PDA

View Full Version : mn mi e kofti :(



bebolinka_tajni4ka
03-28-2006, 20:34
oh nz kakvo da pravq :smt010 ...Na4i izlizame v edna kompaniq i tam s edno mom4e ala bala ima6e ne6to(v smisul sex i to nqkolko pati)ta...toi mi vika ako iska6 ne6to ob6to s men zabravi za drygite(za6toto ot ompaniqta samo az sum momi4e i si4ki mi obra6tat super mn vnimanie a tva go draznelo)Malko se opletoh no misulta mi be6e 4e neiskam da se karam s nikoi kamoli s nego kazah mu 4e si4ko 6e e OK 6e vnimavam kvo pravq no problema si ostana,toi postoqnno mi darji smetka za si4ko(razni sms-i i takiva)Kazah mu 4e nqmame ni6to ob6to i ne e prav i toi sprq da mi govori vika mi "iz4ezvai"..sa nz kvo da pravq neiskam da se karam s nego no toi se sardi za vsi4ko a mejdu nas nqma ni6to!!!Iskam da go nakaram da sajalqva 4e se e otnesul taka s men no nz kak ](*,) A sega...sega sum se sduhala super mn zaradi nego mn sum zle no naistina nz kakvo da pravq :roll:A nai-lo6oto e 4e ne mi e bezrazli4en :*( :smt010 :smt010 :smt010

priti_kiti
03-28-2006, 20:37
kaf e toq 4e da ti durji smetka?! az ako bqh na tvoe mqsto otdavna da sum mu bila 6uta..kvo go turpi6 :shock: ne ti e bezrzli4en da..no ti bi li turpqla podobno otno6enie?li4no az ne bih.

musik
03-28-2006, 20:40
leeelee
ludnica
po zamotano ne moja li da go obqsni6 be macko
mn si se oplela no dokolkoto razbiram tova mom4e te polzva samo za sex..i ti nego de:)
no spored men ne moje da ti durji smetka pri polojenie 4e nqmate seriozna vruzka-tui 4e si pravi kvoto ti e kef i hi4 da ne ti puka ot nqkuv samovluben revniv muj..
tva e 8)

MuJkA_SuLzA
03-28-2006, 20:41
Emi moga da ti kaja da go zareje6 ako ne darji6 na nego.Za6toto ako mu hodi6 po ga6tite (taka da se kaje)Moje da stane ne6to neobqsnimo demek toi da ti kazva kfo da prai6 i e takiva ne6ta.Zatova mu kaji 4e ne iska6 da ima6 vrazka s nego.Prosto kaji da te ostavi i tova e.
Ne biva taka :smt009

bebolinka_tajni4ka
03-28-2006, 20:49
e da ama...problema e tam 4e az super mn darja na nego i prosto nemoga da mu kaja da me ostavi makar 4e naposledak ne6to me otbqgva i postoqnno se karame za gluposti(toi ne razbira 4e ne e negova rabota kvo pravq az i ot tam tragva si4ko)VIkam mu 4e ne e negova rabota i toi spira si4ki otno6eniq s mene i imenno ot tva mi stava kofti:(prosto nemoga bez nego mn sum zle naistina!!! ](*,)

MuJkA_SuLzA
03-29-2006, 11:39
e da ama...problema e tam 4e az super mn darja na nego i prosto nemoga da mu kaja da me ostavi makar 4e naposledak ne6to me otbqgva i postoqnno se karame za gluposti(toi ne razbira 4e ne e negova rabota kvo pravq az i ot tam tragva si4ko)VIkam mu 4e ne e negova rabota i toi spira si4ki otno6eniq s mene i imenno ot tva mi stava kofti:(prosto nemoga bez nego mn sum zle naistina!!! ](*,)
Еми ок.Зна4и и двамата трябва да си оправите отно6енията.И му кажи малко да оправи характера и сподели защо се даржи6 така с него и тои с тебе.Но не забравяи оправи и твоите отно6ения кам него.!!! :smt014 това трябва да престане защото ако даржиш толко на него .............

ZLA
03-29-2006, 11:47
kaf e toq 4e da ti durji smetka?! az ako bqh na tvoe mqsto otdavna da sum mu bila 6uta..kvo go turpi6 :shock: ne ti e bezrzli4en da..no ti bi li turpqla podobno otno6enie?li4no az ne bih.


toz kvo ti dava ultimatomi..az ako bqh na tvo mesto nqma6e da iskam da sam s mom4e koeto me kar da zareja vsi4ki i da sam samo s nego..e da razbiram revnuva ama pak da ostavi6 pr si zaradi nego....abe draj se bezrazli4no kam nego ne mu se varzvai karai go da strada ot bezrazli4ieto ti..ako te obi4a 6te se osaznae i 6te spre da se darji kato 4e li si negova sobstvenost........ :smt019

MuJkA_SuLzA
03-29-2006, 11:49
И аз сам на това мнение :wink: Не му се вразваи. :smt012 :smt019

teenkopele
03-29-2006, 12:15
Колкото и трудно да звучи се опитай да го забавиш. Факта, че те държи толкова изкъсо ясно показва, че ти няма доверие, а без доверие не може да има нормална връзка. :)
Успех. :wink:

bagsi
03-29-2006, 13:26
Kak moje6 da mu pozvolqva6 da se darji taka s teb?Tva 4e ste spali nqkolko pati ne mu dava pravoto da ti darji smetka s koi 6te dade6,kakvo 6te pravi6...Tegli mu edna putka maina i se izpravi.Stegni se!Badi po-silna.Opitai se po nqkakav na4in da go zabravi6 ili pone da ne misli6 za nego.Togava 6te se poqvi bezrazli4ieto...i vsi4ko 6te se naredi.USPEH!!!

sexy_dizzy
03-29-2006, 15:03
Не трябва да си зависима от него,дръж се така все едно,че не те ебе за това какво иска той,в противен случай той ще започне да се държи с теб така,все едно си някаква кукла,с която може да прави каквото си поиска.Дръж се така,както ти казах и ще видиш,че след време ще го смириш като кученце!Поне ако те обича ще разбере,че не може да те манипулира!Стискам ти палци!!!!

IdontGiveAfuck_
03-29-2006, 19:26
milichka predpolagam che ne ti e bezrazlichen:))no ako naistina durjeshe na tebe i iskashe da ima neshto po-seriozno mejdy vas nqma da ti kaje "izchezvai" i da se durji taka s teb...ti ne si instryment nito nqkva kukla za da ti kazva toi kvo da praish i kvo ne.... tva negovoto ne e nishto drugo osven chyvstvo za pritejanie ... predi vsichko trqbva da yvajavash sebe si i da se durjish na nivo...prosto se druj bezrazlichno kum nego ,pravi se che ne ti puka i si gledai kefa ... nai-golqmata greshka e da si prenebregnesh priqtelite zaradi nqkuv koito shte e s teb za kratuk period ot jivota ti!!!Gore glavata vremeto shte si pokaje:))bye za sega

pitbullbg
03-29-2006, 20:10
ami ima sa6tata slu4ka sas sestra mi za si4ko i darjat smetka sms-i kade e hodila za6to e hodila za6to toi ne e bil s neq za go 4aka da ne izliza kogato toi ne iska i tn... 6to ne mu e dignala ... ot godina za zaedno i otgore razpravqm i i az i priqtelkata mi ama tq e tapaaa... zareji go 6tom sq ti darji smetka za tova edni sms-i po natatak nz nikav ne ti e ta da ti darji smetka...

sladka_slivka
03-29-2006, 20:54
sladka nz kvo da ti kaja...Tva e syper tapo ot negova strana i ako pita6 men prosto prekrati vsi4ki otno6eniq s nego i ako toi naistina ima ne6to kum teb sam 6te te potarsi!YSPEH!!!Trqbva prosto da ima6 malko volq i da go nakara6 da se po4uvstva kakto se 4uvstva6 ti sega...

ExTr3m3_GiRL
03-29-2006, 21:06
Хах мила то май по оплетено няма накъде :roll:
Аз не разбирам имате ли чувства един към друг или сичко е било просто секс?? А и както разбирам ти изпитваш нещо към него а и тои не е безразличен щом ти даржи сметка какво правиш! Просто трябва да поговорите и да си изясните всичко явно момчето е мноого ревниво

sexy_diva
04-01-2006, 15:25
Vaob6te ne se zanimavai s tapanari.Toi nqma pravo da ti kazva kak da se darji6 s priqtelite si ili da ti se sardi.

Bubanata
04-04-2006, 20:18
Emi logichno e che ne ti e bezrazlichen shtom ste pravili vs tva!!Ami Napravi mu gadno s nqkoe momche ot vashta kompaniq ili neshto takova i izobshto ne mu se vruzvai ako pitash men!!!NE e purviq ne i posledniq mnogo momcheta te haresvat(nali taka?)A i kakuv e toi z ada ti durji smetka za sms-i i da ti pipa telefona!!!!Az se chudq kak moje da turpish tova?