че знае че сте го правили да не пада от марс и тя е била на твоята възраст

03-29-2006, 11:53
abe razbira se 4e ne znaqt kvo praim
nashte me vidqha da shibam v guza edna ama ne razbraha kvo praq
daje posle me pitaha za kvo sme se klatushkali taka a momi4eto vikalo

djigi
03-29-2006, 12:09
Естесвено, че родителите всичко (или поне повечето) разбират - просто понякога се правят на неразбрали, защото така им е по-удобно т.е. предпочитат да си оставят една идейка, с която да си мислят, че децата им още са "дечицата на маминка и тати"

teenkopele
03-29-2006, 13:40
да не мислиш,че майка ти е тъпа,бе?
естествено,че е разбрала какво става,но какво искаш?
да те разпитва ли?
за да те притеснява, а и себе си да притеснява по-този начин?
логично е да се прави на неразбрала... :!:

Напълно съм съгласен! :wink:

03-29-2006, 15:34
Родителите ви не са тъпи. Тъпи сте само вие, щото си мислите, че не са се усетили.

дсфсдф
03-29-2006, 16:07
Родителите ви не са тъпи. Тъпи сте само вие, щото си мислите, че не са се усетили.

=D> =D> =D> =D> =D>

LiLeNcEtOoO
03-29-2006, 16:28
ako va6te roditeli se pravat na ludi kato vi hvanat tva ne vi dava privilegii da si mislite 4e i moita e taka pri men qvno ne6tata sa po drug i na4in i tq ne e razbarala 100% sigurna sum

03-29-2006, 16:30
ako va6te roditeli se pravat na ludi kato vi hvanat tva ne vi dava privilegii da si mislite 4e i moita e taka pri men qvno ne6tata sa po drug i na4in i tq ne e razbarala 100% sigurna sum
sujalqvam, oba4e maika ti naistina znae, 4e se shibash kato kurva i to to4no pod nosa i!
ami sega kvo she pravish?! kak shte q poglednesh v o4ite?!

bulgarche
03-29-2006, 17:23
Ае едва ли...дори и да не сте правили секс...двамат в леглото й е достатъчно да почне да ти развива теории и "да ти налива акъл". Просто е сметнала за редно да не те разпитва и да те остави на мира. Ако на мен ми се случи може да м е и яко, защото после ще и, бъде тъпо на тях (този който ме види).

ro6li4ka
03-29-2006, 17:42
gluposti ne bila razbrala maika ti :) si4ko i se e izqsnilo na jenata ama e re6ila sigurno da ne te pritesnqva ili 4e ne e neina rabota...moita maika se useti 4e sam praila ne6to s gadjeto mi samo 6toto se zabavih malko da otvorq vratata..i posle mi vika syjelqvam ako prekysnah ne6to ama se pribrah po rano...taka 4e bydi sigurna 4e maika ti se e usetila prosto dobre se prestruva :)

shtampata
03-29-2006, 17:44
Мен майка ми, като ме хвана така после ми каза..."Ти явно вече си на ТИ със секса!" :-D

^KaSiDi^
03-29-2006, 18:31
awe nz,no imam chuvstvoto,che ako mam me sbara v legloto s picha shte me razstrelq,pak ako e bashta mi.....nz :shock:

nyx40
03-30-2006, 13:04
PORASTNETE BE!!!

](*,) ](*,) ](*,)

NE BILI ZNAELI? Ludi li ste, qsni ste im vsi4kite kato bql den, te roditelite vi pasat treva i qdat domatito s kolovete,nali????


Znaet vsi4ko, daje i da ne te hvanat, da ne si misli6 4e ne ti li4i li???

BOJEEEEE ](*,) ](*,) ](*,)

Optimisti Ste!!!
Vsi4ko si znaqt horata, ama kakvo da vi kajat,a tva 4e go hvanali pi4a da 4**a nqkakva edi si kyde i ne razbrali-te trqbva da sa maloumni be, ne se izlagai!!!!

strange__
03-30-2006, 14:37
PORASTNETE BE!!!

](*,) ](*,) ](*,)

NE BILI ZNAELI? Ludi li ste, qsni ste im vsi4kite kato bql den, te roditelite vi pasat treva i qdat domatito s kolovete,nali????


Znaet vsi4ko, daje i da ne te hvanat, da ne si misli6 4e ne ti li4i li???

BOJEEEEE ](*,) ](*,) ](*,)

Optimisti Ste!!!
Vsi4ko si znaqt horata, ama kakvo da vi kajat,a tva 4e go hvanali pi4a da 4**a nqkakva edi si kyde i ne razbrali-te trqbva da sa maloumni be, ne se izlagai!!!!
Абсолютно :!: Всички си мислите, че майките и бащите ви падат от небето...нали и те се е*ат бе. Пък и кво тя ше те завари под завивките с някъв и ше помисли, че си играете на кукли ли?! Нали и ти по същия начин под някоя завивка си била зачената :idea: А и все пак се предполага,че те имат малко повече опит и знаят малко повече неща от вас :arrow: няма как да те питат що сте се клатили или що сте викали и тн ](*,) Пък и да са попитали гаранция давам,че е било иронично #-o Просто мн изнервяте така...като ви разпитват за гаджета и за секс се дразните,като не ви питат ги изкарвате малоумни хората....няма угодия бееее :o

03-30-2006, 15:18
ako va6te roditeli se pravat na ludi kato vi hvanat tva ne vi dava privilegii da si mislite 4e i moita e taka pri men qvno ne6tata sa po drug i na4in i tq ne e razbarala 100% sigurna sum

Стига си се самозаблуждавала. Ти какво? Опитваш се сама да се убедиш в нещо? МАЙКА ТИ ЗНАЕ щом те е видяла. Престани да говориш глупости, че не е разбрала и че ако е разбрала би ти казала - може и да я познаваш добре, но не може да знаеш какво би направила в такава ситуация, защото никога не се е случвало преди. Сигурно родителите и на другите заблудени че техните не знаят са разбрали, но просто не искат да повдигат въпроса. Може и наистина някои да не са разбрали след като са ги видели, но сигурно са го правили на тъмно, а вие в 15:00...
Приеми го, а недей сама да се убеждаваш в това, което ти искаш да чуеш и така да се успокояваш - ЗНАЕ ЗНАЕ ЗНАЕ!

nyx40
03-30-2006, 15:22
Evalata na gost-a, vyob6te nemoga da razbera naistina li smqtate roditelite si za tolkova typi, prosti, ograni4eni i neprosveteni hora, koito vsy6tnost sa vreli i kipeli v tiq ne6ta-eheeeee dale4 predi da ste bili planuvani!
Pri vse tova, 4e ste im qsni, poznavat vi o6te ot predi vie da imate kakvoto i da bilo syznatelno mislene, tyi 4e zabludite ne vyrvqt!

[-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X

Glezlata
03-30-2006, 15:46
:lol: :lol: :lol: az mislq 4e maika ti 100% se e usetila,ama se pravi,za da ne te razpitva! :-k

LiLeNcEtOoO
04-01-2006, 10:08
tupotiq sled tupotiq 4eta i se spukvam ot smqh na malumnici :smt005 :smt005 vie ste NE 4oveci em ne ste bili v staqta em govorite kolkoto tam da ima ne6to :smt082 AZ SI ZNAM NE VIE i az NE zadadoh vupros ako NEVIJDATE a prosto da si izleq oblek4enoeto ama koi da gleda dai tam da pi6eme i tva e xaxaaxaxaxaxaxaxaxxa mnogo tse zle :smt098

-=DaRkNeSs=-
04-01-2006, 10:50
:smt023

nyx40
04-01-2006, 13:41
tupotiq sled tupotiq 4eta i se spukvam ot smqh na malumnici :smt005 :smt005 vie ste NE 4oveci em ne ste bili v staqta em govorite kolkoto tam da ima ne6to :smt082 AZ SI ZNAM NE VIE i az NE zadadoh vupros ako NEVIJDATE a prosto da si izleq oblek4enoeto ama koi da gleda dai tam da pi6eme i tva e xaxaaxaxaxaxaxaxaxxa mnogo tse zle :smt098

Tova tuk e forum v koito vseki si kazva problema i horata go syvetvat, tova ne e forum v koito da se hvali6, 4e te e vidqla maika ti da se ***** sys gadjeto si! :smt013 Drugiq pyt da te nakajat 6te ti kaja, basi naglosta u vas pred roditelite vi, 4e i si malka i mi se obqsnqva6 tuka!

Nofacenoname
04-01-2006, 14:01
tupotiq sled tupotiq 4eta i se spukvam ot smqh na malumnici :smt005 :smt005 vie ste NE 4oveci em ne ste bili v staqta em govorite kolkoto tam da ima ne6to :smt082 AZ SI ZNAM NE VIE i az NE zadadoh vupros ako NEVIJDATE a prosto da si izleq oblek4enoeto ama koi da gleda dai tam da pi6eme i tva e xaxaaxaxaxaxaxaxaxxa mnogo tse zle :smt098

Tova tuk e forum v koito vseki si kazva problema i horata go syvetvat, tova ne e forum v koito da se hvali6, 4e te e vidqla maika ti da se ***** sys gadjeto si! :smt013 Drugiq pyt da te nakajat 6te ti kaja, basi naglosta u vas pred roditelite vi, 4e i si malka i mi se obqsnqva6 tuka!
Прав е човека!Не тук е мястото да се "хвалиш че майка ти не те е видяла" как правиш секс!Мисля че темата се изчерпа :| :-({|=

nyx40
04-01-2006, 14:04
Predlagam temata za zaklu4vane,a iniciatorkata na temata- nai-malko poricanie ot moderatorite, zashtoto tuk sa vse svestni hora, gotovi da pomognat,a obidi podobni na tazi mislq ne sa priqtni na nikogo!
[-X Ni sme tuk da pomagame,a ne da ni se podigravat!
Blagodarq!!!

He3HauKa
04-01-2006, 16:11
Kakto kazvat nashte -tam kadeto az otivam te ot tam se vrashtat tai che mn qsnu che sa razbrali ko praite :mrgreen: Maikata na bivshiq mi ni beshe hvanala i samo se izhili i vika ,,Izvinqvaite'' i izleze :mrgreen: Adsktoo lichice:)

04-01-2006, 19:55
vidqli sa te puk!
samoubii se :twisted:

FCUK_ME
04-01-2006, 21:51
HA! Verno da ne ti puka za6toto na men su6to mi se e slu4valo no ne s moite roditeli a na gajeto mi, i sus 4ista4kata mu....
Bqhme po4nali da pravim sex bez odqlo v hola, oba4e bqhme zabravili da slojim raibera... i HOP! po edno vreme se poqvqva 4ista4kata i kazva:
- Deca vie kakvo pravite?
napravo 6tqh da si umra ot smqh kakto i ot sram :lol: :oops:




Nai-hubavata lubov bila tazi, za koqto ne znaesh!

LiLeNcEtOoO
04-02-2006, 11:58
aid etam nyx40 li si kvo si na mene da ne mi govori taka 6oto az nito sum purvata nito poslednata koqta izkazva oblek4enieto si ti ne me poznava6 za da mi govori6 nagla li sum ne sum tvoito mnnenie ne me gree ama hi4 4ak za obidi mi govori6 mi kato zasegq6 zna4i ima za6to :smt005 xxaxaxaxx za kvo se zanimavam i az s prostoliudieto ti na malkoq prus ne moje6 da mi stupi6 :smt043 :smt037 :smt077

LiLeNcEtOoO
04-02-2006, 12:01
Predlagam temata za zaklu4vane,a iniciatorkata na temata- nai-malko poricanie ot moderatorite, zashtoto tuk sa vse svestni hora, gotovi da pomognat,a obidi podobni na tazi mislq ne sa priqtni na nikogo!
[-X Ni sme tuk da pomagame,a ne da ni se podigravat!
Blagodarq!!!

xaxaxxaxaxax ti ne si ot svestnite :smt036 i nedei da predlaga6 mnogo 4e 6e stana6 nominiran/a za izgonvane ot ku6tata vij si nicka samo kvo si tam mom4e li si momi4e li si hermafrodit ](*,)

nyx40
04-02-2006, 12:21
vidqli sa te puk!
samoubii se :twisted:

:smt018 :smt018 :smt018 :twisted: :smt021 :smt079 :smt077

aide sega ne se kompleksirai de, i ti men ne me poznava6 tyi 4e trai,a i to da ima6 samo4uvstvie si e hubavo :smt096 ama tvoeto e dosta golqmo mi se struva :mrgreen:

nyx40
04-02-2006, 12:24
Предлагам въвеждането на правило за писане на кирилица и със препинателни знаци, защото сме в България!

РЕСПЕКТ :mrgreen:

LiLeNcEtOoO
04-02-2006, 12:27
ne ti se struva az zada imam golqmo samo4uvstvie ima za6to :smt112 ama na teb mai ti lipsva :smt061

04-02-2006, 12:28
gluposti ne bila razbrala maika ti :) si4ko i se e izqsnilo na jenata ama e re6ila sigurno da ne te pritesnqva ili 4e ne e neina rabota...moita maika se useti 4e sam praila ne6to s gadjeto mi samo 6toto se zabavih malko da otvorq vratata..i posle mi vika syjelqvam ako prekysnah ne6to ama se pribrah po rano...taka 4e bydi sigurna 4e maika ti se e usetila prosto dobre se prestruva :)
i az taka mislq,roditelite vinagi razbirat za vsichko prosto se pravqt i chakat nie da si im kajem

nyx40
04-02-2006, 12:32
Виж сега, значи-нито си ми на образованието, нито на годините за да се заяждаш с мен!Самочувствие не ми липсва и е похвално, че твоето е голямо!Нека не изместваме темата, защото е безмислено,а и по- вече няма да споря с теб, защото мисля че сме все образовани и интелигентни хора, някои по- вече от други, но то нямаше да е интересно, ако всички бяхме еднакво умни :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ШАНС!!!

Другият път заключвайте вратата и няма да имаш грижи! :-D

LiLeNcEtOoO
04-02-2006, 12:33
:smt023

nyx40
04-02-2006, 12:39
Това между другото е абсолютно вярно, смятам че родителите всичко знаят, но си пасуват и изчакват да съберем смелост да им го кажем сами.(нещото, което крием от тях)

Знаеш ли, какви са ги въртяли и вършили и те едно време, може да се окаже, че могат да ти скрият шайбата, както се казва. :)

girlka
04-02-2006, 14:13
nyx40, а земи поне 4 пъти да си правил секс преди да изказваш "кампетентните" си мнения (не става въпрос само за тази тема...)

LiLeNcEtOoO, оо аз тва го разбирам за - ако ни беше видяла нямаше да си замълчи - аз вече не се притеснявам от това пълнолетна съм и нямам проблеми, но едно време ми се е случвало :) първия път си мислех, че е разбрала ама си мълчи, но втория път, когато очевадно се видя кво правя ... после ме викна да си поговориме е от разговора разбрах, че предния път не се е усетила [-X O:) \:D/
Е твойта може вярно да се е усетила и да си трае, но ти най-добре си знаеш 8-[

04-02-2006, 16:52
nyx40, а земи поне 4 пъти да си правил секс преди да изказваш "кампетентните" си мнения (не става въпрос само за тази тема...)

che trq li da si prail sex za da go znaesh tva neshto? ili ti nau4avash takiva raboti 4ak sled kato pravish sex =D>
tva e predelno qsno, 4e kato te vidqt roditelite ti ili she ti drupnat edno bqsno konsko(ako si maluk/malka za seks), ili she si zamul4at shtoto nqmat jelanie da obsujdat takova neshto s teb, tva sa li4ni raboti vse pak
sushto taka e ot qvno po qvno, 4e i te na nashte godini sa divqli

nyx40
04-02-2006, 20:34
nyx40, а земи поне 4 пъти да си правил секс преди да изказваш "кампетентните" си мнения (не става въпрос само за тази тема...)

che trq li da si prail sex za da go znaesh tva neshto? ili ti nau4avash takiva raboti 4ak sled kato pravish sex =D>
tva e predelno qsno, 4e kato te vidqt roditelite ti ili she ti drupnat edno bqsno konsko(ako si maluk/malka za seks), ili she si zamul4at shtoto nqmat jelanie da obsujdat takova neshto s teb, tva sa li4ni raboti vse pak
sushto taka e ot qvno po qvno, 4e i te na nashte godini sa divqli

Evalata! :smt023

girlka
04-02-2006, 21:21
nyx40, а земи поне 4 пъти да си правил секс преди да изказваш "кампетентните" си мнения (не става въпрос само за тази тема...)

che trq li da si prail sex za da go znaesh tva neshto? ili ti nau4avash takiva raboti 4ak sled kato pravish sex =D>
tva e predelno qsno, 4e kato te vidqt roditelite ti ili she ti drupnat edno bqsno konsko(ako si maluk/malka za seks), ili she si zamul4at shtoto nqmat jelanie da obsujdat takova neshto s teb, tva sa li4ni raboti vse pak
sushto taka e ot qvno po qvno, 4e i te na nashte godini sa divqli
Написала съм
(не става въпрос само за тази тема...)
Като не знаеш и нямаш наблюдения :-$ щом го казвам значи съм забелязала, че nyx40 дава малоумни съвети нямащи връзка с реалността.

nyx40
04-02-2006, 21:31
Не става, не става, ама може да не си вряла кипяла толко, колко мене...тва че съм правил секс само 3 пъти нищо не значи!Тва сексо да не определя колко ти е умствения багаж и образованието????


А тва твоето е пълен пустиняк, я че си давам съвети како си ги разбирам сам! Не си длъжна да ме слушаш или да вземаш в предвид моето мнение!!!

Сакаш ли що ти говоря?

Но нека не отвличаме въпроса на момичето, ако искаш пиши по темата, но не да се възмущаваш от мен или някои друг, щотото и тебе не те знаем колко ти е опита и всичкото!!!

04-02-2006, 22:57
nyx40, а земи поне 4 пъти да си правил секс преди да изказваш "кампетентните" си мнения (не става въпрос само за тази тема...)

che trq li da si prail sex za da go znaesh tva neshto? ili ti nau4avash takiva raboti 4ak sled kato pravish sex =D>
tva e predelno qsno, 4e kato te vidqt roditelite ti ili she ti drupnat edno bqsno konsko(ako si maluk/malka za seks), ili she si zamul4at shtoto nqmat jelanie da obsujdat takova neshto s teb, tva sa li4ni raboti vse pak
sushto taka e ot qvno po qvno, 4e i te na nashte godini sa divqli
Написала съм
(не става въпрос само за тази тема...)
Като не знаеш и нямаш наблюдения :-$ щом го казвам значи съм забелязала, че nyx40 дава малоумни съвети нямащи връзка с реалността.
kato ne staa vupros za tazi tema, zashto go pishesh v neq?! 4uvala li si za "li4no suobshtenie" ?!
ne znam za drugite temi kvi suveti e daval, oba4e v taq tema posta mu si beshe dosta obektiven!

04-03-2006, 08:06
sometimes_ наистина не е нужно да си правил секс много пъти за да се знаеш,че родителите винаги разбират всичко,но просто си мълчат и се правят,че не знаят!

forlan
04-03-2006, 08:09
И ко станало , дори и да те е видяла , какво от това , тя не е ли правила секс , аве я преди да пускате тъпотии са замислете!

04-03-2006, 08:11
И ко станало , дори и да те е видяла , какво от това , тя не е ли правила секс , аве я преди да пускате тъпотии са замислете!
дам... [-( ,но е кофти все пак :oops:

i'm so excited!
04-03-2006, 08:20
аа споко, много добре знае кво сте правили :mrgreen:
да не е малоумна? :-D

macka123
04-03-2006, 12:58
oooooooooooo roditelite vi da ne sa rasli v saksiq be
estestveno 4e sa razbrali no i na tqh im e nelovko kolkoto i na vas da govorite po tazi tema
a i osven tva tui mn zavisi ot tva na kva vuzrast si.ako si na 17-18-19-20...godini kvo im puka kvo pravi6.....vse pak si ve4e golqm 4ovek

penywise
04-03-2006, 13:02
:lol:

Sweet ;)

Ела пък да видиш сценка в нас. Излизам от стаята гол, само с дънките отгоре, че дори и не са закопчани... Майка ми седи и гледа телевизия, аз и викам "дай презервативи, мойте свършиха!"...

Скача, ходи, рови - по едно време носи 4 опаковки и вика - На, избери си :lol:
Леле как сме се смяли тогава... :mrgreen:

nyx40
04-03-2006, 20:43
:lol:

Sweet ;)

Ела пък да видиш сценка в нас. Излизам от стаята гол, само с дънките отгоре, че дори и не са закопчани... Майка ми седи и гледа телевизия, аз и викам "дай презервативи, мойте свършиха!"...

Скача, ходи, рови - по едно време носи 4 опаковки и вика - На, избери си :lol:
Леле как сме се смяли тогава... :mrgreen:

Ехааааааа :mrgreen: Евалата, имаш печени родители!Пожелавам на всеки такива!

04-03-2006, 21:38
то и при мен майка ми е така давала ми е презервативи,въобще казва ни "вие тук си слушайте музика,правете си каквото си искате,а аз ще отида си легна в другата стая :) " и ни затваря самата тя вратата :)иначе нарочно е излизала,за да го направим /първите ни пъти/
но все пак има разлика,аз съм почти на 17 и сме заедно от година с приятеля ми....

QrOsTnA``
04-03-2006, 23:11
abe liubopitno mi e .. ti na kolko si :smt017

Cha0
04-04-2006, 00:15
Ам да е и мене са ме хващали не буквално но почти разбраха за какво става дума ама няма проблеми се пак е човешко и те са го правили като са били на такава възраст

FDD
04-04-2006, 01:15
Не, че нещо, ама момичето което пише тази тема или е на по-малко от 15 или нарочно се прави на бавноразвиваща се. Същото е все едно да питаш: Мама ме видя да паля цигара и да дърпам, според вас знае ли, че пуша ?
Абсолютни глупости. Знае, според мен другия път ще поиска да гледа!
(последното беше базик) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

тъпак
04-04-2006, 20:57
Абе я помисли, майка ти няма ли да се тревожи повече, ако само отричаш че правиш секс :lol: Аз сериозно бих се притеснил :-k
Не е ли по-нормално да правиш секс, от колкото да не правиш? Не забравяйте, че секса е наследствен. Ако родителите ти не са правили, то шанса ти да го наследиш е много малък.
Ама тука май има много глупави хора - ще прощавате... Според мен проблема не е, че майкати ви е видяла, а че не разсъждаваш много нормално \:D/

Cotton eye joe
04-05-2006, 16:54
tq kat e vlqzla shto ne q izvika i neq da se vkliuchi v dvuboq...

favor_91
04-05-2006, 20:14
suglasen s miloto_girl-4e ;)

04-05-2006, 21:22
Ами те просто знаят какво е да те хванат като правиш секс и не искат да те притесняват, обаче знаят. Казвам ви знаят много :smt009

04-06-2006, 15:38
mn dobre e razbrala kakvo pravite prosto ne ti e kazala za da ne ti stane gadno.....e tva e maika...

MTV_GIRL
04-10-2006, 10:47
HAHAHAHA :-D :smt005

04-10-2006, 10:54
Мама ме видя ,но аз като истински кънтър фанах помпата която седеше точно до възглавнизата ми , скочих от леглото без да се двуумя се прицелих в главата и когато тя изведнъж изкрещя гошко обуй си гащите ,но аз с гордо вдигнат и без колебание дръпнах спусъка.

](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

penywise
04-10-2006, 11:05
ти не си на 20 пък квото ще да става...

бойна кокошка
04-10-2006, 11:06
Аз да ти кажа, че майка ти много добре знае какво е ставало, просто не ти е казала. И друг път просто заключи.. или гледай да няма никой у вас ;)

04-10-2006, 11:08
ти не си на 20 пък квото ще да става...

Добре де скоро ставам на 21 сега няма да си сменям никът та.

Явно пък и ти не си над 14 щом не усещаш иронията в постовете ми.

penywise
04-10-2006, 11:10
ти не си на 20 пък квото ще да става...

Добре де скоро ставам на 21 сега няма да си сменям никът та.

Явно пък и ти не си над 14 щом не усещаш иронията в постовете ми.

дали не съм над 14 може да поспорим
а то не е ирония, просто се опитваш да си хитър :)

04-10-2006, 11:13
Че защо да се опитвам да съм хитър , какво бих спечелил и защо да го правя просто ми е смешна темата и се забавлявам невиждам лошото. Точно заради разликата във възраста е така.