PDA

View Full Version : Той ме обича, но аз се страхувам



MaDdNeSs_GirL
03-30-2006, 17:01
Искам да се извиня предварително за дългата история, но иначе няма как да ми дадете съвет без да си представите ситуацията.
Значи от 2 месеца ходя с едно момче, което бих могла да кажа ,че е абсолютно перфектното. Той не може да диша без мен, аз също. Първоначално си мислех, че е така , защото сме в началото , но със всеки изминал ден аз го обичам все повече и повече. Истината е ,че той не е девствен , но аз съм. И двамата сме на 14 и той КАТЕГОРИЧНО ми е казал, че няма да ме насилства и чак, когато почувствам ,че съм готова ще го направим. И разбира се , ако аз имам желание. Но много често си говорим на тая тема и той понеже ми има страшно доверие ми разказа горе долу как се е запознал с това момиче и аз много се учудих. Запознали са се по чата тя е от София и нещо са се бъзикали и тя дошла до тук , девствена, за да спи с него, при положение, че го е виждала на снимка, а както знаете за момчетата това не е голямо значение и той е приел. И дошла е тя , завел я е у тях , пуснал е музиката ДО ДУПКА и си е свършил работата. Явно момичето е било доволно щом е искало да го направят още веднъж същия ден, но той е бил прекалено изтощен. Общо взето са го направили 3 пъти за 1 седмица, като 3тият път им е било 1:30 мин :shock: И проблемът идва оттам. Не знам защо саом като си помисля за това момиче ми става хипер гадно. Не знам защо образът й ме преследва, той винаги ме е успокоявал и ми е казвал, че дори не я помни, защото това което е изживял с нея е било просто така, но не са влагани никакви чувства и за това това не е било важно и , че ако някога има възможност да бъде с мен по-интимно би му било най-хубавото нещо в живота. Работата е там, че аз се страхувам. Притеснява ме и фактът ,че мен ме е страх. Обичам го, може би съм готова да го направя, но ме е страх :( Кажете ми какво да правя..

nyx40
03-30-2006, 17:09
Vij sega, na 14 moje bi ti e rano-spored men e!Ama ako se 4uvstva6 gotova i mu ima6 absolutnoto doverie-davaite.

Malko mi e stranno da hodite ot 2 meseca i da si imate absolutno doverie i da se obi4ate, osyznah 4e obi4am priqtelkata si sled kato bqhme zaedno 3 meseca, no i go priznah po-kysno,kogato bqh absolutno ubeden v tova, ve4e sme zaedno ot godina i 7 meseca i znam 4e q obi4am pove4e ot jivota si i si imame pylno doverie, no pri teb edno 4e ste na 14, drugo 4e 2 meseca-spored men ne sa dostaty4no!Pomisli si dali ne e prosto uvle4enie?

MaDdNeSs_GirL
03-30-2006, 17:20
Мислила съм страшно много по този въпрос и съм сигурна ,че не е. Обичам го, но не съм му го казала нито веднъж, докато той не спира да ми го повтаря.Доверявам му се ,защото с него сме абсолютно еднакви. Той е по-голям от мен само с 3 дена. Една зодия сме, имаме еднакви вкусове, еднакви цели в живота. Не ме притеснява това ,че съм малка, колкото фактът ,че ме е страх и не мога да се реша.

kudravoto
03-30-2006, 17:23
mili4ka ne se pritesnqvai i az obi4am edno mom4e adski mnogo i ve4e 1 godina sum s nego i kogato mi kazva za predi6nite si priqtelki i mi spomenava 4e e pravil sex s tqh mi e adski adski kofti
gledai sega spored men 6tom te obi4a i ti nego i 6tom ti e kazal 4e 6te te 4aka iz4akai no ako se 4uvstva6 gotova go napravete pojlavam ti da si mnogo dulgo s tova mom4e i da ste mnogo 6tastlivi

MaDdNeSs_GirL
03-30-2006, 17:27
mili4ka ne se pritesnqvai i az obi4am edno mom4e adski mnogo i ve4e 1 godina sum s nego i kogato mi kazva za predi6nite si priqtelki i mi spomenava 4e e pravil sex s tqh mi e adski adski kofti
gledai sega spored men 6tom te obi4a i ti nego i 6tom ti e kazal 4e 6te te 4aka iz4akai no ako se 4uvstva6 gotova go napravete pojlavam ti da si mnogo dulgo s tova mom4e i da ste mnogo 6tastlivi
Така е наистина, но не знам защо винаги съм си мечтала, момчето , с което ще го направя за първи път да бъде девствено. Не знам дали това е по-добре, но си спомням, че аз му го споделих един ден и той е плакал пред мен , но не за друго, а защото съжалява, че не може да сбъдне тази моя мечта и ,че няма как да се осъществи, но само знам ,че ако някога се престраша ,то тогава той ще го направи НЕЗАБРАВИМО, не само за мен, но и за него. Същевременно, аз си оставам с мисълта, че ме е страх, страх ме е от болката, от възможност за забременяваме и темподобни...

kudravoto
03-30-2006, 17:37
mili4ka sexa e edno mnogo hubavo ne6to i ima predpazni sredtstva i vinagi sum iskala mom4eto koeto nai mnogo obi4am da sum mu purvata no uvi za sujelenie i za dvamata ne e taka no ne se pritesnqvai lubovta pro6tava vsi4ko i vinagi go pravete s prezervativ

pipi`e`golqma
03-30-2006, 17:55
Щом те е страх значи не си готова [-X :arrow: Не дей да бързаш, щом се обичате и двамата и той ти е казал че ще те изчака когато се почувстваш готова, не виждам място за притесняния. Но те съветвам да не бързаш и както казват хората "Всяко нешо с времето си" O:) Ти сама ще разбереш кога си готова и да се решиш да правиш секс със него .

^KaSiDi^
03-30-2006, 18:04
milichka pyrvo,na men lichno tva,che znam,che momcheto do men e imalo predi men mn drugi momicheta vyobshte ne me vylnuva,vajnoto za men e che sega sam az i znam,che te sa minalo.moje bi ako se opitash da mislish kato men bi ti bilo po-lesno.vseki si ima minalo i nqma kak da izbqga ot nego,tva e negovoto minalo,a obichaiki nego,ti obichash i vsichko negovo,vse pak minaloto mu go e napravilo tva,koeto e sega i zatova sega ti go obichash :!: :idea:
vtoro,shto se otnasq do strahovete ti,ako boleshe tolkova mn i beshe tolkova "strashno"dali tolkova mn hora shtqha da go pravqt,ne zabravqi,che sexa e udovolstvie i ako vse pak ne si gotova(da ne zabravqme,che si na 14)izchakai.imash cql jivot pred sebe si,ne vqrvam tvoeto momche da napravi kakyvto i da bilo problem.i ti pojelavam,kogato go napravite da vi e super qko,aide chao chao ot men :wink:

ro6li4ka
03-30-2006, 18:06
mi prosto trqbva da prieme6 fakta 4e e imalo edno momi4e predi teb i tolkova...pyk za sexa nqma kakvo da te e strah 6tom si sigurna 4e mu ima6 doverie i 4e go obi4a6...vqrno 4e si malka oba4e 6tom smqta6 4e si gotova nqma lo6o...a za strahovete ti 4e 6te stane nqkoi gaf i t.n. ima prezervativi i 6te se pazite taka 4e nqma6 problem..kolkoto do bolkata tq ne e 4ak tolkova golqma boli za malko i to ne 4ak tolkova silno kolkoto go opisvat :) spoko nqma kakvo da se panira6 ot sega prosto se otdai na momenta i si jivei jivota...i ne6to deto ne e po temata: ne vijdam kakvo zna4enie ima dali mom4eto s koeto si e bilo samo s teb...mislq 4e tova da iska6 mom4eto da e devstveno si e 4ist egoizam..edin vid da go ima6 vyv vsqko otno6enie ama vsek isi ima pravo na izbor :)

midnight...
03-30-2006, 18:07
правете секс когато сте готови и когато го чувствате иначе сега с насилване на нещата в смисъл ти сама да си се убеждаваш няма да стане. според мен цялата работа ще си дойде от самосебе си :wink:

Glezlata
03-30-2006, 18:18
Vij mili4ka,zanapred edvali vseki,koito 6te stre6ta6 6te bude devstven,za da moje da ste i 2mata takiva! taka,4e ot tova ne trqbva da se pritesnqva6 i da revnuva6,vse pak ve4e e minalo ni6to ne moje da se promeni! Gledai samo na pred,dobre pravite,4e razgovarqta za tova i mislq,4e spokoino moje da go napravite,ne se strahuvai,6tom toi te obi4a 6te e vnimatelen i nqma da te narani! Puk i ne mu e samo za sexa spored men! Pri vas vsi4ko e tolkova hubavo taka,4e ne vijdam ne6to da te spira! :smt016

03-30-2006, 18:38
mi prosto trqbva da prieme6 fakta 4e e imalo edno momi4e predi teb i tolkova...pyk za sexa nqma kakvo da te e strah 6tom si sigurna 4e mu ima6 doverie i 4e go obi4a6...vqrno 4e si malka oba4e 6tom smqta6 4e si gotova nqma lo6o...a za strahovete ti 4e 6te stane nqkoi gaf i t.n. ima prezervativi i 6te se pazite taka 4e nqma6 problem..kolkoto do bolkata tq ne e 4ak tolkova golqma boli za malko i to ne 4ak tolkova silno kolkoto go opisvat :) spoko nqma kakvo da se panira6 ot sega prosto se otdai na momenta i si jivei jivota...i ne6to deto ne e po temata: ne vijdam kakvo zna4enie ima dali mom4eto s koeto si e bilo samo s teb...mislq 4e tova da iska6 mom4eto da e devstveno si e 4ist egoizam..edin vid da go ima6 vyv vsqko otno6enie ama vsek isi ima pravo na izbor :)

Всъщност може и да е така, просто все още не съм много в крак със самата тема, по принцип и на мен ми звучи егоистично, но това не е условие за мен, това просто е била мечта. Ако мечтите са егоистични съжалявам.. Но да, може и да си права, работата е там,че не съм готова. Плюс това имам големи комплекси за външния си вид ( и по-скоро за тялото ) и може би тук ще постъпя алтроистично. Просто искам не само за мен да е незабравимо. Искам поне малко да отслабна , искам той да се гордее и да не съжалява. Въпреки че той постоянно ми повтаря ,че имам перфектна фигура, нали знаеш, почти няма момиче, което да кажа "Аз се харесвам" и винаги открива негативни качества и черти в себе си..

MaDdNeSs_GirL
03-30-2006, 18:42
mi prosto trqbva da prieme6 fakta 4e e imalo edno momi4e predi teb i tolkova...pyk za sexa nqma kakvo da te e strah 6tom si sigurna 4e mu ima6 doverie i 4e go obi4a6...vqrno 4e si malka oba4e 6tom smqta6 4e si gotova nqma lo6o...a za strahovete ti 4e 6te stane nqkoi gaf i t.n. ima prezervativi i 6te se pazite taka 4e nqma6 problem..kolkoto do bolkata tq ne e 4ak tolkova golqma boli za malko i to ne 4ak tolkova silno kolkoto go opisvat :) spoko nqma kakvo da se panira6 ot sega prosto se otdai na momenta i si jivei jivota...i ne6to deto ne e po temata: ne vijdam kakvo zna4enie ima dali mom4eto s koeto si e bilo samo s teb...mislq 4e tova da iska6 mom4eto da e devstveno si e 4ist egoizam..edin vid da go ima6 vyv vsqko otno6enie ama vsek isi ima pravo na izbor :)

Всъщност може и да е така, просто все още не съм много в крак със самата тема, по принцип и на мен ми звучи егоистично, но това не е условие за мен, това просто е била мечта. Ако мечтите са егоистични съжалявам.. Но да, може и да си права, работата е там,че не съм готова. Плюс това имам големи комплекси за външния си вид ( и по-скоро за тялото ) и може би тук ще постъпя алтроистично. Просто искам не само за мен да е незабравимо. Искам поне малко да отслабна , искам той да се гордее и да не съжалява. Въпреки че той постоянно ми повтаря ,че имам перфектна фигура, нали знаеш, почти няма момиче, което да кажа "Аз се харесвам" и винаги открива негативни качества и черти в себе си..

Опа, това съм аз , не видях, че не съм влязла в профила си. :oops: