PDA

View Full Version : Zashto sled TOVA cqloto jelanie mi se izpluzva....



takesport_addmuzic
03-29-2006, 09:01
Ще се опитам да го обясня възможно най-просто.. :roll:
Когато се натискам с приятеля ми или го правим понякога започвам да изпитвам толкова голямо желание, че се побърквам!.. И като продължаваме така.. понякога изведнъж изтръпвам.. то е като вълна на удоволствие..и ТВА Е! Колкото го имах желанието, толкова и го нямам.. вече дори нямам желание да го целувам възбуждащо.. НИЩО!.. знам, че това не може да е свършване.. че оргазмът е нещо много по-мащабно, но след като не е.. как да стигна до оргазъм след като ТОВА ме спира.. или поне ако не оргазъм как мога да го предотвратя, защото ми става гузно, че първо го възбуждам после той тъмън се разгорещил, а аз дори не искам да чувам...
пояснете ми нещата, моля ви! вие сте ми спасението 8-[

takesport_addmuzic
03-30-2006, 11:01
айде бе хора! толкова хора сте го прочели и нищо не казвате!! а на кви ли не простотии отговаряте ... :cry:

nyx40
03-30-2006, 12:49
Mrazq typi selqni koito samo trovqt vsi4ki vyv forumite i ne mu pravi 4est na 4oveka predi men da psuva taka.Draznqt me adski mnogo hora koito si nqmat rabota i samo draznqt ostanalite!

A Ina4e kakvo da ti kaja, ako tova ne e orgazym...kakvo e togava?
Spored men e! Nikyde ne sym 4uval 4e trqbva da e super ogromno ne6to, zavisi si ot 4oveka!I vse pak syveta mi e da ide6 na lekar, tuk vyv foruma edva li nqkoi moje da ti dade otgovora na vyprosa, moje da e na psihi4eska ili pyk izcqlo na fizi4eska osnova!Ne sym kompetenten!Psiholog, seksolog ili eventualno sednete s priqtelq si i go obsydete, moje da uspeete da otkriete kakvo kuca!
USPEH! :!:

-=DaRkNeSs=-
03-30-2006, 12:52
То верно че парвия път е наи-яко ама да ти изчезва желанието па то по яко чуство от секса НЕМА. :smt017

03-31-2006, 12:59
napulno te razbiram,zashtoto i na men ponqkoga mi se sluchva no nz zashto taka se poluchava...a i naistina moje da e orgazum nz kakvo tochno chuvstvoto..ostavi go da te vyzbudi poveche ili de da zn;(

rowzz
04-01-2006, 09:26
попринцип оргазмът е благодарността на природата, че продължаваме поколението.. оргазмът настъпва почти винаги само при полов контакт и всичко е така сфързано че при мъжа оргазмът се получава при семеизфърлянето а при жената когато яйцеклетката е вече готова за оплождане(или нещо от сорта)..
и въпреки че оргазма = висша форма на възбуда според мен той не може да се появи при обикновен петинг или нещо от сорта при момичетата..
офф незнам.. ама според мен тфоя проблем е че прекалено много се надъхваш и после ти умира желанието..