PDA

View Full Version : Обезкосмяване



prosto_vyprosche
03-28-2006, 22:52
Искам да ви попитам нещо , аз съм момче и както знаете идва лятото и не е приятно да се появяваме "цъфнали" с космалаци :-) Въпроса ми е следния какъв вид обезкосмяване ползвате ? Преди съм правил процедурата с браснача но както всички знаят не е въобще полезна , КОЛА МАСКА НЯМА ДА СИ НАПРАВЯ НИКОГА :-) , епилатор също , знам че има някои продукти който са лесни и без болка, за това сега питам вас как се обезкосмявате , по какъв начин какви средства ПРОСТО ИНФОРМАЦИЯ .
Благодаря за отделеното време и дано получа компетентен въпрос моля и мъжете да кажат ( кофти работа е т'ва обезкосмяването ама жените няма да ни харесват като сме като горили - нали така :-) {P} ).

`Death`Whore`
03-29-2006, 06:32
Повтарям за лигльовците във форума - не пишете целувки /и то с език!/ на непознати. Научете какво е целувка и после пишете, най-малкото.

Няма трайно обезкосмяване без болка! Можеш да изпозлваш крем-депилатоар, но ефектът е почти същият, както със самобръсначка. Няма нещо, с което да не те боли и да маха космите като хората /като изключим факта, че с болката се свиква и после не ти дреме - така са ми казвали/.

IdontGiveaFuck
03-29-2006, 06:50
Нито епилатора,нито колата маска са болка за умиране.След време свикваш и нямаш проблеми..Както казаха преди мен-има депилиращи кремове,които са пълно боклуци и с тях ти се налага да се обезкосмяваш на 2-3 дни..И е все тая дали със самобръсначка или с крем.По скоро отиди на козметик и се пробвай...

Mystery
03-29-2006, 19:04
Пробвай с кола маска при козметик. Не е болка за умиране. Епилаторът е по-непоносим според мен. А и професионалиста ще оправи всичко бързо е не чак толкова болезнено. С болката постененно ще свикнеш. Поне пробвай! Нищо не губиш. Депилиращите кремове са със същия ефект като бръсненето. След 2-3 дни, ако не дори на следващия, отново ще трябва да го ползваш. Съществуват и процедури като лазерна и фото епилация, но са много скъпи.

ninsy
04-30-2006, 19:16
как ние момичетата търпим тази "болка" а вие които сте силния пол сте такива .... инацче има и вариянт лазерно обескосмяване което ште ти излезне доста скупо а иначе депилатоарите - пяните и креможете са като самобръсначките..

Amorfofalus
04-30-2006, 19:40
Само не слагай момчетата под общ знаменател , това че едни пищят като заклани и се оплакват от кола маска и тн незначи че всички са така.Аз лично ходя на козметик за кола маска , дори в сряда имам час :-D и докато ми я правят мога да заспя, само подмишниците е кофти , но трай бабо за хубост ;-) ...
А сега по въпроса недей да си бръснеш краката , после космите стават повече и по-големи , аз я напраих тая грешка да си ги брасна няколко пъти и добре че имаше хора които да ме светнат :) ( да не говоря че на втория ден започваха да ми никнат )

Estranged
04-30-2006, 20:09
:arrow: Коло Маска - Болезнена, но трайна и не обръщаща косъмчетата

:arrow: Епилатор - Болезнено и трайно, но обръща косъмчетата

:arrow: Лентички - Действат малко и не са много трайни, а и е болезнено

:arrow: Депилатоари - За нищо не стават, просто си хабиш парите за глупости. Се едно да се обръснеш, същото е.

:arrow: Бръснач - Не боли, но растат още по-големи и по-дебели и по-гъсти. Растат с всеки път все по-бързо

Наредила съм ги по качества. От най-добро до най-лошо в низходящ ред. Аз съм избрала най-доброто. Ти ако ще се правиш на маймуна можеш да си избираш от последните две!