PDA

View Full Version : filmi na ujasite



:))))))))))
03-29-2006, 08:48
ako znaete nqkoi film na ujasite mi kajete:)pls

Master_88
03-29-2006, 10:17
Наскоро гледах HOSTEL и не е лош. Иначе има доста в торентите на арена и дата

korn___
03-29-2006, 11:47
www.torrents.linkos.bg ima dostatu4no ujasi spored men

HouseMania
03-29-2006, 12:17
The Grudge е тоя филм просто бие всички!!

Juicy_Lucy
03-29-2006, 12:34
Dark Water s Jennifer Connelly e hubav

teenkopele
03-29-2006, 12:42
'Градски легенди'- не е лош филма.
Ето ти линк с някои заглавия:

http://www.video.store.bg/c/p-l/c-333/filmi-na-uzhasite.html

:mrgreen: .

03-29-2006, 15:32
Аааайт, не обичам скапаните филми на ужасите, 'щото там винаги чернилките умират първи, биатч. Не ме кефи т'ва. Гледайте нещо стойностно да се образовате, ма ниггаз - Малкълм Х, хоумис.

xOtkiSsSs
03-29-2006, 18:27
SAW,SAW II,THE FOG макар че втория не беше кой зна колко страшен :)

Jamalska
03-29-2006, 19:25
Аааайт, не обичам скапаните филми на ужасите, 'щото там винаги чернилките умират първи, биатч. Не ме кефи т'ва. Гледайте нещо стойностно да се образовате, ма ниггаз - Малкълм Х, хоумис.
Ти на 12 ли си или се ебаваш со форумци?

Иначе Final destination 1,2...са ще гледам 3...Хм Къщата на Восъка бива...Наскоро се зазяпах в един дет майка ми беше пуснала..не му знам името...Играеше Калиста Флокхарт..и беше много брутален..за някаква сестра дето нанасяше травми на децата...некфа супер зла..с хиляда машинарии по тялото...ох

Fena
03-29-2006, 20:13
Е сега този дето го пуснаха по кината "Хотелът на ужасите". Пише че ще е най-страшния филм от десетилетия насам :lol: Режисьор е Куентин Тарантино, така че нищо чудно да е най-страшния :D

xOtkiSsSs
03-29-2006, 21:17
Аааайт, не обичам скапаните филми на ужасите, 'щото там винаги чернилките умират първи, биатч. Не ме кефи т'ва. Гледайте нещо стойностно да се образовате, ма ниггаз - Малкълм Х, хоумис.
Ти на 12 ли си или се ебаваш со форумци?

Иначе Final destination 1,2...са ще гледам 3...Хм Къщата на Восъка бива...Наскоро се зазяпах в един дет майка ми беше пуснала..не му знам името...Играеше Калиста Флокхарт..и беше много брутален..за някаква сестра дето нанасяше травми на децата...некфа супер зла..с хиляда машинарии по тялото...ох
Мисля че се сещам за кой става дума гледах го наскоро казва се Fragile(чупливи)ако не се лъжа и ако говорим за един и същи филм де :) имаше там едно детенце дето се казваше Маги или нещо такова нали :-)

fti4ka
03-29-2006, 23:30
оо иам един филм за канибали "The holokost" мисля че се казва.. тоя филм е документален, по действителен случай и тея дето са го снимали ги изяждат канибалите накрая.. мноу е гаден.. аз след това няколко месеца не можех да ям месо...

Jamalska
03-30-2006, 11:51
Мисля че се сещам за кой става дума гледах го наскоро казва се Fragile(чупливи)ако не се лъжа и ако говорим за един и същи филм де :) имаше там едно детенце дето се казваше Маги или нещо такова нали :-)
Ааа да тфа беше...разглеждах дисковете и го имаше тфа име...супер брутално беше тфа на края...Аз страшни филми гледам с компания...че иначе е скука...:)
Като бях малка...да де тъмън като излезе..много обичах "Писък"...ама така и не изгледах продължението/та:)

soul
03-30-2006, 12:57
Не се сещам за някой филм,който да ми е смразил кръвта.Май не съм гледала такъв.Ама иначе ми харесаха "Мълчанието на агнетата" и "Прозрачно минало",ама не бих ги нарекла страшни

03-30-2006, 19:20
оо иам един филм за канибали "The holokost" мисля че се казва.. тоя филм е документален, по действителен случай и тея дето са го снимали ги изяждат канибалите накрая.. мноу е гаден.. аз след това няколко месеца не можех да ям месо...
Филмът не е по истински случай. Повярвай ми. За да докаже това, самият Руджеро Деодато (режисьорът) е водил актьорите в съда за да докаже, че са живи. Един от филмите, които раждат снъфф-филм сериите.

DaRk_WiTcH
04-12-2006, 11:41
The Grudge е тоя филм просто бие всички!!Aз съм на същото мнение!И 1, и 2 а страшни! :smt103

teenkopele
04-12-2006, 11:44
''SAW 1'' и ''SAW 2''- велики! \:D/ :wink:

BAD_GIRL_2
04-12-2006, 12:32
mi house of wax i predizvestena smurt ma gledai purvo predizvestena smurt 1 ina4e nqma da ti e interestno

soul
04-12-2006, 16:56
The Grudge е тоя филм просто бие всички!!Aз съм на същото мнение!И 1, и 2 а страшни! :smt103
Аз изобщо не мисля така!Според мен е мн безсмислен.

04-12-2006, 19:51
http://imdb.com/title/tt0365478/

Не е типичен хорър, но ако на някой името Брус Кембъл му говори нещо... това е неговия филм...


Shot entirely on location in Bulgaria, The Man With The Screaming Brain is a hilarious love story between two rich ugly-American types and a murderous hotel maid gypsy.

William Cole and his wife Jackie arrive in Bulgaria on a business trip and catch a cab driven by hustler Yegor. Things start to go awry when Tatoya, the maid, murders Yegor and William and a mad scientist implants a piece of Yegor's brain in William's head. Robots eventually become involved, as do gypsies with broken fingers, head injuries, Bruce Campbell riding a pink Vespa with prissy little streamers, and All-Of-Me-style physical comedy by a character at war with a voice in his brain who controls half of his body.

The Man With The Screaming Brain is an incredibly funny film. It has the most hilarious tracking shot I have ever seen (when Bruce Campbell's character, fresh from the lab and complete with giant forehead scar and blue hospital pajamas, runs into a square and scares a crowd of people) and a falling-down-the-steps murder scene that had the entire test screening audience screaming laughing. The whole thing is a damn riot from beginning to end and I would recommend it to any fan of physical comedy, Bruce Campbell, or B-movies in general.
Абе аз съм огромен фен на Брус, ама тоя филм си е чиста тъпня. Едвам го изтраях. Един от най-слабите му филми.

sladkoto_Eli
04-13-2006, 08:54
Predlagam ti SAW i House of wax.Tiq sa mi lubimite...mn me zverat :-D

Mem0reX
04-13-2006, 09:26
Naistina The Grudge bie si4ki klasaciii..;] oba4e i Darkness Falls E mnogo dif :)

priti_kiti
04-13-2006, 09:50
mmmm... Ju-On, Vosu4nata ku6ta,The Grudge, Stra6en film 1 i 2 (na tva ne moje da se kaje ujas 6toto e adski sme6en mn me kefi :lol: ),Pisuk ne e lo6... za dr ne se se6tam :)

Mem0reX
04-13-2006, 10:13
kazah vi trqbva da gledate Darkness Falls :)

l0v3rka7a
04-16-2006, 19:27
а може ли да ми кажете как е на английски "Предизвестена смърт"?

Estranged
04-16-2006, 19:53
:arrow: 13th Ghost
:arrow: SAW
:arrow: SAW II
:arrow: Darkness

04-16-2006, 21:08
а може ли да ми кажете как е на английски "Предизвестена смърт"?

The Ring е заглавието на "Предизвестена смърт" ..

"Darkness Falls" е як според мен.
"The Grudge" е най-глупаво-смешния филм, който съм гледала. Адски тъп замисъл, изкопиран отвсякъде. Звуците дето издават по-скоро ме карат да се смея, отколкото да ме е страх.
"Hostel" .. ето този филм много ми хареса. Както и "Тексаско клане" ..
Абе в арената има адски много ужаси, просто този жанр ми е много глупав. Ако целта е да е ме стряскат филмите... ами досега никой не е успял. ..
Трилърите са къде-къде по смислени и те държат под напрежение. "Предизвестена смърт", "Градски Легенди", класиката "Знам какво направи миналото лято", трилогията "Кубът" ..но естествено, който си харесва ужаси си ги гледа.

radoslav1990
10-15-2008, 01:31
Joy Ride: Dead Ahead

MusicIsTheKey
10-15-2008, 06:16
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=184873
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=203650

Има две такива теми на тази страница, но ти трябваше да върнеш някоя от 2006-а година?