PDA

View Full Version : problemi s ezika



03-30-2006, 15:18
vuv vornik si probih ezika i neska zabelizah che zad dupkata ima edna dlubnatinka ot topcheto.ta vuprosut mi e dali tova shte si ostane taka?i imam dr vupros-nali veche kogato mi omruzne shte moga da ia svalia kogato pojelaia???sushto koito ima obica sled kolko dena gore dolu moje da iade shoto aaz veche karam trti den i si iam makar i s malka bolka i me strah da ne stane niakakva infekcia.molia koito moje da otgovori na vuprosite mi da pomogne zashtoto e speshno!

Master_88
03-30-2006, 15:49
Най-добре е да зададеш всички тези въпроси на този,който те е дупчил

midnight...
03-30-2006, 15:53
май само на някои от въпросите ще мога да ти отговоря
ами може да си свалиш обецата когато поискаш и до 1 час дупката вече ще е в миналото :mrgreen:
за храната :arrow: аз личо на след 7я ден можех да си ям по-твърди храни а преди това карах на кисели млека, бульончета и т.н. предполагам пиърсъра ти е казал че не трябва да пиеш алкохол и да пушиш..

terry
03-30-2006, 15:58
mi glei na men kakvo miu kazaha nikvo luto ,sladko,kiselo i soleno ....demek si4ko koeto moje da te podrazni i sled 1-2 sedmici moje6 da si qde6 tvarda hrana!trqbva da se jaburka6 susu sandrin sled sqko hranene; a za tova za zad obecata si e normalno pone na men taka mi se polu4i za kratkoto vreme koqto q noseh :mrgreen: :-)

`Death`Whore`
03-30-2006, 16:30
Голямото чудо, имаш Вдлъбнатинка. И аз имам на устната.