PDA

View Full Version : НАЙ-ГОЛЯМАТА КАРЪЩИНА



teenkopele
03-29-2006, 21:02
Хора,

Коя е най-голямата каръщина, която ви се е случвала? :mrgreen:

Atika
03-29-2006, 21:05
Mmm ne se seshtam za neshto tolkova zapomnqshto se :) hah sigurno ne sam karyk ..

joro_tev
03-29-2006, 21:08
Бях забравил да чукна касова бележка за една фактура къдетоо работя и кам 22ч. отидох да я чукна с цел датата на касовата бележка и на фактурата да съвпадат, но часовника на касовия беше точно 00:00 ч. - направо се изядох

Master_88
03-29-2006, 22:42
Имал съм такива случки,но нищо запомнящо се - дреболии,които вече съм забравил и немога да цитирам

bulgarche
03-30-2006, 07:33
E ne mi se razpravq....no kato hodih na Bansko...to kolata li ne prudna, vremete li be beshe gadno, avtomata na skite li ne se schupi, laptopa i toii prudna, a garanciqta mu iztichashe v perioda dokato sum taaam...unas posle...kompa nabukan s vurisi, aide nqkolko piti preinstalirane na uindous-a....ae ot togava kato mi e trugnalo nazad, 4e nazad..oshte nemoga da se opravq

ledenata_kralicA
03-30-2006, 09:20
E ne mi se razpravq....no kato hodih na Bansko...to kolata li ne prudna, vremete li be beshe gadno, avtomata na skite li ne se schupi, laptopa i toii prudna, a garanciqta mu iztichashe v perioda dokato sum taaam...unas posle...kompa nabukan s vurisi, aide nqkolko piti preinstalirane na uindous-a....ae ot togava kato mi e trugnalo nazad, 4e nazad..oshte nemoga da se opravq
ooooooh,tva 4ak i men me zabolq.......

ExTr3m3_GiRL
03-30-2006, 12:19
E ne mi se razpravq....no kato hodih na Bansko...to kolata li ne prudna, vremete li be beshe gadno, avtomata na skite li ne se schupi, laptopa i toii prudna, a garanciqta mu iztichashe v perioda dokato sum taaam...unas posle...kompa nabukan s vurisi, aide nqkolko piti preinstalirane na uindous-a....ae ot togava kato mi e trugnalo nazad, 4e nazad..oshte nemoga da se opravq

Еее човече това направо е ужасно. Явно си голям карък!!! На мен не са ми се случвали кой знае какви запомнящи се неща за което се радвам де :)