PDA

View Full Version : относно любовта,килограмите и живота по-нататък



03-29-2006, 12:46
Момчета,като чета или слушам някой ваши изказвания,просто.......Добре ,как може да оценявате момичетата само по външен вид и килограми.А другото не е важно,и ако някой момиче не се вписва в тея параметри край.....Независимо,че е умна,добра,с чар.Просто ви се чудя,ами ако ние,момичетата си изготвим няква тъпа схема за оценяване,тогава 85% от момчетата ще са сами.И защо харесваме по-големи момчета от нас?Щот за тях външността пак е важна,но не са се вманиачили за тая тема.Щот идеален човек няма,всеки си има комплекси.Например да разгледаме случая,че след време се ожените за супер привлекателно момиче,с перфектни мерки и супер красива.И взаимно страшно се обичате,ама идва моментът,в който решавате да си имате деца.И жена ви забременява,ражда ви едно съкровище.ама напълнява много и каквото и да прави,не може да отслабне.И вие какво?Ще я оставите,щот не ви се вписва в параметрите,вэпреки,че сте се кълняли,че супер много я обичате.И още нещо,супер странни са ми момчетата ,които не тръгват с някое момиче,само защото приятелите му я смятат за по-различна

Donidarko
03-29-2006, 13:05
Brrr tuka da iskaja kompetentno mnenie kato kritik :
1. Mnoo ama mnoo ot momi4etata ne stawat za ni6to ne goworime samo za wan6en wid ni6to 4e sa skumrii powe4eto a kato w glawata nqma nikoi prosti sa ! W zawisimost ot towa samite wie kam koi klas se slagate taka wi waspriemat i drugite ako se mislite za nekoia gadna (sorka gori6) .
2.Kak izglejda edno momi4e e napalno w neinite race !!!Ako se poddarja sportuwa ima normalna higiena i slaga grim(ne mnoo :mrgreen: ) nqma nachin da ne si s perfekten wanshen vid.A dori i da ne si tolkowa hubawa dori sled kato se poddarjash waji prawiloto (za wseki wlak si ima patnici) e moje da e malko staro no e dosta prawilno ,wseki 4owek waspriema po razli4en na4in oklnite i moje na nqkoi edin 4owek da mu se stori hubaw na drug da mu se widi 4e e batiiiii grozila.
3.A za towa 4e mom4etata sa6to ima golemi propadnalqci sa6to e werno no nqma na4in si4ki da sa hubawi (koi kak se uredi!)
4.S twa 4e ako nqma6 wanshen wid ne te hareswat ne e werno sa wij powe4eto taka da se izraza nepriwlekatelni momi4eta ili mom4eta sa zubari ako wi e naprawilio wpe4etlenie ili hora koito nqmat wazmojnost da si poddarjat wan6niq wid a nqkoi pak sa tolko stresirani ot malki 4e sawsem sa se zanemarili i samo se waikat za6to gi hareswat samo hubawite!
5.Kakto wsi4ki znaqt nqma na4in da ne se hareswat powe4e momi4etata po krasota za6toto kakwo wijda 4owek pyrwo toi wijda opakowkata i po kasno 4ak se razbira za watre6nosta i potencqla.Pak i ot opit znam 4e ne 4ak tolkowa hubawite imat mnogo po prodaljitelni wraski i mnogo po dobri! Poradi razbiraemi za was pri4ini!
6.A za twa kato se ojeni6 za hubawa jena i tq rodi i stane debela:
MM twa e mnogo 4esto sre6tano zatowa powe4eto semeistwa si iznewerqwat za6toto sled braka ne sled rajdaneto a i dori sled braka powe4eto ot jenite (ili majete) se otpuskat kakto kazah spirat da se poddarjat i ka4wat kilogrami ot tam towa se odrazqwa po nqkakaw na4in na 4ustwata koito 4ustwat i dwamata i nqma na4in da ne se raspadne lubowta kolkoto i silna da e tq .Zatowa otnowo kazwam w osnowata na wsi4ko e 4owek da se poddarja poddarja li se toi winagi 6te e priwlekatelen za drugite !!! :oops:

Fat_phil
03-29-2006, 13:12
Brrr tuka da iskaja kompetentno mnenie kato kritik :
1. Mnoo ama mnoo ot momi4etata ne stawat za ni6to ne goworime samo za wan6en wid ni6to 4e sa skumrii powe4eto a kato w glawata nqma nikoi prosti sa ! W zawisimost ot towa samite wie kam koi klas se slagate taka wi waspriemat i drugite ako se mislite za nekoia gadna (sorka gori6) .
2.Kak izglejda edno momi4e e napalno w neinite race !!!Ako se poddarja sportuwa ima normalna higiena i slaga grim(ne mnoo :mrgreen: ) nqma nachin da ne si s perfekten wanshen vid.A dori i da ne si tolkowa hubawa dori sled kato se poddarjash waji prawiloto (za wseki wlak si ima patnici) e moje da e malko staro no e dosta prawilno ,wseki 4owek waspriema po razli4en na4in oklnite i moje na nqkoi edin 4owek da mu se stori hubaw na drug da mu se widi 4e e batiiiii grozila.
3.A za towa 4e mom4etata sa6to ima golemi propadnalqci sa6to e werno no nqma na4in si4ki da sa hubawi (koi kak se uredi!)
4.S twa 4e ako nqma6 wanshen wid ne te hareswat ne e werno sa wij powe4eto taka da se izraza nepriwlekatelni momi4eta ili mom4eta sa zubari ako wi e naprawilio wpe4etlenie ili hora koito nqmat wazmojnost da si poddarjat wan6niq wid a nqkoi pak sa tolko stresirani ot malki 4e sawsem sa se zanemarili i samo se waikat za6to gi hareswat samo hubawite!
5.Kakto wsi4ki znaqt nqma na4in da ne se hareswat powe4e momi4etata po krasota za6toto kakwo wijda 4owek pyrwo toi wijda opakowkata i po kasno 4ak se razbira za watre6nosta i potencqla.Pak i ot opit znam 4e ne 4ak tolkowa hubawite imat mnogo po prodaljitelni wraski i mnogo po dobri! Poradi razbiraemi za was pri4ini!
6.A za twa kato se ojeni6 za hubawa jena i tq rodi i stane debela:
MM twa e mnogo 4esto sre6tano zatowa powe4eto semeistwa si iznewerqwat za6toto sled braka ne sled rajdaneto a i dori sled braka powe4eto ot jenite (ili majete) se otpuskat kakto kazah spirat da se poddarjat i ka4wat kilogrami ot tam towa se odrazqwa po nqkakaw na4in na 4ustwata koito 4ustwat i dwamata i nqma na4in da ne se raspadne lubowta kolkoto i silna da e tq .Zatowa otnowo kazwam w osnowata na wsi4ko e 4owek da se poddarja poddarja li se toi winagi 6te e priwlekatelen za drugite !!! :oops:


Dobre 4e ti se e pisalo shtoto men me murzeshe :D suglasen sum :)

03-29-2006, 13:14
Хубо де може да не е 1.80 и 50 кг или нещо от сорта манекенка мое да е 55 кг и малко по -ниска все пак правим малки изключения.А то ако е тъпа пък за какво ни е а ако неможе да готви изобщо да не се и опитва.

fti4ka
03-29-2006, 13:20
Хубо де може да не е 1.80 и 50 кг или нещо от сорта манекенка мое да е 55 кг и малко по -ниска все пак правим малки изключения.А то ако е тъпа пък за какво ни е а ако неможе да готви изобщо да не се и опитва.

ако ти бърше и гъза цена няма да има! :lol:

03-29-2006, 13:22
АХаххахах не мерси стига ми да ми лиже патката все пак мерси за предложението.

Fat_phil
03-29-2006, 14:22
АХаххахах не мерси стига ми да ми лиже патката все пак мерси за предложението.

hahahahahaha mda ima neshto takova :D

martinnest
03-29-2006, 14:41
аз нямам претенции. любовта няма граници, нито в килограми, нито в каквото и да било друго.

Qdosana
03-29-2006, 14:47
АХаххахах не мерси стига ми да ми лиже патката все пак мерси за предложението.
otvratitelen si 4ove4e,...draifa mi se ot tebe

fti4ka
03-29-2006, 16:18
абе то и за момичетата важи същото... :-k и аз по външен вид си ги избирам па после глеам акъла...

03-29-2006, 17:02
уви,за повечето мъже е важно момичето/жена им да има стегнат задник,колеми гърди,дълги крака и да обича да прави секс денонощно...
това Е важно,но не чак толкова,че по него да избираш...

MuJkA_SuLzA
03-29-2006, 18:07
аз нямам претенции. любовта няма граници, нито в килограми, нито в каквото и да било друго.
Напално съм съгласен с теб!!! =D>

white_chik
03-29-2006, 18:29
a we nema kvo da sporim-vun6niq vid e adksi vajen i da,pove4eto mom4eta gledat samo tva.Ama ako trq da si govorim 4estno momi4etata sme su6tite.a za kg-emi ako si 200 kg svinq mnoo qsno 4e ne se vpisva6 v normite

akademika
03-29-2006, 19:01
Въпросът е там, че вие разсъждавате за нас по същия начин - не казвам че не можете да се влюбите в човек който не е най добре физически - но вие няма да имате възможност тъй като вие ще го подминете "като малка гара" !!! съгласен съм с Donidarko

Ini4ka
03-29-2006, 20:14
Nz s parvata 4ast ne sym syglasna... sveta se promenq i ve4e ima mn mn razli4ni mom4eta koito haresvat i ocenqvat razli4ni momi4eta... edni moi priqteli sa jiv primr toi e super pi4 a tq e.. meko kazano debela i kvo obi4at se i sega 6te pravqt godej... i az ne sym miss balgariq ama i men me haresvat nqkoi mom4eta... za vseki vlak si ima patnici:) i mrazq momi4eta koito prodaljavat starata pesen na nov glas "mom4etata ne me haresvat 6ot sam debela" "mom4etata sa praseta za6toto haresvat samo slabikrasivi momi4eta" MOMI4ETA STEGNETE SE! osaznaite se ne e taka! majete ne sa takiva kakvito gi izkarvame

F4ence
03-29-2006, 20:32
Za vseki vlak si ima pytnici. Ne mojem da kajem to4no opredeleno dali Mom4etata ili MOmi4etata ne haresvali pulni partniori.Zavisi ot samite harakteri i ot samite hora. Zavisi i ot tova v kakva kompaniq si za6toto i tq mnogo vliqe na ob6toto mnenie.Ima mnogo momi4etata deto hodqt s grozni mom4eta... no ne im puka.. su6to ima strahotni mom4eta koito hodqt s grozni momi4eta... no qvno sa vlubeni.Vajnoto e tova... a ne tova koi kak izlgjeda. Ima i tova 4e kato si nameri6 gadje se otpuska6, za6toto znae6 4e to si te haresva... i v krana smetka ka4va6 kilogrami.. tova ne uzna4ava 4e trqbva da skusate 6tom se obi4ate.NO pak kazvam ima si hora i hora... zavisi ot tova na kakvi popadne6! :-k

Opeth
03-29-2006, 22:59
Момиче (авторката),с тея комплекси едва ли ша са промениш нещо.Много ясно,че винаги са забелязва първо външния вид и ако момчето/момичето ти хареса чак тогава започваш да го опознаваш.Недей казва момчетата са такива,онакива...момчета,мо ичета,всички гледат първо човека срещу тях как изглежда и след това предприемат нещо.Проблема ти според мен е,че трява да спреш да си мислиш "лелее колко съм зле",защото ако само за това мислиш и околните няма да останат по-назад.Щом искаш да те харесват момчета еми погрижи се за външния си вид.Наложи си режим на хранене,спортувай редовно,ако имаш проблем с кожата са мажи със съответното лекарство,къпи са по 1-2 пъти на ден,обличай се добре ...След време като почнеш да са харесваш сама ще ти са повиши самочувствието и околните ша забележат промяната,а и отношението на момчетата ще се промени,ако самочувствието ти е с покритие де :wink: .Така,че стига обвинява момчетата за лошия си външен вид ами сама са промени,всичко става с воля,ако искаш нещо ще намериш начин да го постигнеш.Успех

03-29-2006, 23:28
Проблема за "харесването" ( не знам как да го нарека просто) дължи корените си още от периода на пещерните хора. Тогава оцеляването е било много трудно и жените и мъжете са развили някои "специфични" белези, които да показват дали имат добри гени или не. Добрите гени означават оццеляване на потомството и запазване на рода. В тоз ред:
1. Различнити видове оцветяване на косите и очите. Хората от пецерната ера са се изправили с един голам проблем. Оцеляването. Мъжете са ходели на лов, а жените са стоели у дома. Разбирате, че малко са били оцелелите мъжки индивиди ( при наличието на достатъчно "гладни" хищници) и затова жените са развили някои особени белези. Русата коса и сините очи- тези жени са показвали наличието на различни (мутирали гени) и това е впечатлявало мъжете. Така от своя страна жените са имали по-голям шанс за здраво, право и осигурено от генна страна поколение (всичко това което пиша не е било разбирано от тези праисторически хора, а е било генетично заложено)
2.Големите гърди. Никой и днес няма реална представа защо мъжете предпочитат големите гърди. Някои учени го свързват с Едиповия комплекс.( сещате се нали) "рационално" обяснение за това защо гърдите на жените са по-големи от необходимото за кърмене Няма. В универсални( незнам, не ги разбирам, може би са американски) мъжете предпочитат гърди с размер С докато повечето жени имат размер В. Не се безпокойте- мъжете ( аз вклячително) обичат гърдите независимо колко са големи.
3.Симетрията или добрите стари ГЕНИ . В периода на Юношеството (пубертета) тялото неспирно се променя. Развиват се нервната и половата система, младият човек се изгражда като личност, има собствена позиция, сега по важното- развиват се вторичните полови белези (не се чудете, имах контролна по биология наскоро) или по-точно- при момчетата:
развитие на мускулите и гръдният кош, характерно окосмяване удебеляване на гласа и др
-при момичетата-развитие на млечните жлези( познатите ни гърди)
по-слабата мускулатура и пак окосмяване и др.
Та тогава тялото ни се бори да поддържа симетрията и то не къде да е а на лицето. Болестите, наследствените заболявания или малшанса-лошите гени са отразяват на всичко това. Добрата симетрия на лицето означава добри гени-оттам добра устойчивост към заболявания и по-здраво поколение(деца).Кой от двата пола разчита тази симетрия по-добре. Да, познахте- жените, разбира се.Те ще носят плода 9(10 лунарни--от по 28дни) месеца и това няма да е съвсем лесно. Така че те имат механизъм, кйто да ги защити от (много е вулгарно, но е истина)
износване на нездрави гени.Симеррия и как да проверим до колко са симетрични лицата ни. Всъщност се изискват умения за работа с фотошоп джимп2 или някоя подобна.Снимката се разрязва и се правят огледални образи на двете половини. Ако лявата и дясната половини са идентични значи сте късметлии( благодарете на мама и тати).
Разчитането на лицето става за около секунда, секунда и половина. Да малко, но достатъчно. Например ако някое момче или момиче на улицата ви хареса още от пръв поглед значи сте разчели симетрията и сте определили добрите гени.
Добри гени означава различни гени( колкото повече вариации толкова по-голяма устойчивост към заболявания) Има един период при жената през който отпадат всякакви симетрии и други подобни идиотщини. Да ОВУЛАЦИЯТА или когато жената може да забременее. Тогава тя се ръководи изключително от своя нос и так определя вероятният партньор. Миризмата на тялото( пот) показва вида на имунната ти система ( първа бариера пред заболяванията) и ако тя е различна то двата вида имунни системи ще се смесят в една по-добра( секс---бебе)
Гените също определят какво ще е тялато ти. Колкото по-добри гени, толкова по-добро тяло. Ако искате мога да ви разкажа още по темата, също и за влюбването, любовта. Ако искате- направете една темичка.
Информация--хиляди интернет сайтове, научни организации и институти, учебник по биология за 8 клас и малко прекаляване с Дискавъри. mitakas
P.S.извинете за правописа и пунктуацията (липсват запетаи и са разменеенни някои букви ) но е 1.27 през нощта и ми се спи.
Лека нощ.

FiRe_LaDy
03-30-2006, 07:47
Prava si,no naistina ima mnogo po inteligentni i dobri momi4eto deto sa po pylni ot teq slabite,deto sa kato kukla barbi.Ne butvat ni6to - slu4aino da ne si s4upqt nqkoi noket,4e e bolka za umirane.No kato gledam mom4etata ot moq grad - pove4eto sa po - slabi4ki,a ne nqkoi debeli i moje bi zatova ne iskat po - pylni momi4eta,za6toto naistina 6te e sme6no nqkoi slabi hubav pi4 da e s nqkoq macka,koqto e dva pyti kolkoto nego.I vse pak si prava,4e ne trqbva da ni ocenqvat samo po vyn6en vid.Za6toto men to4no po tova me ocenqvat vinagi i mnogo 4esto ostavat razo4arovani ot haraktera mi(golqm inat sam :wink: )No v kraina smetka gubqt mom4etata :twisted:

от авторката
03-30-2006, 11:53
Азащо си мислиш,че аз имам комплекси?Просто исках да си изкажа мнението!Аз имам много приятелки,които не са дебели,но не са и високи 1,78-50кг.И просто исках да поразсъждавам за тея неща и да чуя вашето мнение.Все пак всеки има право на глас. Прависте,че има и не много симпатични момичета,които даже не се стараят да станат по-симпатични.Не се гримират,обличат ужасни дрехи,съвсем неподходящи за фигурата им.Има разбира се и момчета,които съвсем не следят за себе си.Прави сте,като казахте,че за всеки влак си има пътници.често се ссрещат случаи,когато момчето е супер пич,а момичето е по-безлично.Но той я обича.....................[/b]

Donidarko
03-30-2006, 12:15
Abe momicheta ta kwo se panete i wikate 4e ne wi hareswame e to ako ne ste hubawi kak da wi haresame raspiskali se 4e gledame samo wan6niq wid (koeto e po4ti wqrno) No mnoo izwinqwaite no wie GLEDATE ama absolutno po sa6tiq na4in i koeto momi4e kaje 4e ne e taka ia priznawam za palnata lajkinq [-X taka 4e spored mene koito pi6ti 4e mom4etata hareswat zamo hubawi momi4ete (nema grozni da hareswat) TOI SI E KOMPLEKSIRAN GROZIL :mrgreen:

RoSsY88
03-30-2006, 18:16
Прав си!Наистина няма перфекни неща ама всеки и момичета и момчета търсят нещо по-добро и никога не оценяват тва което имат до себе си...Но така е остроен света!И аз така искам нещо перфекно ама аз не съм перфекна..мога да съм мн салдка със страхотно тяло,да съм умна но характера ми е ужасен...Просто не трява да се търсят такива момичета или момчета.Според мен характера е по-важен...по важно е какъв си от вътре,а не от вън!

03-30-2006, 18:19
аз си знаеш че няма да го прочетете това дългото
да слабите се вървят по-добре