PDA

View Full Version : За метълите и кубинките



Станимир
03-30-2006, 10:51
Абре много ми е интересно да ви питам метълите и лятото ли ходите с кубинки, ако не - с к'во ходите? Нинам обаче ми е любопитно! А вие момичетата метълки, ако не ходите с кубинки с к'во ходите лятото, а? Виждал съм готички и знам, че на някой дрешките им са супер хубави и секси и не мога да си представя да си отиват с нещо друго освен с кубинки, но пък лятото не ви ли се запаряват краката от тях?
Също така може да покажете снимки на предпочитаните от вас модели кубинки и да кажете от къде си ги купувате и някакви такива интересни нещица. Не знам за другите ама на мен ми е наистина интересно!

i'm so excited!
03-30-2006, 11:09
мдааа, не е вярно, че запарват толкова много.. и все пак лятото ходя с добрите стари конвърс.. тва щото не съм метълка сигурно... uk underground, steel, dr.martens, shellys rangers...

fti4ka
03-30-2006, 12:39
през лятото са с кожени джапанки :D

sk8_dont_h8
03-30-2006, 18:20
Мммм...аз па знам, че има некфи летни модели кубинки които имат вентилация ;-)
-
И зима и лете одя с кецове...ма като е мноо жега одя с САНДАЛИ щот` преди 1-2г имах гъбички и знам къф шит са - не искам пак :lol:

`Death`Whore`
03-30-2006, 18:48
Кецовете, с които ходят всички, да не би да не запарват? Метълите поне зимата са си окей и краката им са сухи и топли. Аз ходех миналото лято с едни кафяви височки чехли.

Juicy_Lucy
03-31-2006, 18:23
kubinkite ne sparvat 4ak tolkova mn..ina4e az si hodq s 4ehli4ki...ponqkoga i s razni kecove

ReneeFilth
04-01-2006, 07:26
мхм... кубинките са си доста за препочитане през лятото пред кецовете... :/ но всъщност лятото нося някви по изрязани неща (чехли, сандали..)