PDA

View Full Version : seks bez prezervativ



blonde`
03-30-2006, 09:33
imam si edno problem4e....s moq priqtel ot 1 mesec ve4e go pravim bezz prezervativ predi go pravehme sys....ama bez e mnogo po qko i use6taneto e mngo razli4no i gotino.i sega me e malko strah da ne bi da sym bremenna za6toto imam si4kite simptomi ](*,)

DiEsEl_GiRl4eTo
03-30-2006, 09:46
И ние какво трябва да направим? Да ти кажем дали наистина си бременна ли? Еми то е близко до акъла, че има шанс да си. Купувай си тест и провери. Давайте в същия дух с твоя приятел. Ако ви се сменят памперси от сега още.

03-30-2006, 10:03
mi bii si glavata sa kat si smotanma kak bez predpazni sredztva ti luda li si?

PoTTerKa
03-30-2006, 10:08
Както казаха, вземи си тест и виж сама...Той свършвал ли е в теб? Ако е...много е вероятно да си права, но ако не е, има шанс да не си...

^KaSiDi^
03-30-2006, 10:09
awe bezmisleno e da te napadame,no milichka ti zamislqla li si se kakyv risk poemash kato pravite sex bez prezarvativ :?: mislq,che vyobshte ne e trqbavlo da poemash riska,zashtoto kato gledam sega hich ne ti e veselo :!: ne moga da proumeq kakvo tolkova vi razvalqt udovolstvieto teq preazarvativi,che reshavate da go karate bez i eto dokyde vodi vs,ako ne do bremennost(v nai-loshiq sluchai),kato nishto do nqkoq bolest,a nai-bqloto dqvolche e vsichkiq stres,koito shte prejiveesh dokato ti doide(a dano ti doide) :|
a otnosno kvo da pravish veche,100/100 tri dena sa minali,mislq,che nai-udachno e edin test za bremennost i da se molish da e ptricatelen,ako ne....na genekolog i bez mn da se motkash,che ei taka shte minat tri meseca i .....o izvinqvai,che samo te plasha,no se opitavm da byda realist,aide mn uspeh i dano vs da e nared,i pls ne pravi poveche takiva neobmisleni postypki kato sex BEZ prezarvativ [-X [-X [-X :!:

shtampata
03-30-2006, 10:15
Секс без кондом си е хубава работа, ама трябва да знаеш, че по време на самия секс се отделя семенна течност и ако си в овулация наистина има шанс да забременееш, дори и момчето да не свърши в теб.
Другото е, че трябва да имаш доверие на момчето и то да знае какво прави... :)
Сега му кажи да извади от джоба някое левче и да ти купи тест...че да ти е мирна главата /ако всичко е наред де/

^KaSiDi^
03-30-2006, 10:18
Секс без кондом си е хубава работа, ама трябва да знаеш, че по време на самия секс се отделя семенна течност и ако си в овулация наистина има шанс да забременееш, дори и момчето да не свърши в теб.
Другото е, че трябва да имаш доверие на момчето и то да знае какво прави... :)
Сега му кажи да извади от джоба някое левче и да ти купи тест...че да ти е мирна главата /ако всичко е наред де/
ok pich,ama nai-loshoto e,che tuka moje tri leva za test vyobshte da ne pomognat,seshtate se na kyde biq,nali nedai boje de,ama ako e nadula korema....parite shte sa moje bi posledniq problem... :| vij togava nz kakvi nervi shte sa i neobhodimi.
a i da te pitam :toi ne e svyrshil v teb nali ????? i koga e trqbvalo da ti doide ???

SuN4o_F
03-30-2006, 10:25
emi mili4ka normalno e da se pritesnqvash,za6toto vinagi ima vazmojnost da zabremeneesh pri polojenie 4e pravish sex bez prezervativ,no ne se panirai hodi kupi si test4e i 6te vidish rezultata...i drugiq pat s prezervativ!!! uspeh :)

Ani_girl
03-30-2006, 11:34
moje i da si bremenna moje i da ne si a za da razberesh dali si bremenna ani dobre si vzemi test za da znaesh kak da postupish ot tuka na tatuk :) !

MoRsKa_nimfa
03-30-2006, 12:03
nqma smisal da ta uspokoqvam...ti funkciata mislenepritejavash li q?zashto tai praite be hora...?

lindeman_
03-30-2006, 12:17
толкова ли нямате по 40 стотинки за гумичка ?

-=DaRkNeSs=-
03-30-2006, 12:20
Прецакала си се (не е сигорно ) нетриабваше да го праите без [-X И аз сам против презарвативите много са гадни и не е сущото пак и са неудобни, но има и други предпазни средства от са на татак внимаваите повече :-)

Fat_phil
03-30-2006, 12:30
awe mnogo ste zle we kvo samo tovarite momi4eto!!!!

1.gledai sega proveri se dali si bremenna
2.otivash na genekolog da ti izpishe edni hap4enca koito se vzimat vsekiden (vika im se protivoza4atu4ni)
3 piesh gi 1viq mesec no prez nego pravish sex s prezervativ sled 1viq mese produljavash da gi piesh i si pravish sex bez prezervativ i bez pritesneniq

toi genekologa shte ti obqsni:) no ne narushavai tova koeto shte ti kaje (ako hodish de)

tarsqt te
03-30-2006, 12:36
4estitoooo,6te si imate bebe,6te se rodi malko izrod4e s golemi o4i i malka usta

-=DaRkNeSs=-
03-30-2006, 12:37
А може да са 2 :P

tarsqt te
03-30-2006, 13:16
momi4e,zmaem 4e ti e mnogo kofti i ti sy4uvstvame,znaem kak se 4ustvash ama ... opravai se,kato se pravite na golemi i se ebete bez prezervativ 6te ti naduqt korema mn qsno...ae begam 4e samo prostotii pisha

03-30-2006, 14:40
гъз глава затрива
глава затрива гъз.

Секс без презерватив = бебе в рамките на една година.
статистика, мили4ки.
не 4е не съм го правил, но все пак не съм жена, и као стане нещо нито ще го раждам, нито ще го абортирам, нито 6те решавам какво да правя. Само ще се наложи да ба4кам пове4е, за да храня семейство #-o

И кво?? то ве4е след дъжд ка4улка за постинор2, така 4е тест4е, после о6те едно за по- сигурно и после ако няма бебе другия път пак си помисли дали 6те се 4укаш без презерватив,
а ако има бебе, тогава ве4е не знам, не съм го правил аз и не е мое бебе, решавайте си с татенцето..


секс без презерватив.. правил съм го общо 5 пъти през живота си и то след като станах на 22 и по4нах да допускам възможността да ставам баща.

ro6li4ka
03-30-2006, 16:19
emi pyrvoto koeto si kupi test za bremennost za da si naqsno dali si bremenna ili ne...vtoroto koeto nau4i se da pravi6 sex s prezervativ...vqrno 4e se slu4va ponqkoga da stane i bez ama to e incidentno...i koito i da mi se kylne 4e sexa bez prezervativ bil bezopasen nqma da mu povqrvam...to4no tova se opitvam da obesnq na edna priqtelka ama tq ne6te da vdene...ama nakraq i tq taka 6te se 4udi dali 6te stava mama ili ne...tai 4e mislete preid da pravite ne6to...i prezervativa ne promenq udovolstvieto daje nikak...na vsi4koto otgore ima prezervativi koito sa savsem tynki...taka 4e davai ot sledva6tiq mesec s prezervativ ili pone na protivoza4aty4ni ](*,)

mis_marry_jane_13
03-30-2006, 16:36
kupi si test za bremennost.

03-31-2006, 06:02
И ние какво трябва да направим? Да ти кажем дали наистина си бременна ли? Еми то е близко до акъла, че има шанс да си. Купувай си тест и провери. Давайте в същия дух с твоя приятел. Ако ви се сменят памперси от сега още.

Правилно правилно тука да нема врачки баси.

Тва ,че го правите без презерватив незначи ,че си бременна отиваш на доктор и той ти казва.

kinley
03-31-2006, 09:00
Като за начало си направи тест (ако все още не си) , попринцип иии аз го правя без презерватив но трябва да сте доста внимателни. Ако има нещо, каквото и да правиш нищо не можеш да промениш така че следва преглед при гинеколог и ако си под 18 аборт със знанието на поне единия родител. Наистина е неприятно но все пак се е случило...това е надявам се, че все пак всичко е ок.Успех

Fat_phil
03-31-2006, 09:16
awe vie imate mnogo oburkana predstava za praveneto na sex bez prezervativ :evil:

vsqka 2ka daje na po 14 moje da si pravi sex bez prezervativ prosto trqbva da se konsultirate s genekologa si toi da vi izpishe hap4enca i tova e :) i posle life is life sex bez prezervativ svurshvane v momi4eto bez problemi i trevogi :wink:

pitbullbg
03-31-2006, 12:39
ami digni si krakata az sam ginekolog i 6te ti kaja nali si bremenna... ima testove zima6 i pravi6... po kef e bez...ama sq kef li ti e?

A3_CbM_MoMu4e
03-31-2006, 15:34
добре де и да е и да не е поне недейте я панирахте още повече ... момичето е тука за съвет а не за обвинения ... се пак нали BG има нужда от бебета ... ако има има ако няма по-добре за нея ... а и + това ако не е свършил в нея няма да има бебе се пак това ми е прясно че сега го учим и горе долу съм на ясно ... и аз правя без ама пилето си е свясно и спираме преди да свърши ... правим го вече 3-ти месец,а и един френд каза че вече с неговата го правили повече от година без и няма бебче ... ама ако толкова се притесняваш другия път се факайте с кондомче ... по добре секи ден по там 40-50 ст. за кондом отколкото цял живот пари за издръжка

03-31-2006, 20:33
imam si edno problem4e....s moq priqtel ot 1 mesec ve4e go pravim bezz prezervativ predi go pravehme sys....ama bez e mnogo po qko i use6taneto e mngo razli4no i gotino.i sega me e malko strah da ne bi da sym bremenna za6toto imam si4kite simptomi ](*,)

Otgovorut se krie v podpisa ti