PDA

View Full Version : Puka li vi ot horskoto mnenie



03-29-2006, 16:04
Znachi iskam da popitam poneje jiveq v maluk tup zadrusten grad,v koito horata sa s absolutno ogranicheno mislene i si nqmat druga rabota osven da pravqt intrigi i da komentirat drugite predi dori da sa se pogledanli.
Tuk vsqko momiche koeto pravi sex s priqtelq si i oshte e na vuzrast 15-16-17 godini e kurva,nezavisimo che go e pravila samo s nego i che imat seriozna vruzka.Ako napravish neshto neredno ili kvoto i da e posle vsichko izliza izopacheno s razlika ot zemqta do nebeto i sichki govorat za tebe kvi li ne glupusti!Pisna mi ot toq jaluk grad,kazvah si che ne bi mi pukalo ot horskoto mnenie,dokato ne pravih sex s priqtelq si s koito hodim ot polovin godina i spodelih s edna "priqtelka",koqto vednaga go kazala i 100% sa me obsujdali s neinite drujki!Sluchvalo li vi se e podobno neshto i ima li takiva situacii vuv vashiq grad?Veche ne mi puka ot nikoi i ot nishto ot kakto prejivqh dosta neshta,no neznam dali ne bi trqbvalo da mi puka?Kak mislite vie?

p.s.Az li da jiveq zaradi horata ili te trea da jiveqt zaradi men!? :twisted:

silky_touch
03-29-2006, 16:42
Vuob6te ne se interesuvai ot horskoto mnenie,osobeno ot mnenieto na hora koito ne te poznavat ili te poznavat beglo!!!Ot li4en opit znam 4e 4ovek moje da raz4ita edinstveno na sebe si.Ima mnogo zavislivi zlobni i ujasni hora!Az naskoro popadnah v podobna situaciq.S dve dumi 6te ti razkaja moqt slu4ai:az jiveq v Sofq i podobno ne6to ne moje da i se slu4i.NO se polu4i taka 4e otslabnah s 11 kilograma i sega se po4uvstvah mnogo 6tastliva i se nadqvah priqtelite mi da spodelqt 6tastieto mi(borila sum se da postigna tova cql jivot).Kakto se dose6ta6 samo4uvstvieto mi se vdigna(az poprincip ne sum grozna,pup4iva ili ne6to takova, imah problem s teglotono vupreki tova mujete me haresvaha no sega nqmah problem s ob6tuvaneto i nai ve4e s flirtuvaneto) i durjanieto mi sprqmio okolnite se promni ve4e ne im pozvlqvah da me tup4at!!!Vsi4ki momi4eta koito poznavah(s izklu4enie na edna)se promeniha i ozlobiha i az izvednuj ostanah s edna priqtelka.No ostanovih 4e mom4etata sa mnogo po dobri priqteli!
Horata sa zavislivi i kompleksirani i si izkarvat zlobata vurhy ostanalite!!!
Nedei da se qdosva6,nameri 4ovek s koito mojes da spodelq6 i tova da si ostane mejdy vas!!!

Gabsi-to
03-29-2006, 16:50
аз гласувах за понякога защото е така,понякога доста ме вълнува какво мислят хората за мен

lainagovna
03-29-2006, 17:03
доста често да

foulmist
03-29-2006, 17:05
vyob6te ne mi puka kvo mislqt horata za men kat ne im haresva da si go navryt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Labelle
03-29-2006, 17:16
Определено не ми пука за хорските клюки, направо се правя, че нищо не знам и нищо не съм чула. Това са едни много дребни човечета, които не виждат гредата в собствените си очи, но търсят сламката в моите. Да ще си правя каквото искам и с когото искам, който е без грешен да дойде да ми каже в очите с какво поведението ми го е подразнило. А хорското мнение, това е съвсем друг въпрос разбира се че ми пука, та нали начина, по който ме гледат хората е огледало на действията ми спрямо тях.

poro4na i skromna
03-29-2006, 17:26
na mene mi puka ponqkoga,zavisi kakvo to4no 6te govorqt. i az jiveq v malak grad i vsi4ko za vseki se znae. ponqkoga dosta izopa4eno,no taka e. horata nqmat druga rabota i klukarstvat i zlostovqt po 4ujdi adresi a nepoglejdat sebe si. te naistina ne sa mn idealni, no se mislqt za takiva a drugite bili bokluci. sega se opitvam da pregla6tam vsqko ne6to koeto 4uvam po moi adres,da ne im obra6tam vnimanie s koeto 6te gi vbesq i nai-vajnoto na men da ne mi puka i da si spa spokoino. az nemoga da iskam vseki da me haresva,oba4a i da mi se vazhi6tava,zatova mi stigat priqtelite koito imam. ne sa mnogo oba4e sa istinski i sa mi dostata4ni. drugo ne mi trqbva.
zasega mi puka kogato kajat laji za men-kato tova 4e sam kurva(koeto ne e vqrno,az nenavijdam kurvite i zatova ne sam im priqtelka). a kogato kajat 4e sam se oblqkla smotano ili kakvoto i da bilo drugo hi4 ne mi pukaaaaaaaaaaaaaaaaaa. neka se izqdat ot qd.

[прАсковкА]
03-29-2006, 17:48
Гледам да не ми пука и май успявам вече

Master_88
03-29-2006, 18:09
В повечето случай - да.

flam`f
03-29-2006, 18:18
Em az taka vakanciite hodq pri baba mi i dqdo mi v eno zabutano grad4e i tam kvoto stane si izliza pri tfa syper izopa4eno,te tam sa bahti intrigantite,kato me vidqt s nqkoi i mi vikat''eeee razvali hubavoto mom4e!!'' tam prosto da ne se iztarve6 da kaje6 ne6to,se 1 da si pusnej taralej v ga6tite ako spodeli6 s nqkoi!!Spored men e po vajno parvo ti kakvo 6te kaje6 za sebe si a ne drygite!!

Mystery
03-29-2006, 18:29
Аз гласувах за "понякога". Наистина е така според мен. Не винаги можеш да си пълен непукист. Аз живея в София - доста голям град и няма как така лесно всички клюки да се разпространяват. Обачи в училището ми няма такива неща. Каквото и да се случи - 30 секунди по-късно всички знаят. Трудно е да имаш доверие на когото и да било. Недей да живееш за чуждата мнение! Много лесно звучи, но знам, че не е така. Все пак месля, че не трябва да ти пука. Както има една приказка "Не ми пука какво говорят хората зад гърба ми. Нали все пак съм пред тях." В малкия град е по-неприятно, защото хората се познават. Аз дори хората от блока си не познавам. Успех и преодолей притесненията си. Нека им е интересно на хората. Какво те интиресува. Не се дразни от това. Няма как да промениш положението.

midnight...
03-29-2006, 18:38
трябва да ти пука според мен само за мнението на близките ти хора

Dr. Kazimbutt
03-29-2006, 18:43
Не ме интересува какво си мислят за мене. Това съм аз - не мога да се харесвам на всички.

xOtkiSsSs
03-29-2006, 18:46
Ами да си кажа чесно не ми пука. Защо изобщо трябва да се съобразявам с някой :-k Защото колкото и добре да изглеждаш и добре да се държиш с хората все ше се намери някой да те одумва и да говори зад гърба ти ](*,) и посл кво само се депресираш все пак живота си е твой живееш си го както искаш и никой н трябва да ти се меси. Хора всякакви,а завидливи най-вече :evil: :evil:

LyLa
03-29-2006, 19:09
Ponqkoga
ima ne6ta za koito e hubavo da ti puka..

ledenata_kralicA
03-29-2006, 19:28
mi ne sum takuv 4ovek-za nqkoi ne6ta nqma kak da ne mi puka
ama v tva da ne ti puka nema lo6o.....:)

fti4ka
03-29-2006, 20:06
мене ми пука...

IdontGiveaFuck
03-29-2006, 20:11
Ако става въпрос за мнението на хора на които държа ми пука и то доста...
Иначе изобщо не ме интересува чудото мнение.

foulmist
03-29-2006, 20:48
Ponqkoga
ima ne6ta za koito e hubavo da ti puka..

... и това не е едно от тях :mrgreen:

love_delight
03-29-2006, 21:46
В малките градове наистина е така.Всички като се познават (до десето коляно) просто няма начин да бъдат избегнати излишните коментари и даване на мнения..
Аз се старая да не обръщам голямо внимание и да не се затормозявам със нещата казани по мой адрес. Селските клюкарки, поради големият си опит, са способни да измислят и да бълват каква ли не помия срещу другите.. А себе си, естествено, не гледат.. Луди хора.

sladkoto_Eli
03-30-2006, 09:23
Opitvam se da ne mi puka ama mi e mn trudno. Ne vinagi se polu4ava

priti_kiti
03-30-2006, 09:27
Ако става въпрос за мнението на хора на които държа ми пука и то доста...
Иначе изобщо не ме интересува чудото мнение. suglasna sum

sexy_play_baby
03-30-2006, 11:13
ponqkoga mi puka drug put ne
no spored men ne trqbva da mu puka na 4ovek kvo mislqt drugite za nego

ExTr3m3_GiRL
03-30-2006, 11:23
И аз гласувах за понякога!!! Зависи от ситуацията, но във всички случаи се съобразявам с мнението на хората, на които държа. Не ми пука от чуждото мнение на някакви интриганти,които каквото и да направиш ще го осъдят и изопачат :-k

problemniq
03-30-2006, 13:28
КОйто нему пука_>
или лъже себе си, или трябва да се замисли сериозно.
Истината май е че трябва почти да не ти пука.

teenkopele
03-30-2006, 15:24
Понякога ми пука, понякога не.
В крайна сметка аз съм си аз и не мога да се харесам на всички! :mrgreen:

killing_loneliness
03-30-2006, 16:48
Пука ми сао за това на близките ми...А иначе кой каквото ще да мисли за мен, на тях като не им харесвам- проблема си е техен

lainagovna
03-30-2006, 18:21
всъщност това е твоята оценка дадена ти от хората около теб. ако уважаваш чуждото мнение ще ти пука. ако не го цениш - няма. така мисля аз

honey91
03-31-2006, 07:36
Ne mi puka kakvo mislqt xorata

ycMuBkaTa
03-31-2006, 08:11
Зависи от случая.
Като цяло не ми пука много от околните и мнението им, но ако това са приятели или роднини, вече става друго.
ПУка ми за хора, на които също им пука за моето мнение.

A3_CbM_MoMu4e
03-31-2006, 15:54
определено ми пука щот мноо мразя някой да говори пълни тъпизми за мене ... мнооо се дразня от това ... нищо че е казано "по-добре да си на хората в устата,отколкото в краката" ама аз неискам нито да съм в краката нито в устата...що пък някви нищожества ще те съсипват и говорят измишльотини за тебе и ти ей така да си седиш се едно нищо не е станало ... като чуя нещо такова се интересъвам първо кой го е казал,защо,дали наистина е той и ако е така отивам и му троша канчето кадето и да е :smt013

ThePainIsReaL
03-31-2006, 18:39
](*,) много кофти , ама да ...

Вече се старая да не се случва поне толкова често , колкото преди .. дано успея

-=DaRkNeSs=-
03-31-2006, 19:45
Абе моито мноние е че не требе да ти пука за квото и да било праиш квото сметнеш за добре пак околните да праят и да си мислят квото си щът НЕ МИ ПУКА (би требало секи да е така ) Даже още от са почнете като не се съобразите с моито мнение :lol: :lol: :lol:


П.П :smt066 :smt069 :smt070 :smt071 :smt072 :smt075 :smt076 :smt097 :smt096 :smt098 :smt117 :smt116 :smt033 :smt030 FREE IS FREE :smt005

thirteen
04-03-2006, 15:46
аз гласувах за понякога защото е така,понякога доста ме вълнува какво мислят хората за мен
az sym na tova mnenie sushto

hamilcar
04-03-2006, 15:50
Не ми дреме какво приказват хората.

DeSsY`
04-03-2006, 15:57
Преди ми пукаше, но вече не.Правя всичко така както искам и така както ми харесва на мен. Това е най-добрия вариант според мен.

П.П. "pravi kvoto ti e kef puk da stava kakvoto shte!"

lainagovna
04-03-2006, 19:10
неска цел ден незнам къде су,....

Tamara†
04-06-2006, 11:41
Ще го кажа..кратко и ясно - Не!

dragonika
04-06-2006, 12:25
Gledam da ne mi puka i pravq kakvoto si iskam, no ponqkoga e vajno i mnenieto na dr 4ovek, za6toto ina4e se pribira6 v sobstvenata si 4erupka i sam za sebe si izgrajda6 mnenie, koeto e dale4e ot istinata..

GossipGirl89
04-06-2006, 13:59
Правя каквото искам,пък да става каквото ще! Аз съм на тоя принцип и не ми пука кво ше кажат другите за мен - все пак важното е на теб да ти е гот нали ?Ако след всяка своя постъпка се питаш "Абе кво ли ше кажат другите затова" или "Дали ше ме одумват много" ти никога няма да изживееш живота си пълноценно и няма да направиш това,което искаш.

forrzi
04-06-2006, 14:12
интересува ме мнението на 5-те най-важни човека в живота ми
роднини са
но иначе въобще не се вълнувам от мнението на френдовете,и аз не знам що,ама просто са ми некфи такива като коне с капаци или там какт се викаше
интересува ме мнението на хората,чието такова е достойно за уважение-независимо дали ми е най-върлия враг или най-добрия приятел,защото дадена личност може да ти е най-добрия фр и мнението ти да няма значение за теб,просто защото знаеш че не струва :shock:

korn___
04-06-2006, 20:57
ne mi dreme za nikoi ! samo za poznatite mi ! samo za tqh !

favor_91
04-06-2006, 21:18
3ависи от ситуацията !

i'm so excited!
04-06-2006, 21:45
не. :-s

Shantav^dakel
04-06-2006, 22:19
Пука ми в зависимост от настроението.
Това означава понякога.
Ако например много съм се старала да направя нещо и някой ми каже, че е тъпо или не става, сдухвам се и точка. Но ако преди това съм се сдухала повече надали ще ми пука толкова.
А пък ако съм хипер весела пак няма да ми пука.
То си зависи и кой ми скапе настроението, кои са тези хора. Ако въпросния, който ми каже нещо е готин ще ми пука, а ако е някъв тъпак за какво да ме интересува?!
Абе, само глупости пиша, ама кво да правя.

Paris_Hilton
04-08-2006, 13:16
Znachi iskam da popitam poneje jiveq v maluk tup zadrusten grad,v koito horata sa s absolutno ogranicheno mislene i si nqmat druga rabota osven da pravqt intrigi i da komentirat drugite predi dori da sa se pogledanli.
Tuk vsqko momiche koeto pravi sex s priqtelq si i oshte e na vuzrast 15-16-17 godini e k***a,nezavisimo che go e pravila samo s nego i che imat seriozna vruzka.Ako napravish neshto neredno ili kvoto i da e posle vsichko izliza izopacheno s razlika ot zemqta do nebeto i sichki govorat za tebe kvi li ne glupusti!Pisna mi ot toq jaluk grad,kazvah si che ne bi mi pukalo ot horskoto mnenie,dokato ne pravih sex s priqtelq si s koito hodim ot polovin godina i spodelih s edna "priqtelka",koqto vednaga go kazala i 100% sa me obsujdali s neinite drujki!Sluchvalo li vi se e podobno neshto i ima li takiva situacii vuv vashiq grad?Veche ne mi puka ot nikoi i ot nishto ot kakto prejivqh dosta neshta,no neznam dali ne bi trqbvalo da mi puka?Kak mislite vie?

p.s.Az li da jiveq zaradi horata ili te trea da jiveqt zaradi men!? :twisted:
и аз съм от такъв град мила...преди много ми пукаше кой какво говори за мен..ама вече не...а пък сега се говори за мен постоянно..тей чее е** им майката на всички които приказват глупости...нали знаеш че се говори само за интересните личности тей че изобщоо да не ти пука..и внимателно си прецени приятелките и с кого може и с кого не можеш да си споделяш ;)

otka4eniq
04-08-2006, 13:19
mi ako kaja 4e ne mi puka 6e izluja!puka mi ama se staraq da ne obru6tam vnimanie na prikazkite na vseki obitak!mrazq horata koito ne sa se poglednali v ogledaloto a obsujdat drugite!I vse pak nai vajnoto e ti kakvo misli6 za sebe si!Trqbva purvo da uvajava6 sebe si za da te uvajavat i drugite!!! :wink:

favor_91
04-08-2006, 19:59
ponqkoga da :)

avril_lavigne
04-08-2006, 21:01
Абе,живей си живота и да не ти пука за мнението на останалите!За какво трябва постоянно да се съобразяваш с това какво ще кажат другите.Живота си е твой и само ти решаваш кво ще правиш с него!Правиш каквото искаш,а хората да казват каквото искат.Винаги ще се намери някой,който да те оплюе,ама да не ти пука.Все пак:"По-добре на хората в устата,отколкото на хората в краката".Прави,каквото сметнеш за добре и не се съобразявай с мнението на околните.А и не плащаме "данък обществено мнение",така че... :wink:

BlackButterfly
04-11-2006, 01:45
kogato govorqt zad garba mi i klukarqt i govorqt gluposti ne mi puka , mn rqdko se draznq i nai 4esto me razsmivat takiva prikazki...no kogato mi go kajat kakvo mislqt za men pravo v liceto mi stava kofti i da opredeleno me zasqga kolkoto i da se staraq da ne mi puka... trqva da si mn podlo i jalko sa6testvo da obsajda6 drugi hora i da izmislq6 kluki za tqh o6te pove4e da gi razprostranqva6/.... a nai mn mrazq kogato nqkoi e super dobar s men a govori zad garba mi 4e sam takava ili onakava. ina4e ne e hubavo da se izolira6 ot vsqkakvo mnenie. vajno e da znae6 koe mnenie da za4ita6 i koe ne!

FikyScHetOo
04-11-2006, 09:02
аз гласувах за понякога защото е така,понякога доста ме вълнува какво мислят хората за мен
Само мненето на някои хоря ме интересува а другите...да правят каквото си искат.

Lionheart
04-11-2006, 12:50
[-X

spored men problema ne e v tova, dali ti pyka kakvo mislqt horata i kakvi glyposti govorqt za teb, a v tova dali vqrva6 v sebe si! :wink:
az li4no ne moga da kaja 4e se int ot mnenieto na horata za men.
6te popitate "za6to!?"
ami kato za na4alo trqbva da otbeleja, 4e ot mn maluk se obli4am po susvem razli4en na4in ot ostanalite. tova se dulji na na4ina mi na jivot, koito sum si izbral. predpolagam, 4e nqma da vi int podrobnosti no go kazah, za6toto ot mn maluk suy4enicite mi i pove4eto ot horata, koito sa mi bili "priqteli" sa me obsujdali po kakuv li ne na4in. ob6to vzeto na men ne mi pyka kakvo mislqt za men. az sum takuv kakuvto sum i nikoi nqma da go promeni, osven samiqt az ako re6a razbira se. :wink:
6te produljavam da si se durja po su6tiqt na4in i da se obli4am kakto si iskam, a na koito ne my haresva mn zdrave! imam si priqteli, koito me haresvat takuv kakuvto sum i produljavam da si namiram vse novi i novi poznati, koeto e nai vajnoto!
ta zna4i ne e vuprosa v mnenieto na horata, koito ti zavijdat za tova kakuv si (za6toto za da govorqt glyposti za teb i to pove4eto obidni zna4i ti zavijdat), a v horata koito durjat na teb! ;)
e... i na men mi se e sly4valo ponqkoga da se dopitam do nqkoi priqtel kak izglejdam ili ne6to takova, no tova e mn rqdko sre6tano qvlenie pri men.
adi stiga sum pisal 4e nakraq 6te zema i su4inenie da napi6a po vuprosa! :D :mrgreen:

04-11-2006, 20:10
1)danuk ob6testveno mnenie ne pla6tam-vseki da si misli i da govori kvoto si iska za mene I don't care \:D/
2)ne e vajno kakvo govorqt horata zad gurba ti-vajnoto e kogato se oburne6 da mul4at \:D/
3)ako horata govorqt zad gurba ti tova ozna4ava 4e ti vse o6te stoi6 pred tqh \:D/

egipetska_princesa
04-11-2006, 21:02
Ami da interesuva me.No sqka6 na deistviq ne mu se pod4inqvam
Az sym:
razli4na i stranna
ekscentri4na i spontanna :smt111

light_purple
04-12-2006, 20:46
zavisi ot konkretnia 4ovek

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 13:59
vob6te mne mi pouka za horskoto mnenie praa kfoto si iskam pyk da si mislqt kakvoto 6tat :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Sinister_Doll
04-13-2006, 14:14
Kis- kis-kis! http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif
Na Sinister ako i puka6e do sega da e umrqla!

magesnik
04-13-2006, 14:35
Местя си го от единия крачол в другия и да ходиме да пиеме бира. :D

04-13-2006, 18:14
:-k vsu6tnost moje da se pozamislim za tova. :smt061 az v pove4eto slu4ai ne se saobrazqvam s horskoto mnenie, no v nqkoi slu4ai ne e zle da poslu6a6 priatelite si :smt007 takova e moeto mnenie... :) :) :)

blondito:)
04-13-2006, 20:48
Poprincip ne. Mnogo rqdko se slu4va da mi dreme za ne4ie mnenie,no za da mi zapuka trqbva 4ovek1t,v 4ieto mnenie se vslu6vam da e vajen za men i da ima nqkakva rolq v jivota mi. Gledam da si jiveq jivota,bez da mu mislq mnogo-mnogo kak me v1zpriemat okolnite..az da si se kefq,ostanaloto e na zaden plan..e,sq,slu4va se da izpadna v nqkvi nastroenie,pri koito malko pove4e da mi dreme za tova 'kakvo biha si pomislili okolnite',no tva e super rqdko i osobeno kogato s1m sduhana..kato cqlo I DON`T CARE WHAT THE FUCK THEY THINK FOR ME :lol:

SmiLe_BaBy{P}
04-13-2006, 20:56
Само дето не разбирам отговора "прави каквото трябва пък да става какво ще".Еми аз не правя тва дето трябва..прая тва дето си искам :D.И не разбирам защо трябва да ме инт. чуждото мнение ... хехе ... никога не ме е инт. и няма в бъдеще да бъде така.

strawberry1988
04-13-2006, 22:26
Amo v pove4eto slu4ai ne mi puka,no ima i ne6to za koito si zaslujava da ti puka,no te sa mnogo malko.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-13-2006, 23:15
в някои случаи ме интересува какво мислят другите , но за неща които са си изцяло в личния ми план за живота , си правя каквото аз намеря за добре . много мраза някой като почне да ми дава акъл как да живея кфо да права и кфо да не права :evil: . да ти кажа и аз съм в малък град и в него буквално всеки познава всеки . тук 'фърчат клюки като топъл хляб и почти нищо не може да се скрие от " жълтата преса " . преди много се ядосвах като чувах разни неща които са завъртяни по 300 000 начини, но няма нищо общо с това което е в действителност, но колкото повече време минава като че ли се по-малко внимание им обръщам . ;-)

sexy_dizzy
04-23-2006, 20:01
На мен не ми пука и ми се струва абсурдно постоянно да се ослушваш той какво мисли за държанието ти,за това какво си казал,за това как си се облякъл.Ако зависиш от мнението на хората,то ти няма да бъдеш себе си.
Интересува ме какво мислят,но това не значи,че ще се променя само защото някакъв палячо не харесвал това което върша.Ами да не ме гледа тогава!
И кво??Трябва да се свия в черупката си,да стоя и да чакам да одобрят всяко мое действие,всяка крачка,само,за да им се харесам,да им напрая кефа,да им угодя.
Просто да сеhttp://www.teenproblem.net/f/images/smiles/097.gif

vra4ka
04-23-2006, 20:35
Понякога.
Не може само да си влияеш от хорското мнение, но не можеш и съвсем да не се съобразяваш. Все някога други ще определят част от живота ти и трябва да правиш прилично впечатление.
Но не ми пука Петка и Гинка какво си говорят за мен :D

moonbeam
04-23-2006, 21:02
i az jiveq na takova mqsto 4e kato te vidqt dori da si sednala nasame s mom4e tova ozna4ava 4e imate vrazka i 4e neznam kakvi gluposti,prosto e ujasno pisnalo mi e no nqma kakvo da se pravi sega sam v 11 klas ostava 12 i se maham ot tuk.Vpro4em samo po-starite mislqt taka no e dostatu4no da razprostranqt savsem po drug na4in ne6tata,dosta e gadni4ko naistina

Krem4eto
04-23-2006, 21:21
pravi kvoto ti e kef puk da stava kakvoto shte!
За това гласувах!
Не ми пука другите какво мислчя!Щом аз съм решила,че така ще постъпя значи така!!!

miloto_girl_4e
04-23-2006, 22:21
до някъде ми пука,но до някъде :!: :!: :!:

so_amazing
04-23-2006, 23:03
Ima razlika mejdu tova da ti puka za horskoto mnenie i da si misli6 kakvo si mislqt za tebe,parvoto predrazpolaga da te interesuva,ako nqkoi ti napravi zabelejka i da se popravi6,za6toto s4ita6 dumata mu za iskrena i vqrna i e za tvoe dobro,dokato vtoroto e nqkakva glupava zavisimost,ot koqto nqma6 nujda. Da ne ti puka kak izglejda6 v horskite o4i e edno,da ne ti puka,ako priqtel ti kaje,4e primerno e nujno da si po-delikaten s horata-savsem drugo! Nadqvam se,4e ne gi barkate tezi dvete ponqtiq. E,na mene mi puka za horskoto mnenie,ako e preporaka ot blizak 4ovek,no v nikakav slu4ai ne mi dreme kakvo si mislqt okolnite za men! Tva e!

sweet_girl_15
04-25-2006, 01:10
emi predi mnogo mi puka6e i gledah na vseki da ugodq...no sega ve4e vidqh 4e tova e nevazmojno i se otkazah do nqkakva stepen....da si mislqt kakvoto 6tat!

piko1
04-25-2006, 04:21
мене лично не ми дреме какво говорят за мене
винаги правя еи така просто им се
смея така само да им стане гадно!

Death^Forever
04-25-2006, 10:32
За мен е важно само мнението на близките ми хора, за какво ми е това на останалите? И как, ако не ме познават толкова добре..биха могли да ме оценят обективно? Глупости..нека си приказват..свикнала съм..защо на мен да ме интересува, след като и на тях им е все едно?..

one_touch
04-25-2006, 20:06
ne moga tvyrdo da zaqvq ,4e ne mi puka ot mnenieto na horatano se staraq da ne e taka.a i zavisi koi sa dadenite hora,mnogo zavisi.ot nqkoi da umra ne moga da se zasegna.
ne trqbva da se qdosva6 k'vi kluki 4uva6 za sebe si.absolutno normalno da 4uva6 k'vi li ne gluposti za sebe si.6te ima o6te mnogo da slu6a6a podobni raboti osobeno 6tom jivee6 v malko grad4e.i az sym 4uvala super kluki za sebe si i na nqkoi taka sym se smqla.horata sa zabavni be :smt005 .4udqt se kak da si zapylvat vremeto kato izmislqt prostotii i okrasqvat istorii.da ne ti puka vob6te danyk ob6to mnenie ne pla6ta6 taka 4e mainata im na klukite nali ti si znae6 4e ne e taka.nqma smisyl da si slaga6 vsi4ko na syrceto.jivei zaradi sebe si ne za drugite i go pravi taka kakto ti iska6 da e bez da se saobrazqva6 s hora koito ne go zaslujavat.vi6 mnenieto na nai dobrite ti priqtelki (zavisi dali naistina sa takiva) pone spred men e malko ili mnogo vajno ,ako se staraqt s tova da ti napravqt dobro i blizkite hora sa edinstvenite s koito trqbva da se saobrazqva6

the_o.c_girl
04-26-2006, 18:39
da

Sapphir
04-27-2006, 17:52
puka mi samo za mnenieto na hora, na koito durja

didka-pitka
04-29-2006, 11:44
И аз гласувах за понякога!!! Зависи от ситуацията, но във всички случаи се съобразявам с мнението на хората, на които държа. Не ми пука от чуждото мнение на някакви интриганти,които каквото и да направиш ще го осъдят и изопачат :-k

suglaska sam vinagi se namira nqkoi koito da ne te poznava i da govori lo6i ne6ta za gurba ti!No na takiva ne im obru6tam vnimanie

`Death`Whore`
04-29-2006, 11:46
А ще ти запука ли, ако ти кажа, че заглавието ти е неправилно? Поне ще се запиташ ли как трябва да е?