PDA

View Full Version : Problemnost



03-30-2006, 06:49
na4i az i priqtelkata mi sme devstveni. Dotuka okey, sled tva idat problemite.

Kogato trugneme da praime sex, ne znaino za6to na mene po4va da mi spada :( Tq e mnogo hlutnala po mene, nqma da me zareje zaradi tova, no problema e 4e na mene mi deistva depresira6to.

Smqtam 4e problema e na psihologi4eska osnova, 6toto si stoi tvurd dokat mi duha, dokat luskam i tn...

Po4etoh malko, ta re6ih da dam si4koto info det imam nali4no za mene si.

V daskalo nqma stres osoben, prosto 6tot ne mi puka za tam. Predpolagam 4e se spi4am 6toto spada sled kato sum proniknal i neq q boli.

Drugata pri4ina e 4e moje bi se sduhvam 6toto si mislq zatva dali 6e spadne.

Daite idei kak da mina toq problem 4e e baq kofte :(


na 16 sum btw

nyx40
03-30-2006, 06:56
Mislq 4e e na psihologi4na osnovam, no neznam pyk, moje bi i ot prekomerno jelanie i vyzbuda-moje pak da se polu4i ne6to podobno
NEZNAM ](*,)

bulgarche
03-30-2006, 07:20
Misli samo za neq, a ne za zaobikalqstite te problemi.

avtora na temata
03-30-2006, 07:24
blagodarq za suvetite :)

Ne spiraite da gi davate de

LoRinSeR
03-30-2006, 07:30
Това ми се е случвало, просто трябва да сте на място, на което няма да се притесняваш, че ще дойде някой неканен. Не мисли, за заобикалящите ви проблеми, всичко ще си дойде на мястото. А защо пък да не я помолиш да ти помогне с френска любов ?!?

Pesho_NT
03-30-2006, 07:31
Приятелю аз сам почти на 26 години. Правих секс за първи път преди 8 месеца. т.е малко след като станах на 25. Приятелката ми е на 17 и също както ти казваш е много разбрана и ме обича. До сега задоволяването ми беше "на рака" при което аз се кефех да заголвам главичката частично и ефекта беше много добър. Но когато се стигна до секса първите няколко пати просто не ставаше. Аз започвах с мислите "Дали ще стане", "Дали ще и хареса", "Дали няма да се изплаши че сам неопитен" и докато се питам "ДАЛИ", и "настроението отива надолу".
Имаше обаче и физически проблем. При секса се заголва главичката. В долната част е най-възбуждащ ефекта - каде формата е като "ореол"(споеред мен) но това ми саздаде и проблем. След заголването главичката ми става чувствителна на допир. Именно в тази долна най-вазбуждаста част стана почти болезнено. Прятелката ми се навлажнява нормално, но аз имам е малко болезнен ефект. И реших проблема по следният начин: Първо иди си у дома и се научи да мастурбираш така че да заголваш главичката изцяло (доколкото можеш) за мен беше болезнено МНОГО. При възбуждането с ръка гледай така да става че самата ти ръка да докосва главичката а не кожата. За мен това предизвиква зачервяване и дразнимост наместото, но след известно време започна да има възбуждащ ефект и проблема изчезна.
Второ - навсякаде пише! : преди да влезеш с члена си в нея овери се с пръст че се е подмокрила отдолу. Ако не е тогава разтривай внимателно с пръст областта над клитора(горната му част) като разтвориш леко кожичката и движиш пръста си там (или я облизваш с език). Може да прозвучи просташко но в тази област има нещо като "бутонче" което БЕЗ ДА НАТИСКАШ, а само да докосваш и движиш леко предизвиква оргазъм. От личният си опит останових че трябва да подхождаш внимателно към това место и многократно, но само за малко, така ще има ефект "МНОГО ЯК" дори и без секса :smt007 Имай предвид че след известно време ако прекалиш местото става болезнено и ще изиграе кофти роля. Така че експериментирайте и се радвайте един на друг.
И накрая пожелавам на всички да срещнат истинската любов - такава каквато я желаят !!!

pak avtora
03-30-2006, 07:39
tq e normalno ovlajnena, s prust sum q dokarval do ne6to kato klitoren orgazam, taka 4e tova ne e problema :)

Mnogo blagodarq za iz4erpatelniq otgovor

LoRinSeR
03-30-2006, 07:40
tq e normalno ovlajnena, s prust sum q dokarval do ne6to kato klitoren orgazam, taka 4e tova ne e problema :)

Mnogo blagodarq za iz4erpatelniq otgovor

А що не се регистрираш ?

Sigrid
03-30-2006, 07:44
Не се бях сетил :)

Благодаря много, и за бързите отговори, и за самите отговори, надявам се да помогнат . Аз сега се изнасям към училище :)