PDA

View Full Version : темичка,относно първия път и въпросите,които си задаваме



03-30-2006, 13:06
Здравейте,може някой от въпросите да ви се сторят тъпи,или дори безсмислени,но ще ви питам,пък......
Та значи,ще пиша въпросите под номера,че така ми се струва по-лесничко
1.Кой трябва да купи презервативите-момчето или момичето и от къде?В смисъл-някой супермаркет или аптека?
2-Много ли е притеснително да се купуват презервативи,например някой познат случайно да не те види.
3Кога е най-добре да е първият път-в къщата на момчето или момичето.Казвали са ми,че е по-добре да е в момчето,че неговите родители,го приемат по-леко.
4През нощта или през деня.Малко трудно да навия наще да ме пуснат за цяла нощ при приятеля ми.
5След като го направим,трябва да останем да спим прегърнати или всеки си взема чукалата и се омита
6Родителите увстват ли,когато тяхното дете го е направило за първи път.А вашите разбраха ли?Как го приеха?
7Задържително ли е момчето и момичео да са чисто голи или могат да останат по нкой готина дрешка отгоре ,а момичето по красив сутиен?
8Колко дълго ще продължи целият полов акт?
Офффф май много ви замъчих,ама просто наистина не зная,как да си отговоря на всичките въпроси?Мерси предварително

kAdrOkoSkA
03-30-2006, 13:23
1. Hubavo e da imash condom v sebe si v sluchei che momcheto nqma, no povecheto si nosqt daje i da ne e zaplanuvano da pravqt sex. Ot aptekata e po-udobno (pone za men)
2. Nishto pritesnitelno nqma v tva da se kupuvat prezervativi
3. Ami i az mislq che pri momcheto e po-dobre. Parvo zashtoto nqma da se trepesh posle da prikrivash sledite si ... i vtoro zashtoto ako vi hvanat tehnite nqma da e takav golqm problem kakto ako vi hvanat vashte...
4. Nqma znachenie koga. Moje i prez denq da ima efekta na noshten sex :lol: E... pone ot chasti :mrgreen:
5. Dali da ostanete pregarnati ili da se iznesesh ot tqh (ili toi ot vas) ... zavisi mn ot obstoqtelstvata, ot otnosheniqta vi, ot tova kak e protelko vsichko i t.n. Tova si go reshavate vie na momenta
6. Shte pochuvstvat ako ti im pokajesh po nqkakav nachin. Ako ti se darjish razlichno primerno ili prosto ne uspeesh da go skriesh ot tqh... Hvatkata e da ocelish pravilniq moment
7. Nqma nishto zadaljitelno! Pravish go kakto iskash, kogato iskash, s kogoto iskash... Ako iskate budete chisto goli ili puk se sablechete chastichno... tova si e vashte reshenie i predi vsichko - vapros na vkus!
8. Otnosno prodaljitelnostta... otnositelno e. Oshte poveche che shte ti e za parvi put
Nadqvam se da sam ti pomognala pone manichko :-)
Uspeh mila ! :smt006

P_O_L_N_K_A
03-30-2006, 13:29
1.Кой трябва да купи презервативите-момчето или момичето и от къде?В смисъл-някой супермаркет или аптека?
2-Много ли е притеснително да се купуват презервативи,например някой познат случайно да не те види.
3Кога е най-добре да е първият път-в къщата на момчето или момичето.Казвали са ми,че е по-добре да е в момчето,че неговите родители,го приемат по-леко.
4През нощта или през деня.Малко трудно да навия наще да ме пуснат за цяла нощ при приятеля ми.
5След като го направим,трябва да останем да спим прегърнати или всеки си взема чукалата и се омита
6Родителите увстват ли,когато тяхното дете го е направило за първи път.А вашите разбраха ли?Как го приеха?
7Задържително ли е момчето и момичео да са чисто голи или могат да останат по нкой готина дрешка отгоре ,а момичето по красив сутиен?
8Колко дълго ще продължи целият полов акт?
Офффф май много ви замъчих,ама просто наистина не зная,как да си отговоря на всичките въпроси?Мерси предварително
zaemam se s otgovarqneto na vuprosite;
1.Mii moito gadje vinagi si nosi prezarvativ kudeto i da sme ....toi gi kupuva ..
2.No ako re6i6 da go pravi6 po dobre kupi edin za vseki slu4ai..mnogo po dobre e da kupi6 prezarvativ ot nepoznata apteka ili magazin...da ne e magazin4eto pod bloka za6toto magazinera moje da kaje na va6te..po dobre vzemi hubav prezarvativ ot nqkoq apteka ...
3.Ami kakto vi e udobno... no po dobre za da nqmash nqkoi problemi s va6te!!!
4.Po dobre prez denq...kogato v tqh nqma nikoi ili kogato ste sigurni 4e nikoi nqma da vleze v staqta...az za pruv put go napravih prez denq..sledobed
5.Ha ha...ami kakto si precenite...to sled kato go napravite..shte si pokaje...po dobre sled kato go napravite da ostante pone polovin 4as v legloto...da si po4inete i da si pogovorite za stanaloto...
6.Ako nqkoi ne im kaje ni6to ne predpolagat..no ako vi vidqt..ili namerqt prezarvativi i takiva ,nqkoi im kaje prostoo :smt009
7.Ti 6te si preceni6 dali toi da ostane gol ili po "nqkoq gotina dre6ka"..a toi 6te preceni dali ti da si 4isto gola ..no e po dobre purviqt put da ste 4isto goli da sviknete edin s drug da ne se sramuvate posle :))))))))
8.ami ne pove4e 45min-50min ..no nqma za kude da byrzate ....po dobre da e po bavno

pipi`e`golqma
03-30-2006, 16:37
Такава същата тема имаше преди няколко дена!!!

`Death`Whore`
03-30-2006, 16:38
Доколкото видях, въпросите бяха същите.

pipi`e`golqma
03-30-2006, 16:40
Доколкото видях, въпросите бяха същите.
Абсолютно съшите ама не можах да я намеря да кача линк

LyLa
03-30-2006, 16:43
Доколкото видях, въпросите бяха същите.
Абсолютно съшите ама не можах да я намеря да кача линк
nai veroqtno ot su6tiq 4ovek xaxxa stila na pisane ..