PDA

View Full Version : Kak moga da razbera dali sum osinoven i imam brat?



toi
03-28-2006, 21:08
Ne se sumnqvam tolkova 4e sum osinoven kolkot 4e imam brat,ili vurposniq 4ovek mi q rodnina i to blizuk.Zna4i ima edno mom4e,s koeto imame mnogo golqma vun6na prili4a,nai ve4e v liceto,dori ni burkat.Toi e 2 godini po golqm ot men,na 19,az sum na 17.Mnogo hora sa ni burkali s nego,prili4ame si mnogo,samo deto toi e po-visok,a az po nisuk i nabit,no za6toto hodq na fitnes.Edna daskalka me sburka s nego i me pita dali ne mi e brat,posle o6te 1 daskalka,edna susedka me sburka s nego i kato se vidim mnogo stranno se gledame s nego,ne se poznavame no mu znam imeto.Na6te sa mnogo stranni hora,doskoro se durjaha s men zle,mnogo zle sega ne 4ak tolkova.Ima dosta stranni ne6ta v semeistvoto mi,ta ot tam idvat i sumneniqta mi,koito sa osnovatelni.
Iskam da znam ima li nqkakav dokument ot koito moga da razbera dali maika mi e rajdala kakto i kolko puti,su6to dali sum osiven ili ne6to takova.4etoh edna druga tema i vidqh tam 4e ima na4in da se razbere,kato pri men otpada pitaneto na roditel lice v lice.Kajete mi molq vi za da se razrovq iz dokumentite i ako mom4eto mi e brat e redno da go znaem!

marche
03-29-2006, 09:21
malko typo,neznam nikyv dokument ot koito da razbere6 dali si osinoven ,az bih gi pitala roditelite,dokato se predadat

teenkopele
03-29-2006, 14:05
Ако успееш да намериш оригинала на акта ти за разждане, може да разбереш, но не съм сигурен. :wink:

03-29-2006, 20:17
"Ei mamo tate,osinoven li sum?!?"
otgovor:"Neeeee,kak moje da si misli6 takova ne6to!"

Tova bi bil otgovora,nikoga ne sa bili 4estni s mene,nikoga ne sme si govorili kato horata,kogato imam problem sam go re6avam,te nikoga ne mi pomagat,samo se karat s men i vlo6avat ne6tata.Opravqm se sam ot 15 godi6en,iskam oba4e ako pi4a mi e brat,da se razberem dokato ne e o6te kusno!Molq vi,davaite idei,mnogo e vajno za men tova!

teenkopele
03-29-2006, 22:43
Направете си ДНК тестове. :wink:

Деси Тенева
03-31-2006, 11:24
Здравей!
Сигурбо си изправен пред доста сериозен проблем ти.
Аз ти предлагам да се регистрираш в Национален Форум Осиновяване, където има много информация по въпроса, а също така, там можеш да ми пишеш и на лични, за да обсъдим подробно твоята ситуация. Ще се радвам, ако мога с нещо да ти бъда полезна. Повече ще научиш за мен, също там:
forum-osinoviavane.info

Поздрави:
Десислава Тенева
Администратор на НФО
Социален работник

Coki
03-31-2006, 13:15
Ако имаш пари си наеми частен деТектив, той ще разбере;)

favor_91
04-08-2006, 21:20
Ако имаш пари си наеми частен дедектив, той ще разбере;)

Coki,приятел/ко,само да уточня,че думата е 'деТектив'.Явно не си чел/а много "Мики Маус" навремето. :oops:
ne se otnasqi taka s addministratorite...moje si navle4e6 problem...po temata: ima akt za rajdane...ako moje6 go nameri ili si napravete DNK test :) us :wink: uspeh

hamsterka
04-18-2006, 15:13
DNK test mai nqma da e mnogo polezen za6toto trqbva da nameri6 pi4a i da mu vzemat kruv i maika ti,koeto e nevuzmojno(pone taka smqtam).A puk v akta za rajdane pi6e mai ne6to ma ne znam dali znae6 kude e...uspeh i pi6i kakvo e stanalo...a tva s detektiva ne e lo6a ideq,za6toto toi znae kude da se razrovi..uspeh

FikyScHetOo
04-18-2006, 22:48
Ми имаше такъв документ, но сга не се сещам какъв точно беше...:( Виж документите на майка ти и там някъде трябва да пише...успех

In4iTu_
04-20-2006, 14:58
Защо не говориш с "пича" :wink: Той може и да знае нещо, въпреки че... не съм убедена в това.Но пробвай ;)

Jamalska
04-21-2006, 13:22
А не си ли се замислял че може просто да си приличате...Познавам такива хора,които си приличат без родствена всъзка..много си приличат...