PDA

View Full Version : kakvi narkotici ste probvali



strawberry1988
03-29-2006, 20:09
bihte li spodelili kakvi narkotici ste probvali i haresalo li vi e?Kakvo izpitahte sled kato gi vzehte?

pickpocket
03-29-2006, 20:14
несъм пробвал немам и намерение

silky_touch
03-29-2006, 21:12
[-X Az ne sum opitvala i ne smqtam

foulmist
03-29-2006, 21:16
nikvi narkoto sux :smt013 :smt012 :smt011

foulmist
03-29-2006, 21:17
bihte li spodelili kakvi narkotici ste probvali i haresalo li vi e?Kakvo izpitahte sled kato gi vzehte?

6to ti probval/a li si? :-s

black_heart
03-29-2006, 21:45
i az ne sam

nqma zna4enie
03-29-2006, 21:49
marihuana......to ne se broi kym narkoticite-mnogo pyti
pico...1 pyt
ex- 2 pyti
lepilo sym di6ala(otvrat e bqh malka i typa ....hora nedeite po dobre dtoite otstrani i gledaite seira na drugite)-1 pyt

tva e.....ne sym pristrastena kym ni6tu
jiva i zdrava sym....:):)
vodq normalen jivot i se zabavlqvam...

vse pak vsi4ko trqq se opita(po4ti)

obi4aite se i se razdravaite :smt008

03-29-2006, 22:08
А какво разбираш под събирателното название "наркотици"??

от гледна то4ка на медицинската наука "наркотик" е това вещество, което води до състоянието "наркоза"(пълна упойка)

такива вещества са алкохола(!), инхалантите( етер, хлороформ, ацетон)
опиатите(кодеин, морфин) кетаминът и някои други, дето ги има само в болниците.

от тези в-ва съм пробвал по веднъж райски газ(диазотен оксид), кодеин, диаморфин, кетамин
и по много пъти-алкохол,
но ве4е никакви такива не ща, и алкохола го отказах.
От гледна то4ка на закона "Наркоти4ни Вещества" са вси4ки забранени от закона вещества,(а списъкът е много дълъг)
От тях съм пробвал по няколко пъти и при първа възможност пак ще пробвам
, DMT, псилоцибин, псилоцин, мескалин, фенилетиламин, лизергамид,
МDМА, ефедрин, кокаин и разбира се - тетра-хидро-канабинол(трева)
по веднъж съм пробвал и диетиламид на лизергиновата киселина(LSD)
,както и амфетамин и не искам да ги пробвам пак.

Пробвал съм и много други още незабранени психоактивни и психедели4ни вещества, но това ве4е е вън от поставената тема.

Усещанията си от разли4ните вещества съм ги описал в други форуми, които са специално форуми за дрога, а не форуми за тийнейджъри.
Който му е любопитно, да потърси.
Който търси-намира.

Мога да заявя съвсем 4естно на базата на 10 години опит с над дузина забранени и още две дузини незабранени психоактивни вещества, 4е алкохола е най- върлия наркотик, и от (зло)употребата с алкохол възникват най- много социални проблеми и преждевременни смъртни слу4аи,
а веднага след него се нарежда никотинът(тютюн)

Както от алкохол, така и от тютюн поотделно умират много пове4е хора , отколкото от вси4ки други разрешени и забранени дроги взети заедно. [-o<

Dre-BosS_ka^
03-29-2006, 22:27
mi marihuana ama to ne se vodi kato narkotik :) kefi me da pu6a ama ne go pravq 4esto ;-)

teenkopele
03-29-2006, 23:07
Само тревица. :wink:

03-30-2006, 20:26
Трева-много пъти
хашиш-няколко
попърс :twisted: веднъж
бонбон-веднъж
амфетамини-няколко пъти
Най-добре е хашиша , като включим риска за здравето,но за съжаление в пловдив (почти) няма :roll: а за амфетите мога да кажа че са една от най-гадните дроги и не мога да си обясня как толкова мн хора са се зарибли в последно време :?

Atika
03-31-2006, 00:30
Само тревица. :wink:

03-31-2006, 09:26
amphetamine sux...makar che sym se zaribila dosta:P

03-31-2006, 23:45
А какво разбираш под събирателното название "наркотици"??

от гледна то4ка на медицинската наука "наркотик" е това вещество, което води до състоянието "наркоза"(пълна упойка)

такива вещества са алкохола(!), инхалантите( етер, хлороформ, ацетон)
опиатите(кодеин, морфин) кетаминът и някои други, дето ги има само в болниците.

от тези в-ва съм пробвал по веднъж райски газ(диазотен оксид), кодеин, диаморфин, кетамин
и по много пъти-алкохол,
но ве4е никакви такива не ща, и алкохола го отказах.
От гледна то4ка на закона "Наркоти4ни Вещества" са вси4ки забранени от закона вещества,(а списъкът е много дълъг)
От тях съм пробвал по няколко пъти и при първа възможност пак ще пробвам
, DMT, псилоцибин, псилоцин, мескалин, фенилетиламин, лизергамид,
МDМА, ефедрин, кокаин и разбира се - тетра-хидро-канабинол(трева)
по веднъж съм пробвал и диетиламид на лизергиновата киселина(LSD)
,както и амфетамин и не искам да ги пробвам пак.

Пробвал съм и много други още незабранени психоактивни и психедели4ни вещества, но това ве4е е вън от поставената тема.

Усещанията си от разли4ните вещества съм ги описал в други форуми, които са специално форуми за дрога, а не форуми за тийнейджъри.
Който му е любопитно, да потърси.
Който търси-намира.

Мога да заявя съвсем 4естно на базата на 10 години опит с над дузина забранени и още две дузини незабранени психоактивни вещества, 4е алкохола е най- върлия наркотик, и от (зло)употребата с алкохол възникват най- много социални проблеми и преждевременни смъртни слу4аи,
а веднага след него се нарежда никотинът(тютюн)

Както от алкохол, така и от тютюн поотделно умират много пове4е хора , отколкото от вси4ки други разрешени и забранени дроги взети заедно. [-o<

е така се става личен гуру
форумът и посетителите му са много подходящи за поста ти!

lainagovna
03-31-2006, 23:47
ми бях се навил за амфети ама ме развиха

cS_LaMeRkA
04-01-2006, 03:10
Tc-tC vie dobre li ste be!!! da se drusa te i za kvo :smt018 ... hora :-s osaznaite see weee [-X [-X [-X tva nee re6enieto da izbqga6 ot deistvitelnosta tq pak e tam ima q no prosto ti neq v ijda6 za momenta of... a po temata ... NE! [-X i ne smqta i da probvam!!! [-( [-(

Glezlata
04-01-2006, 09:35
Nikakvi i nqmam namerenie! Te sa za kompleksirani hora spored men,koito nemogat da si napravqt kefa ina4e :evil:

ThePainIsReaL
04-01-2006, 15:03
Не съм и не бих , макар и понякога да съм се питала какво ли ще е ..

A3_CbM_MoMu4e
04-01-2006, 21:44
марихуана много пъти и 2-3 писти кока и 1 път марадона
съветвам ви въобще да не пробвате марадона че тва ше ви удари в капачките

ycMuBkaTa
04-01-2006, 22:01
За радост никакви не съм пробвала.
Нямам и намерение :?

04-02-2006, 09:50
аве, моми4е, ти на какво казваш "марадона"??

а ина4е най-рано пробвах бири4ка, бях още на 6 годинки.. после на 11 пробвах винце, на 12 по4нах да пуша цигари, на 14 опитах водка, ракия и про4ее твърд алкохол, на 15 опитах първо диазепам(гадно, НИКОГА пове4е), после сироп за кашлица( не ви го препоръ4вам) после най- накрая успях да си намеря прословутата марихуана(тогава беше 1996 и не се намираше така лесно) и от тогава си пуша :)
после на 16 опитах за първи път екстази, на 17 опитах паркизан(Мноу Гадно, Никога пове4е),и райски газ( яко е ама мноу разбива)
на 18 опитах хероин( Мноу Гадно, НИКОГА пове4е)
после на абитуриенската опитах за пръв път кока(Мноо яко, но мноу СКЪПО, не се зарибявам да си купувам, ако по4ерпят може, но имна4е не)
на 19 за малко не умрях след натравяне с татул(ЛУДА работа, не ви съветвам да пробвате)
после опитах семки от хавайска роза(мноо Яко, цветно, заме4тано)
и от морнинг глори(подобно на хавайките, само 4е 10 пъти по-слабо)
на 20 опитах за пръв път псилоцибинни гъбки и после отказах екстазитата
на 22 опитах айахуаска(ДМТ) и кактуси,
на 23 в болницата, като ме упоиха с кетамин и лидокаин(гадно е не искам НИКОГА пак)
на 24 опитах за пръв път салвия дивинориум и после отказах твърдия аллкохол
на 25 опитах ЛСД( не ми хареса, гъбите и ДМТ са по- яки)
както и пе4ени мухоморки(правилното им изсушаване и изпи4ане си е цяло изкуство, не пробвайте сами, 4е да не стане проблемация, по- добре си намерете псилоцибинки, хем са по- безопасни, хем усещането е мн.по-яко)

и сега съм на 26, и се каня да опитам ибогаин и да откайа най-нактрая тъпия и скъп тютюн..

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
04-02-2006, 10:17
Не съм пробвало,а и нямам такова намерение :smt059

04-02-2006, 10:48
какво бе, и бира ли не си пробвало??
4е тя бирата си е лек наркотик, само тревата е по-лека от бирата.
И кафе ли не си робвало??
4е то кафето си е стимулант като амфетите и коката, само 4е е дале4 по-безвредно и по-евтино.. :mrgreen:

black_heart
04-03-2006, 23:14
аве, моми4е, ти на какво казваш "марадона"??

а ина4е най-рано пробвах бири4ка, бях още на 6 годинки.. после на 11 пробвах винце, на 12 по4нах да пуша цигари, на 14 опитах водка, ракия и про4ее твърд алкохол, на 15 опитах първо диазепам(гадно, НИКОГА пове4е), после сироп за кашлица( не ви го препоръ4вам) после най- накрая успях да си намеря прословутата марихуана(тогава беше 1996 и не се намираше така лесно) и от тогава си пуша :)
после на 16 опитах за първи път екстази, на 17 опитах паркизан(Мноу Гадно, Никога пове4е),и райски газ( яко е ама мноу разбива)
на 18 опитах хероин( Мноу Гадно, НИКОГА пове4е)
после на абитуриенската опитах за пръв път кока(Мноо яко, но мноу СКЪПО, не се зарибявам да си купувам, ако по4ерпят може, но имна4е не)
на 19 за малко не умрях след натравяне с татул(ЛУДА работа, не ви съветвам да пробвате)
после опитах семки от хавайска роза(мноо Яко, цветно, заме4тано)
и от морнинг глори(подобно на хавайките, само 4е 10 пъти по-слабо)
на 20 опитах за пръв път псилоцибинни гъбки и после отказах екстазитата
на 22 опитах айахуаска(ДМТ) и кактуси,
на 23 в болницата, като ме упоиха с кетамин и лидокаин(гадно е не искам НИКОГА пак)
на 24 опитах за пръв път салвия дивинориум и после отказах твърдия аллкохол
на 25 опитах ЛСД( не ми хареса, гъбите и ДМТ са по- яки)
както и пе4ени мухоморки(правилното им изсушаване и изпи4ане си е цяло изкуство, не пробвайте сами, 4е да не стане проблемация, по- добре си намерете псилоцибинки, хем са по- безопасни, хем усещането е мн.по-яко)

и сега съм на 26, и се каня да опитам ибогаин и да откайа най-нактрая тъпия и скъп тютюн..
e sa verno nastrahnah!Tebe Gospod mnogo te obi4a i qko te pazi,zaklevam se!

Dorianchety
04-05-2006, 19:37
samo leko treva :)))

04-06-2006, 15:42
e sa verno nastrahnah!Tebe Gospod mnogo te obi4a i qko te pazi,zaklevam se!

Abe, pi4, ti 4uva6 li se kakvo pi6e6?! Vie mai i haber si nqmate kato izpolzwate dumi4kata narkotik???! Kvo za vas koito e vzel LSD ili se e napravil s gybi e bati i 6tastliveca, det Gospod se e smilil nad nego. Hah, tva da ne vi e heroin. Hora, osyznaite se..."deistvitelnostta" za koqto govorite, moje v kraina smetka da ne se okaje tova, za koeto si mislite 4e e, moje da se oka4e 4e o4ite vi vi lyjat. A moje bi prosto o6te ne ste gotovi za takova psihi4no osyznavane...6ans...da se nadqvame 4e do 2012 6te se vzemat v ryce pove4eto hora....

black_heart
04-06-2006, 15:56
dostata4no e 4e si si tapkal tqloto s kvi li ne gadosti,ne gabi,ako 6te carevi4ni pra4ki da sa,vse edno!!!

black_heart
04-06-2006, 15:57
i vse pak krainoto mi mnenie e-4e ne me kefat tiq raboti,imam jelanie da gi opitam,no nqma da si go pozvolq

akademika
04-06-2006, 16:37
А какво разбираш под събирателното название "наркотици"??

от гледна то4ка на медицинската наука "наркотик" е това вещество, което води до състоянието "наркоза"(пълна упойка)

такива вещества са алкохола(!), инхалантите( етер, хлороформ, ацетон)
опиатите(кодеин, морфин) кетаминът и някои други, дето ги има само в болниците.

от тези в-ва съм пробвал по веднъж райски газ(диазотен оксид), кодеин, диаморфин, кетамин
и по много пъти-алкохол,
но ве4е никакви такива не ща, и алкохола го отказах.
От гледна то4ка на закона "Наркоти4ни Вещества" са вси4ки забранени от закона вещества,(а списъкът е много дълъг)
От тях съм пробвал по няколко пъти и при първа възможност пак ще пробвам
, DMT, псилоцибин, псилоцин, мескалин, фенилетиламин, лизергамид,
МDМА, ефедрин, кокаин и разбира се - тетра-хидро-канабинол(трева)
по веднъж съм пробвал и диетиламид на лизергиновата киселина(LSD)
,както и амфетамин и не искам да ги пробвам пак.

Пробвал съм и много други още незабранени психоактивни и психедели4ни вещества, но това ве4е е вън от поставената тема.

Усещанията си от разли4ните вещества съм ги описал в други форуми, които са специално форуми за дрога, а не форуми за тийнейджъри.
Който му е любопитно, да потърси.
Който търси-намира.

Мога да заявя съвсем 4естно на базата на 10 години опит с над дузина забранени и още две дузини незабранени психоактивни вещества, 4е алкохола е най- върлия наркотик, и от (зло)употребата с алкохол възникват най- много социални проблеми и преждевременни смъртни слу4аи,
а веднага след него се нарежда никотинът(тютюн)

Както от алкохол, така и от тютюн поотделно умират много пове4е хора , отколкото от вси4ки други разрешени и забранени дроги взети заедно. [-o<

Можеш ли да ми кажеш какво ти прави диетиламид на лизергиновата киселина, чел съм ,че била измислена като бойно вещество

akademika
04-06-2006, 16:38
псилоцибинни гъбки къде ги намирате

sexy_play_baby
04-06-2006, 20:34
Никакви нямам и намерение да пробвам [-X

Нутшел
04-08-2006, 17:41
Какви ли не съм пробвал.Синтетичните са абсолютни боклуци не си падам по химията , предпочитам естествените неща от природата.

Glezlata
04-08-2006, 21:26
Tvurdo protiv vsqkakvi narkotici sum! [-X [-X [-X

04-12-2006, 10:30
Можеш ли да ми кажеш какво ти прави диетиламид на лизергиновата киселина, чел съм ,че била измислена като бойно вещество

грешно си 4увал, първо- ЛСД не е било измислено, а открито
и второ- това е станало слу4айно, докато швайцарският химик Алберт Хофман изследвал веществата, които се съдържат моравото рог4е(паразитна гъба по ръжта).
Наистина , имало е опити да се използва като бойно вещество, но се оказало, 4е ефектите на ЛСД определено нямат военно приложение, даже напротив- пове4ето, които са го пробвали яко ги обажда хипарията и за никакви войни не щат и да 4уят.

Това, което изпитах от ЛСД беше преди вси4ко лека дереализация(4увство за променена реалност), променено усещане за време, за цветове и за пространство, при затворени о4и се появяваха ярки фрактални визуализации, и така поне 8 4аса, като през следващите дни и седмици имах т.нр. "флашбак"-ове от трипа (ехо-ефекти) продължаващи само няколко секунди, но понякога бяха доста шокиращи..

затова и не ща да пробвам ЛСД пак в по- голяма доза,
псилоцибиновите гъби, макар и да държат по-малко(около 3-4 4аса)
предизвикват у мен по-ярки халюцки, понякога даже и деперсонализация(променен усещане за ли4ност) без да предизвикват неприятни афтър-ефекти.
Намираме ги в планините, най-ве4е в Рила, Пирин и някои места в Родопите.

п.с. психедели4ните вещества от медицинска гледна то4ка НЕ са наркотици.
От гледна то4ка на закона оба4е са приравнени към наркотиците.
Колкото и да е жалко, това хи4 не ме притеснява, защото полицаите не разполагат с тест, който да доказва нали4ието на забранени вещества в някакви си гъби, корени, семена или дори картон4е с цветна хартийка. :wink:

tainstvenata
04-12-2006, 14:11
ne sam

terry
04-12-2006, 14:11
samo treva

CRaZy_IKT
04-12-2006, 19:28
цигари,кафе,алкохол и трева ;)

04-15-2006, 13:21
po4nx s treva no edva li oje da se nare4e narkotik otskoro minax na amfeti ne e koi znae kakvo no ne ti puka i s otpuska6 a za tova 4e narcoticite e samo za sloboharakterni hora ne e vqrno i

04-15-2006, 13:33
lele ebati izpadnalite kompleksari! narkotici sux!! nikoga nqq opitam :evil:

Estranged
04-15-2006, 13:42
Само трева, а и беше само една дръпка. А и не ме кефи.
ДА не говорим че имам алергия от наркомани...

SANDDRA
04-15-2006, 20:33
Ne sum probvala i dano mozukut da ne mi se bugne nqkoi den i da re6a da probvam!

04-17-2006, 08:01
lele ebati izpadnalite kompleksari! narkotici sux!! nikoga nqq opitam :evil:
Koлега, ако не си забелязал, заглавието на темата е
"КАКВИ наркотици СТЕ пробвали?", а не
"Бихте ли пробвали някога?"

който не е пробвал и пише тук е тотално ОФФ-топик.
А "изпаднали комплексари" са вси4ки "анти-дроги", ако питат мен, поради щото се опитват да наложат на вси4ки собствените си "ценности"

Разберете, 4е употребата на някои вещества е 4аст от ценностната система на цели субкултурни общности, и забраната върху някои от тях е директна атака срешу ценостите на голям% от населението.
Това, 4е пове4е от половината потребители на леки дроги още нямат право на глас ще се промени преди да е дошло време за избори,
и нищо 4удно в следващия парламент вместо разни хейтърски "Атаки" и "Гербове" да се пръкне едно "Движение за Декриминализация на Дрогите", каквото има в Нова Зеландия примерно.

tra^la^la
04-17-2006, 22:51
Аре ве..а мойта тема мачока я затри;[..
Иначеее съм пробвал...трева...си дера постоянно...хашиш..амфети..к ка(мноооогооо якоооооооо)индийско орехче..салвиа...екстази(дръ жки)...Ии изобщо най-си ми харесва масура...и коката,ама е прекалено съкпааа :shock:

gangbang
04-17-2006, 22:54
Секви, ама вече нищо и тревица не съм сецал бая време :smt011

Contract
04-18-2006, 08:47
Твърдо против наркотиците съм. Никога не съм пробвал и не смятам да пробвам до края на живота ми.

GoHardeR
04-19-2006, 13:21
[-o<
Можеш ли да ми кажеш какво ти прави диетиламид на лизергиновата kкиселина, чел съм ,че била измислена като бойно вещество tfa e LSD i ti pravi...hm...nai-to4no ti razkriva suznanieto ako moga taka da se izrazia....tova e smisulut zalojen v poniatieto "psihedeli4en" narkotik,kakuvto e naprimer i peiotut...

hamilcar
04-19-2006, 13:36
Ами за момента не съм.Мисля другия месец да пробвам кокаин.Не за друго,а просто ми е интересно да пробвам да видя какво е.

InSOMnIAaa
04-19-2006, 15:20
Ganja

Нутшел
04-19-2006, 20:58
А пейота е един мноооого хубав кактус :)

kukli4ka_17
04-20-2006, 20:32
Az sam probvala treva,extazy,amfeti i dori koka,no ei taka na bazik,oba4e ot kokata prevarteh,s moia priatel otka4ihme

Варки
04-24-2006, 12:56
трева и амфети - имам мерак за екстрази и кока ама не се е отдавала възможност :D

Icaki
05-03-2006, 22:18
Коз, гъбки, тук таме некоя друга амфета а и некви хапове дето един приятел ги намери от некъда ма не ги знам как се казват

RoyTheReaper
05-04-2006, 15:19
цигари,кафе,алкохол и трева ;)

и аз абсолютно същото :mrgreen:

05-04-2006, 23:39
най-разли4ни. В общи линии- 3 вида-
скъпи, евтини и безплатни.
По принцип скъпите не винаги са по- ка4ествени от евтините, но безплатните винаги са Най-хубави.

bad-robot
05-05-2006, 16:19
От всичко изброено дотук най-мн. ме кефи exstasy, но истинско, а не тези боклуци, които продават в бг. Ставаш безкрайно щастлив и обичаш всички. Такова състояние на щастие неможеш да постигнеш с нищо
друго в реаалността. Но все пак си има и негативните страни, неможеш да усетиш някъкво вредно влияние, но разбива нервната система и още куп др. глупости. И темата е kakvi narkotici ste probvali, а не бихте ли пробвали наркотици, така че стига сте писали оффтопици.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-05-2006, 16:52
ne sym probvala i ne iskam da probvam moje bi kato stana dyrta i ne mi puka dali 6te jiveq ili ne 6te opitam se pak trq da opitame vsi4ko :P

sladko_f
05-06-2006, 11:33
Не съм пробвала и засега нямам и намерение.

05-06-2006, 13:39
тъпи ли сте , темата не е бихте ли пробвали наркотици ,а какви сте пробвали
не пълнете темата с "еми не съм и не искам да пробвам" ,кво ме ебе ,че не искаш да пробваш , ако не си изобщо не пиши






[-X [-X
само трева пуша от време на време и не смятам да взимам нещо по-тежко :::

maldini
05-06-2006, 13:54
Аз засега не съм пробвал нито един вид наркотик :!:

nancy__girl
05-07-2006, 14:12
[-X Az ne sum opitvala i ne smqtam
http://www.resimload.com/140724/aFUEk6kc.gifhttp://www.resimload.com/140724/6h6yt0Ms.gif

jalko 4e ne vsi4ki mislyat taka :cry:

dyAa
05-07-2006, 21:02
az samo 2puti treva...;]]]]

black_dimond
05-12-2006, 13:13
mai samo treva ako se vodi narkotik

little_pink
05-15-2006, 10:10
само трева :smt019

NeSTa_86
05-15-2006, 10:38
нмразя кока!

milanistkata
05-15-2006, 11:16
не приемам такива опиуми ли там как се водят

i_want_u_f
05-15-2006, 21:56
mmm az i tfa ne sam opitvala,vapreki 4e v nashtu daskalo se prodava na vsqka kra4ka...ina4e v4era si varvq po ulicata i nqkfa mi vika:"iskash li da se napushime s kos i posle da se izlijeme" hahahahahahaha shtqh da padna na zemqta ot smqh,nqkfo se hilih polovin 4as kato zelka

FlowerinesS
05-17-2006, 14:17
Никакви.

05-17-2006, 14:49
редовно си бия амфети

snooppy_f
05-17-2006, 14:51
Ъъъ само в съвсем малко количество амфенти и то на Нова Година, но разбирасе не съм наркоманче, просто ме изкушиха и от любопитство....а иначе Искам ГЪБКИИИИИИИИИ! 8-[ хаАЬ...да наистина искам да видя как действат така наречените халюциогенни гъбки...или там както бяха :mrgreen:

XpensivE
05-17-2006, 15:18
Ми опитвал съм X (екстази) един път. Чувството е мноо яко обаче се усеща пристрастяване!!! Усещаш много силна възбуда и огромна сила. Повишава ти реакциите и предизвиква слаби халюцинации. Горе долу скъп наркотик около 30лв. хапчето.
Иначе сам опитвал трева около 1000 пъти..:)
Тя не води до никакво пристрастяване и е по безвредна от цигарите!!!
В момента не сам пристрастен към нищо! И между другото ако пушиш Коз всеки ден тя спира да ти деиства и по тоя начин ти сам си решаваш кога точно да пафиш и кога не!

XpensivE
05-17-2006, 15:19
редовно си бия амфети
Pff amfetaminite ne se biqt we smeh.

Icaki
05-19-2006, 21:36
Niakoi probval li e LSD ili absent ________----- struva si `ovek da jivee za tezi ne6ta e razbirase na pyrvo miasto gubki

Icaki
05-19-2006, 21:38
редовно си бия амфети
Pff amfetaminite ne se biqt we smeh.


boooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeee eeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tva kato go pro4etoh se skusah ot smiah
Abe pi i kak si bie6 kva doza are i mene da me nau4i6 na toia murafet O:) O:) O:)

Що ли е такива отворени лузарчета дето немогат да си обършат гъза и сигурно още немат 12 ми се правят на много интересни............. ех а на времето бяхме деца

XpensivE
05-19-2006, 21:50
Ти знаеш ли аз колко се хилих като го про4етох....
Обаче го е написал самоуверено и с мерак. :):)

DevilWish
05-20-2006, 10:22
Само тревица.Става ми супер айляк и много весело.Супер яко е.Ама като му ине действието някой път ми става кофти

Little_Timmy
05-20-2006, 18:55
амиии аз специално съм горе долу в такава среда че имам възможност да пробвам еми пробвал съм някой неща ...:
MDMA... Кока... нали трева ясно ... вече от нея дивачки и шанота монополи... ам игли не съм и няма ... гиба на няколко пъти но избягвам Кактуси... амфи... най-често се намират ... хах ... даже мисля че по едно време бях пробвал да видя какво е ... лепило и бронз ... но по принцип избягвам такива неща ... съвет: недейте не че няма кирия има и то страхотна но не е хубаво за хора със слаба психика , лесно се пристрастряват и просто става грозно ... според мен лично алкохола си е съвсем удачен вариант на вещества с отпускащо действие тва текила водка биричка ... просто ... знаеш си че ще те хване ... ей това като цяло ...да :smt012

XpensivE
05-20-2006, 21:17
Само тревица.Става ми супер айляк и много весело.Супер яко е.Ама като му ине действието някой път ми става кофти
Нормално е просто спичаш. Тва си е регламенторан период.:)

MaDdNeSs_GirL
06-03-2006, 23:40
редовно си бия амфети
Хаха сигурно и ги смъркаш, а може би си ги и завираш в задните части.
Боже господи, тези лапета, какво толкова им доставя кеф да се похвалят ( или по-скоро да лъжат ), че са пробвали някакви наркотици. Не виждам смисъл...

***
06-04-2006, 01:29
Ми опитвал съм X (екстази) един път. Горе долу скъп наркотик около 30лв. хапчето.
Има и доста по-евтини бонбонки

Wu-Tang
06-04-2006, 02:17
пичове само едно мога да ви кажа
въпроса към мене треа да е кво не сам пробвал
хахахаххаха ами ко да се прави наркоман сам
според някои хора ама само едно мога да ви кажа
ХЕРОИН не сам пробвал и не мисля да пробвам
и няма да пробвам
начи квото може да се земи от аптеката съм ко зимал
ахххаахххаххаххахахха правим си партита яки и КОНФ(като изварa[aако разбирате кво ви казвам] по шепа на масата
Пико за путките(от пико се превазбуждаш супер много и докът свършиш веднъж пуката е свършила 10 пъти[веднъж се бяхме изгаврили с един обитак начертахме му пико и му пуснахме една мацка и оня се изхвърля като магаре хаxaxaxaxха вкара го 10 пъти и се изхвърля хахха бахти гаврата]
аве тва не го препоръчвам на момиченцата щото ша станат нимфонаки от малки :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )Бонбони(МикиМаус Кенгуру [на анфет основа])и кокаин на кристали(крек) аве ко да ви кажа нз вече ко говоря затва по добре да замълча

VaSiLeV@
06-04-2006, 10:48
ne sam probvala ne mislq i da probvam

06-04-2006, 13:26
пичове само едно мога да ви кажа
въпроса към мене треа да е кво не сам пробвал
хахахаххаха ами ко да се прави наркоман сам
според някои хора ама само едно мога да ви кажа
ХЕРОИН не сам пробвал и не мисля да пробвам
и няма да пробвам
начи квото може да се земи от аптеката съм ко зимал
ахххаахххаххаххахахха правим си партита яки и КОНФ(като изварa[aако разбирате кво ви казвам] по шепа на масата
Пико за путките(от пико се превазбуждаш супер много и докът свършиш веднъж пуката е свършила 10 пъти[веднъж се бяхме изгаврили с един обитак начертахме му пико и му пуснахме една мацка и оня се изхвърля като магаре хаxaxaxaxха вкара го 10 пъти и се изхвърля хахха бахти гаврата]
аве тва не го препоръчвам на момиченцата щото ша станат нимфонаки от малки :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )Бонбони(МикиМаус Кенгуру [на анфет основа])и кокаин на кристали(крек) аве ко да ви кажа нз вече ко говоря затва по добре да замълча

ДХМ под формата на Демефан, пробвал ли си? Какво количество и какви ефекти са се получили?

Cherveno`Koska
06-05-2006, 14:29
марихуана само сам пробвала :shock: ама вече от година и половина не пуша!

aMf1
06-06-2006, 09:30
абе кво има,дори когато няма нищо винаги има какво да земеш от баба... :smt077

nqma znachenie
06-07-2006, 02:28
XpensivE написа:
Ми опитвал съм X (екстази) един път. Горе долу скъп наркотик около 30лв. хапчето. . -> xaxa bate baq sa te izgyrbili ima nqma 20 kinta otgore:) no nqma znachenie..moje bi i ti si 1 ot mnogoto lyjlivi gyzari xaxaxa.. probval sym.. masur .. amfet ..hapove i koka..masura ne mi haresva i ne go pusha:)amfetamina e laina xaxa ne e narkotik a stimulant..prosto dava energiq..glupava rabota.. mnogo otdavna e bil razreshen...hapovete ot vreme na vreme po party-ta v diskoteki i nikyde drugade...probval sym-> in qn,bakardi,armani,kengyry,zvezda 2 vida,miki mays,diamant,surce,bqlo mitsubishi:) mn mi e chudno zashto vsichki si mislqt che kato napishat che sa probvali nqkakuv narkotik i sa gyzari xaxaxaaxa gledam na polovinata koito ste pisala "probval sym aNfeti" pishe se amfetamin - aMfet :) ne mislq che kato sym vzimal narkotici sym kompleksar naprotiv xaxa smeshni ste ei takiva dori koito ne sa probvali a inache go davat mnogo razbirachi..osyznaite se:) ne govorete za neshto bez da ste go opitali :) kato ne razbirate ne se obajdaite nepodgotveni..stavate smeshni.. veche ne vzimam nishto.. no i ne syjelqvam che sym vzimal..!

06-07-2006, 11:30
chakaite da doide kaka vi lina15 da vidite kvo e da drusash naistina !!! \:D/ \:D/ \:D/

06-07-2006, 12:27
аз пък съм сигурен че почти всички които пишат че са шмъркали кока или лъжат или тях са ги излъгали :lol:
хора разберете че в б-я чиста кока няма , има само разни амфетамини/кофеин/ефедрин с примеси от от този дар от бога :mrgreen:

CRaZy_IKT
06-07-2006, 17:52
Тука е сбор на професионалните разбирачи http://g-emotions.hit.bg/wow_files/image013.gif

Levski_Fenka
06-07-2006, 17:54
тревица... амфетки... хапове това съм опитвала

nqma_znachenie
06-09-2006, 03:02
haha ostai ostai vsichki sa mn naprede i mn razbirat.. xaxa are kvo li se habq da pisha jivi zdravi:) dori nz zakvo vlqzoh v toq forum xaxa ](*,)

machoka
06-10-2006, 08:49
Без подобни теми!!!