PDA

View Full Version : Moderated: Zashto povecheto me misliat za po-malka?



03-29-2006, 00:43
Na 18 godini sum, sled 2 meseca shte stana na 19. Vinagi kogato niakoi me pita na kolko sum godini vse se uchudvat na otgovora mi. Tova me drazni. Povecheto hora me mesliat za po-malka. Neznam zashto? Tolkova se iadosvam kato mi kajat che izglejdam i me misliat za po-malka. Na vas da vi se e sluchvalo tova, da vi misliat za po-malki otkolkoto ste? Kakva e prichinata, zashto spored vas niakoi hora misliat i im izglejdate po-malki :?: Vie draznite li se ako vi kajat "A, ama ti izglejdash na 16" "A az mislih che si na 16" Lichno men, tova niakaksi me zasiaga. Iskam horata da me misliat za po-goliama, kakvato sum, a ne niakakvo si malko momichence. Neznam nee gi razbiram.

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1 §§

`Death`Whore`
03-29-2006, 07:24
Би трябвало да си го преодоляла, предполагам, че цял живот са те мислели за по-малка? Ниска ли си? Имаш миловидно лице?

Момичетата, които на 15 изглеждат на 25, на 25 ще изглеждат като на 35, нали? А ти на 30 ще си адското младо маце.

03-29-2006, 07:37
АХахха забавно.Пък явно само на външния вид се основават тези коментари обикновенно ми се случва да кажа на някоя ,че е малка нищо ,че е на 18-19 като съдя по-"големия" интелект.

`Death`Whore`
03-29-2006, 07:39
Това е друго. Когато момичето е глупаво, е логично просто да И кажеш, че е глупава.

ledenata_kralicA
03-29-2006, 08:00
mi az sum 14,ne mi i davat pove4e,ama minalata godina kandidatstvah
sled 7mi klas i se hodeh ad si gledam resultatite s kaka mi,tq e na 20
i vsi4ki q misleha za sedmoklasni4ka
i tq mn se nerve6e
X-)

marche
03-29-2006, 08:17
ne trqbva da se iznervq6,ni6to lo6o nqma tova 4e izglejda6 po malka,daje e qko

Atika
03-29-2006, 09:34
ti si luda , da se draznish ot podobno neshto ..i na men chesto mi davat 16 ama daje se radvam :)

SweetBunny
03-29-2006, 10:05
P.P. V tvoq slu4ai trqbva da se radva6 :-D
Az sum po4ti na 15 i obiknoveno mi davat nad 16 :D :smt004
Ama ti si dobre, za kvo trqq se qdosva6 \:D/

white_chik
03-29-2006, 10:57
Би трябвало да си го преодоляла, предполагам, че цял живот са те мислели за по-малка? Ниска ли си? Имаш миловидно лице?

Момичетата, които на 15 изглеждат на 25, на 25 ще изглеждат като на 35, нали? А ти на 30 ще си адското младо маце.
e tva e otgovora.I men me mislqt za po-malka ama kvo....i tui kato sum nisi4ka suvsem

ZLA
03-29-2006, 12:28
Qvno si baq mladolika tova moje samo da te laskae..za napred kogato stane6 primerno na kam 30 i horata pak te mislqt za po malka 6te ti haresva obedena sam..tova vaob6te ne trqbva da te drazni...kakvo pak ot tva kvo ti puka 4e te mislqt za po malka neka nqma lo6o....men pak me mislqt vinagi za po golqma i tva me drazni........ :smt019 nqma ni6ty lo6o horata da te mislqt za po malada

dream_for_you
03-29-2006, 12:57
o,men redovno me mislqt za po-malka,dori mi se e slu4valo da sporq s nqkoi,za6toto si misli,4e go luja.ponqkoga i az se nervq,za6toto stavat mn dosadni s tova ti ne moje da si na tolkova godini 8-[ ama se svikva :wink:

teenkopele
03-29-2006, 13:03
До сега съм нямал, поне не помня да съм имал, подобни случаи.

Дори и да има няма да ми пука особенно...аз съм си аз и толкова! :mrgreen:

musik
03-29-2006, 13:07
nqma smisul da se drazni6-kvo ti puka ot prikazkite na toq i oniq-i plus tova za edna dama tova moje da bude sano kompliment-kakto nqkoi spomena ti na 35 6te izglejda6 mlada macka-tui 4e spoks
na men vinagi mi davat pove4e godini no kvo ima da se draznq-VAJNOTO E KAKUV SI REALNO A NE KAKVI SA DUMITE NA TOQ I ONIQ.VAJNOTO E DA SE HARESVA6 I DA SE RAZVIVA6 VMESTO DA SE NERVIRA6 ZA GLUPOSTI!!!!!!!!!!

djigi
03-29-2006, 13:15
Ах, по-добре да ти казват, че изглеждаш на 16, от колкото на 26 нали? Пожелавам ти това да са ти ядовете!

midnight...
03-29-2006, 14:08
трябва да се радваш че изглеждаш по малка :wink: , ако пък е такъв голям проблем за теб си сложи табелка с егн-то
:mrgreen:

03-29-2006, 14:10
Ахахах ква табелка с егенето направо да си татуира на ръцете и челото.Ако може и копие на личната карта на корема.

terry
03-29-2006, 14:16
Mene puk neprekusnato me mislqt za po-golqma!Posledniqt put edin me pomisli za 17 godi6na a az sam samo na 14 :lol: nqma ni6to lo6o v tova horata da te msilqt za po maluk- tova naistina trqbva da te laskae 4e izglejda6 po-malka :mrgreen:

Ini4ka
03-29-2006, 21:20
Mi ti govori6 kato dete kak nqma da te mislqt za takova! Kak moje da iska6 da te vzimat za po golqma... men li4no me laskae kato me mislqt za po malka (vapreki 4e ne se slu4va 4esto 6oto sym 4ovek koito razsajdava malko...stranno) tfa mevdetinqva nqkak si:) pak kato si na 18 pokaji go... pyk i izob6to kvo te interesuva koi za kolko godi6na te ima

PoTTerKa
03-29-2006, 21:37
Ако изглеждаш на височина по- малка, това не може да се промени...Приеми го и да не ти пука какво мислят хората. Кефи се на тъпите им рекации като им кажеш, че си на 18-19 и се забавлявай. Пък ако в лице, изглеждаш по- малка, пак се кефи =D> По ли е добре да си на 18-19, а да те мислят за 25-30 годишна? Аз имам една приятелка, която ще стане и тя на 19, а е 155-160см висона и не й личи много, особено на ръст. Не й е много приятно, но пък и не й пука вече. А и то вече не е толкова чудно, защото не са малко хората, на който не им личат годините. А и така можеш да си хванеш някой мо- младичък...Те хората нали по младото уж се заглеждат (или поне някои) :-k

ExTr3m3_GiRL
03-29-2006, 21:46
Mene puk neprekusnato me mislqt za po-golqma!Posledniqt put edin me pomisli za 17 godi6na a az sam samo na 14 :lol: nqma ni6to lo6o v tova horata da te msilqt za po maluk- tova naistina trqbva da te laskae 4e izglejda6 po-malka :mrgreen:

И аз съм така terry :D А така радвай се че изглеждаш по малка въобще не се дразни от подобни неща хич да не ти пука!!!!

rowzz
03-29-2006, 22:21
Na 18 godini sum, sled 2 meseca shte stana na 19. Vinagi kogato niakoi me pita na kolko sum godini vse se uchudvat na otgovora mi. Tova me drazni. Povecheto hora me mesliat za po-malka. Neznam zashto? Tolkova se iadosvam kato mi kajat che izglejdam i me misliat za po-malka. Na vas da vi se e sluchvalo tova, da vi misliat za po-malki otkolkoto ste? Kakva e prichinata, zashto spored vas niakoi hora misliat i im izglejdate po-malki :?: Vie draznite li se ako vi kajat "A, ama ti izglejdash na 16" "A az mislih che si na 16" Lichno men, tova niakaksi me zasiaga. Iskam horata da me misliat za po-goliama, kakvato sum, a ne niakakvo si malko momichence. Neznam nee gi razbiram.
по добре че изглеждаш по малка шото как щеше са чустваш ако та мислеха за някой 45 годишна овца..
спохвай са сичко е на 6.. :)

kAdrOkoSkA
03-29-2006, 22:39
Nqma prichina da se draznish. Tova si si ti, prosto ne savpadash s predsavite na nqkoi za 18g primerno. Tova ne trqbva da te pritesnqva.
Na men si mi gi davat godinite. Ponqkoga smakvat po 1 ili mi davat 1-2 otgore... Mnogo zavisi kak si grimirana ili oblechena... ili i dvete :mrgreen: Ili prosto si si mladolika kakto kazaha veche :wink:
Po-natatuka shte se radvam za tova \:D/

FiRe_LaDy
03-30-2006, 08:51
MI li4no az nqmam toq problem,za6toto me mislqt vinagi za po - golqma :lol: i tova mi haresva.Ama ako bqh na tvoe mqsto ne bih se draznila tolkova i da obry6tam vnimanie.No se zamisli.Qvno pri4inata e v samata teb. :-k

Malko_kote
03-30-2006, 09:06
viij sa macka, to ehubavo da izglejda6 po-maluk.Poglednigo ot hubavata strana, kogto si na 30 god, 6te izglejda6 na 28 god.Tva e mn gotino.Az sum na 14 god i izglejdam mojebi malko po-golqma kogato se naglasq i grimiram.Mn hora sa mi kazvali 4e izglejdam po-golqma.Nqkoi drugi puk 4e izglejdam po-malka.Ti nqma za kakvo da se drazni6.Sega iska6 da izglejda6 po-golqma, ama 6te vidi6 sled nqkoq druga god kak 6te se radva6 4e si mladolika. :D E mql dano da sum te uverila, 4e nqma za6to da se zasqga6 ot tova, puk i ako pokaje6 okoto si na ne6tata, qnma za6to da te mislqt za malko momi4ence.Budi takava kakvato si i ne se opitvai da izglejda6 po-golqma:)

Eleonora
03-30-2006, 09:26
I az se nerva kato mi kajat"detence" :shock: :evil: [-X
ama s moeto milovidno,detsko li4ice,si mislai 4e i na 30 da stana pak 6te mi kazvat 4e sum na 15 :|
Poniakoga mi e kofti za tova,no drug put si se 4ustvam adski dobre,kato si pomislia KAKVO SLADKO MINION4E SUM \:D/ =D>

sexy_play_baby
03-30-2006, 12:37
Мен ме мислят за по-голяма аз съм на 15 :lol:
Да не ти пука кво казват и за колко годишна те мислят :)

Ani_girl
03-30-2006, 12:44
spored men ti kazavat 4e si po malka ot kolkoto izglejdash za6toto yavno imash po detski vid !pogledni go ot taiq strana 4e e po dobre da izglejdash po malka ot kolkoto mnogo po golqma ot kolkoto si !

YahooO
03-31-2006, 00:43
Nqma ot kakvo da se pritesnqvash :)) Sigorno izglejdash po-golqma i zatova se uchudvat ot otgovora ti . Spored men nqma ot kakvo da se priqtesnqvash :)

sexy_diva
04-01-2006, 15:33
Az sam na 18 i izglejdam na tolkova ili pone nikoi ne mi e kazval,4e izglejdam po-malka,no ne bih se zasegnala ako me pomislqt za 15-godi6na.Glupavo e da se zasqga6 ot tova.

ThePainIsReaL
04-01-2006, 15:41
Защо си създаваш излишни главоболия . Я мисли позитивно .. представи си колко е хубаво да си по-малка , колко хора биха искали да изглеждат по-малки..

П.П Аз съм на 16 и често ми се случва да ме вземат за доста по-малка .Дори и за 4-ти клас са ме мислили .. ама аз се радвам :smt016

Sexy_Boy_16
04-02-2006, 03:07
При мен ее същото като ме питат аз като им кажа че съм на 17 и ми се чудят ама не ми пука.....

The Goodbye Girl...
04-02-2006, 11:17
Защо те дразни толкова? Много, много пъти са ме мислили за по-малко, отколкото съм. На 18 станах, кажи-речи, а някои хора все още си мислят, че съм 8ми клас :D . Но какво от това? Просто младея. И освен това най-добрата комбинация е да те мислят за по-млад на години и за по-голям по акъл. Не се тревожи, накрая всеки те преценява по приказките и държанието. А да изглеждаш по-малък не означава да си грозен.

MoMu4eTo
04-22-2006, 23:54
I az predi nqma i mesec navarshih 19. Absolutno te razbiram, zashtoto i men me imat za malka. Ne sam niska ..okolo 170, no imam milovinno i chisto lice i za tova, a i sam slaba..
I az leko se draznq, kato mi kajat "Prilichash na 15-16", no kato se zamislq
kogato jivot i zdrave :) stana na 30-35 shte mi davat 25 da rechem, koeto v tozi sluchei e veRy GoOd ! :D


Би трябвало да си го преодоляла, предполагам, че цял живот са те мислели за по-малка? Ниска ли си? Имаш миловидно лице?

Момичетата, които на 15 изглеждат на 25, на 25 ще изглеждат като на 35, нали? А ти на 30 ще си адското младо маце.

Saglasna ! :-D

cveteto
04-23-2006, 18:07
Abe da ti kaja mene vinagi me smqtat s pone dve godini po-malka.Moje bi za6toto samiqt mi rust ili izrajenieto na liceto mi a i do nqkade durjanieto mi gi podtikvat do tozi izvod. No da ti kaja vuob6te da ne ti puka malkite ne6ta sa nai-hubavi.Moga daje da ti dam primer Kaili Minoug e visoka 158 :-$ a e edna ot nai-seksapilnite jeni v sveta.TAKA 4E PUKATI VAJNOTO E VSI4KO DA E NARED. :wink:

MaPuXyaHa
04-23-2006, 18:47
Ми хвърли поне една снимка да видим как изглеждаш!
Ако полагаш повечко грижи върху външния си вид ще ти дават годините а и няма място за притеснение в твоя случай ....радвай се след време като станеш на 30 ще те мислят за 24-25 годишна какво по-яко от това???? =P~

Josеfinne*
04-23-2006, 19:02
Притеснявай се наистина, ако това ти го казват, след като си отвориш устата. На мен също винаги ми дават 15 години ( а съм на 19). Но аз искам да изглеждам по-малка. Мога да изглеждам и на годините си, мога д аизглеждам и по-гляма. Въпроса е, че не искам, никога не съм искала да порасна. Вкъщи се опитват да ме направят дама - обувки с ток, рокли - седят си по гардеробите ;) Бъди такава каквато си, пък другите да си мислят каквото щат!

KiLLeR_InSTiNkT
04-25-2006, 13:10
И аз съм като тебе - скоро ще ставам на 19 ама винаги са ми давали не повече от 16-17 и лично аз не виждам какво лошо има в това. Като станеш на 30 ще ти дават 20 :mrgreen: . Би било много по-гадно, ако беше обратното. . Кефи си се какво като изглеждаш по-млада, това е само в твой плюс. :smt016

FikyScHetOo
04-25-2006, 15:28
Na 18 godini sum, sled 2 meseca shte stana na 19. Vinagi kogato niakoi me pita na kolko sum godini vse se uchudvat na otgovora mi. Tova me drazni. Povecheto hora me mesliat za po-malka. Neznam zashto? Tolkova se iadosvam kato mi kajat che izglejdam i me misliat za po-malka. Na vas da vi se e sluchvalo tova, da vi misliat za po-malki otkolkoto ste? Kakva e prichinata, zashto spored vas niakoi hora misliat i im izglejdate po-malki :?: Vie draznite li se ako vi kajat "A, ama ti izglejdash na 16" "A az mislih che si na 16" Lichno men, tova niakaksi me zasiaga. Iskam horata da me misliat za po-goliama, kakvato sum, a ne niakakvo si malko momichence. Neznam nee gi razbiram.

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1 §§
След няколко години ще се радваш за това...Покажи на всички че си Голяма вътрешно, а ако изглеждаш по-млада не се коси

fRaNkLy`girl
07-13-2006, 00:06
Това си е комплимент,ако питаш мен!Не знам кое те е подразнило.Ако наистина ти бърка в здравето просто се опитай да не му обръщаш внимание.Не това е най-важното!За мен си голяма късметлийка \:D/ \:D/